Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. září 2018
svátek má Darina.
Hlavní menu
  • ID: 3601
  • Návštěvy: 55/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6089
    Týden:
    55
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Zvoleněves - Tuřany 1:0
    So 27.08. 17:00 Zlonice - Blevice 3:2 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Vraný B - Pozdeň 3:7 (3:3)
    So 27.08. 17:00 Uhy - Jedomělice 1:10
    So 27.08. 17:00 Klobuky - Velvary B 1:2
    So 27.08. 17:00 Žižice - Olovnice 3:1 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Černuc - Knovíz 3:0

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Tuřany - Olovnice 6:3 (3:1)
    So 03.09. 17:00 Knovíz - Klobuky 2:2
    So 03.09. 17:00 Jedomělice - Černuc 4:2 (3:0)
    So 03.09. 17:00 Pozdeň - Uhy 7:1 (4:0)
    So 03.09. 17:00 Blevice - Vraný B 1:2 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Zvoleněves - Zlonice 0:2 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Velvary B - Žižice 3:1

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Zlonice - Tuřany 2:2 (1:2)
    So 10.09. 17:00 Vraný B - Zvoleněves 4:0
    So 10.09. 17:00 Uhy - Blevice 3:1
    So 10.09. 17:00 Klobuky - Jedomělice 1:10 (0:3)
    So 10.09. 17:00 Žižice - Knovíz 5:1
    So 10.09. 17:00 Olovnice - Velvary B 5:2 (3:1)
    Ne 11.09. 17:00 Černuc - Pozdeň 3:1 (0:1)

    4.kolo

    So 17.09. 16:30 Tuřany - Velvary B 3:0 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Knovíz - Olovnice 1:3 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Jedomělice - Žižice 4:1 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Pozdeň - Klobuky 3:4 (1:3)
    So 17.09. 16:30 Blevice - Černuc 0:3 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Zvoleněves - Uhy 8:0 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Zlonice - Vraný B 7:0 (3:0)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Vraný B - Tuřany 5:2 (3:0)
    So 24.09. 16:30 Uhy - Zlonice 2:3 (0:2)
    So 24.09. 16:30 Klobuky - Blevice 0:7 (0:3)
    So 24.09. 16:30 Žižice - Pozdeň 4:2 (3:0)
    So 24.09. 16:30 Olovnice - Jedomělice 0:2 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Černuc - Zvoleněves 1:4
    Ne 25.09. 16:30 Velvary B - Knovíz 6:0

    13.kolo

    St 28.09. 13:30 Pozdeň - Zlonice 2:2 (0:2)
    St 28.09. 16:30 Žižice - Tuřany 6:0
    St 28.09. 16:30 Olovnice - Klobuky 0:2 (0:1)
    St 28.09. 16:30 Velvary B - Černuc 2:1
    St 28.09. 16:30 Knovíz - Uhy 3:2
    St 28.09. 16:30 Jedomělice - Vraný B 1:0 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Blevice - Zvoleněves 3:4

    6.kolo

    So 01.10. 16:00 Tuřany - Knovíz 4:0
    So 01.10. 16:00 Jedomělice - Velvary B 6:2
    So 01.10. 16:00 Pozdeň - Olovnice 6:3 (3:2)
    So 01.10. 16:00 Blevice - Žižice 4:2 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Zvoleněves - Klobuky 5:1 (3:0)
    So 01.10. 16:00 Zlonice - Černuc 7:0 (3:0)
    So 01.10. 16:00 Vraný B - Uhy 5:0 (2:0)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Uhy - Tuřany 1:2
    So 08.10. 16:00 Klobuky - Zlonice 1:14 (0:10)
    So 08.10. 16:00 Žižice - Zvoleněves 1:2 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Olovnice - Blevice 2:1 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Knovíz - Jedomělice 1:3 (0:2)
    Ne 09.10. 16:00 Černuc - Vraný B 3:2 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Velvary B - Pozdeň 0:2 (0:0)

    8.kolo

    So 15.10. 15:30 Tuřany - Jedomělice 2:5 (0:3)
    So 15.10. 15:30 Pozdeň - Knovíz 6:1 (1:1)
    So 15.10. 15:30 Blevice - Velvary B 4:3 (2:1)
    So 15.10. 15:30 Zvoleněves - Olovnice 4:1 (1:1)
    So 15.10. 15:30 Zlonice - Žižice 4:2 (0:2)
    So 15.10. 15:30 Vraný B - Klobuky 5:2 (1:1)
    So 15.10. 15:30 Uhy - Černuc 1:3

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Klobuky - Uhy 4:5
    So 22.10. 15:30 Žižice - Vraný B 3:1
    So 22.10. 15:30 Olovnice - Zlonice 0:4 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Knovíz - Blevice 0:3
    So 22.10. 15:30 Jedomělice - Pozdeň 6:1 (3:1)
    Ne 23.10. 15:30 Černuc - Tuřany 4:4
    Ne 23.10. 15:30 Velvary B - Zvoleněves 5:3

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Tuřany - Pozdeň 5:3 (1:2)
    So 29.10. 14:30 Blevice - Jedomělice 1:4
    So 29.10. 14:30 Zvoleněves - Knovíz 8:0
    So 29.10. 14:30 Zlonice - Velvary B 1:3 (1:2)
    So 29.10. 14:30 Vraný B - Olovnice 5:2 (4:0)
    So 29.10. 14:30 Uhy - Žižice 0:5
    Ne 30.10. 14:30 Černuc - Klobuky 4:2

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Klobuky - Tuřany 1:1
    So 05.11. 14:00 Žižice - Černuc 3:5
    So 05.11. 14:00 Olovnice - Uhy 0:2
    So 05.11. 14:00 Knovíz - Zlonice 0:9 (0:5)
    So 05.11. 14:00 Jedomělice - Zvoleněves 4:3 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Pozdeň - Blevice 1:3 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Velvary B - Vraný B 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Tuřany - Blevice 2:2 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Zvoleněves - Pozdeň 2:3 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Zlonice - Jedomělice 1:0 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Vraný B - Knovíz 6:1 (4:1)
    So 12.11. 14:00 Uhy - Velvary B 1:1
    So 12.11. 14:00 Klobuky - Žižice 6:1
    Ne 13.11. 14:00 Černuc - Olovnice 2:2

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Tuřany - Zvoleněves 3:2 (2:1)
    So 24.03. 15:00 Blevice - Zlonice 0:2 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Pozdeň - Vraný B 3:1 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Jedomělice - Uhy 12:2 (6:1)
    So 24.03. 15:00 Knovíz - Černuc 1:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Olovnice - Žižice 1:1
    Ne 25.03. 15:00 Velvary B - Klobuky 4:3

    15.kolo

    So 31.03. 16:30 Olovnice - Tuřany 0:0 (0:0)
    So 31.03. 16:30 Žižice - Velvary B 2:2
    So 31.03. 16:30 Klobuky - Knovíz 5:0 (5:0)
    So 31.03. 16:30 Uhy - Pozdeň 0:2 (0:2)
    So 31.03. 16:30 Vraný B - Blevice 1:1 (0:1)
    So 31.03. 16:30 Zlonice - Zvoleněves 7:1 (4:0)
    Ne 01.04. 16:30 Černuc - Jedomělice 2:3 (1:1)

    16.kolo

    So 07.04. 16:30 Tuřany - Zlonice 1:3 (0:2)
    So 07.04. 16:30 Zvoleněves - Vraný B 2:2
    So 07.04. 16:30 Blevice - Uhy 1:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Pozdeň - Černuc 2:1 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Jedomělice - Klobuky 6:2 (3:1)
    So 07.04. 16:30 Knovíz - Žižice 5:2
    Ne 08.04. 16:30 Velvary B - Olovnice 4:1

    17.kolo

    So 14.04. 16:30 Olovnice - Knovíz 2:0 (2:0)
    So 14.04. 16:30 Žižice - Jedomělice 2:2 (1:1)
    So 14.04. 16:30 Klobuky - Pozdeň 6:4 (3:2)
    So 14.04. 16:30 Uhy - Zvoleněves 2:5 (2:3)
    So 14.04. 16:30 Vraný B - Zlonice 0:4 (0:1)
    Ne 15.04. 16:30 Velvary B - Tuřany 6:1 (3:0)
    Ne 15.04. 16:30 Černuc - Blevice 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 21.04. 17:00 Tuřany - Vraný B 0:0 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Zlonice - Uhy 6:0 (3:0)
    So 21.04. 17:00 Zvoleněves - Černuc 1:2 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Blevice - Klobuky 1:5 (0:5)
    So 21.04. 17:00 Pozdeň - Žižice 1:2 (1:2)
    So 21.04. 17:00 Jedomělice - Olovnice 9:0 (4:0)
    So 21.04. 17:00 Knovíz - Velvary B 3:4

    19.kolo

    So 28.04. 17:00 Knovíz - Tuřany 2:3 (2:2)
    So 28.04. 17:00 Olovnice - Pozdeň 2:0 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Žižice - Blevice 1:2 (0:1)
    So 28.04. 17:00 Klobuky - Zvoleněves 2:2 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Uhy - Vraný B 2:4
    Ne 29.04. 17:00 Velvary B - Jedomělice 0:1 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Černuc - Zlonice 0:5 (0:1)

    20.kolo

    So 05.05. 17:00 Tuřany - Uhy 0:2
    So 05.05. 17:00 Vraný B - Černuc 6:3 (5:1)
    So 05.05. 17:00 Zlonice - Klobuky 6:1 (3:1)
    So 05.05. 17:00 Zvoleněves - Žižice 4:5
    So 05.05. 17:00 Blevice - Olovnice 3:0 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Pozdeň - Velvary B 2:4 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Jedomělice - Knovíz 5:0

    21.kolo

    So 12.05. 17:00 Jedomělice - Tuřany 1:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Knovíz - Pozdeň 2:5 (2:3)
    So 12.05. 17:00 Olovnice - Zvoleněves 3:2 (0:2)
    So 12.05. 17:00 Žižice - Zlonice 0:2 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Klobuky - Vraný B 1:4 (0:1)
    Ne 13.05. 17:00 Velvary B - Blevice 4:0
    Ne 13.05. 17:00 Černuc - Uhy 3:2

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Tuřany - Černuc 7:5 (5:3)
    So 19.05. 17:00 Uhy - Klobuky 1:6 (1:6)
    So 19.05. 17:00 Vraný B - Žižice 3:4
    So 19.05. 17:00 Zlonice - Olovnice 5:0 (3:0)
    So 19.05. 17:00 Zvoleněves - Velvary B 0:4
    So 19.05. 17:00 Blevice - Knovíz 3:3 (1:1)
    So 19.05. 17:00 Pozdeň - Jedomělice 3:5 (1:4)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Pozdeň - Tuřany 5:4 (3:1)
    So 26.05. 17:00 Jedomělice - Blevice 7:0
    So 26.05. 17:00 Knovíz - Zvoleněves 3:7
    So 26.05. 17:00 Olovnice - Vraný B 2:2 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Žižice - Uhy 6:0
    So 26.05. 17:00 Klobuky - Černuc 2:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Velvary B - Zlonice 2:4 (1:1)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Tuřany - Klobuky 4:9 (2:3)
    So 02.06. 17:00 Uhy - Olovnice 3:4
    So 02.06. 17:00 Vraný B - Velvary B 3:7 (3:1)
    So 02.06. 17:00 Zlonice - Knovíz 5:0
    So 02.06. 17:00 Zvoleněves - Jedomělice 1:5 (1:3)
    So 02.06. 17:00 Blevice - Pozdeň 1:1 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Černuc - Žižice 3:1

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Pozdeň - Zvoleněves 4:1 (2:1)
    So 09.06. 17:00 Jedomělice - Zlonice 3:0 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Knovíz - Vraný B 4:2
    So 09.06. 17:00 Olovnice - Černuc 4:2 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Žižice - Klobuky 1:4 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Blevice - Tuřany 2:0 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Velvary B - Uhy 8:1 (3:1)

    26.kolo

    So 16.06. 14:30 Černuc - Velvary B 5:0 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Tuřany - Žižice 2:5 (1:3)
    So 16.06. 17:00 Klobuky - Olovnice 5:0 (4:0)
    So 16.06. 17:00 Uhy - Knovíz 1:1 (0:1)
    So 16.06. 17:00 Vraný B - Jedomělice 1:6 (1:3)
    So 16.06. 17:00 Zlonice - Pozdeň 12:2 (7:0)
    So 16.06. 17:00 Zvoleněves - Blevice 4:9 (2:5)
    Správce soutěže: Oldřich Štěpánek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 24 1 1 124:29 73
    2. 26 22 2 2 120:24 68
    3. 26 16 2 8 79:54 50
    4. 26 12 2 12 78:78 38
    5. 26 11 4 11 62:67 37
    6. 26 11 3 12 69:64 36
    7. 26 11 3 12 78:92 36
    8. 26 10 5 11 56:58 35
    9. 26 10 4 12 67:69 34
    10. 26 10 2 14 76:76 32
    11. 26 8 6 12 58:75 30
    12. 26 8 4 14 41:76 28
    13.
     Uhy
    26 4 2 20 35:110 14
    14. 26 3 4 19 34:105 10