Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. května 2019
svátek má Jana.
Hlavní menu
  • ID: 3422
  • Návštěvy: 99/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10007
    Týden:
    99
    Dnes:
    23
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 17:00 Bílá - Rynoltice 2:2 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Dubice - Tatran Jablonné 4:2 (2:1)
    So 13.08. 17:00 Raspenava - Stráž p.R. 1:1 (1:0)
    Ne 14.08. 14:00 Rozstání - Chrastava 2:0 (0:0)
    Ne 14.08. 15:00 Hrádek B - Horní Police 4:1 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Loko ČL - Staré Splavy 3:5 (3:3)
    Ne 14.08. 17:00 Nová Ves - Bukovany 4:2 (1:1)

    2.kolo

    So 20.08. 17:00 Rynoltice - Bukovany 1:1 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Staré Splavy - Nová Ves 0:1 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Stráž p.R. - Hrádek B 7:0 (4:0)
    So 20.08. 17:00 Tatran Jablonné - Rozstání 0:2 (0:0)
    Ne 21.08. 15:00 Horní Police - Loko ČL 4:2 (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 Chrastava - Raspenava 2:1 (2:1)
    Ne 21.08. 17:00 Bílá - Dubice 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 27.08. 17:00 Dubice - Rynoltice 1:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Raspenava - Tatran Jablonné 3:2 (2:1)
    Ne 28.08. 14:00 Rozstání - Bílá 1:1 (0:1)
    Ne 28.08. 15:00 Hrádek B - Chrastava 6:3 (3:0)
    Ne 28.08. 15:00 Bukovany - Staré Splavy 0:2 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Loko ČL - Stráž p.R. 0:9 (0:3)
    Ne 28.08. 17:00 Nová Ves - Horní Police 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 03.09. 17:00 Rynoltice - Staré Splavy 4:1 (3:1)
    So 03.09. 17:00 Stráž p.R. - Nová Ves 4:2 (2:2)
    So 03.09. 17:00 Tatran Jablonné - Hrádek B 1:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Bílá - Raspenava 2:1 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Dubice - Rozstání 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 15:00 Horní Police - Bukovany 4:1 (2:0)
    Ne 04.09. 17:00 Chrastava - Loko ČL 1:0 (1:0)

    5.kolo

    So 10.09. 17:00 Raspenava - Dubice 2:1 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Staré Splavy - Horní Police 1:1 (1:0)
    Ne 11.09. 14:00 Rozstání - Rynoltice 3:1 (0:0)
    Ne 11.09. 15:00 Hrádek B - Bílá 3:1 (0:1)
    Ne 11.09. 15:00 Bukovany - Stráž p.R. 0:3 (0:3)
    Ne 11.09. 17:00 Loko ČL - Tatran Jablonné 1:1 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Nová Ves - Chrastava 4:1 (1:1)

    6.kolo

    So 17.09. 16:30 Rynoltice - Horní Police 1:0 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Stráž p.R. - Staré Splavy 2:1 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Tatran Jablonné - Nová Ves 3:1 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Bílá - Loko ČL 2:1 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Dubice - Hrádek B 2:1 (2:0)
    Ne 18.09. 14:00 Rozstání - Raspenava 3:2 (2:1)
    Ne 18.09. 16:30 Chrastava - Bukovany 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 24.09. 16:30 Raspenava - Rynoltice 2:2 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Staré Splavy - Chrastava 2:0 (0:0)
    Ne 25.09. 15:00 Hrádek B - Rozstání 6:1 (2:0)
    Ne 25.09. 15:00 Bukovany - Tatran Jablonné 0:2 (0:0)
    Ne 25.09. 15:00 Horní Police - Stráž p.R. 0:4 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Loko ČL - Dubice 0:2 (0:2)
    Ne 25.09. 16:30 Nová Ves - Bílá 8:0 (3:0)

    8.kolo

    So 01.10. 16:00 Rynoltice - Stráž p.R. 1:1 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Tatran Jablonné - Staré Splavy 0:3 (0:2)
    So 01.10. 16:00 Bílá - Bukovany 3:2 (0:2)
    So 01.10. 16:00 Dubice - Nová Ves 4:2 (2:1)
    So 01.10. 16:00 Raspenava - Hrádek B 5:0 (3:0)
    Ne 02.10. 14:00 Rozstání - Loko ČL 2:2 (1:1)
    Ne 02.10. 16:00 Chrastava - Horní Police 2:2 (2:0)

    9.kolo

    So 08.10. 16:00 Loko ČL - Raspenava 6:7 (4:1)
    So 08.10. 16:00 Staré Splavy - Bílá 0:1 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Stráž p.R. - Chrastava 4:6 (1:4)
    Ne 09.10. 15:00 Hrádek B - Rynoltice 2:0 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Bukovany - Dubice 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Nová Ves - Rozstání 6:1 (3:1)
    So 12.11. 14:00 Horní Police - Tatran Jablonné 4:1 (1:1)

    10.kolo

    So 15.10. 15:00 Hrádek B - Loko ČL 10:1 (7:0)
    So 15.10. 15:30 Rynoltice - Chrastava 1:0 (1:0)
    So 15.10. 15:30 Tatran Jablonné - Stráž p.R. 0:6 (0:2)
    So 15.10. 15:30 Dubice - Staré Splavy 3:2 (2:1)
    So 15.10. 15:30 Raspenava - Nová Ves 1:7 (1:4)
    Ne 16.10. 14:00 Rozstání - Bukovany 1:2 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Bílá - Horní Police 2:0 (0:0)

    11.kolo

    So 22.10. 15:30 Loko ČL - Rynoltice 1:1 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Staré Splavy - Rozstání 2:5 (1:4)
    So 22.10. 15:30 Stráž p.R. - Bílá 2:2 (1:2)
    Ne 23.10. 15:00 Bukovany - Raspenava 3:4 (0:2)
    Ne 23.10. 15:00 Horní Police - Dubice 2:3 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Nová Ves - Hrádek B 3:8 (2:4)
    Ne 23.10. 15:30 Chrastava - Tatran Jablonné 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 29.10. 14:30 Rynoltice - Tatran Jablonné 5:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Dubice - Stráž p.R. 2:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Raspenava - Staré Splavy 7:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Loko ČL - Nová Ves 1:5 (1:2)
    Ne 30.10. 14:00 Rozstání - Horní Police 4:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Bílá - Chrastava 2:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Hrádek B - Bukovany 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 Staré Splavy - Hrádek B 4:1 (3:1)
    So 05.11. 14:00 Stráž p.R. - Rozstání 1:4 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Tatran Jablonné - Bílá 1:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Nová Ves - Rynoltice 2:4 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 Bukovany - Loko ČL 3:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Horní Police - Raspenava 1:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Chrastava - Dubice 3:2 (2:1)

    16.kolo

    So 24.03. 15:00 Rynoltice - Dubice 0:0 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Bílá - Rozstání 1:1 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Tatran Jablonné - Raspenava 3:2 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Stráž p.R. - Loko ČL 4:0 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Staré Splavy - Bukovany 1:3 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Chrastava - Hrádek B 1:1 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Horní Police - Nová Ves 2:1 (2:0)

    17.kolo

    So 31.03. 16:30 Staré Splavy - Rynoltice 3:1 (3:1)
    So 31.03. 16:30 Loko ČL - Chrastava 3:1 (2:1)
    So 31.03. 16:30 Raspenava - Bílá 3:1 (2:1)
    Ne 01.04. 15:00 Hrádek B - Tatran Jablonné 0:3 (0:3)
    Ne 01.04. 16:30 Nová Ves - Stráž p.R. 0:2 (0:0)
    Út 08.05. 17:00 Bukovany - Horní Police 1:1 (1:0)
    Út 08.05. 17:00 Rozstání - Dubice 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 07.04. 14:00 Rynoltice - Rozstání 0:1 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Dubice - Raspenava 2:2 (1:1)
    So 07.04. 16:30 Bílá - Hrádek B 2:1 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Tatran Jablonné - Loko ČL 0:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Stráž p.R. - Bukovany 2:2 (1:1)
    Ne 08.04. 15:00 Horní Police - Staré Splavy 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 16:30 Chrastava - Nová Ves 3:2 (2:2)

    19.kolo

    So 14.04. 16:30 Staré Splavy - Stráž p.R. 6:2 (2:2)
    So 14.04. 16:30 Bukovany - Chrastava 1:1 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Loko ČL - Bílá 1:3 (1:2)
    So 14.04. 16:30 Raspenava - Rozstání 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 15:00 Horní Police - Rynoltice 1:1 (1:1)
    Ne 15.04. 15:00 Hrádek B - Dubice 3:3 (0:2)
    Ne 15.04. 16:30 Nová Ves - Tatran Jablonné 4:0 (1:0)

    20.kolo

    So 21.04. 17:00 Rynoltice - Raspenava 4:4 (3:2)
    So 21.04. 17:00 Dubice - Loko ČL 5:1 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Tatran Jablonné - Bukovany 0:0 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Stráž p.R. - Horní Police 1:2 (0:1)
    Ne 22.04. 14:00 Rozstání - Hrádek B 2:2 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Bílá - Nová Ves 4:2 (0:2)
    Ne 22.04. 17:00 Chrastava - Staré Splavy 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 28.04. 17:00 Stráž p.R. - Rynoltice 4:1 (4:1)
    So 28.04. 17:00 Staré Splavy - Tatran Jablonné 8:2 (3:1)
    So 28.04. 17:00 Bukovany - Bílá 1:0 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Loko ČL - Rozstání 2:3 (1:1)
    Ne 29.04. 15:00 Horní Police - Chrastava 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 15:00 Hrádek B - Raspenava 2:5 (0:3)
    Ne 29.04. 17:00 Nová Ves - Dubice 3:3 (2:2)

    22.kolo

    So 05.05. 17:00 Rynoltice - Hrádek B 3:0
    So 05.05. 17:00 Raspenava - Loko ČL 3:2 (3:0)
    So 05.05. 17:00 Dubice - Bukovany 1:3 (0:2)
    So 05.05. 17:00 Tatran Jablonné - Horní Police 3:1 (2:1)
    Ne 06.05. 14:00 Rozstání - Nová Ves 2:2 (1:1)
    Ne 06.05. 17:00 Bílá - Staré Splavy 1:1 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 Chrastava - Stráž p.R. 2:2 (0:2)

    23.kolo

    So 12.05. 17:00 Stráž p.R. - Tatran Jablonné 6:1 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Staré Splavy - Dubice 2:3 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Bukovany - Rozstání 0:3 (0:2)
    So 12.05. 17:00 Loko ČL - Hrádek B 5:2 (2:1)
    Ne 13.05. 15:00 Horní Police - Bílá 2:1 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Chrastava - Rynoltice 3:1 (2:0)
    Ne 13.05. 17:00 Nová Ves - Raspenava 1:5 (1:4)

    24.kolo

    So 19.05. 17:00 Rynoltice - Loko ČL 4:2 (2:2)
    So 19.05. 17:00 Raspenava - Bukovany 4:2 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Dubice - Horní Police 3:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Bílá - Stráž p.R. 6:2 (2:1)
    So 19.05. 17:00 Tatran Jablonné - Chrastava 3:1 (1:1)
    Ne 20.05. 14:00 Rozstání - Staré Splavy 0:2 (0:1)
    Ne 20.05. 15:00 Hrádek B - Nová Ves 3:5 (2:1)

    25.kolo

    So 26.05. 17:00 Tatran Jablonné - Rynoltice 1:4 (0:3)
    So 26.05. 17:00 Stráž p.R. - Dubice 4:3 (3:0)
    So 26.05. 17:00 Staré Splavy - Raspenava 3:4 (1:3)
    So 26.05. 17:00 Bukovany - Hrádek B 3:0 (1:0)
    Ne 27.05. 15:00 Horní Police - Rozstání 1:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Chrastava - Bílá 0:3 (0:2)
    Ne 27.05. 17:00 Nová Ves - Loko ČL 6:2 (4:0)

    26.kolo

    So 02.06. 17:00 Rynoltice - Nová Ves 3:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Loko ČL - Bukovany 0:2 (0:2)
    So 02.06. 17:00 Raspenava - Horní Police 3:1 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Dubice - Chrastava 4:1 (2:1)
    So 02.06. 17:00 Bílá - Tatran Jablonné 3:1 (1:0)
    Ne 03.06. 14:00 Rozstání - Stráž p.R. 1:2 (0:1)
    Ne 03.06. 15:00 Hrádek B - Staré Splavy 1:3 (0:1)

    14.kolo

    So 09.06. 17:00 Staré Splavy - Loko ČL 5:2 (3:1)
    So 09.06. 17:00 Bukovany - Nová Ves 3:1 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Rynoltice - Bílá 4:2 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Tatran Jablonné - Dubice 3:5 (1:4)
    Ne 10.06. 17:00 Chrastava - Rozstání 0:2 (0:2)
    Ne 10.06. 17:00 Stráž p.R. - Raspenava 4:0 (2:0)
    Ne 10.06. 17:00 Horní Police - Hrádek B 4:2 (2:0)

    15.kolo

    So 16.06. 15:00 Bukovany - Rynoltice 0:2 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Loko ČL - Horní Police 3:2 (1:2)
    Ne 17.06. 17:00 Nová Ves - Staré Splavy 3:2
    Ne 17.06. 17:00 Hrádek B - Stráž p.R. 1:1 (0:1)
    Ne 17.06. 17:00 Raspenava - Chrastava 3:1 (1:0)
    Ne 17.06. 17:00 Rozstání - Tatran Jablonné 6:2 (0:1)
    Ne 17.06. 17:00 Dubice - Bílá 1:0 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 5 6 76:56 50
    2. 26 14 7 5 82:44 49
    3. 26 14 5 7 49:42 47
    4. 26 13 6 7 52:40 45
    5. 26 12 8 6 53:38 44
    6. 26 12 6 8 59:45 42
    7. 26 13 2 11 62:50 41
    8. 26 11 3 12 77:64 36
    9. 26 9 6 11 36:43 33
    10. 26 9 6 11 39:47 33
    11. 26 8 5 13 63:69 29
    12. 26 7 5 14 35:54 26
    13. 26 6 4 16 35:75 22
    14. 26 3 4 19 41:92 13