Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 3595
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mladá Boleslav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3940
    Týden:
    7
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Ledce - Rejšice B 1:1 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Bezno B - Klášter B 6:1 (5:1)
    Ne 28.08. 17:00 Zdětín B - Skalsko B 1:1 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Luštěnice B - Doubrava B 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Ledce - Bezno B 6:0 (4:0)
    Ne 04.09. 17:00 Rejšice B - Kosořice B 3:1 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Skalsko B - Obruby 4:2 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Klášter B - Zdětín B 5:3 (2:1)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Kosořice B - Doubrava B 0:4 (0:2)
    Ne 11.09. 15:00 Obruby - Klášter B 3:0 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Bezno B - Rejšice B 7:4 (5:2)
    Ne 11.09. 17:00 Zdětín B - Ledce 1:2 (0:2)
    Ne 11.09. 17:00 Luštěnice B - Skalsko B 4:1 (1:0)

    4.kolo

    So 17.09. 16:30 Ledce - Obruby 0:2 (0:0)
    Ne 18.09. 14:00 Klášter B - Luštěnice B 3:3 (1:1)
    Ne 18.09. 16:30 Rejšice B - Doubrava B 4:1 (2:1)
    Ne 18.09. 16:30 Bezno B - Zdětín B 0:5 (0:1)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Kosořice B - Skalsko B 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 15:00 Obruby - Bezno B 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Zdětín B - Rejšice B 1:2 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Luštěnice B - Ledce 1:1 (0:0)

    6.kolo

    Ne 02.10. 14:00 Klášter B - Kosořice B 1:6 (0:1)
    Ne 02.10. 16:00 Skalsko B - Doubrava B 1:3 (0:1)
    Ne 02.10. 16:00 Bezno B - Luštěnice B 3:3 (0:3)
    Ne 02.10. 16:00 Zdětín B - Obruby 1:2 (0:2)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Kosořice B - Ledce 2:1 (1:0)
    Ne 09.10. 14:00 Doubrava B - Klášter B 1:2 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Obruby - Rejšice B 1:1 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Luštěnice B - Zdětín B 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 15.10. 15:30 Ledce - Doubrava B 1:3 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Obruby - Luštěnice B 1:2 (0:1)
    Ne 16.10. 15:30 Rejšice B - Skalsko B 10:1 (7:1)
    Ne 16.10. 15:30 Bezno B - Kosořice B 1:6 (1:2)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Kosořice B - Zdětín B 4:2 (2:0)
    Ne 23.10. 14:00 Doubrava B - Bezno B 4:0 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Luštěnice B - Rejšice B 3:6 (3:4)
    Ne 23.10. 15:30 Skalsko B - Klášter B 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Ledce - Skalsko B 3:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Rejšice B - Klášter B 2:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Zdětín B - Doubrava B 2:3 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Obruby - Kosořice B 3:2 (0:1)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Kosořice B - Luštěnice B 5:1 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Doubrava B - Obruby 2:1 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Skalsko B - Bezno B 5:3 (0:3)
    Ne 06.11. 14:00 Klášter B - Ledce 2:2 (0:1)

    12.kolo

    Ne 25.03. 14:00 Klášter B - Bezno B 2:1 (1:0)
    Ne 25.03. 14:00 Doubrava B - Luštěnice B 2:0
    Ne 25.03. 15:00 Rejšice B - Ledce 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Skalsko B - Zdětín B 5:4 (0:2)

    13.kolo

    So 31.03. 16:30 Kosořice B - Rejšice B 3:0 (2:0)
    Ne 01.04. 15:00 Obruby - Skalsko B 4:3 (2:1)
    Ne 01.04. 16:30 Zdětín B - Klášter B 5:0
    Ne 01.04. 16:30 Bezno B - Ledce 2:2 (1:0)

    14.kolo

    So 07.04. 16:30 Ledce - Zdětín B 3:0 (3:0)
    Ne 08.04. 14:00 Klášter B - Obruby 3:0 (1:0)
    Ne 08.04. 14:00 Doubrava B - Kosořice B 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Rejšice B - Bezno B 2:1 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 Skalsko B - Luštěnice B 1:3 (1:2)

    15.kolo

    Ne 15.04. 14:00 Doubrava B - Rejšice B 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 15:00 Obruby - Ledce 0:7 (0:4)
    Ne 15.04. 17:00 Luštěnice B - Klášter B 2:2 (0:1)
    Ne 15.04. 17:00 Zdětín B - Bezno B 4:2 (2:2)

    16.kolo

    So 21.04. 17:00 Ledce - Luštěnice B 2:2
    Ne 22.04. 17:00 Rejšice B - Zdětín B 3:0
    Ne 22.04. 17:00 Bezno B - Obruby 2:1 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Skalsko B - Kosořice B 1:4

    17.kolo

    So 28.04. 17:00 Kosořice B - Klášter B 2:1 (2:0)
    Ne 29.04. 14:00 Doubrava B - Skalsko B 4:1
    Ne 29.04. 15:00 Obruby - Zdětín B 4:6 (2:3)
    Ne 29.04. 17:00 Luštěnice B - Bezno B 3:1

    18.kolo

    So 05.05. 17:00 Ledce - Kosořice B 2:2
    Ne 06.05. 14:00 Klášter B - Doubrava B 3:2
    Ne 06.05. 17:00 Rejšice B - Obruby 0:1
    Ne 06.05. 17:00 Zdětín B - Luštěnice B 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 12.05. 17:00 Kosořice B - Bezno B 4:1
    Ne 13.05. 14:00 Doubrava B - Ledce 3:0
    Ne 13.05. 17:00 Skalsko B - Rejšice B 1:2 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Luštěnice B - Obruby 6:2

    20.kolo

    Ne 20.05. 14:00 Klášter B - Skalsko B 2:2 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Rejšice B - Luštěnice B 6:2
    Ne 20.05. 17:00 Zdětín B - Kosořice B 5:3
    Ne 20.05. 17:00 Bezno B - Doubrava B 4:2 (3:1)

    21.kolo

    So 26.05. 17:00 Kosořice B - Obruby 2:1
    Ne 27.05. 14:00 Klášter B - Rejšice B 0:2
    Ne 27.05. 14:00 Doubrava B - Zdětín B 2:2 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Skalsko B - Ledce 0:0

    22.kolo

    So 02.06. 17:00 Ledce - Klášter B 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 15:00 Obruby - Doubrava B 0:5 (0:2)
    Ne 03.06. 17:00 Luštěnice B - Kosořice B 1:2 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Bezno B - Skalsko B 1:1 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 12 2 4 51:26 38
    2. 18 12 1 5 43:23 37
    3. 18 12 1 5 50:30 37
    4. 18 8 5 5 40:38 29
    5. 18 6 7 5 36:25 25
    6. 18 6 4 8 31:45 22
    7. 18 6 1 11 28:48 19
    8. 18 5 3 10 37:55 18
    9. 18 5 2 11 42:43 17
    10. 18 3 4 11 30:55 13