Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. ledna 2018
svátek má Ctirad.
Hlavní menu
  • ID: 3602
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4022
    Týden:
    19
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Koleč - Smečno 1:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Vrbičany - Tuřany B 1:2 (0:2)
    So 27.08. 17:00 Neuměřice - Pozdeň B 6:0 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Černuc B - Slatina 4:4 (2:2)
    Ne 28.08. 17:00 Otvovice B - Zákolany 4:0
    Ne 28.08. 17:00 Zichovec B - Pchery B 6:3

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Vrbičany - Zlonice B 0:6
    So 03.09. 17:00 Slatina - Zichovec B 6:3
    So 03.09. 17:00 Zákolany - Černuc B 7:1
    Ne 04.09. 17:00 Tuřany B - Smečno 7:7
    Ne 04.09. 17:00 Pchery B - Koleč 5:5
    Ne 04.09. 17:00 Pozdeň B - Otvovice B 4:2 (1:1)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Koleč - Slatina 5:2
    So 10.09. 17:00 Smečno - Pchery B 1:8
    So 10.09. 17:00 Neuměřice - Vrbičany 10:1
    So 10.09. 17:00 Černuc B - Pozdeň B 3:1 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Zlonice B - Tuřany B 2:1
    Ne 11.09. 17:00 Zichovec B - Zákolany 5:1

    4.kolo

    So 17.09. 16:30 Vrbičany - Otvovice B 3:4 (3:3)
    So 17.09. 16:30 Slatina - Smečno 2:3
    So 17.09. 16:30 Zákolany - Koleč 2:3 (2:1)
    Ne 18.09. 16:30 Zlonice B - Neuměřice 2:0
    Ne 18.09. 16:30 Tuřany B - Pchery B 3:1 (0:1)
    Ne 18.09. 16:30 Pozdeň B - Zichovec B 3:5 (2:0)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Smečno - Zákolany 1:4
    So 24.09. 16:30 Neuměřice - Tuřany B 3:0
    So 24.09. 16:30 Černuc B - Vrbičany 2:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Koleč - Pozdeň B 3:1 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Pchery B - Slatina 6:4
    Ne 25.09. 16:30 Otvovice B - Zlonice B 2:2 (0:2)

    13.kolo

    St 28.09. 16:30 Pozdeň B - Zlonice B 2:0 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Koleč - Tuřany B 2:1
    St 28.09. 16:30 Smečno - Zichovec B 5:3
    St 28.09. 16:30 Slatina - Otvovice B 2:1 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Zákolany - Neuměřice 4:2
    Čt 29.09. 16:30 Pchery B - Černuc B 2:3 (1:1)

    6.kolo

    So 01.10. 16:00 Neuměřice - Otvovice B 8:1
    So 01.10. 16:00 Zákolany - Pchery B 3:2
    So 01.10. 16:00 Vrbičany - Zichovec B 2:1
    Ne 02.10. 16:00 Zlonice B - Černuc B 5:2 (3:0)
    Ne 02.10. 16:00 Tuřany B - Slatina 3:4
    Ne 02.10. 16:00 Pozdeň B - Smečno 1:0

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Slatina - Zákolany 7:2
    So 08.10. 16:00 Černuc B - Neuměřice 2:2 (2:2)
    So 08.10. 16:00 Koleč - Vrbičany 8:1 (3:0)
    Ne 09.10. 16:00 Zichovec B - Zlonice B 1:3
    Ne 09.10. 16:00 Otvovice B - Tuřany B 9:1
    Ne 09.10. 16:00 Pchery B - Pozdeň B 3:0

    8.kolo

    So 15.10. 15:30 Smečno - Vrbičany 5:0
    So 15.10. 15:30 Neuměřice - Zichovec B 2:4 (1:3)
    Ne 16.10. 15:30 Pozdeň B - Slatina 4:2 (0:2)
    Ne 16.10. 15:30 Tuřany B - Zákolany 2:3
    Ne 16.10. 15:30 Zlonice B - Koleč 5:2 (4:0)
    Ne 16.10. 15:30 Otvovice B - Černuc B 4:1

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Černuc B - Tuřany B 9:1 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Koleč - Neuměřice 1:3 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Smečno - Zlonice B 7:0 (4:0)
    So 22.10. 15:30 Zákolany - Pozdeň B 0:4 (0:2)
    Ne 23.10. 15:30 Zichovec B - Otvovice B 0:3 (0:2)
    Ne 23.10. 15:30 Pchery B - Vrbičany 3:0

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Slatina - Vrbičany 2:0
    So 29.10. 14:30 Neuměřice - Smečno 4:2 (2:1)
    So 29.10. 14:30 Černuc B - Zichovec B 1:2
    Ne 30.10. 14:30 Tuřany B - Pozdeň B 2:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Zlonice B - Pchery B 10:2 (8:0)
    Ne 30.10. 14:30 Otvovice B - Koleč 3:3 (2:2)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Zákolany - Vrbičany 5:2
    So 05.11. 14:00 Koleč - Černuc B 3:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Smečno - Otvovice B 5:2 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Slatina - Zlonice B 2:3 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Zichovec B - Tuřany B 2:0
    Ne 06.11. 14:00 Pchery B - Neuměřice 0:2 (0:0)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Černuc B - Smečno 0:2
    So 12.11. 14:00 Neuměřice - Slatina 13:0
    Ne 13.11. 14:00 Zichovec B - Koleč 1:1
    Ne 13.11. 14:00 Pozdeň B - Vrbičany 8:2 (4:0)
    Ne 13.11. 14:00 Zlonice B - Zákolany 3:1 (2:1)
    Ne 13.11. 14:00 Otvovice B - Pchery B 7:3 (4:0)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Smečno - Koleč 2:4
    So 24.03. 15:00 Zákolany - Otvovice B 2:2 (1:2)
    So 24.03. 15:00 Slatina - Černuc B 6:1 (4:1)
    Ne 25.03. 15:00 Tuřany B - Vrbičany 6:0 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Pozdeň B - Neuměřice 0:2 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Pchery B - Zichovec B 8:1 (6:0)

    15.kolo

    So 31.03. 16:30 Smečno - Tuřany B 2:2
    So 31.03. 16:30 Koleč - Pchery B 6:0
    So 31.03. 16:30 Černuc B - Zákolany 0:1
    Ne 01.04. 16:30 Zlonice B - Vrbičany 5:1 (1:0)
    Ne 01.04. 16:30 Zichovec B - Slatina 5:4
    Ne 01.04. 16:30 Otvovice B - Pozdeň B 1:3 (0:1)

    16.kolo

    So 07.04. 16:30 Slatina - Koleč 0:7 (0:3)
    So 07.04. 16:30 Zákolany - Zichovec B 3:3
    Ne 08.04. 16:30 Pchery B - Smečno 1:2
    Ne 08.04. 16:30 Tuřany B - Zlonice B 2:9 (1:3)
    Ne 08.04. 16:30 Vrbičany - Neuměřice 3:5 (1:4)
    Ne 08.04. 16:30 Pozdeň B - Černuc B 4:1 (1:1)

    17.kolo

    So 14.04. 16:30 Neuměřice - Zlonice B 1:1 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Smečno - Slatina 5:3
    So 14.04. 16:30 Koleč - Zákolany 2:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Otvovice B - Vrbičany 8:3 (5:2)
    Ne 15.04. 16:30 Pchery B - Tuřany B 3:3 (1:1)
    Ne 15.04. 16:30 Zichovec B - Pozdeň B 3:2 (3:1)

    18.kolo

    So 21.04. 17:00 Slatina - Pchery B 6:1 (3:0)
    So 21.04. 17:00 Zákolany - Smečno 2:4
    Ne 22.04. 17:00 Tuřany B - Neuměřice 2:1 (1:1)
    Ne 22.04. 17:00 Zlonice B - Otvovice B 4:0 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Vrbičany - Černuc B 2:1 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Pozdeň B - Koleč 1:1 (1:1)

    19.kolo

    So 28.04. 17:00 Černuc B - Zlonice B 1:3 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Slatina - Tuřany B 4:9
    So 28.04. 17:00 Smečno - Pozdeň B 0:0
    Ne 29.04. 17:00 Otvovice B - Neuměřice 6:1
    Ne 29.04. 17:00 Pchery B - Zákolany 2:0
    Ne 29.04. 17:00 Zichovec B - Vrbičany 3:1 (1:0)

    20.kolo

    So 05.05. 17:00 Zákolany - Slatina 0:3 (0:2)
    So 05.05. 17:00 Neuměřice - Černuc B 8:0 (3:0)
    Ne 06.05. 17:00 Zlonice B - Zichovec B 02:2 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Tuřany B - Otvovice B 1:7
    Ne 06.05. 17:00 Vrbičany - Koleč 2:2
    Ne 06.05. 17:00 Pozdeň B - Pchery B 6:1 (0:0)

    21.kolo

    So 12.05. 14:30 Zákolany - Tuřany B 0:1
    So 12.05. 17:00 Slatina - Pozdeň B 2:1 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Koleč - Zlonice B 4:1
    So 12.05. 17:00 Černuc B - Otvovice B 2:2 (2:2)
    Ne 13.05. 17:00 Vrbičany - Smečno 5:1
    Ne 13.05. 17:00 Zichovec B - Neuměřice 4:1

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Neuměřice - Koleč 2:3 (0:2)
    Ne 20.05. 17:00 Otvovice B - Zichovec B 3:3
    Ne 20.05. 17:00 Tuřany B - Černuc B 0k:0k
    Ne 20.05. 17:00 Zlonice B - Smečno 7:4 (4:0)
    Ne 20.05. 17:00 Vrbičany - Pchery B 2:10
    Ne 20.05. 17:00 Pozdeň B - Zákolany 4:2 (3:2)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Smečno - Neuměřice 6:1 (5:1)
    So 26.05. 17:00 Koleč - Otvovice B 1:1 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Pozdeň B - Tuřany B 4:3 (0:2)
    Ne 27.05. 17:00 Vrbičany - Slatina 3:13 (2:6)
    Ne 27.05. 17:00 Pchery B - Zlonice B 1:2 (0:2)
    Ne 27.05. 17:00 Zichovec B - Černuc B 3:1

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Černuc B - Koleč 0:3 (0:2)
    So 02.06. 17:00 Neuměřice - Pchery B 6:0
    Ne 03.06. 17:00 Vrbičany - Zákolany 2:2
    Ne 03.06. 17:00 Tuřany B - Zichovec B 2:5
    Ne 03.06. 17:00 Otvovice B - Smečno 6:4
    Ne 03.06. 17:00 Zlonice B - Slatina 4:3 (3:1)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Smečno - Černuc B 3:1 (1:1)
    So 09.06. 17:00 Koleč - Zichovec B 9:0 (6:0)
    So 09.06. 17:00 Zákolany - Zlonice B 3:1
    So 09.06. 17:00 Slatina - Neuměřice 0:2 (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Vrbičany - Pozdeň B 4:8 (2:6)
    Ne 10.06. 17:00 Pchery B - Otvovice B 2:5

    26.kolo

    So 16.06. 13:00 Zichovec B - Smečno 1:5
    So 16.06. 14:00 Tuřany B - Koleč 0:7 (0:4)
    So 16.06. 17:00 Černuc B - Pchery B 4:1 (2:1)
    So 16.06. 17:00 Neuměřice - Zákolany 2:2
    Ne 17.06. 17:00 Zlonice B - Pozdeň B 3:4 (1:1)
    Ne 17.06. 17:00 Otvovice B - Slatina 11:6
    Správce soutěže: Oldřich Štěpánek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 15 7 2 86:36 52
    2. 24 16 3 5 83:48 51
    3. 24 12 6 6 94:64 42
    4. 24 13 2 9 66:51 41
    5. 24 12 4 8 77:65 40
    6. 24 12 4 8 66:71 40
    7. 24 13 3 8 87:44 39
    8. 24 10 1 13 87:96 31
    9. 24 8 4 12 50:62 28
    10. 24 7 3 14 54:89 24
    11. 24 7 2 15 68:87 23
    12. 24 6 3 15 44:70 21
    13. 24 3 2 19 41:120 11