Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 3455
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Havlíčkův Brod  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5243
    Týden:
    15
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Lipnice - Veselý Žďár 5:1 (3:0)
    So 06.08. 16:30 Mírovka - Staré Ransko 2:1 (2:1)
    Ne 07.08. 16:30 Leština - Rozsochatec 2:1 (1:1)
    Ne 07.08. 16:30 Přibyslav B - Světlá n.S. B 0:3 (0:2)
    Ne 07.08. 16:30 Golčův Jeníkov - Ždírec n.D. B 4:2 (1:0)
    Ne 07.08. 16:30 Jeřišno - Sobíňov 3:0 (1:0)
    Ne 07.08. 16:30 Lípa B - Ledeč n.S. B 3:2 (1:1)

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Ledeč n.S. B - Lipnice 2:1 (1:1)
    So 13.08. 16:30 Sobíňov - Lípa B 2:3 (0:2)
    So 13.08. 16:30 Ždírec n.D. B - Jeřišno 1:5 (1:2)
    So 13.08. 16:30 Světlá n.S. B - Golčův Jeníkov 2:5 (1:2)
    Ne 14.08. 16:30 Rozsochatec - Staré Ransko 1:4 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Veselý Žďár - Mírovka 1:3 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Leština - Přibyslav B 4:1 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Lípa B - Ždírec n.D. B 4:2 (0:1)
    So 20.08. 16:30 Lipnice - Sobíňov 5:0 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Mírovka - Ledeč n.S. B 3:1 (1:1)
    So 20.08. 16:30 Staré Ransko - Veselý Žďár 1:1 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Přibyslav B - Rozsochatec 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Golčův Jeníkov - Leština 0:4 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Jeřišno - Světlá n.S. B 2:2 (1:1)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Rozsochatec - Veselý Žďár 0:2 (0:1)
    So 27.08. 16:30 Ledeč n.S. B - Staré Ransko 1:1 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Sobíňov - Mírovka 3:1 (1:1)
    So 27.08. 16:30 Světlá n.S. B - Lípa B 6:2 (3:0)
    Ne 28.08. 16:30 Ždírec n.D. B - Lipnice 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Leština - Jeřišno 6:1 (2:1)
    Ne 28.08. 16:30 Přibyslav B - Golčův Jeníkov 2:2 (2:1)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Lipnice - Světlá n.S. B 5:1 (3:0)
    So 03.09. 16:00 Mírovka - Ždírec n.D. B 0:3 (0:3)
    So 03.09. 16:00 Staré Ransko - Sobíňov 4:1 (3:0)
    Ne 04.09. 16:00 Golčův Jeníkov - Rozsochatec 3:3 (0:3)
    Ne 04.09. 16:00 Jeřišno - Přibyslav B 4:3 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Lípa B - Leština 3:1 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Veselý Žďár - Ledeč n.S. B 1:1 (1:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Sobíňov - Veselý Žďár 0:3 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Světlá n.S. B - Mírovka 1:4 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Rozsochatec - Ledeč n.S. B 1:2 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Ždírec n.D. B - Staré Ransko 2:0 (2:0)
    Ne 11.09. 16:00 Leština - Lipnice 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Přibyslav B - Lípa B 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Golčův Jeníkov - Jeřišno 6:1 (3:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Lipnice - Přibyslav B 3:0 (2:0)
    So 17.09. 15:30 Mírovka - Leština 1:2 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Staré Ransko - Světlá n.S. B 8:2 (3:1)
    So 17.09. 15:30 Ledeč n.S. B - Sobíňov 4:2 (2:1)
    Ne 18.09. 15:30 Jeřišno - Rozsochatec 1:1 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Lípa B - Golčův Jeníkov 1:5 (0:2)
    Ne 18.09. 15:30 Veselý Žďár - Ždírec n.D. B 3:1 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Ždírec n.D. B - Ledeč n.S. B 3:0 (2:0)
    So 24.09. 15:30 Světlá n.S. B - Veselý Žďár 5:1 (3:1)
    Ne 25.09. 15:30 Rozsochatec - Sobíňov 1:2 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Leština - Staré Ransko 8:1 (3:0)
    Ne 25.09. 15:30 Přibyslav B - Mírovka 2:2 (2:1)
    Ne 25.09. 15:30 Golčův Jeníkov - Lipnice 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Jeřišno - Lípa B 1:2 (1:2)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Lipnice - Jeřišno 7:0 (3:0)
    So 01.10. 15:00 Mírovka - Golčův Jeníkov 4:2 (1:1)
    So 01.10. 15:00 Ledeč n.S. B - Světlá n.S. B 7:2 (5:1)
    So 01.10. 15:00 Sobíňov - Ždírec n.D. B 5:3 (2:2)
    Ne 02.10. 15:00 Lípa B - Rozsochatec 1:3 (0:2)
    Ne 02.10. 15:00 Staré Ransko - Přibyslav B 7:1 (5:0)
    Ne 02.10. 15:00 Veselý Žďár - Leština 0:5 (0:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Světlá n.S. B - Sobíňov 3:1 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Lípa B - Lipnice 0:0 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Rozsochatec - Ždírec n.D. B 3:1 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Leština - Ledeč n.S. B 4:2 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Přibyslav B - Veselý Žďár 1:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Golčův Jeníkov - Staré Ransko 6:3 (4:1)
    Ne 09.10. 15:00 Jeřišno - Mírovka 0:1 (0:0)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Lipnice - Rozsochatec 3:3 (3:2)
    So 15.10. 14:30 Mírovka - Lípa B 3:0 (1:0)
    So 15.10. 14:30 Staré Ransko - Jeřišno 8:1 (3:0)
    So 15.10. 14:30 Ledeč n.S. B - Přibyslav B 2:0 (1:0)
    So 15.10. 14:30 Sobíňov - Leština 1:2 (0:1)
    Ne 16.10. 14:30 Veselý Žďár - Golčův Jeníkov 1:4 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Ždírec n.D. B - Světlá n.S. B 7:1 (3:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Lipnice - Mírovka 1:2 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Rozsochatec - Světlá n.S. B 5:0 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Leština - Ždírec n.D. B 4:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Přibyslav B - Sobíňov 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Golčův Jeníkov - Ledeč n.S. B 2:2 (1:2)
    Ne 23.10. 14:30 Jeřišno - Veselý Žďár 7:0 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Lípa B - Staré Ransko 0:3 (0:1)

    13.kolo

    So 29.10. 13:30 Mírovka - Rozsochatec 4:2 (2:1)
    So 29.10. 13:30 Staré Ransko - Lipnice 7:1 (2:0)
    So 29.10. 13:30 Ledeč n.S. B - Jeřišno 2:1 (0:0)
    So 29.10. 13:30 Sobíňov - Golčův Jeníkov 2:4 (2:2)
    So 29.10. 13:30 Ždírec n.D. B - Přibyslav B 2:0 (1:0)
    So 29.10. 13:30 Světlá n.S. B - Leština 2:6 (2:4)
    Ne 30.10. 13:30 Veselý Žďár - Lípa B 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 31.03. 15:30 Světlá n.S. B - Jeřišno 3:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Ždírec n.D. B - Lípa B 0:2 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Rozsochatec - Přibyslav B 2:1 (2:0)
    Ne 01.04. 15:30 Leština - Golčův Jeníkov 3:2 (1:2)
    Ne 01.04. 15:30 Sobíňov - Lipnice 1:2 (1:2)
    Ne 01.04. 15:30 Ledeč n.S. B - Mírovka 1:1 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Veselý Žďár - Staré Ransko 1:5 (1:3)

    17.kolo

    So 07.04. 15:30 Staré Ransko - Ledeč n.S. B 1:3 (0:2)
    So 07.04. 15:30 Mírovka - Sobíňov 2:0 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Lipnice - Ždírec n.D. B 2:2 (1:2)
    So 07.04. 15:30 Lípa B - Světlá n.S. B 4:1 (2:0)
    Ne 08.04. 15:30 Veselý Žďár - Rozsochatec 2:4 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Jeřišno - Leština 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Golčův Jeníkov - Přibyslav B 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 14.04. 15:30 Rozsochatec - Golčův Jeníkov 3:2 (1:0)
    So 14.04. 15:30 Světlá n.S. B - Lipnice 1:1 (1:1)
    So 14.04. 15:30 Ždírec n.D. B - Mírovka 0:1 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Sobíňov - Staré Ransko 1:5 (1:2)
    So 14.04. 15:30 Ledeč n.S. B - Veselý Žďár 6:0 (2:0)
    Ne 15.04. 15:30 Přibyslav B - Jeřišno 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Leština - Lípa B 5:1 (2:1)

    19.kolo

    So 21.04. 16:00 Ledeč n.S. B - Rozsochatec 5:1 (2:0)
    So 21.04. 16:00 Staré Ransko - Ždírec n.D. B 3:1 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Lipnice - Leština 5:3 (1:2)
    So 21.04. 16:00 Lípa B - Přibyslav B 1:5 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Veselý Žďár - Sobíňov 1:4 (1:2)
    Ne 22.04. 16:00 Mírovka - Světlá n.S. B 1:1 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Jeřišno - Golčův Jeníkov 2:3 (2:2)

    20.kolo

    So 28.04. 16:00 Rozsochatec - Jeřišno 0:1 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Světlá n.S. B - Staré Ransko 1:1 (1:0)
    So 28.04. 16:00 Sobíňov - Ledeč n.S. B 2:4 (1:2)
    Ne 29.04. 16:00 Golčův Jeníkov - Lípa B 1:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Přibyslav B - Lipnice 0:3 (0:2)
    Ne 29.04. 16:00 Leština - Mírovka 1:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Ždírec n.D. B - Veselý Žďár 6:0 (3:0)

    21.kolo

    So 05.05. 16:30 Sobíňov - Rozsochatec 0:1 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Staré Ransko - Leština 0:1 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Mírovka - Přibyslav B 3:1 (1:1)
    So 05.05. 16:30 Lipnice - Golčův Jeníkov 4:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Veselý Žďár - Světlá n.S. B 0:3 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Lípa B - Jeřišno 4:0 (1:0)
    St 23.05. 18:00 Ledeč n.S. B - Ždírec n.D. B 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 12.05. 16:30 Rozsochatec - Lípa B 0:4 (0:2)
    So 12.05. 16:30 Světlá n.S. B - Ledeč n.S. B 0:3 (0:3)
    So 12.05. 16:30 Ždírec n.D. B - Sobíňov 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Jeřišno - Lipnice 2:2 (0:2)
    Ne 13.05. 16:30 Golčův Jeníkov - Mírovka 1:3 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Přibyslav B - Staré Ransko 3:2 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Leština - Veselý Žďár 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 19.05. 16:30 Ždírec n.D. B - Rozsochatec 0:1 (0:1)
    So 19.05. 16:30 Sobíňov - Světlá n.S. B 6:0 (4:0)
    So 19.05. 16:30 Ledeč n.S. B - Leština 2:2 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Mírovka - Jeřišno 7:2 (4:2)
    So 19.05. 16:30 Lipnice - Lípa B 2:0 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Veselý Žďár - Přibyslav B 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Staré Ransko - Golčův Jeníkov 4:0 (2:0)

    24.kolo

    So 26.05. 16:30 Rozsochatec - Lipnice 0:3 (0:2)
    So 26.05. 16:30 Světlá n.S. B - Ždírec n.D. B 2:2 (2:0)
    Ne 27.05. 16:30 Lípa B - Mírovka 1:2 (1:1)
    Ne 27.05. 16:30 Jeřišno - Staré Ransko 4:2 (2:0)
    Ne 27.05. 16:30 Golčův Jeníkov - Veselý Žďár 4:1 (3:1)
    Ne 27.05. 16:30 Přibyslav B - Ledeč n.S. B 2:1 (1:0)
    Ne 27.05. 16:30 Leština - Sobíňov 6:1 (2:0)

    25.kolo

    Út 08.05. 16:30 Staré Ransko - Lípa B 5:3 (4:1)
    So 02.06. 10:00 Mírovka - Lipnice 2:1 (2:0)
    So 02.06. 16:30 Světlá n.S. B - Rozsochatec 5:3 (3:1)
    So 02.06. 16:30 Ždírec n.D. B - Leština 1:0 (1:0)
    So 02.06. 16:30 Sobíňov - Přibyslav B 2:2 (0:1)
    So 02.06. 16:30 Ledeč n.S. B - Golčův Jeníkov 4:0 (2:0)
    Ne 03.06. 16:30 Veselý Žďár - Jeřišno 1:1 (1:1)

    26.kolo

    So 09.06. 16:30 Lipnice - Staré Ransko 1:2 (1:1)
    So 09.06. 16:30 Lípa B - Veselý Žďár 2:2 (1:1)
    Ne 10.06. 16:30 Rozsochatec - Mírovka 0:2 (0:1)
    Ne 10.06. 16:30 Jeřišno - Ledeč n.S. B 2:0 (1:0)
    Ne 10.06. 16:30 Golčův Jeníkov - Sobíňov 3:2 (2:0)
    Ne 10.06. 16:30 Přibyslav B - Ždírec n.D. B 1:0 (1:0)
    Ne 10.06. 16:30 Leština - Světlá n.S. B 5:1 (2:0)

    14.kolo

    Út 01.05. 16:00 Ledeč n.S. B - Lípa B 0:1 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Rozsochatec - Leština 0:2 (0:1)
    So 16.06. 16:30 Světlá n.S. B - Přibyslav B 2:1 (2:0)
    So 16.06. 16:30 Ždírec n.D. B - Golčův Jeníkov 4:0 (2:0)
    So 16.06. 16:30 Sobíňov - Jeřišno 3:0 (1:0)
    So 16.06. 16:30 Staré Ransko - Mírovka 3:0 (1:0)
    Ne 17.06. 16:30 Veselý Žďár - Lipnice 1:10 (0:4)

    15.kolo

    So 23.06. 10:00 Staré Ransko - Rozsochatec 2:2 (1:1)
    So 23.06. 10:00 Lipnice - Ledeč n.S. B 2:2 (2:2)
    So 23.06. 14:30 Jeřišno - Ždírec n.D. B 2:0 (2:0)
    So 23.06. 16:30 Mírovka - Veselý Žďár 2:1 (1:1)
    So 23.06. 16:30 Lípa B - Sobíňov 3:5 (1:2)
    So 23.06. 16:30 Golčův Jeníkov - Světlá n.S. B 2:3 (1:1)
    Ne 24.06. 16:30 Přibyslav B - Leština 1:2 (0:1)
    Správce soutěže: Josef Bouda

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 81:30 62
    2. 26 18 4 4 57:32 58
    3. 26 14 7 5 71:32 49
    4. 26 14 4 8 83:48 46
    5. 26 13 6 7 62:38 45
    6. 26 11 5 10 62:61 38
    7. 26 10 3 13 47:59 33
    8. 26 9 5 12 53:82 32
    9. 26 8 5 13 41:54 29
    10. 26 8 4 14 43:67 28
    11. 26 8 3 15 44:47 27
    12. 26 7 6 13 31:49 27
    13. 26 7 3 16 46:65 24
    14. 26 4 5 17 27:84 17