Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 3550
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kroměříž  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4872
    Týden:
    42
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 07.08. 00:00 Kostelec B - Žalkovice B 4:3 (2:0)
    Ne 07.08. 00:00 Loukov - Zahnašovice 4:0 (1:0)
    Ne 07.08. 00:00 Skaštice B - Pravčice 4:1 (2:0)
    Ne 07.08. 00:00 Chvalčov - Ludslavice 4:2 (1:1)
    Ne 07.08. 00:00 Mysločovice B - Komárno 1:2 (0:1)
    Ne 07.08. 00:00 Sokol Martinice - Břest 2:2 (0:1)
    Ne 07.08. 00:00 Rymice - Tučapy 0:3 (0:2)

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 Pravčice - Chvalčov 1:5 (0:1)
    Ne 14.08. 00:00 Žalkovice B - Hlinsko p.H. 1:2 (1:0)
    Ne 14.08. 00:00 Břest - Rymice 4:3 (2:2)
    Ne 14.08. 00:00 Komárno - Sokol Martinice 6:1 (3:1)
    Ne 14.08. 00:00 Ludslavice - Mysločovice B 2:1 (2:0)
    Ne 14.08. 00:00 Zahnašovice - Skaštice B 3:2 (2:1)
    Ne 14.08. 00:00 Kostelec B - Loukov 0:3 (0:1)

    3.kolo

    Ne 21.08. 00:00 Loukov - Žalkovice B 9:0 (4:0)
    Ne 21.08. 00:00 Skaštice B - Kostelec B 2:4 (0:2)
    Ne 21.08. 00:00 Chvalčov - Zahnašovice 2:0 (0:0)
    Ne 21.08. 00:00 Mysločovice B - Pravčice 3:3 (1:2)
    Ne 21.08. 00:00 Sokol Martinice - Ludslavice 1:2 (0:0)
    Ne 21.08. 00:00 Rymice - Komárno 3:0 (1:0)
    Ne 21.08. 00:00 Hlinsko p.H. - Tučapy 0:2 (0:0)

    4.kolo

    Ne 28.08. 00:00 Žalkovice B - Tučapy 2:1 (0:1)
    Ne 28.08. 00:00 Břest - Hlinsko p.H. 5:1 (2:0)
    Ne 28.08. 00:00 Ludslavice - Rymice 5:1 (1:0)
    Ne 28.08. 00:00 Pravčice - Sokol Martinice 0k:0
    Ne 28.08. 00:00 Zahnašovice - Mysločovice B 4:2 (2:0)
    Ne 28.08. 00:00 Kostelec B - Chvalčov 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 00:00 Loukov - Skaštice B 6:0 (2:0)

    5.kolo

    Ne 04.09. 00:00 Skaštice B - Žalkovice B 5:1 (1:0)
    Ne 04.09. 00:00 Chvalčov - Loukov 5:1 (1:0)
    Ne 04.09. 00:00 Mysločovice B - Kostelec B 2:3 (1:1)
    Ne 04.09. 00:00 Sokol Martinice - Zahnašovice 0:2 (0:0)
    Ne 04.09. 00:00 Rymice - Pravčice 5:1 (3:0)
    Ne 04.09. 00:00 Hlinsko p.H. - Komárno 1:4 (1:1)
    Ne 04.09. 00:00 Tučapy - Břest 3:0 (2:0)

    6.kolo

    Ne 11.09. 00:00 Žalkovice B - Břest 2:3
    Ne 11.09. 00:00 Komárno - Tučapy 2:3
    Ne 11.09. 00:00 Ludslavice - Hlinsko p.H. 9:1 (3:0)
    Ne 11.09. 00:00 Zahnašovice - Rymice 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 00:00 Kostelec B - Sokol Martinice 0:0
    Ne 11.09. 00:00 Loukov - Mysločovice B 10:0
    Ne 11.09. 00:00 Skaštice B - Chvalčov 2:2

    7.kolo

    Ne 18.09. 00:00 Chvalčov - Žalkovice B 3:1
    Ne 18.09. 00:00 Mysločovice B - Skaštice B 2:0
    Ne 18.09. 00:00 Sokol Martinice - Loukov 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 00:00 Rymice - Kostelec B 2:0 (2:0)
    Ne 18.09. 00:00 Hlinsko p.H. - Pravčice 3:2
    Ne 18.09. 00:00 Tučapy - Ludslavice 2:4 (2:2)
    Ne 18.09. 00:00 Břest - Komárno 1:4

    8.kolo

    Ne 25.09. 00:00 Žalkovice B - Komárno 2:2 (1:2)
    Ne 25.09. 00:00 Ludslavice - Břest 5:1 (2:0)
    Ne 25.09. 00:00 Pravčice - Tučapy 2:2 (1:0)
    Ne 25.09. 00:00 Zahnašovice - Hlinsko p.H. 6:0 (3:0)
    Ne 25.09. 00:00 Loukov - Rymice 4:1 (2:0)
    Ne 25.09. 00:00 Skaštice B - Sokol Martinice 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 00:00 Chvalčov - Mysločovice B 4:0 (1:0)

    14.kolo

    St 28.09. 00:00 Žalkovice B - Zahnašovice 4:2 (2:2)
    St 28.09. 00:00 Kostelec B - Pravčice 3:1 (1:1)
    St 28.09. 00:00 Loukov - Ludslavice 0:1 (0:0)
    St 28.09. 00:00 Skaštice B - Komárno 3:2 (2:0)
    St 28.09. 00:00 Chvalčov - Břest 6:1 (3:0)
    St 28.09. 00:00 Mysločovice B - Tučapy 0:3 (0:3)
    St 28.09. 00:00 Sokol Martinice - Hlinsko p.H. 7:1 (5:0)

    9.kolo

    Ne 02.10. 10:00 Mysločovice B - Žalkovice B 2:1 (2:1)
    Ne 02.10. 15:30 Sokol Martinice - Chvalčov 1:3 (0:2)
    Ne 02.10. 15:30 Rymice - Skaštice B 3:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Hlinsko p.H. - Kostelec B 0:4 (0:4)
    Ne 02.10. 15:30 Tučapy - Zahnašovice 3:1 (2:1)
    Ne 02.10. 15:30 Břest - Pravčice 8:1 (4:1)
    Ne 02.10. 15:30 Komárno - Ludslavice 3:2 (1:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Pravčice - Komárno 3:7 (1:3)
    Ne 09.10. 00:00 Kostelec B - Tučapy 1:1 (0:0)
    Ne 09.10. 10:00 Mysločovice B - Sokol Martinice 1:2 (1:1)
    Ne 09.10. 12:00 Žalkovice B - Ludslavice 1:8 (1:4)
    Ne 09.10. 15:00 Zahnašovice - Břest 3:2 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Loukov - Hlinsko p.H. 7:1 (3:1)
    Ne 09.10. 15:00 Chvalčov - Rymice 4:1 (1:0)

    11.kolo

    Ne 16.10. 14:30 Sokol Martinice - Žalkovice B 3:3 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Rymice - Mysločovice B 2:2 (1:1)
    Ne 16.10. 14:30 Hlinsko p.H. - Skaštice B 0:1 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Tučapy - Loukov 0:1 (0:1)
    Ne 16.10. 14:30 Břest - Kostelec B 4:2
    Ne 16.10. 14:30 Komárno - Zahnašovice 5:1
    Ne 16.10. 14:30 Ludslavice - Pravčice 5:3 (5:1)

    12.kolo

    So 22.10. 14:00 Skaštice B - Tučapy 1:3 (0:2)
    Ne 23.10. 11:00 Žalkovice B - Pravčice 8:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:00 Zahnašovice - Ludslavice 3:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:00 Kostelec B - Komárno 1:7 (0:3)
    Ne 23.10. 14:00 Loukov - Břest 8:0 (6:0)
    Ne 23.10. 14:00 Chvalčov - Hlinsko p.H. 5:0 (2:0)
    Ne 23.10. 14:00 Sokol Martinice - Rymice 3:1 (2:1)

    15.kolo

    28.10. 14:00 Hlinsko p.H. - Rymice 1:2 (1:1)
    28.10. 14:00 Tučapy - Sokol Martinice 3:2 (2:2)
    28.10. 14:00 Břest - Mysločovice B 4:1 (2:0)
    28.10. 14:00 Komárno - Chvalčov 8:2 (5:1)
    28.10. 14:00 Ludslavice - Skaštice B 14:1 (3:0)
    28.10. 14:00 Pravčice - Loukov 1:4 (1:2)
    28.10. 14:00 Zahnašovice - Kostelec B 1:2

    13.kolo

    So 29.10. 13:30 Pravčice - Zahnašovice 1:2 (0:1)
    Ne 30.10. 13:30 Rymice - Žalkovice B 2:3 (1:1)
    Ne 30.10. 13:30 Hlinsko p.H. - Mysločovice B 3:0 (2:0)
    Ne 30.10. 13:30 Tučapy - Chvalčov 0:4 (0:1)
    Ne 30.10. 13:30 Břest - Skaštice B 0:2 (0:1)
    Ne 30.10. 13:30 Komárno - Loukov 1:3 (0:2)
    Ne 30.10. 13:30 Ludslavice - Kostelec B 5:3 (2:2)

    16.kolo

    So 05.11. 13:30 Pravčice - Skaštice B 2:4 (1:2)
    Ne 06.11. 13:30 Zahnašovice - Loukov 0:4 (0:0)
    Ne 06.11. 13:30 Břest - Sokol Martinice 2:3 (1:1)
    Ne 06.11. 13:30 Komárno - Mysločovice B 4:0 (1:0)
    Ne 06.11. 13:30 Tučapy - Rymice 2:1 (2:0)
    Ne 06.11. 13:30 Ludslavice - Chvalčov 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 13:30 Žalkovice B - Kostelec B 3:1 (2:1)

    17.kolo

    Ne 25.03. 00:00 Chvalčov - Pravčice 7:0
    Ne 25.03. 00:00 Mysločovice B - Ludslavice 1:4 (1:1)
    Ne 25.03. 00:00 Sokol Martinice - Komárno 1:5 (0:3)
    Ne 25.03. 00:00 Rymice - Břest 0:1 (0:1)
    Ne 25.03. 00:00 Loukov - Kostelec B 5:2 (2:2)
    Ne 25.03. 00:00 Skaštice B - Zahnašovice 2:1 (0:1)
    Ne 25.03. 00:00 Hlinsko p.H. - Žalkovice B 6:1

    18.kolo

    Ne 01.04. 00:00 Zahnašovice - Chvalčov 2:0
    Ne 01.04. 00:00 Kostelec B - Skaštice B 6:1
    Ne 01.04. 00:00 Žalkovice B - Loukov 2:9 (2:5)
    Ne 01.04. 00:00 Tučapy - Hlinsko p.H. 2:1 (2:1)
    Ne 01.04. 00:00 Komárno - Rymice 4:1 (3:0)
    Ne 01.04. 00:00 Ludslavice - Sokol Martinice 5:0 (2:0)
    Ne 01.04. 00:00 Pravčice - Mysločovice B 3:1

    19.kolo

    Ne 08.04. 00:00 Hlinsko p.H. - Břest 1:1 (1:0)
    Ne 08.04. 00:00 Tučapy - Žalkovice B 2:1 (1:1)
    Ne 08.04. 00:00 Skaštice B - Loukov 0:4 (0:1)
    Ne 08.04. 00:00 Chvalčov - Kostelec B 3:1
    Ne 08.04. 00:00 Mysločovice B - Zahnašovice 1:1 (0:0)
    Ne 08.04. 00:00 Sokol Martinice - Pravčice 2:3 (2:0)
    Ne 08.04. 00:00 Rymice - Ludslavice 2:2 (2:1)

    20.kolo

    So 14.04. 16:00 Pravčice - Rymice 1:1 (0:0)
    Ne 15.04. 13:00 Žalkovice B - Skaštice B 4:0 (2:0)
    Ne 15.04. 16:00 Břest - Tučapy 1:5 (1:1)
    Ne 15.04. 16:00 Komárno - Hlinsko p.H. 5:1
    Ne 15.04. 16:00 Zahnašovice - Sokol Martinice 4:1 (3:1)
    Ne 15.04. 16:00 Kostelec B - Mysločovice B 3:2 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Loukov - Chvalčov 2:2

    21.kolo

    Ne 22.04. 00:00 Mysločovice B - Loukov 0:11 (0:8)
    Ne 22.04. 00:00 Sokol Martinice - Kostelec B 0:2 (0:1)
    Ne 22.04. 00:00 Rymice - Zahnašovice 1:1 (1:1)
    Ne 22.04. 00:00 Hlinsko p.H. - Ludslavice 2:4 (0:3)
    Ne 22.04. 00:00 Tučapy - Komárno 1:2 (0:1)
    Ne 22.04. 00:00 Břest - Žalkovice B 3:1 (1:1)
    Ne 22.04. 00:00 Chvalčov - Skaštice B 7:1

    22.kolo

    So 28.04. 16:00 Pravčice - Hlinsko p.H. 1:1 (1:1)
    So 28.04. 16:00 Skaštice B - Mysločovice B 1:3 (0:1)
    Ne 29.04. 13:00 Žalkovice B - Chvalčov 1:3 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Kostelec B - Rymice 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Loukov - Sokol Martinice 11:0 (5:0)
    Ne 29.04. 16:00 Komárno - Břest 4:0 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Ludslavice - Tučapy 1:1 (0:1)

    30.kolo

    Út 01.05. 10:00 Mysločovice B - Břest 5:2 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Sokol Martinice - Tučapy 1:1
    Út 01.05. 16:30 Rymice - Hlinsko p.H. 4:1 (3:1)
    Út 01.05. 16:30 Kostelec B - Zahnašovice 5:4 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Loukov - Pravčice 5:0 (2:0)
    Út 01.05. 16:30 Skaštice B - Ludslavice 2:2 (1:2)
    Út 01.05. 16:30 Chvalčov - Komárno 1:2 (1:1)

    23.kolo

    Ne 06.05. 00:00 Hlinsko p.H. - Zahnašovice 1:1 (1:1)
    Ne 06.05. 00:00 Tučapy - Pravčice 4:2 (1:1)
    Ne 06.05. 00:00 Břest - Ludslavice 3:1 (2:0)
    Ne 06.05. 00:00 Komárno - Žalkovice B 7:0 (3:0)
    Ne 06.05. 00:00 Mysločovice B - Chvalčov 0:3 (0:0)
    Ne 06.05. 00:00 Sokol Martinice - Skaštice B 6:0 (4:0)
    Ne 06.05. 00:00 Rymice - Loukov 0:2 (0:1)

    24.kolo

    Ne 13.05. 00:00 Skaštice B - Rymice 2:2 (0:2)
    Ne 13.05. 00:00 Chvalčov - Sokol Martinice 4:0
    Ne 13.05. 00:00 Žalkovice B - Mysločovice B 3:3 (0:1)
    Ne 13.05. 00:00 Ludslavice - Komárno 1:2 (0:0)
    Ne 13.05. 00:00 Pravčice - Břest 2:1 (0:1)
    Ne 13.05. 00:00 Zahnašovice - Tučapy 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 00:00 Kostelec B - Hlinsko p.H. 1:1 (0:1)

    25.kolo

    Ne 20.05. 00:00 Břest - Zahnašovice 3:0 (1:0)
    Ne 20.05. 00:00 Komárno - Pravčice 7:1 (4:0)
    Ne 20.05. 00:00 Ludslavice - Žalkovice B 9:1 (3:0)
    Ne 20.05. 00:00 Sokol Martinice - Mysločovice B 1:3 (1:2)
    Ne 20.05. 00:00 Rymice - Chvalčov 0:1 (0:1)
    Ne 20.05. 00:00 Hlinsko p.H. - Loukov 3:3 (1:3)
    Ne 20.05. 00:00 Tučapy - Kostelec B 1:0 (1:0)

    26.kolo

    Ne 27.05. 00:00 Mysločovice B - Rymice 1:3 (1:2)
    Ne 27.05. 00:00 Žalkovice B - Sokol Martinice 2:6 (2:2)
    Ne 27.05. 00:00 Pravčice - Ludslavice 3:2 (1:1)
    Ne 27.05. 00:00 Zahnašovice - Komárno 0:1 (0:0)
    Ne 27.05. 00:00 Kostelec B - Břest 1:2 (0:1)
    Ne 27.05. 00:00 Loukov - Tučapy 2:1 (1:1)
    Ne 27.05. 00:00 Skaštice B - Hlinsko p.H. 5:0 (3:0)

    27.kolo

    Ne 03.06. 00:00 Pravčice - Žalkovice B 5:0 (2:0)
    Ne 03.06. 00:00 Rymice - Sokol Martinice 1:2 (1:0)
    Ne 03.06. 00:00 Hlinsko p.H. - Chvalčov 0:8
    Ne 03.06. 00:00 Tučapy - Skaštice B 4:1 (1:1)
    Ne 03.06. 00:00 Břest - Loukov 1:3 (1:1)
    Ne 03.06. 00:00 Komárno - Kostelec B 4:2 (3:2)
    Ne 03.06. 00:00 Ludslavice - Zahnašovice 7:0 (4:0)

    28.kolo

    Ne 10.06. 00:00 Kostelec B - Ludslavice 3:3 (1:1)
    Ne 10.06. 00:00 Loukov - Komárno 4:0
    Ne 10.06. 00:00 Skaštice B - Břest 4:2 (3:1)
    Ne 10.06. 00:00 Chvalčov - Tučapy 1:1
    Ne 10.06. 00:00 Mysločovice B - Hlinsko p.H. 2:1
    Ne 10.06. 00:00 Žalkovice B - Rymice 1:2 (0:2)
    Ne 10.06. 00:00 Zahnašovice - Pravčice 4:2 (3:0)

    29.kolo

    Ne 17.06. 00:00 Tučapy - Mysločovice B 4:3
    Ne 17.06. 00:00 Břest - Chvalčov 3:4 (1:0)
    Ne 17.06. 00:00 Komárno - Skaštice B 3:0
    Ne 17.06. 00:00 Ludslavice - Loukov 1:4 (0:2)
    Ne 17.06. 00:00 Pravčice - Kostelec B 1:0 (0:0)
    Ne 17.06. 00:00 Zahnašovice - Žalkovice B 5:0
    Ne 17.06. 00:00 Hlinsko p.H. - Sokol Martinice 5:2 (2:1)
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 24 2 2 131:22 74
    2. 28 22 1 5 103:40 67
    3. 28 20 4 4 93:33 64
    4. 28 17 4 7 109:49 55
    5. 28 16 6 6 58:37 54
    6. 28 12 4 12 52:56 40
    7. 28 11 5 12 55:61 38
    8. 28 11 2 15 60:77 35
    9. 28 9 4 15 47:87 31
    10. 28 8 5 15 44:54 29
    11. 28 7 5 16 47:77 26
    12. 28 7 4 17 50:98 25
    13. 28 6 4 18 42:87 22
    14. 28 6 3 19 52:108 21
    15. 28 5 5 18 38:95 20