Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 3597
  • Návštěvy: 55/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6799
    Týden:
    55
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Pšovka Mělník - Kosmonosy 3:1
    So 27.08. 11:10 Kunice - Sedlčany 2:11 (2:6)
    So 27.08. 11:10 Říčany - Spartak Příbram 4:5
    So 27.08. 11:10 Hořovicko - Velim 5:7 (1:1)
    So 27.08. 11:10 Tatran Rakovník - Velký Borek 3:0 (3:0)
    So 27.08. 11:10 Kutná Hora - Čelákovice 4:3 (2:1)
    So 27.08. 11:10 Nymburk - Lysá n.L. 6:2
    So 27.08. 11:10 Neratovice - Brandýs 10:0 (3:0)

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Kosmonosy - Tatran Rakovník 3:8
    So 03.09. 11:10 Sedlčany - Brandýs 11:2
    So 03.09. 11:10 Lysá n.L. - Neratovice 2:9
    So 03.09. 11:10 Čelákovice - Nymburk 1:4
    So 03.09. 11:10 Velký Borek - Kutná Hora 0:16 (0:10)
    So 03.09. 11:10 Velim - Pšovka Mělník 2:1 (2:0)
    So 03.09. 11:10 Spartak Příbram - Hořovicko 2:2 (1:1)
    So 03.09. 11:10 Kunice - Říčany 2:4 (2:1)

    1.kolo

    St 07.09. 00:00 Říčany - Kosmonosy 9:0
    St 07.09. 17:00 Spartak Příbram - Sedlčany 4:11
    St 07.09. 17:00 Kunice - Velim 2:7 (0:3)
    St 07.09. 17:00 Hořovicko - Velký Borek 22:1 (9:0)
    St 07.09. 17:00 Pšovka Mělník - Čelákovice 1:4 (1:0)
    St 07.09. 17:00 Tatran Rakovník - Lysá n.L. 3:2 (1:1)
    St 07.09. 17:00 Kutná Hora - Brandýs 2:3 (1:2)
    St 07.09. 17:00 Nymburk - Neratovice 4:14 (2:8)

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Kutná Hora - Kosmonosy 11:0
    So 10.09. 11:10 Říčany - Sedlčany 1:4 (1:0)
    So 10.09. 11:10 Hořovicko - Kunice 3:1 (1:0)
    So 10.09. 11:10 Pšovka Mělník - Spartak Příbram 0:2
    So 10.09. 11:10 Tatran Rakovník - Velim 4:4 (1:2)
    So 10.09. 11:10 Nymburk - Velký Borek 17:0 (8:0)
    So 10.09. 11:10 Neratovice - Čelákovice 5:1 (3:0)
    So 10.09. 11:10 Brandýs - Lysá n.L. 12:0 (4:0)

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Kosmonosy - Nymburk 2:3
    So 17.09. 11:10 Sedlčany - Lysá n.L. 8:1 (3:0)
    So 17.09. 11:10 Čelákovice - Brandýs 2:2 (1:2)
    So 17.09. 11:10 Velký Borek - Neratovice 0:34 (0:20)
    So 17.09. 11:10 Velim - Kutná Hora 4:2 (1:1)
    So 17.09. 11:10 Spartak Příbram - Tatran Rakovník 2:2 (2:0)
    So 17.09. 11:10 Kunice - Pšovka Mělník 6:0 (2:0)
    So 17.09. 11:10 Říčany - Hořovicko 0:1

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Neratovice - Kosmonosy 9:1 (7:0)
    So 24.09. 11:10 Hořovicko - Sedlčany 3:6
    So 24.09. 11:10 Pšovka Mělník - Říčany 2:2 (1:1)
    So 24.09. 11:10 Tatran Rakovník - Kunice 1:1 (0:1)
    So 24.09. 11:10 Kutná Hora - Spartak Příbram 4:2 (2:2)
    So 24.09. 11:10 Nymburk - Velim 2:6 (0:3)
    So 24.09. 11:10 Brandýs - Velký Borek 13:1 (7:1)
    So 24.09. 11:10 Lysá n.L. - Čelákovice 1:3 (1:0)

    2.kolo

    St 28.09. 00:00 Kosmonosy - Hořovicko 1:3 (1:1)
    St 28.09. 16:30 Sedlčany - Neratovice 5:4 (2:3)
    St 28.09. 16:30 Brandýs - Nymburk 5:1
    St 28.09. 16:30 Lysá n.L. - Kutná Hora 2:7 (1:4)
    St 28.09. 16:30 Čelákovice - Tatran Rakovník 6:5 (2:2)
    St 28.09. 16:30 Velký Borek - Pšovka Mělník 0:5 (0:1)
    St 28.09. 16:30 Velim - Říčany 11:1 (3:0)
    St 28.09. 16:30 Spartak Příbram - Kunice 7:2

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Kosmonosy - Brandýs 1:0
    So 01.10. 11:10 Sedlčany - Čelákovice 10:0 (5:0)
    So 01.10. 11:10 Velký Borek - Lysá n.L. 0:10
    So 01.10. 11:10 Velim - Neratovice 10:8 (6:4)
    So 01.10. 11:10 Spartak Příbram - Nymburk 7:3
    So 01.10. 11:10 Kunice - Kutná Hora 2:5 (1:2)
    So 01.10. 11:10 Říčany - Tatran Rakovník 1:4 (1:2)
    So 01.10. 11:10 Hořovicko - Pšovka Mělník 7:1 (2:1)

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Lysá n.L. - Kosmonosy 3:1 (2:1)
    So 08.10. 11:10 Pšovka Mělník - Sedlčany 2:7 (1:3)
    So 08.10. 11:10 Tatran Rakovník - Hořovicko 4:2 (1:1)
    So 08.10. 11:10 Kutná Hora - Říčany 1:0 (0:0)
    So 08.10. 11:10 Nymburk - Kunice 3:2 (2:1)
    So 08.10. 11:10 Neratovice - Spartak Příbram 8:1 (3:0)
    So 08.10. 11:10 Brandýs - Velim 4:2 (2:1)
    So 08.10. 11:10 Čelákovice - Velký Borek 15:1

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Kosmonosy - Čelákovice 0:7
    So 15.10. 11:10 Sedlčany - Velký Borek 15:0 (5:0)
    So 15.10. 11:10 Velim - Lysá n.L. 6:3 (3:1)
    So 15.10. 11:10 Spartak Příbram - Brandýs 1:7 (0:0)
    So 15.10. 11:10 Kunice - Neratovice 1:11 (1:6)
    So 15.10. 11:10 Říčany - Nymburk 1:2 (1:1)
    So 15.10. 11:10 Hořovicko - Kutná Hora 4:3 (2:1)
    So 15.10. 11:10 Pšovka Mělník - Tatran Rakovník 2:4 (0:1)

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Velký Borek - Kosmonosy 1:2 (1:1)
    So 22.10. 11:10 Tatran Rakovník - Sedlčany 3:7 (3:3)
    So 22.10. 11:10 Kutná Hora - Pšovka Mělník 2:2 (2:1)
    So 22.10. 11:10 Nymburk - Hořovicko 2:2 (1:1)
    So 22.10. 11:10 Neratovice - Říčany 8:1 (4:0)
    So 22.10. 11:10 Brandýs - Kunice 4:2 (3:1)
    So 22.10. 11:10 Lysá n.L. - Spartak Příbram 3:5 (2:3)
    So 22.10. 11:10 Čelákovice - Velim 4:2

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Sedlčany - Kosmonosy 14:0 (5:0)
    So 29.10. 11:10 Velim - Velký Borek 10:0 (6:0)
    So 29.10. 11:10 Spartak Příbram - Čelákovice 2:8
    So 29.10. 11:10 Kunice - Lysá n.L. 2:2 (1:2)
    So 29.10. 11:10 Říčany - Brandýs 1:4 (0:3)
    So 29.10. 11:10 Hořovicko - Neratovice 0:6
    So 29.10. 11:10 Pšovka Mělník - Nymburk 5:1 (3:0)
    So 29.10. 11:10 Tatran Rakovník - Kutná Hora 5:3 (3:1)

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Kosmonosy - Velim 0:4 (0:3)
    So 05.11. 11:10 Kutná Hora - Sedlčany 1:1 (1:1)
    So 05.11. 11:10 Nymburk - Tatran Rakovník 4:2 (2:2)
    So 05.11. 11:10 Neratovice - Pšovka Mělník 9:0 (4:0)
    So 05.11. 11:10 Brandýs - Hořovicko 0:2
    So 05.11. 11:10 Lysá n.L. - Říčany 1:2 (1:0)
    So 05.11. 11:10 Čelákovice - Kunice 3:3 (1:2)
    So 05.11. 11:10 Velký Borek - Spartak Příbram 1:2 (0:1)

    14.kolo

    So 12.11. 00:00 Spartak Příbram - Kosmonosy 12:0
    So 12.11. 11:10 Sedlčany - Velim 11:2 (8:1)
    So 12.11. 11:10 Kunice - Velký Borek 5:1 (1:0)
    So 12.11. 11:10 Říčany - Čelákovice 2:5 (2:2)
    So 12.11. 11:10 Hořovicko - Lysá n.L. 5:2 (3:1)
    So 12.11. 11:10 Pšovka Mělník - Brandýs 4:8 (3:2)
    So 12.11. 11:10 Tatran Rakovník - Neratovice 0:10 (0:7)
    So 12.11. 11:10 Kutná Hora - Nymburk 3:1 (1:0)

    15.kolo

    So 19.11. 00:00 Kosmonosy - Kunice 0:6 (0:1)
    So 19.11. 11:10 Nymburk - Sedlčany 1:5 (0:2)
    So 19.11. 11:10 Neratovice - Kutná Hora 7:1 (5:0)
    So 19.11. 11:10 Brandýs - Tatran Rakovník 4:2 (1:0)
    So 19.11. 11:10 Lysá n.L. - Pšovka Mělník 4:1 (2:0)
    So 19.11. 11:10 Čelákovice - Hořovicko 1:4
    So 19.11. 11:10 Velký Borek - Říčany 1:6
    So 19.11. 11:10 Velim - Spartak Příbram 5:0 (2:0)

    17.kolo

    So 17.03. 11:10 Neratovice - Sedlčany 10:0 (5:0)
    So 17.03. 11:10 Nymburk - Brandýs 1:4 (1:2)
    So 17.03. 11:10 Kutná Hora - Lysá n.L. 4:1 (1:1)
    So 17.03. 11:10 Tatran Rakovník - Čelákovice 5:3
    So 17.03. 11:10 Pšovka Mělník - Velký Borek 1:1 (1:0)
    So 17.03. 11:10 Říčany - Velim 2:5 (1:2)
    So 17.03. 11:10 Kunice - Spartak Příbram 3:1 (0:0)
    Ne 18.03. 12:00 Hořovicko - Kosmonosy 9:1 (4:0)

    18.kolo

    So 24.03. 11:10 Kosmonosy - Pšovka Mělník 0:2
    So 24.03. 11:10 Velim - Hořovicko 7:3 (2:1)
    So 24.03. 11:10 Velký Borek - Tatran Rakovník 0:4 (0:2)
    Ne 25.03. 11:10 Sedlčany - Kunice 7:0 (3:0)
    Ne 25.03. 11:10 Spartak Příbram - Říčany 1:3 (0:0)
    Ne 25.03. 11:10 Čelákovice - Kutná Hora 3:2 (3:0)
    Ne 25.03. 11:10 Lysá n.L. - Nymburk 2:5 (1:1)
    Ne 25.03. 11:10 Brandýs - Neratovice 1:3 (1:0)

    19.kolo

    So 31.03. 11:10 Tatran Rakovník - Kosmonosy 8:1 (2:0)
    So 31.03. 11:10 Brandýs - Sedlčany 1:8 (0:4)
    So 31.03. 11:10 Neratovice - Lysá n.L. 15:2 (8:1)
    So 31.03. 11:10 Nymburk - Čelákovice 2:3 (1:0)
    So 31.03. 11:10 Kutná Hora - Velký Borek 8:4 (2:1)
    So 31.03. 11:10 Pšovka Mělník - Velim 0:6 (0:2)
    So 31.03. 11:10 Říčany - Kunice 3:1 (1:0)
    Ne 01.04. 12:00 Hořovicko - Spartak Příbram 4:2 (0:0)

    20.kolo

    St 04.04. 11:10 Čelákovice - Neratovice 1:7 (0:3)
    So 07.04. 11:10 Kosmonosy - Kutná Hora 2:4 (0:3)
    So 07.04. 11:10 Sedlčany - Říčany 6:2 (4:0)
    So 07.04. 11:10 Kunice - Hořovicko 4:3 (1:2)
    So 07.04. 11:10 Velim - Tatran Rakovník 4:3 (2:2)
    So 07.04. 11:10 Velký Borek - Nymburk 0:13
    Ne 08.04. 11:10 Spartak Příbram - Pšovka Mělník 5:6 (5:1)
    Ne 08.04. 11:10 Lysá n.L. - Brandýs 4:1 (2:1)

    21.kolo

    So 14.04. 11:10 Nymburk - Kosmonosy 5:0
    So 14.04. 11:10 Brandýs - Čelákovice 1:0 (0:0)
    So 14.04. 11:10 Neratovice - Velký Borek 10:0 (3:0)
    So 14.04. 11:10 Kutná Hora - Velim 6:4 (4:2)
    So 14.04. 11:10 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 9:2
    So 14.04. 11:10 Pšovka Mělník - Kunice 4:3 (3:1)
    Ne 15.04. 11:10 Lysá n.L. - Sedlčany 2:6 (1:3)
    Ne 15.04. 12:00 Hořovicko - Říčany 6:1 (4:0)

    22.kolo

    So 21.04. 11:10 Kosmonosy - Neratovice 0:11 (0:4)
    So 21.04. 11:10 Říčany - Pšovka Mělník 2:0 (0:0)
    So 21.04. 11:10 Kunice - Tatran Rakovník 0:4 (0:2)
    So 21.04. 11:10 Velim - Nymburk 6:4 (2:2)
    So 21.04. 11:10 Velký Borek - Brandýs 0:12 (0:4)
    Ne 22.04. 11:10 Sedlčany - Hořovicko 2:1
    Ne 22.04. 11:10 Spartak Příbram - Kutná Hora 1:4
    Ne 22.04. 11:10 Čelákovice - Lysá n.L. 5:3 (4:2)

    23.kolo

    So 28.04. 11:10 Neratovice - Velim 6:1 (3:0)
    So 28.04. 11:10 Nymburk - Spartak Příbram 7:3 (4:1)
    So 28.04. 11:10 Kutná Hora - Kunice 5:0 (2:0)
    So 28.04. 11:10 Tatran Rakovník - Říčany 2:3 (2:2)
    So 28.04. 11:10 Pšovka Mělník - Hořovicko 1:6 (0:4)
    Ne 29.04. 11:10 Brandýs - Kosmonosy 6:2 (0:1)
    Ne 29.04. 11:10 Čelákovice - Sedlčany 3:4 (2:2)
    Ne 29.04. 11:10 Lysá n.L. - Velký Borek 6:4 (4:3)

    16.kolo

    St 25.04. 11:10 Sedlčany - Spartak Příbram 3:1 (0:1)
    St 25.04. 17:40 Kosmonosy - Říčany 0:6 (0:1)
    Út 01.05. 11:10 Velim - Kunice 4:2 (4:1)
    Út 01.05. 11:10 Velký Borek - Hořovicko 0:8 (0:4)
    Út 01.05. 11:10 Čelákovice - Pšovka Mělník 5:1 (3:1)
    Út 01.05. 11:10 Lysá n.L. - Tatran Rakovník 3:6 (1:4)
    Út 01.05. 11:10 Brandýs - Kutná Hora 1:0 (1:0)
    St 09.05. 17:45 Neratovice - Nymburk 5:2 (4:0)

    24.kolo

    So 05.05. 11:10 Kosmonosy - Lysá n.L. 0:6 (0:1)
    So 05.05. 11:10 Sedlčany - Pšovka Mělník 7:0
    So 05.05. 11:10 Říčany - Kutná Hora 2:5
    So 05.05. 11:10 Kunice - Nymburk 2:5 (0:2)
    So 05.05. 11:10 Velim - Brandýs 2:3 (2:2)
    So 05.05. 11:10 Velký Borek - Čelákovice 1:11
    Ne 06.05. 11:10 Spartak Příbram - Neratovice 5:15 (1:6)
    Ne 06.05. 12:00 Hořovicko - Tatran Rakovník 5:0 (3:0)

    25.kolo

    So 12.05. 11:10 Velký Borek - Sedlčany 0:14 (0:7)
    So 12.05. 11:10 Neratovice - Kunice 12:0 (7:0)
    So 12.05. 11:10 Nymburk - Říčany 3:1 (1:0)
    So 12.05. 11:10 Kutná Hora - Hořovicko 1:6 (1:4)
    So 12.05. 11:10 Tatran Rakovník - Pšovka Mělník 4:0 (1:0)
    Ne 13.05. 11:10 Čelákovice - Kosmonosy 11:0
    Ne 13.05. 11:10 Lysá n.L. - Velim 0:7 (0:3)
    Ne 13.05. 11:10 Brandýs - Spartak Příbram 10:2 (4:1)

    26.kolo

    Út 08.05. 11:10 Sedlčany - Tatran Rakovník 3:1 (1:1)
    So 19.05. 11:10 Kosmonosy - Velký Borek 3:2
    So 19.05. 11:10 Pšovka Mělník - Kutná Hora 0:4
    So 19.05. 11:10 Říčany - Neratovice 4:5 (0:4)
    So 19.05. 11:10 Kunice - Brandýs 1:6 (0:4)
    So 19.05. 11:10 Velim - Čelákovice 1:4 (0:1)
    Ne 20.05. 11:10 Spartak Příbram - Lysá n.L. 5:1
    Ne 20.05. 12:00 Hořovicko - Nymburk 2:4 (0:2)

    27.kolo

    St 16.05. 14:00 Neratovice - Hořovicko 4:0
    Čt 24.05. 17:00 Kutná Hora - Tatran Rakovník 4:4 (2:1)
    So 26.05. 11:10 Kosmonosy - Sedlčany 0:13
    So 26.05. 11:10 Velký Borek - Velim 1:10 (0:5)
    So 26.05. 11:10 Brandýs - Říčany 2:1 (2:1)
    So 26.05. 11:10 Nymburk - Pšovka Mělník 4:1 (1:1)
    Ne 27.05. 11:10 Čelákovice - Spartak Příbram 12:2 (2:1)
    Ne 27.05. 11:10 Lysá n.L. - Kunice 3:2 (1:0)

    28.kolo

    So 02.06. 11:10 Velim - Kosmonosy 15:0 (9:0)
    So 02.06. 11:10 Tatran Rakovník - Nymburk 4:2 (2:2)
    So 02.06. 11:10 Pšovka Mělník - Neratovice 0:9 (0:4)
    So 02.06. 11:10 Říčany - Lysá n.L. 6:1 (2:1)
    So 02.06. 11:10 Kunice - Čelákovice 1:10 (1:4)
    Ne 03.06. 11:10 Sedlčany - Kutná Hora 4:1 (4:1)
    Ne 03.06. 11:10 Spartak Příbram - Velký Borek 14:3 (8:0)
    Ne 03.06. 12:00 Hořovicko - Brandýs 1:4 (0:2)

    29.kolo

    So 09.06. 11:10 Kosmonosy - Spartak Příbram 0:4
    So 09.06. 11:10 Velim - Sedlčany 2:9 (2:3)
    So 09.06. 11:10 Velký Borek - Kunice 1:7 (0:4)
    So 09.06. 11:10 Brandýs - Pšovka Mělník 4:0 (1:0)
    So 09.06. 11:10 Neratovice - Tatran Rakovník 10:6 (5:1)
    So 09.06. 11:10 Nymburk - Kutná Hora 5:2 (2:2)
    Ne 10.06. 11:10 Čelákovice - Říčany 1:4 (0:3)
    Ne 10.06. 11:10 Lysá n.L. - Hořovicko 0:4 (0:3)

    30.kolo

    So 16.06. 11:10 Kunice - Kosmonosy 12:0 (5:0)
    So 16.06. 11:10 Kutná Hora - Neratovice 0:10 (0:5)
    So 16.06. 11:10 Tatran Rakovník - Brandýs 5:2 (2:1)
    So 16.06. 11:10 Pšovka Mělník - Lysá n.L. 0:4 (0:2)
    So 16.06. 11:10 Říčany - Velký Borek 14:0 (7:0)
    Ne 17.06. 11:10 Sedlčany - Nymburk 6:1 (4:1)
    Ne 17.06. 11:10 Spartak Příbram - Velim 4:6 (1:2)
    Ne 17.06. 12:00 Hořovicko - Čelákovice 3:5 (1:2)
    Správce soutěže: Luděk Rublič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 28 1 1 218:51 85
    2. 30 28 0 2 284:49 84
    3. 30 21 1 8 162:94 64
    4. 30 21 1 8 126:72 64
    5. 30 18 2 10 140:83 56
    6. 30 17 2 11 126:73 53
    7. 30 16 4 10 115:93 52
    8. 30 16 3 11 115:83 51
    9. 30 16 1 13 117:98 49
    10. 30 12 1 17 89:89 37
    11. 30 10 2 18 106:146 32
    12. 30 8 1 21 76:140 25
    13. 30 7 3 20 77:130 24
    14. 30 6 3 21 45:123 21
    15. 30 3 0 27 21:207 9
    16. 30 0 1 29 24:310 1