Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 3536
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kroměříž  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6264
    Týden:
    46
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Rusava - Slavkov p.H. 5:0 (1:0)
    So 06.08. 16:30 Žeranovice - Střílky 10:1 (4:0)
    Ne 07.08. 10:15 Holešov B - Roštění 4:3 (0:2)
    Ne 07.08. 16:30 Rajnochovice - Morkovice B 2:4 (1:2)
    Ne 07.08. 16:30 Mrlínek - Němčice 2:6 (1:3)
    Ne 07.08. 16:30 Kyselovice - Prusinovice 4:1 (2:1)
    Čt 01.09. 17:00 Skaštice - Rataje 3:3 (3:2)

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Rataje - Kyselovice 1:3 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Morkovice B - Roštění 1:3 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Střílky - Holešov B 5:1 (2:1)
    Ne 14.08. 16:30 Slavkov p.H. - Žeranovice 0:0 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Prusinovice - Rusava 0:2 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Němčice - Skaštice 1:3 (1:2)
    Ne 14.08. 16:30 Rajnochovice - Mrlínek 4:3 (1:2)

    3.kolo

    Ne 21.08. 10:15 Holešov B - Slavkov p.H. 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Mrlínek - Morkovice B 4:3 (3:2)
    Ne 21.08. 16:30 Skaštice - Rajnochovice 2:4 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Kyselovice - Němčice 1:1 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Rusava - Rataje 4:1 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Žeranovice - Prusinovice 5:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Roštění - Střílky 2:4 (0:1)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Rataje - Žeranovice 0:2 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Morkovice B - Střílky 3:0 (2:0)
    Ne 28.08. 16:30 Slavkov p.H. - Roštění 4:3 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Prusinovice - Holešov B 2:1 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Němčice - Rusava 3:1 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Rajnochovice - Kyselovice 1:2 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Mrlínek - Skaštice 1:4 (0:2)

    5.kolo

    So 03.09. 16:30 Rusava - Rajnochovice 7:2 (3:1)
    Ne 04.09. 10:15 Holešov B - Rataje 4:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Skaštice - Morkovice B 2:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Kyselovice - Mrlínek 2:1 (2:0)
    Ne 04.09. 16:30 Žeranovice - Němčice 5:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Roštění - Prusinovice 5:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Střílky - Slavkov p.H. 0:3 (0:2)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Rataje - Roštění 1:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Morkovice B - Slavkov p.H. 5:2 (2:0)
    Ne 11.09. 16:00 Prusinovice - Střílky 5:1 (3:1)
    Ne 11.09. 16:00 Němčice - Holešov B 2:0 (2:0)
    Ne 11.09. 16:00 Rajnochovice - Žeranovice 1:3 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Mrlínek - Rusava 0:1 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Skaštice - Kyselovice 1:3 (0:2)

    7.kolo

    So 17.09. 16:00 Rusava - Skaštice 8:1 (4:0)
    Ne 18.09. 10:15 Holešov B - Rajnochovice 1:2 (1:2)
    Ne 18.09. 16:00 Kyselovice - Morkovice B 4:1 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Žeranovice - Mrlínek 6:3 (3:2)
    Ne 18.09. 16:00 Roštění - Němčice 5:1 (3:0)
    Ne 18.09. 16:00 Střílky - Rataje 5:0 (3:0)
    Ne 18.09. 16:00 Slavkov p.H. - Prusinovice 3:2 (2:0)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Rataje - Slavkov p.H. 2:2 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Morkovice B - Prusinovice 3:1 (2:0)
    Ne 25.09. 15:30 Němčice - Střílky 1:3 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Rajnochovice - Roštění 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Mrlínek - Holešov B 2:2 (2:1)
    Ne 25.09. 15:30 Skaštice - Žeranovice 3:1 (2:0)
    Ne 25.09. 15:30 Kyselovice - Rusava 1:1 (1:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:30 Rusava - Morkovice B 0:2 (0:1)
    Ne 02.10. 10:15 Holešov B - Skaštice 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Žeranovice - Kyselovice 3:3 (1:2)
    Ne 02.10. 15:30 Roštění - Mrlínek 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Střílky - Rajnochovice 3:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Slavkov p.H. - Němčice 3:2 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Prusinovice - Rataje 5:0 (2:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Rusava - Žeranovice 5:3 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Morkovice B - Rataje 3:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Němčice - Prusinovice 1:4 (1:3)
    Ne 09.10. 15:00 Rajnochovice - Slavkov p.H. 6:2 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Mrlínek - Střílky 4:2 (2:2)
    Ne 09.10. 15:00 Skaštice - Roštění 2:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Kyselovice - Holešov B 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Rataje - Němčice 6:0 (4:0)
    Ne 16.10. 10:15 Holešov B - Rusava 0:2 (0:1)
    Ne 16.10. 14:30 Žeranovice - Morkovice B 4:2 (1:1)
    Ne 16.10. 14:30 Roštění - Kyselovice 3:1 (2:0)
    Ne 16.10. 14:30 Střílky - Skaštice 1:2 (1:2)
    Ne 16.10. 14:30 Slavkov p.H. - Mrlínek 1:3 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Prusinovice - Rajnochovice 4:0 (2:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:00 Rusava - Roštění 2:0 (2:0)
    Ne 23.10. 14:00 Morkovice B - Němčice 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:00 Rajnochovice - Rataje 3:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:00 Mrlínek - Prusinovice 0:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:00 Skaštice - Slavkov p.H. 7:0 (4:0)
    Ne 23.10. 14:00 Kyselovice - Střílky 5:0 (3:0)
    Ne 23.10. 14:00 Žeranovice - Holešov B 4:1 (3:1)

    13.kolo

    28.10. 13:30 Prusinovice - Skaštice 2:1 (1:0)
    So 29.10. 13:30 Rataje - Mrlínek 1:1 (1:1)
    Ne 30.10. 10:15 Holešov B - Morkovice B 4:0 (3:0)
    Ne 30.10. 13:30 Roštění - Žeranovice 3:3 (1:3)
    Ne 30.10. 13:30 Střílky - Rusava 1:2 (0:1)
    Ne 30.10. 13:30 Slavkov p.H. - Kyselovice 2:1 (1:0)
    Ne 30.10. 13:30 Němčice - Rajnochovice 3:1 (0:0)

    15.kolo

    So 24.03. 15:00 Rusava - Prusinovice 2:2 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Roštění - Morkovice B 5:2 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Holešov B - Střílky 1:3 (1:2)
    Ne 25.03. 15:00 Žeranovice - Slavkov p.H. 0:2 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Kyselovice - Rataje 0:4 (0:2)
    Ne 25.03. 15:00 Skaštice - Němčice 0:1 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Mrlínek - Rajnochovice 3:0 (0:0)

    16.kolo

    Ne 01.04. 15:30 Morkovice B - Mrlínek 3:2 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Rajnochovice - Skaštice 0:0
    Ne 01.04. 15:30 Němčice - Kyselovice 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Rataje - Rusava 2:2 (0:2)
    Ne 01.04. 15:30 Prusinovice - Žeranovice 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Slavkov p.H. - Holešov B 2:1 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Střílky - Roštění 2:0 (2:0)

    17.kolo

    So 07.04. 15:30 Rusava - Němčice 2:3 (0:1)
    Ne 08.04. 10:15 Holešov B - Prusinovice 0:0
    Ne 08.04. 15:30 Střílky - Morkovice B 2:3 (1:2)
    Ne 08.04. 15:30 Roštění - Slavkov p.H. 2:1 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Žeranovice - Rataje 3:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Kyselovice - Rajnochovice 3:1 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Skaštice - Mrlínek 1:1 (0:1)

    18.kolo

    Ne 15.04. 16:00 Morkovice B - Skaštice 1:2 (1:1)
    Ne 15.04. 16:00 Mrlínek - Kyselovice 3:0 (1:0)
    Ne 15.04. 16:00 Rajnochovice - Rusava 1:4 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Němčice - Žeranovice 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Rataje - Holešov B 2:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Prusinovice - Roštění 2:4 (1:1)
    Ne 15.04. 16:00 Slavkov p.H. - Střílky 5:2 (0:1)

    19.kolo

    So 21.04. 16:00 Rusava - Mrlínek 1:3 (0:2)
    Ne 22.04. 10:15 Holešov B - Němčice 3:1 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Slavkov p.H. - Morkovice B 1:2 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Střílky - Prusinovice 0:5 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 Roštění - Rataje 6:2 (3:1)
    Ne 22.04. 16:00 Žeranovice - Rajnochovice 7:1 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Kyselovice - Skaštice 2:3 (2:0)

    20.kolo

    Ne 29.04. 16:00 Morkovice B - Kyselovice 3:1 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Skaštice - Rusava 3:6 (3:1)
    Ne 29.04. 16:00 Mrlínek - Žeranovice 1:2 (0:1)
    Ne 29.04. 16:00 Rajnochovice - Holešov B 4:2 (2:1)
    Ne 29.04. 16:00 Němčice - Roštění 2:8 (0:3)
    Ne 29.04. 16:00 Rataje - Střílky 4:1 (2:0)
    Ne 29.04. 16:00 Prusinovice - Slavkov p.H. 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 05.05. 16:30 Rusava - Kyselovice 4:1 (1:0)
    Ne 06.05. 10:15 Holešov B - Mrlínek 0:3 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Prusinovice - Morkovice B 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Slavkov p.H. - Rataje 3:2 (2:1)
    Ne 06.05. 16:30 Střílky - Němčice 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Roštění - Rajnochovice 3:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Žeranovice - Skaštice 4:1 (3:0)

    22.kolo

    So 12.05. 16:30 Kyselovice - Žeranovice 3:5 (0:4)
    Ne 13.05. 16:30 Morkovice B - Rusava 3:0 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Skaštice - Holešov B 2:2 (2:1)
    Ne 13.05. 16:30 Mrlínek - Roštění 0:2 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Rajnochovice - Střílky 1:2 (1:2)
    Ne 13.05. 16:30 Němčice - Slavkov p.H. 1:1 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Rataje - Prusinovice 3:3 (2:2)

    23.kolo

    Ne 20.05. 10:15 Holešov B - Kyselovice 2:5 (1:2)
    Ne 20.05. 16:30 Rataje - Morkovice B 1:5 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Prusinovice - Němčice 3:3 (0:2)
    Ne 20.05. 16:30 Slavkov p.H. - Rajnochovice 3:1 (2:1)
    Ne 20.05. 16:30 Střílky - Mrlínek 2:1 (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 Roštění - Skaštice 4:5 (2:3)
    Ne 20.05. 16:30 Žeranovice - Rusava 3:0 (1:0)

    24.kolo

    So 26.05. 16:30 Rusava - Holešov B 5:3 (2:2)
    Ne 27.05. 16:30 Morkovice B - Žeranovice 4:2 (2:0)
    Ne 27.05. 16:30 Kyselovice - Roštění 3:3 (1:2)
    Ne 27.05. 16:30 Skaštice - Střílky 3:1 (2:0)
    Ne 27.05. 16:30 Mrlínek - Slavkov p.H. 5:0 (3:0)
    Ne 27.05. 16:30 Rajnochovice - Prusinovice 2:1 (1:0)
    Ne 27.05. 16:30 Němčice - Rataje 5:1 (2:0)

    25.kolo

    Ne 03.06. 16:30 Němčice - Morkovice B 1:4 (0:2)
    Ne 03.06. 16:30 Rataje - Rajnochovice 2:1 (1:0)
    Ne 03.06. 16:30 Prusinovice - Mrlínek 1:1 (1:0)
    Ne 03.06. 16:30 Slavkov p.H. - Skaštice 0:5
    Ne 03.06. 16:30 Střílky - Kyselovice 2:1
    Ne 03.06. 16:30 Roštění - Rusava 4:3
    Ne 03.06. 16:30 Holešov B - Žeranovice 2:2 (2:0)

    26.kolo

    11.05. 16:30 Žeranovice - Roštění 4:3 (2:1)
    So 09.06. 16:30 Rusava - Střílky 2:4 (1:2)
    Ne 10.06. 16:30 Morkovice B - Holešov B 4:5 (2:1)
    Ne 10.06. 16:30 Kyselovice - Slavkov p.H. 2:2 (2:0)
    Ne 10.06. 16:30 Skaštice - Prusinovice 2:0 (1:0)
    Ne 10.06. 16:30 Mrlínek - Rataje 3:4 (1:2)
    Ne 10.06. 16:30 Rajnochovice - Němčice 3:4 (3:1)

    14.kolo

    Ne 17.06. 16:30 Morkovice B - Rajnochovice 6:5 (2:4)
    Ne 17.06. 16:30 Němčice - Mrlínek 2:2 (0:0)
    Ne 17.06. 16:30 Rataje - Skaštice 2:7 (1:5)
    Ne 17.06. 16:30 Prusinovice - Kyselovice 2:3 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Slavkov p.H. - Rusava 2:2 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Střílky - Žeranovice 5:3
    Ne 17.06. 16:30 Roštění - Holešov B 3:1 (1:1)
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 4 6 87:49 52
    2. 26 15 4 7 66:49 49
    3. 26 16 0 10 71:56 48
    4. 26 14 4 8 73:48 46
    5. 26 14 3 9 77:53 45
    6. 26 11 5 10 56:52 38
    7. 26 11 5 10 45:63 38
    8. 26 12 0 14 52:69 36
    9. 26 10 5 11 50:47 35
    10. 26 9 4 13 47:68 31
    11. 26 8 5 13 52:52 29
    12. 26 7 4 15 44:62 25
    13. 26 8 1 17 50:75 25
    14. 26 6 6 14 48:75 24