Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 3620
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8369
    Týden:
    39
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    19.08. 12:00 Meteor - Dukla Praha 1:4 (1:1)
    So 20.08. 11:45 Ústí n/L - Sokolov 3:1 (2:1)
    So 20.08. 11:45 Karlovy Vary - Mostecký FK 0:13 (0:3)
    So 20.08. 12:00 Varnsdorf - SK Rakovník 1:3 (1:0)
    So 20.08. 14:00 Viktoria Žižkov - SK Kladno 5:1 (2:1)
    So 20.08. 15:00 Admira Praha - Slavia Praha 0:14 (0:8)
    Ne 21.08. 12:00 Teplice - Junior Děčín 7:2 (2:2)

    3.kolo

    So 27.08. 11:45 Junior Děčín - Meteor 1:3 (1:2)
    So 27.08. 11:45 SK Kladno - Karlovy Vary 1:1 (0:0)
    So 27.08. 12:00 Mostecký FK - Teplice 1:2 (0:1)
    So 27.08. 12:00 Slavia Praha - Ústí n/L 16:1 (10:1)
    Ne 28.08. 11:45 SK Rakovník - Viktoria Žižkov 1:5 (0:2)
    Ne 28.08. 11:45 Sokolov - Varnsdorf 19:0 (9:0)
    St 31.08. 16:00 Dukla Praha - Admira Praha 6:2 (3:0)

    4.kolo

    So 03.09. 11:45 Ústí n/L - Dukla Praha 5:1 (2:1)
    So 03.09. 11:45 Karlovy Vary - SK Rakovník 3:2 (2:2)
    So 03.09. 11:45 Junior Děčín - Mostecký FK 1:10 (0:4)
    So 03.09. 12:00 Varnsdorf - Slavia Praha 0:16 (0:7)
    Ne 04.09. 11:45 Viktoria Žižkov - Sokolov 1:4 (1:2)
    Ne 04.09. 12:00 Meteor - Admira Praha 6:2 (3:1)
    Ne 04.09. 12:00 Teplice - SK Kladno 12:0

    5.kolo

    So 10.09. 11:45 SK Kladno - Junior Děčín 6:2 (3:2)
    So 10.09. 12:00 Mostecký FK - Meteor 9:1 (4:0)
    So 10.09. 12:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 6:2 (4:1)
    So 10.09. 12:15 Dukla Praha - Varnsdorf 6:0 (3:0)
    So 10.09. 15:00 Admira Praha - Ústí n/L 3:6 (1:3)
    Ne 11.09. 11:45 SK Rakovník - Teplice 1:5 (1:2)
    Ne 11.09. 11:45 Sokolov - Karlovy Vary 12:0 (7:0)

    6.kolo

    So 17.09. 11:45 Karlovy Vary - Slavia Praha 0:12 (0:6)
    So 17.09. 11:45 Junior Děčín - SK Rakovník 6:1 (2:1)
    So 17.09. 12:00 Varnsdorf - Admira Praha 1:2
    So 17.09. 12:00 Mostecký FK - SK Kladno 4:0 (3:0)
    So 17.09. 14:00 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 2:2 (1:1)
    Ne 18.09. 12:00 Meteor - Ústí n/L 1:9 (1:5)
    Ne 18.09. 12:00 Teplice - Sokolov 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 24.09. 11:45 SK Kladno - Meteor 6:0 (2:0)
    So 24.09. 11:45 Ústí n/L - Varnsdorf 14:0 (11:0)
    So 24.09. 12:00 Slavia Praha - Teplice 8:1 (2:1)
    So 24.09. 12:15 Dukla Praha - Karlovy Vary 8:0 (2:0)
    So 24.09. 14:30 Admira Praha - Viktoria Žižkov 2:5 (0:2)
    Ne 25.09. 11:45 SK Rakovník - Mostecký FK 0:12 (0:6)
    Ne 25.09. 11:45 Sokolov - Junior Děčín 5:1 (1:1)

    8.kolo

    So 01.10. 11:45 Karlovy Vary - Admira Praha 1:1 (1:0)
    So 01.10. 11:45 Junior Děčín - Slavia Praha 0:8 (0:3)
    So 01.10. 11:45 SK Kladno - SK Rakovník 1:2 (0:2)
    So 01.10. 12:00 Mostecký FK - Sokolov 2:3 (2:3)
    Ne 02.10. 11:45 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 2:3 (0:2)
    Ne 02.10. 12:00 Meteor - Varnsdorf 7:0 (4:0)
    Ne 02.10. 12:00 Teplice - Dukla Praha 3:3

    9.kolo

    So 08.10. 11:45 Ústí n/L - Karlovy Vary 2:4
    So 08.10. 12:00 Slavia Praha - Mostecký FK 8:1 (0:0)
    So 08.10. 12:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 1:6 (0:5)
    So 08.10. 12:15 Dukla Praha - Junior Děčín 8:3 (6:1)
    So 08.10. 14:00 Admira Praha - Teplice 0:6 (0:3)
    Ne 09.10. 11:45 SK Rakovník - Meteor 1:2 (0:2)
    Ne 09.10. 11:45 Sokolov - SK Kladno 6:1 (2:1)

    10.kolo

    So 15.10. 11:45 Karlovy Vary - Varnsdorf 6:0 (3:0)
    So 15.10. 11:45 Junior Děčín - Admira Praha 3:4
    So 15.10. 12:00 Mostecký FK - Dukla Praha 3:1 (1:1)
    So 15.10. 15:45 SK Kladno - Slavia Praha 0:9 (0:4)
    Ne 16.10. 11:45 SK Rakovník - Sokolov 1:3 (0:1)
    Ne 16.10. 12:00 Meteor - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)
    Ne 16.10. 12:00 Teplice - Ústí n/L 3:2 (2:0)

    11.kolo

    So 22.10. 11:45 Ústí n/L - Junior Děčín 7:2 (4:1)
    So 22.10. 12:00 Slavia Praha - SK Rakovník 16:0 (10:0)
    So 22.10. 12:00 Varnsdorf - Teplice 0:6 (0:3)
    So 22.10. 13:30 Admira Praha - Mostecký FK 0:6 (0:3)
    Ne 23.10. 11:45 Sokolov - Meteor 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 11:45 Viktoria Žižkov - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 12:15 Dukla Praha - SK Kladno 6:1 (1:0)

    12.kolo

    Čt 27.10. 12:45 Teplice - Viktoria Žižkov 4:0 (2:0)
    So 29.10. 11:45 Junior Děčín - Varnsdorf 4:0 (1:0)
    So 29.10. 12:00 Mostecký FK - Ústí n/L 5:2 (4:0)
    So 29.10. 15:45 SK Kladno - Admira Praha 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 11:45 SK Rakovník - Dukla Praha 0:7 (0:0)
    Ne 30.10. 11:45 Sokolov - Slavia Praha 1:5 (1:0)
    Ne 30.10. 12:00 Meteor - Karlovy Vary 0:2 (0:2)

    13.kolo

    So 05.11. 11:45 Slavia Praha - Meteor 13:0 (7:0)
    So 05.11. 11:45 Ústí n/L - SK Kladno 4:1 (4:0)
    So 05.11. 11:45 Karlovy Vary - Teplice 1:3 (1:2)
    So 05.11. 12:00 Admira Praha - SK Rakovník 1:0 (0:0)
    So 05.11. 12:00 Varnsdorf - Mostecký FK 0:13 (0:7)
    So 05.11. 12:15 Dukla Praha - Sokolov 4:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Viktoria Žižkov - Junior Děčín 3:0 (0:0)

    1.kolo

    St 28.09. 12:45 Teplice - Meteor 9:0 (4:0)
    So 12.11. 11:45 Junior Děčín - Karlovy Vary 3:3 (2:2)
    So 12.11. 12:00 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 12:0 (6:0)
    So 12.11. 14:15 Slavia Praha - Dukla Praha 5:0 (3:0)
    So 12.11. 15:45 SK Kladno - Varnsdorf 0:2 (0:1)
    Ne 13.11. 11:45 SK Rakovník - Ústí n/L 0:11
    Ne 13.11. 11:45 Sokolov - Admira Praha 10:1 (3:1)

    15.kolo

    So 17.03. 11:45 Slavia Praha - Admira Praha 21:0 (9:0)
    So 17.03. 11:45 Junior Děčín - Teplice 0:16 (0:10)
    So 17.03. 12:00 Mostecký FK - Karlovy Vary 8:0 (0:0)
    So 17.03. 12:15 Dukla Praha - Meteor 6:1 (4:1)
    So 17.03. 15:45 SK Kladno - Viktoria Žižkov 4:1 (3:0)
    Ne 18.03. 11:45 Sokolov - Ústí n/L 2:2 (2:1)
    Ne 18.03. 11:45 SK Rakovník - Varnsdorf 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 24.03. 11:45 Karlovy Vary - SK Kladno 1:7 (0:5)
    So 24.03. 11:45 Ústí n/L - Slavia Praha 0:17 (0:9)
    So 24.03. 13:30 Varnsdorf - Sokolov 0:9 (0:4)
    So 24.03. 15:00 Admira Praha - Dukla Praha 1:6 (1:3)
    Ne 25.03. 11:45 Meteor - Junior Děčín 2:5 (1:2)
    Ne 25.03. 12:00 Teplice - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    Ne 25.03. 13:15 Viktoria Žižkov - SK Rakovník 5:2 (3:1)

    17.kolo

    So 31.03. 12:00 Slavia Praha - Varnsdorf 13:0 (10:0)
    So 31.03. 12:00 Mostecký FK - Junior Děčín 3:1 (2:1)
    So 31.03. 12:15 Dukla Praha - Ústí n/L 2:4 (1:4)
    So 31.03. 15:45 SK Kladno - Teplice 1:3 (1:3)
    So 31.03. 16:30 Admira Praha - Meteor 1:3 (0:1)
    Ne 01.04. 11:45 Sokolov - Viktoria Žižkov 9:0 (3:0)
    Ne 01.04. 11:45 SK Rakovník - Karlovy Vary 4:5

    18.kolo

    Čt 05.04. 13:30 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 0:11 (0:7)
    So 07.04. 11:45 Junior Děčín - SK Kladno 1:5 (0:3)
    So 07.04. 11:45 Karlovy Vary - Sokolov 2:4 (2:2)
    So 07.04. 11:45 Ústí n/L - Admira Praha 4:1 (1:0)
    So 07.04. 15:15 Meteor - Mostecký FK 2:9 (1:5)
    Ne 08.04. 12:00 Teplice - SK Rakovník 10:0
    Út 01.05. 13:00 Varnsdorf - Dukla Praha 0:2 (0:2)

    19.kolo

    So 14.04. 11:45 Ústí n/L - Meteor 3:0 (2:0)
    So 14.04. 11:45 SK Kladno - Mostecký FK 3:8 (2:3)
    So 14.04. 12:15 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 7:0 (3:0)
    So 14.04. 16:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 14:0 (5:0)
    So 14.04. 16:30 Admira Praha - Varnsdorf 4:1
    Ne 15.04. 11:45 Sokolov - Teplice 2:2 (1:1)
    Ne 15.04. 11:45 SK Rakovník - Junior Děčín 2:1

    20.kolo

    So 21.04. 11:45 Junior Děčín - Sokolov 0:2 (0:1)
    So 21.04. 11:45 Karlovy Vary - Dukla Praha 2:10 (2:3)
    So 21.04. 12:00 Mostecký FK - SK Rakovník 6:0 (2:0)
    So 21.04. 12:30 Varnsdorf - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 11:45 Viktoria Žižkov - Admira Praha 3:0 (2:0)
    Ne 22.04. 12:00 Teplice - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Meteor - SK Kladno 3:3 (2:1)

    21.kolo

    So 28.04. 11:45 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 7:2 (3:1)
    So 28.04. 12:00 Slavia Praha - Junior Děčín 13:0 (0:6)
    So 28.04. 12:15 Dukla Praha - Teplice 4:2 (0:3)
    So 28.04. 12:30 Varnsdorf - Meteor 0:5 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Admira Praha - Karlovy Vary 5:1 (3:0)
    Ne 29.04. 11:45 Sokolov - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 11:45 SK Rakovník - SK Kladno 0:7 (0:5)

    22.kolo

    Út 17.04. 17:15 Teplice - Admira Praha 3:0 (0:0)
    So 05.05. 11:45 SK Kladno - Sokolov 4:6 (1:4)
    So 05.05. 11:45 Junior Děčín - Dukla Praha 3:2 (1:1)
    So 05.05. 11:45 Karlovy Vary - Ústí n/L 3:7 (3:4)
    So 05.05. 12:00 Mostecký FK - Slavia Praha 1:4 (1:1)
    So 05.05. 14:45 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 2:0 (2:0)
    Ne 06.05. 12:00 Meteor - SK Rakovník 3:2 (2:0)

    23.kolo

    11.05. 17:00 Ústí n/L - Teplice 4:1 (1:1)
    So 12.05. 11:45 Viktoria Žižkov - Meteor 1:9 (0:4)
    So 12.05. 12:00 Slavia Praha - SK Kladno 15:0 (9:0)
    So 12.05. 12:15 Dukla Praha - Mostecký FK 3:2 (0:1)
    So 12.05. 13:30 Varnsdorf - Karlovy Vary 1:8
    So 12.05. 14:45 Sokolov - SK Rakovník 15:0 (8:0)
    So 12.05. 17:00 Admira Praha - Junior Děčín 1:2 (1:1)

    24.kolo

    So 19.05. 11:45 SK Kladno - Dukla Praha 3:8 (0:5)
    So 19.05. 11:45 Junior Děčín - Ústí n/L 1:3 (0:1)
    So 19.05. 11:45 Karlovy Vary - Viktoria Žižkov 6:4 (2:3)
    So 19.05. 12:00 Meteor - Sokolov 0:4 (0:1)
    So 19.05. 12:00 Mostecký FK - Admira Praha 3:0 (1:0)
    So 19.05. 12:00 Teplice - Varnsdorf 5:0 (3:0)
    Ne 20.05. 11:45 SK Rakovník - Slavia Praha 0:15 (0:6)

    25.kolo

    Út 01.05. 11:15 Viktoria Žižkov - Teplice 2:8 (0:2)
    Út 08.05. 11:45 Ústí n/L - Mostecký FK 1:1 (1:0)
    So 26.05. 11:45 Karlovy Vary - Meteor 4:9 (1:6)
    So 26.05. 12:00 Slavia Praha - Sokolov 5:0 (3:0)
    So 26.05. 12:15 Dukla Praha - SK Rakovník 11:0 (4:0)
    So 26.05. 12:30 Varnsdorf - Junior Děčín 1:1 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Admira Praha - SK Kladno 2:4 (2:2)

    26.kolo

    Út 29.05. 15:00 Meteor - Slavia Praha 0:7 (0:3)
    So 02.06. 11:45 SK Kladno - Ústí n/L 1:4 (1:2)
    So 02.06. 11:45 Junior Děčín - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 02.06. 12:00 Mostecký FK - Varnsdorf 12:0 (3:0)
    So 02.06. 12:00 Teplice - Karlovy Vary 6:0 (3:0)
    Ne 03.06. 11:45 Sokolov - Dukla Praha 1:2 (0:1)
    Ne 03.06. 11:45 SK Rakovník - Admira Praha 1:2 (0:2)

    14.kolo

    So 09.06. 11:45 Karlovy Vary - Junior Děčín 0:3 (0:1)
    So 09.06. 11:45 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 0:6 (0:2)
    So 09.06. 11:45 Ústí n/L - SK Rakovník 17:0 (6:0)
    So 09.06. 12:00 Meteor - Teplice 1:8 (1:5)
    So 09.06. 12:15 Dukla Praha - Slavia Praha 0:3 (0:3)
    So 09.06. 12:30 Varnsdorf - SK Kladno 3:6 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Admira Praha - Sokolov 0:5 (0:4)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 26 0 0 277:7 78
    2. 26 20 2 4 128:35 62
    3. 26 19 2 5 126:70 59
    4. 26 18 2 6 127:37 56
    5. 26 18 2 6 119:47 56
    6. 26 18 1 7 150:36 55
    7. 26 10 1 15 61:112 31
    8. 26 9 1 16 54:108 28
    9. 26 8 3 15 67:109 27
    10. 26 7 3 16 53:141 24
    11. 26 7 2 17 47:115 23
    12. 26 6 2 18 36:122 20
    13. 26 3 0 23 23:172 9
    14. 26 2 1 23 13:170 7