Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 13. prosince 2019
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 3515
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14512
    Týden:
    32
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 17:00 SKP Kadaň - Málkov 1:0 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Hrob - Osek 2:1 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Polerady - Spořice B 1:2 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Údlice - Tuchořice 1:5 (1:3)
    Ne 14.08. 10:30 Meziboří - Kopisty 2:0 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 TJ Blatno - Černovice 2:1 (2:0)
    Ne 14.08. 17:00 Žatec B - Havraň 1:1 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:30 Osek - TJ Blatno 3:1 (2:1)
    So 20.08. 17:00 Kopisty - Havraň 2:1 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Tuchořice - Žatec B 2:2 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Černovice - Polerady 4:2 (2:1)
    So 20.08. 17:00 Málkov - Hrob 2:2 (1:0)
    Ne 21.08. 10:30 Meziboří - SKP Kadaň 5:3 (2:1)
    Ne 21.08. 17:00 Spořice B - Údlice 3:1 (0:0)

    3.kolo

    So 27.08. 10:30 Havraň - Tuchořice 2:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 SKP Kadaň - Kopisty 2:1 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Hrob - Meziboří 3:3 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Polerady - Osek 0:2 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Údlice - Černovice 1:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Žatec B - Spořice B 9:0 (4:0)
    Ne 28.08. 17:00 TJ Blatno - Málkov 2:1 (2:0)

    4.kolo

    So 03.09. 17:00 Kopisty - Tuchořice 2:3 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Osek - Údlice 1:1 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Málkov - Polerady 2:1 (1:1)
    So 03.09. 17:00 SKP Kadaň - Hrob 1:3 (0:2)
    Ne 04.09. 10:30 Meziboří - TJ Blatno 1:3 (1:2)
    Ne 04.09. 17:00 Spořice B - Havraň 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Černovice - Žatec B 2:1 (2:1)

    5.kolo

    So 10.09. 10:30 Havraň - Černovice 0:1 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Hrob - Kopisty 2:1 (2:1)
    So 10.09. 17:00 Polerady - Meziboří 2:1 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Údlice - Málkov 1:3 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Žatec B - Osek 2:1 (1:1)
    So 10.09. 17:00 Tuchořice - Spořice B 6:4 (3:2)
    Ne 11.09. 17:00 TJ Blatno - SKP Kadaň 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 16:30 Kopisty - Spořice B 8:1 (3:1)
    So 17.09. 16:30 Černovice - Tuchořice 2:3 (1:3)
    So 17.09. 16:30 Osek - Havraň 4:1 (3:0)
    So 17.09. 16:30 Málkov - Žatec B 1:3 (1:3)
    So 17.09. 16:30 SKP Kadaň - Polerady 1:2 (1:1)
    So 17.09. 16:30 Hrob - TJ Blatno 3:0 (2:0)
    Ne 18.09. 10:30 Meziboří - Údlice 7:1 (1:1)

    7.kolo

    So 24.09. 10:30 Havraň - Málkov 4:3 (2:0)
    So 24.09. 16:30 Polerady - Hrob 1:7 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Údlice - SKP Kadaň 1:3 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Žatec B - Meziboří 2:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Tuchořice - Osek 1:3 (0:2)
    Ne 25.09. 16:30 TJ Blatno - Kopisty 5:1 (3:0)
    Ne 25.09. 16:30 Spořice B - Černovice 3:3 (2:1)

    8.kolo

    So 01.10. 16:00 Kopisty - Černovice 3:1 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Osek - Spořice B 4:0 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Málkov - Tuchořice 1:2 (0:2)
    So 01.10. 16:00 SKP Kadaň - Žatec B 4:3 (1:1)
    So 01.10. 16:00 Hrob - Údlice 5:1 (5:0)
    Ne 02.10. 10:30 Meziboří - Havraň 3:2 (1:2)
    Ne 02.10. 16:00 TJ Blatno - Polerady 5:0 (3:0)

    9.kolo

    So 08.10. 10:30 Havraň - SKP Kadaň 8:4 (5:2)
    So 08.10. 16:00 Polerady - Kopisty 3:3 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Údlice - TJ Blatno 0:0 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Žatec B - Hrob 2:1 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Tuchořice - Meziboří 2:3 (1:2)
    So 08.10. 16:00 Černovice - Osek 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Spořice B - Málkov 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 15.10. 15:30 Kopisty - Osek 1:6 (1:0)
    So 15.10. 15:30 Málkov - Černovice 2:0 (1:0)
    So 15.10. 15:30 SKP Kadaň - Tuchořice 2:5 (2:3)
    So 15.10. 15:30 Hrob - Havraň 4:1 (2:1)
    So 15.10. 15:30 Polerady - Údlice 5:3 (2:1)
    Ne 16.10. 10:30 Meziboří - Spořice B 1:2 (1:1)
    Ne 16.10. 15:30 TJ Blatno - Žatec B 0:1 (0:0)

    11.kolo

    So 22.10. 10:30 Havraň - TJ Blatno 1:2 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Údlice - Kopisty 0:2 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Žatec B - Polerady 4:1 (3:1)
    So 22.10. 15:30 Tuchořice - Hrob 2:2 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Černovice - Meziboří 4:2 (2:2)
    So 22.10. 15:30 Osek - Málkov 5:1 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Spořice B - SKP Kadaň 1:5 (1:3)

    12.kolo

    So 29.10. 14:30 Kopisty - Málkov 5:2 (2:1)
    So 29.10. 14:30 SKP Kadaň - Černovice 4:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Hrob - Spořice B 15:0 (4:0)
    So 29.10. 14:30 Polerady - Havraň 2:3 (1:2)
    So 29.10. 14:30 Údlice - Žatec B 0:1 (0:1)
    Ne 30.10. 10:30 Meziboří - Osek 0:5 (0:3)
    Ne 30.10. 14:30 TJ Blatno - Tuchořice 1:3 (0:1)

    13.kolo

    So 05.11. 10:30 Havraň - Údlice 2:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Žatec B - Kopisty 3:1 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Tuchořice - Polerady 8:1 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Černovice - Hrob 2:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Osek - SKP Kadaň 2:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Málkov - Meziboří 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Spořice B - TJ Blatno 0:7 (0:3)

    16.kolo

    So 24.03. 15:00 Osek - Polerady 5:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Málkov - TJ Blatno 0k:3
    So 24.03. 15:00 Kopisty - SKP Kadaň 2:1 (2:1)
    So 24.03. 15:00 Černovice - Údlice 1:4 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Tuchořice - Havraň 2:2 (1:0)
    Ne 25.03. 10:30 Meziboří - Hrob 2:2 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Spořice B - Žatec B 2:2 (1:0)

    17.kolo

    So 31.03. 10:30 Havraň - Spořice B 2:1 (2:0)
    So 31.03. 11:00 Hrob - SKP Kadaň 8:1 (2:1)
    So 31.03. 16:30 Tuchořice - Kopisty 1:1 (1:0)
    So 31.03. 16:30 Žatec B - Černovice 2:0 (0:0)
    So 31.03. 16:30 Údlice - Osek 0:2 (0:1)
    So 31.03. 16:30 Polerady - Málkov 5:0 (1:0)
    Ne 01.04. 16:30 TJ Blatno - Meziboří 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 07.04. 16:30 SKP Kadaň - TJ Blatno 4:1 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Málkov - Údlice 1:2 (1:2)
    So 07.04. 16:30 Černovice - Havraň 3:0 (2:0)
    Ne 08.04. 10:30 Meziboří - Polerady 1:1 (0:0)
    Ne 08.04. 15:00 Kopisty - Hrob 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 16:00 Osek - Žatec B 3:3 (1:3)
    Ne 08.04. 16:30 Spořice B - Tuchořice 0:5 (0:3)

    19.kolo

    So 14.04. 10:30 Havraň - Osek 0:2 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Tuchořice - Černovice 1:3 (1:2)
    So 14.04. 16:30 Žatec B - Málkov 2:2 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Údlice - Meziboří 2:1 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Polerady - SKP Kadaň 1:1 (1:0)
    Ne 15.04. 16:30 Spořice B - Kopisty 2:4 (1:2)
    Ne 15.04. 16:30 TJ Blatno - Hrob 0:4 (0:2)

    20.kolo

    So 21.04. 17:00 Hrob - Polerady 7:0 (5:0)
    So 21.04. 17:00 SKP Kadaň - Údlice 3:1 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Málkov - Havraň 0:1 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Osek - Tuchořice 3:2 (1:1)
    Ne 22.04. 10:30 Meziboří - Žatec B 1:1 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Kopisty - TJ Blatno 5:1 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 Černovice - Spořice B 3:0k

    21.kolo

    So 28.04. 10:30 Havraň - Meziboří 1:4 (0:1)
    So 28.04. 17:00 Černovice - Kopisty 4:2 (2:2)
    So 28.04. 17:00 Tuchořice - Málkov 3:1 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Žatec B - SKP Kadaň 6:0 (2:0)
    So 28.04. 17:00 Údlice - Hrob 2:2 (1:2)
    So 28.04. 17:00 Polerady - TJ Blatno 1:2 (1:2)
    Ne 29.04. 17:00 Spořice B - Osek 0:2 (0:0)

    22.kolo

    So 05.05. 17:00 Kopisty - Polerady 7:2 (4:0)
    So 05.05. 17:00 Hrob - Žatec B 1:4 (0:3)
    So 05.05. 17:00 SKP Kadaň - Havraň 3:4 (1:3)
    So 05.05. 17:00 Málkov - Spořice B 3:1 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Osek - Černovice 4:0 (2:0)
    Ne 06.05. 10:30 Meziboří - Tuchořice 5:2 (2:1)
    Ne 06.05. 17:00 TJ Blatno - Údlice 1:4 (0:2)

    23.kolo

    So 12.05. 10:30 Havraň - Hrob 1:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Osek - Kopisty 2:4 (0:2)
    So 12.05. 17:00 Černovice - Málkov 1:1 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Tuchořice - SKP Kadaň 8:2 (4:2)
    So 12.05. 17:00 Žatec B - TJ Blatno 2:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Údlice - Polerady 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Spořice B - Meziboří 3:1 (2:0)

    24.kolo

    So 19.05. 17:00 Kopisty - Údlice 2:1 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Polerady - Žatec B 1:3 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Hrob - Tuchořice 3:3 (3:2)
    So 19.05. 17:00 SKP Kadaň - Spořice B 5:0 (5:0)
    So 19.05. 17:00 Málkov - Osek 1:3 (0:1)
    Ne 20.05. 10:30 Meziboří - Černovice 1:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 TJ Blatno - Havraň 2:3 (0:1)

    25.kolo

    So 26.05. 10:30 Havraň - Polerady 2:4 (1:2)
    So 26.05. 17:00 Málkov - Kopisty 2:2 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Osek - Meziboří 3:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Černovice - SKP Kadaň 6:1 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Tuchořice - TJ Blatno 3:3 (2:3)
    So 26.05. 17:00 Žatec B - Údlice 10:1 (5:1)
    Ne 27.05. 17:00 Spořice B - Hrob 1:3 (0:0)

    26.kolo

    So 02.06. 17:00 Údlice - Havraň 2:0 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Polerady - Tuchořice 4:4 (3:4)
    So 02.06. 17:00 Hrob - Černovice 1:0 (1:0)
    So 02.06. 17:00 SKP Kadaň - Osek 0:2 (0:1)
    Ne 03.06. 10:30 Meziboří - Málkov 2:2 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Kopisty - Žatec B 1:0 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 TJ Blatno - Spořice B 5:1 (3:1)

    14.kolo

    So 09.06. 10:30 Havraň - Žatec B 1:2 (1:2)
    So 09.06. 10:30 Tuchořice - Údlice 3:5 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Černovice - TJ Blatno 3:1 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Osek - Hrob 1:0 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Málkov - SKP Kadaň 5:1 (3:1)
    So 09.06. 17:00 Kopisty - Meziboří 4:1 (2:1)
    Ne 10.06. 17:00 Spořice B - Polerady 3:4 (0:0)

    15.kolo

    Ne 17.06. 17:00 SKP Kadaň - Meziboří 1:2 (1:0)
    Ne 17.06. 17:00 Hrob - Málkov 6:1 (3:1)
    Ne 17.06. 17:00 TJ Blatno - Osek 5:0 (3:0)
    Ne 17.06. 17:00 Polerady - Černovice 4:3 (1:2)
    Ne 17.06. 17:00 Údlice - Spořice B 7:3 (3:2)
    Ne 17.06. 17:00 Žatec B - Tuchořice 5:2 (3:1)
    Ne 17.06. 17:00 Havraň - Kopisty 1:1 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 2 5 69:29 59
    2. 26 17 6 3 76:29 57
    3. 26 15 6 5 88:33 51
    4. 26 13 4 9 65:50 43
    5. 26 11 7 8 82:63 40
    6. 26 12 3 11 51:46 39
    7. 26 12 3 11 54:46 39
    8. 26 11 3 12 45:53 36
    9. 26 9 7 10 51:52 34
    10. 26 9 1 16 53:78 28
    11. 26 8 4 14 43:67 28
    12. 26 7 4 15 48:84 25
    13. 26 5 7 14 38:59 22
    14. 26 4 3 19 34:108 15