Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 3603
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Přerov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8096
    Týden:
    25
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 Hranice B - Dukla Hranice 5:1 (3:1)
    So 13.08. 00:00 Kojetín B - Zářičí 3:1
    So 13.08. 00:00 Stará Ves - Domaželice 0:3 (0:2)
    So 13.08. 00:00 Soběchleby - Ústí B 2:1 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Troubky B - Újezdec 2:3 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Býšk./HÚ B - Lazníky 5:0 (2:0)
    So 13.08. 00:00 Pavlovice - Kovalovice 5:1

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Kovalovice - Hranice B 1:2 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Lazníky - Pavlovice 2:1
    So 20.08. 00:00 Újezdec - Býšk./HÚ B 1:1 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Ústí B - Troubky B 1:1 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Stará Ves - Soběchleby 1:0
    So 20.08. 00:00 Zářičí - Domaželice 2:2
    So 20.08. 00:00 Dukla Hranice - Kojetín B 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Hranice B - Kojetín B 6:2 (4:1)
    So 27.08. 00:00 Domaželice - Dukla Hranice 1:1
    So 27.08. 00:00 Soběchleby - Zářičí 0:3 (0:2)
    So 27.08. 00:00 Troubky B - Stará Ves 2:3
    So 27.08. 00:00 Býšk./HÚ B - Ústí B 5:2 (3:0)
    So 27.08. 00:00 Pavlovice - Újezdec 0:3 (0:1)
    So 27.08. 00:00 Kovalovice - Lazníky 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Lazníky - Hranice B 2:2
    So 03.09. 00:00 Újezdec - Kovalovice 2:2 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Pavlovice - Ústí B 3:1
    So 03.09. 00:00 Býšk./HÚ B - Stará Ves 4:1
    So 03.09. 00:00 Zářičí - Troubky B 3:0
    So 03.09. 00:00 Dukla Hranice - Soběchleby 4:1 (2:0)
    So 03.09. 00:00 Kojetín B - Domaželice 1:4

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Hranice B - Domaželice 3:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Soběchleby - Kojetín B 0:2 (0:2)
    So 10.09. 00:00 Troubky B - Dukla Hranice 5:0 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Býšk./HÚ B - Zářičí 2:2 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Pavlovice - Stará Ves 1:1 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Kovalovice - Ústí B 2:4 (2:2)
    So 10.09. 00:00 Lazníky - Újezdec 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Újezdec - Hranice B 3:3
    So 17.09. 00:00 Ústí B - Lazníky 1:1 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Stará Ves - Kovalovice 3:3
    So 17.09. 00:00 Zářičí - Pavlovice 5:0 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Dukla Hranice - Býšk./HÚ B 1:5
    So 17.09. 00:00 Kojetín B - Troubky B 3:0 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Domaželice - Soběchleby 3:1 (2:1)

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Hranice B - Soběchleby 7:2 (3:0)
    So 24.09. 00:00 Troubky B - Domaželice 1:0 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Býšk./HÚ B - Kojetín B 3:3 (1:1)
    So 24.09. 00:00 Pavlovice - Dukla Hranice 6:2 (4:2)
    So 24.09. 00:00 Kovalovice - Zářičí 1:4
    So 24.09. 00:00 Lazníky - Stará Ves 3:1
    So 24.09. 00:00 Újezdec - Ústí B 6:1 (1:0)

    1.kolo

    St 28.09. 00:00 Pavlovice - Hranice B 4:1 (2:0)
    St 28.09. 00:00 Kovalovice - Býšk./HÚ B 3:2 (3:0)
    St 28.09. 00:00 Lazníky - Troubky B 1:3 (1:1)
    St 28.09. 00:00 Újezdec - Soběchleby 5:0 (1:0)
    St 28.09. 00:00 Ústí B - Domaželice 3:3 (2:3)
    St 28.09. 00:00 Stará Ves - Kojetín B 1:3 (0:1)
    St 28.09. 00:00 Zářičí - Dukla Hranice 8:2 (6:1)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Ústí B - Hranice B 2:5 (1:1)
    So 01.10. 00:00 Stará Ves - Újezdec 4:1 (2:0)
    So 01.10. 00:00 Zářičí - Lazníky 4:0
    So 01.10. 00:00 Dukla Hranice - Kovalovice 1:4 (0:3)
    So 01.10. 00:00 Kojetín B - Pavlovice 1:0
    So 01.10. 00:00 Domaželice - Býšk./HÚ B 2:1 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Soběchleby - Troubky B 0:2 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Hranice B - Troubky B 3:0
    So 08.10. 00:00 Býšk./HÚ B - Soběchleby 2:1 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Pavlovice - Domaželice 0:1
    So 08.10. 00:00 Kovalovice - Kojetín B 2:2 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Lazníky - Dukla Hranice 4:1 (3:0)
    So 08.10. 00:00 Újezdec - Zářičí 0:2 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Ústí B - Stará Ves 5:3 (4:0)

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Stará Ves - Hranice B 1:4 (1:2)
    So 15.10. 00:00 Zářičí - Ústí B 4:0 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Dukla Hranice - Újezdec 1:3 (1:2)
    So 15.10. 00:00 Kojetín B - Lazníky 2:2
    So 15.10. 00:00 Domaželice - Kovalovice 3:2
    So 15.10. 00:00 Soběchleby - Pavlovice 0:4 (0:3)
    So 15.10. 00:00 Troubky B - Býšk./HÚ B 1:3 (1:2)

    12.kolo

    So 22.10. 00:00 Hranice B - Býšk./HÚ B 8:0 (4:0)
    So 22.10. 00:00 Pavlovice - Troubky B 3:1 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Kovalovice - Soběchleby 7:1 (5:1)
    So 22.10. 00:00 Lazníky - Domaželice 1:3 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Újezdec - Kojetín B 4:0 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Ústí B - Dukla Hranice 4:0 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Stará Ves - Zářičí 0:3 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 00:00 Zářičí - Hranice B 2:2
    So 29.10. 00:00 Dukla Hranice - Stará Ves 3:2
    So 29.10. 00:00 Kojetín B - Ústí B 1:1
    So 29.10. 00:00 Domaželice - Újezdec 7:0 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Soběchleby - Lazníky 1:1 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Troubky B - Kovalovice 0:4
    So 29.10. 00:00 Býšk./HÚ B - Pavlovice 1:3

    14.kolo

    So 24.03. 00:00 Hranice B - Pavlovice 2:2 (1:2)
    So 24.03. 00:00 Býšk./HÚ B - Kovalovice 4:1
    So 24.03. 00:00 Troubky B - Lazníky 2:1
    So 24.03. 00:00 Soběchleby - Újezdec 2:1 (1:1)
    So 24.03. 00:00 Domaželice - Ústí B 1:0
    So 24.03. 00:00 Kojetín B - Stará Ves 6:1 (2:0)
    So 24.03. 00:00 Dukla Hranice - Zářičí 1:2 (1:0)

    15.kolo

    So 31.03. 00:00 Dukla Hranice - Hranice B 1:2 (1:1)
    So 31.03. 00:00 Zářičí - Kojetín B 1:1 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Domaželice - Stará Ves 3:2 (2:1)
    So 31.03. 00:00 Ústí B - Soběchleby 2:1 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Újezdec - Troubky B 3:1 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Lazníky - Býšk./HÚ B 0:2
    So 31.03. 00:00 Kovalovice - Pavlovice 2:3 (2:1)

    16.kolo

    So 07.04. 00:00 Hranice B - Kovalovice 3:1 (1:1)
    So 07.04. 00:00 Pavlovice - Lazníky 1:1
    So 07.04. 00:00 Býšk./HÚ B - Újezdec 2:2 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Troubky B - Ústí B 3:1 (1:1)
    So 07.04. 00:00 Soběchleby - Stará Ves 0:0
    So 07.04. 00:00 Domaželice - Zářičí 4:3 (2:1)
    So 07.04. 00:00 Kojetín B - Dukla Hranice 3:1

    17.kolo

    So 14.04. 00:00 Kojetín B - Hranice B 0:3
    So 14.04. 00:00 Dukla Hranice - Domaželice 0:2 (0:2)
    So 14.04. 00:00 Zářičí - Soběchleby 3:1 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Stará Ves - Troubky B 3:1
    So 14.04. 00:00 Ústí B - Býšk./HÚ B 0:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Újezdec - Pavlovice 5:1
    So 14.04. 00:00 Lazníky - Kovalovice 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 21.04. 00:00 Hranice B - Lazníky 3:2 (2:1)
    So 21.04. 00:00 Kovalovice - Újezdec 2:0 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Ústí B - Pavlovice 2:0 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Stará Ves - Býšk./HÚ B 1:2 (0:2)
    So 21.04. 00:00 Troubky B - Zářičí 1:5 (0:2)
    So 21.04. 00:00 Soběchleby - Dukla Hranice 10:1 (3:1)
    So 21.04. 00:00 Domaželice - Kojetín B 4:2 (2:1)

    19.kolo

    So 28.04. 00:00 Domaželice - Hranice B 2:2
    So 28.04. 00:00 Kojetín B - Soběchleby 3:4 (2:1)
    So 28.04. 00:00 Dukla Hranice - Troubky B 0:3
    So 28.04. 00:00 Zářičí - Býšk./HÚ B 7:0
    So 28.04. 00:00 Stará Ves - Pavlovice 0:3 (0:2)
    So 28.04. 00:00 Ústí B - Kovalovice 4:0 (3:0)
    So 28.04. 00:00 Újezdec - Lazníky 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 05.05. 00:00 Hranice B - Újezdec 5:1 (4:0)
    So 05.05. 00:00 Lazníky - Ústí B 1:2
    So 05.05. 00:00 Kovalovice - Stará Ves 2:1 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Pavlovice - Zářičí 0:0
    So 05.05. 00:00 Býšk./HÚ B - Dukla Hranice 13:0 (7:0)
    So 05.05. 00:00 Troubky B - Kojetín B 3:0
    So 05.05. 00:00 Soběchleby - Domaželice 1:4 (0:4)

    21.kolo

    So 12.05. 00:00 Soběchleby - Hranice B 0:2
    So 12.05. 00:00 Domaželice - Troubky B 10:2 (5:0)
    So 12.05. 00:00 Kojetín B - Býšk./HÚ B 0:1 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Dukla Hranice - Pavlovice 0:2
    So 12.05. 00:00 Zářičí - Kovalovice 3:3
    So 12.05. 00:00 Stará Ves - Lazníky 1:0 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Ústí B - Újezdec 2:4 (2:0)

    22.kolo

    So 19.05. 00:00 Hranice B - Ústí B 3:1 (2:1)
    So 19.05. 00:00 Újezdec - Stará Ves 6:0 (4:0)
    So 19.05. 00:00 Lazníky - Zářičí 0:4 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Kovalovice - Dukla Hranice 3:0
    So 19.05. 00:00 Pavlovice - Kojetín B 4:0
    So 19.05. 00:00 Býšk./HÚ B - Domaželice 2:4 (1:3)
    So 19.05. 00:00 Troubky B - Soběchleby 4:1 (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 00:00 Troubky B - Hranice B 0:7 (0:2)
    So 26.05. 00:00 Soběchleby - Býšk./HÚ B 4:2 (1:1)
    So 26.05. 00:00 Domaželice - Pavlovice 6:0 (3:0)
    So 26.05. 00:00 Kojetín B - Kovalovice 2:1
    So 26.05. 00:00 Dukla Hranice - Lazníky 3:4
    So 26.05. 00:00 Zářičí - Újezdec 3:3
    So 26.05. 00:00 Stará Ves - Ústí B 1:0

    24.kolo

    So 02.06. 00:00 Hranice B - Stará Ves 6:1 (3:0)
    So 02.06. 00:00 Ústí B - Zářičí 4:1 (3:0)
    So 02.06. 00:00 Újezdec - Dukla Hranice 18:0 (9:0)
    So 02.06. 00:00 Lazníky - Kojetín B 1:4
    So 02.06. 00:00 Kovalovice - Domaželice 0:7
    So 02.06. 00:00 Pavlovice - Soběchleby 1:2
    So 02.06. 00:00 Býšk./HÚ B - Troubky B 3:2 (0:1)

    25.kolo

    So 09.06. 16:30 Býšk./HÚ B - Hranice B 0:3 (0:2)
    So 09.06. 16:30 Dukla Hranice - Ústí B 0:7 (0:3)
    So 09.06. 16:30 Zářičí - Stará Ves 3:1
    Ne 10.06. 10:00 Soběchleby - Kovalovice 2:0 (1:0)
    Ne 10.06. 10:00 Domaželice - Lazníky 1:0 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Troubky B - Pavlovice 2:0 (1:0)
    Ne 10.06. 16:30 Kojetín B - Újezdec 2:1 (0:0)

    26.kolo

    So 16.06. 16:30 Stará Ves - Dukla Hranice 13:0 (7:0)
    So 16.06. 16:30 Újezdec - Domaželice 2:3 (0:1)
    Ne 17.06. 10:00 Hranice B - Zářičí 4:0 (2:0)
    Ne 17.06. 10:00 Ústí B - Kojetín B 1:1 (0:0)
    Ne 17.06. 16:30 Lazníky - Soběchleby 2:3 (2:2)
    Ne 17.06. 16:30 Kovalovice - Troubky B 5:5 (2:5)
    Ne 17.06. 16:30 Pavlovice - Býšk./HÚ B 0:1 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 5 1 96:31 65
    2. 26 20 4 2 83:32 64
    3. 26 15 7 4 78:35 52
    4. 26 13 5 8 81:46 44
    5. 26 13 5 8 66:52 44
    6. 26 11 4 11 47:43 37
    7. 26 10 6 10 48:52 36
    8. 26 9 6 11 52:52 33
    9. 26 10 2 14 47:66 32
    10. 26 8 5 13 53:64 29
    11. 26 8 2 16 40:67 26
    12. 26 7 3 16 46:67 24
    13. 26 5 5 16 30:55 20
    14. 26 3 1 22 26:131 10