Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. prosince 2017
svátek má Simona.
Hlavní menu
  • ID: 3421
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7546
    Týden:
    48
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.09. 10:15 Kyje B - Čakovice 2:1 (1:0)
    So 03.09. 10:30 Benice - Kunratice C 5:2 (3:1)
    So 03.09. 13:15 Sparta Krč B - Kolovraty 0:2 (0:2)
    So 03.09. 17:00 Dubeč B - D. Počernice B 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Dukla JM - Královice B 0:3 (0:2)
    Ne 04.09. 17:00 Štěrboholy B - Partisan 3:2 (1:1)

    2.kolo

    So 10.09. 17:00 Královice B - Čakovice 1:3 (0:3)
    So 10.09. 17:00 D. Počernice B - Kyje B 1:7 (0:3)
    So 10.09. 17:00 Kunratice C - Štěrboholy B 4:0 (1:0)
    Ne 11.09. 10:00 Partisan - Sparta Krč B 1:5 (0:3)
    Ne 11.09. 17:00 Kolovraty - Dubeč B 9:1 (5:1)
    Ne 11.09. 17:00 Dukla JM - Benice 4:3 (0:2)

    3.kolo

    So 17.09. 10:15 Kyje B - Kolovraty 0:1 (0:1)
    So 17.09. 10:30 Benice - Královice B 2:2 (0:0)
    So 17.09. 10:30 Čakovice - D. Počernice B 1:1 (0:0)
    So 17.09. 13:15 Sparta Krč B - Kunratice C 1:2 (1:1)
    So 17.09. 16:30 Dubeč B - Partisan 3:4 (0:3)
    Ne 18.09. 16:30 Štěrboholy B - Dukla JM 4:1 (1:0)

    4.kolo

    So 24.09. 10:30 Benice - Štěrboholy B 3:1
    So 24.09. 16:30 Královice B - D. Počernice B 3:1 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Kunratice C - Dubeč B 2:3 (1:1)
    Ne 25.09. 10:00 Partisan - Kyje B 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Kolovraty - Čakovice 4:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Dukla JM - Sparta Krč B 3:3 (1:1)

    5.kolo

    St 28.09. 16:30 Dubeč B - Dukla JM 3:1 (0:0)
    So 01.10. 10:15 Kyje B - Kunratice C 3:0 (2:0)
    So 01.10. 10:30 Čakovice - Partisan 3:3 (0:0)
    So 01.10. 13:15 Sparta Krč B - Benice 7:2 (3:1)
    Ne 02.10. 10:15 D. Počernice B - Kolovraty 1:0 (1:0)
    Ne 02.10. 16:00 Štěrboholy B - Královice B 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 08.10. 10:30 Benice - Dubeč B 2:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Královice B - Kolovraty 0:4 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Kunratice C - Čakovice 0:4 (0:3)
    So 08.10. 16:00 Štěrboholy B - Sparta Krč B 2:2 (2:1)
    Ne 09.10. 10:00 Partisan - D. Počernice B 4:4 (2:2)
    Ne 09.10. 16:00 Dukla JM - Kyje B 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 15.10. 10:15 Kyje B - Benice 6:3 (2:2)
    So 15.10. 10:30 Čakovice - Dukla JM 2:1 (1:1)
    So 15.10. 13:15 Sparta Krč B - Královice B 1:2 (1:1)
    So 15.10. 15:30 Dubeč B - Štěrboholy B 3:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:30 D. Počernice B - Kunratice C 6:2 (2:1)
    Ne 16.10. 15:30 Kolovraty - Partisan 2:3 (1:2)

    8.kolo

    So 22.10. 10:30 Benice - Čakovice 4:0 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Královice B - Partisan 5:1 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Kunratice C - Kolovraty 1:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Sparta Krč B - Dubeč B 3:1
    Ne 23.10. 15:30 Dukla JM - D. Počernice B 4:3 (3:1)
    Ne 23.10. 15:30 Štěrboholy B - Kyje B 2:1 (1:1)

    9.kolo

    28.10. 14:30 Dubeč B - Královice B 2:2 (0:1)
    28.10. 14:30 D. Počernice B - Benice 0:1 (0:1)
    So 29.10. 10:15 Kyje B - Sparta Krč B 5:2 (2:0)
    So 29.10. 10:30 Čakovice - Štěrboholy B 1:1 (1:1)
    Ne 30.10. 10:00 Partisan - Kunratice C 2:1 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Kolovraty - Dukla JM 4:0 (2:0)

    10.kolo

    So 05.11. 10:00 Sparta Krč B - Čakovice 3:2 (2:0)
    So 05.11. 10:30 Benice - Kolovraty 1:3 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Královice B - Kunratice C 5:3 (2:2)
    So 05.11. 14:00 Štěrboholy B - D. Počernice B 5:1 (4:0)
    So 05.11. 14:00 Dubeč B - Kyje B 0:2 (0:1)
    Ne 06.11. 13:30 Dukla JM - Partisan 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 12.11. 10:15 Kyje B - Královice B 3:2 (1:2)
    So 12.11. 10:30 Čakovice - Dubeč B 7:0 (4:0)
    So 12.11. 14:00 D. Počernice B - Sparta Krč B 3:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Štěrboholy B - Kolovraty 1:3 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Kunratice C - Dukla JM 4:2 (0:2)
    Ne 13.11. 10:00 Partisan - Benice 3:3

    12.kolo

    So 24.03. 10:30 Čakovice - Kyje B 0:1 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Kunratice C - Benice 6:3 (4:0)
    So 24.03. 15:00 D. Počernice B - Dubeč B 2:1 (0:0)
    Ne 25.03. 10:00 Partisan - Štěrboholy B 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Královice B - Dukla JM 1:2 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Kolovraty - Sparta Krč B 4:2 (2:2)

    13.kolo

    So 31.03. 10:15 Kyje B - D. Počernice B 3:2 (2:0)
    So 31.03. 10:30 Čakovice - Královice B 1:1
    So 31.03. 10:30 Benice - Dukla JM 1:3 (0:1)
    So 31.03. 13:15 Sparta Krč B - Partisan 3:3 (0:3)
    So 31.03. 16:30 Dubeč B - Kolovraty 0:4 (0:2)
    Ne 01.04. 16:30 Štěrboholy B - Kunratice C 0:1 (0:1)

    14.kolo

    06.04. 18:30 Partisan - Dubeč B 4:1 (2:1)
    So 07.04. 16:30 D. Počernice B - Čakovice 2:3 (2:2)
    Ne 08.04. 16:30 Kolovraty - Kyje B 3:2 (2:1)
    Po 09.04. 16:30 Královice B - Benice 3:2 (0:2)
    Po 09.04. 16:30 Dukla JM - Štěrboholy B 4:0 (1:0)
    Po 09.04. 16:30 Kunratice C - Sparta Krč B 2:6 (2:3)

    15.kolo

    So 14.04. 10:15 D. Počernice B - Královice B 1:1 (1:1)
    So 14.04. 10:30 Čakovice - Kolovraty 2:2 (1:1)
    So 14.04. 13:15 Sparta Krč B - Dukla JM 3:1 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Dubeč B - Kunratice C 3:2 (2:1)
    Ne 15.04. 16:30 Štěrboholy B - Benice 2:3 (0:1)
    St 25.04. 17:00 Kyje B - Partisan 5:1

    16.kolo

    So 21.04. 10:30 Benice - Sparta Krč B 5:2 (4:1)
    So 21.04. 17:00 Kunratice C - Kyje B 0:6 (0:4)
    So 21.04. 17:00 Partisan - Čakovice 1:2 (1:1)
    Ne 22.04. 17:00 Královice B - Štěrboholy B 2:1 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 Dukla JM - Dubeč B 1:2 (0:2)
    Ne 22.04. 17:00 Kolovraty - D. Počernice B 12:0 (4:0)

    17.kolo

    So 28.04. 10:15 Kyje B - Dukla JM 3:2 (0:2)
    So 28.04. 10:30 Čakovice - Kunratice C 3:1 (1:0)
    So 28.04. 13:15 Sparta Krč B - Štěrboholy B 3:2 (1:1)
    So 28.04. 17:00 D. Počernice B - Partisan 3:0k
    So 28.04. 17:00 Dubeč B - Benice 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Kolovraty - Královice B 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 05.05. 10:30 Benice - Kyje B 4:2 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Kunratice C - D. Počernice B 1:5 (0:2)
    So 05.05. 17:00 Partisan - Kolovraty 1:6 (1:3)
    Ne 06.05. 17:00 Královice B - Sparta Krč B 2:2 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 Štěrboholy B - Dubeč B 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Dukla JM - Čakovice 4:4 (1:2)

    19.kolo

    So 12.05. 10:15 Kyje B - Štěrboholy B 0:2 (0:1)
    So 12.05. 10:30 Čakovice - Benice 1:1 (0:0)
    So 12.05. 14:00 Partisan - Královice B 3:1 (1:1)
    So 12.05. 17:00 D. Počernice B - Dukla JM 6:1 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Dubeč B - Sparta Krč B 5:1 (2:1)
    Ne 13.05. 17:00 Kolovraty - Kunratice C 2:2 (1:1)

    20.kolo

    So 19.05. 10:30 Benice - D. Počernice B 1:2 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Sparta Krč B - Kyje B 2:3
    So 19.05. 17:00 Kunratice C - Partisan 4:2 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Královice B - Dubeč B 3:2 (3:1)
    Ne 20.05. 17:00 Štěrboholy B - Čakovice 2:1 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Dukla JM - Kolovraty 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 26.05. 10:15 D. Počernice B - Štěrboholy B 1:2 (0:0)
    So 26.05. 10:15 Kyje B - Dubeč B 1:0 (1:0)
    So 26.05. 10:30 Čakovice - Sparta Krč B 12:3 (8:0)
    So 26.05. 14:00 Partisan - Dukla JM 4:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Kunratice C - Královice B 2:1 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Kolovraty - Benice 5:0 (1:0)

    22.kolo

    So 02.06. 10:15 Sparta Krč B - D. Počernice B 5:0 (2:0)
    So 02.06. 10:30 Benice - Partisan 3:1 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Dubeč B - Čakovice 2:4 (1:3)
    Ne 03.06. 10:15 Dukla JM - Kunratice C 5:5
    Ne 03.06. 16:00 Kolovraty - Štěrboholy B 6:0 (4:0)
    Ne 03.06. 17:00 Královice B - Kyje B 0:0 (0:0)
    Správce soutěže: Jiří Orság

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 17 3 2 82:17 54
    2. 22 15 2 5 57:28 47
    3. 22 9 7 6 57:40 34
    4. 22 9 4 9 52:55 31
    5. 22 8 6 8 40:41 30
    6. 22 9 2 11 34:45 29
    7. 22 8 4 10 59:64 28
    8. 22 8 3 11 45:59 27
    9. 22 7 5 10 47:61 26
    10. 22 7 3 12 47:68 24
    11. 22 7 2 13 34:56 23
    12. 22 5 5 12 41:61 20