Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. prosince 2017
svátek má Simona.
Hlavní menu
  • ID: 3406
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12185
    Týden:
    52
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 20.08. 10:15 Sparta Krč - 1999 Praha 0:3 (0:1)
    So 20.08. 10:30 Nebušice - Př. Kopanina B 2:2 (1:1)
    So 20.08. 10:30 Podolí - Bílá Hora 1:3 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Řeporyje - SK Praha 4 4:1 (3:1)
    Ne 21.08. 17:00 Zbraslav - Cholupice 3:1 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Stodůlky - Střešovice 1911 1:1 (0:1)
    Ne 21.08. 17:00 Slivenec - ABC Braník 2:2 (1:2)

    2.kolo

    So 27.08. 10:15 ABC Braník - Řeporyje 2:1 (2:0)
    So 27.08. 10:30 SK Praha 4 - Sparta Krč 1:1 (0:0)
    So 27.08. 10:30 Př. Kopanina B - Podolí 0:3 (0:0)
    So 27.08. 10:45 Střešovice 1911 - Nebušice 1:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Bílá Hora - Slivenec 3:2 (1:2)
    Ne 28.08. 17:00 Cholupice - 1999 Praha 4:3 (1:3)
    Ne 28.08. 17:00 Zbraslav - Stodůlky 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 03.09. 10:15 Sparta Krč - ABC Braník 2:0 (0:0)
    So 03.09. 10:30 Nebušice - Zbraslav 1:2 (0:2)
    So 03.09. 10:30 Podolí - Střešovice 1911 2:1 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Řeporyje - Bílá Hora 1:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 1999 Praha - SK Praha 4 4:2 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Stodůlky - Cholupice 2:4 (1:3)
    Ne 04.09. 17:00 Slivenec - Př. Kopanina B 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 10.09. 10:15 ABC Braník - 1999 Praha 2:2 (1:2)
    So 10.09. 10:30 Př. Kopanina B - Řeporyje 4:2 (3:2)
    So 10.09. 10:45 Střešovice 1911 - Slivenec 5:4 (2:2)
    So 10.09. 17:00 Bílá Hora - Sparta Krč 3:2 (3:0)
    Ne 11.09. 17:00 Cholupice - SK Praha 4 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Zbraslav - Podolí 3:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Stodůlky - Nebušice 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 17.09. 10:15 Sparta Krč - Př. Kopanina B 3:0 (1:0)
    So 17.09. 10:30 Nebušice - Cholupice 1:5 (0:1)
    So 17.09. 10:30 Podolí - Stodůlky 2:1 (1:1)
    So 17.09. 16:30 Řeporyje - Střešovice 1911 2:2 (1:2)
    Ne 18.09. 13:30 1999 Praha - Bílá Hora 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:30 Slivenec - Zbraslav 2:3 (2:0)
    Ne 18.09. 16:30 SK Praha 4 - ABC Braník 4:5 (3:1)

    6.kolo

    So 24.09. 10:30 Př. Kopanina B - 1999 Praha 0:2 (0:1)
    So 24.09. 10:30 Nebušice - Podolí 1:4
    So 24.09. 10:45 Střešovice 1911 - Sparta Krč 1:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Bílá Hora - SK Praha 4 3:1 (2:1)
    Ne 25.09. 16:30 Cholupice - ABC Braník 2:1 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Zbraslav - Řeporyje 5:2 (4:0)
    Ne 25.09. 16:30 Stodůlky - Slivenec 2:2 (1:0)

    7.kolo

    So 01.10. 10:15 Sparta Krč - Zbraslav 1:1
    So 01.10. 10:15 ABC Braník - Bílá Hora 2:3 (2:2)
    So 01.10. 10:30 Podolí - Cholupice 0:5 (0:2)
    So 01.10. 10:30 SK Praha 4 - Př. Kopanina B 1:2 (1:1)
    So 01.10. 16:00 Řeporyje - Stodůlky 0:1 (0:0)
    So 01.10. 16:00 1999 Praha - Střešovice 1911 5:2 (2:2)
    Ne 02.10. 16:00 Slivenec - Nebušice 5:0 (3:0)

    8.kolo

    So 08.10. 10:30 Př. Kopanina B - ABC Braník 1:1
    So 08.10. 10:30 Nebušice - Řeporyje 1:0
    So 08.10. 10:30 Podolí - Slivenec 4:4 (3:1)
    So 08.10. 10:45 Střešovice 1911 - SK Praha 4 3:2 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Cholupice - Bílá Hora 1:2 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Zbraslav - 1999 Praha 2:1 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Stodůlky - Sparta Krč 4:1 (2:0)

    9.kolo

    So 15.10. 10:15 Sparta Krč - Nebušice 0:0 (0:0)
    So 15.10. 10:15 ABC Braník - Střešovice 1911 4:3 (3:0)
    So 15.10. 10:30 SK Praha 4 - Zbraslav 1:0 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Řeporyje - Podolí 0:1 (0:1)
    So 15.10. 15:30 1999 Praha - Stodůlky 1:0 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Bílá Hora - Př. Kopanina B 3:1 (2:0)
    Ne 16.10. 15:30 Slivenec - Cholupice 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 22.10. 10:30 Nebušice - 1999 Praha 2:2 (2:1)
    So 22.10. 10:30 Podolí - Sparta Krč 2:2 (0:1)
    So 22.10. 10:45 Střešovice 1911 - Bílá Hora 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Cholupice - Př. Kopanina B 4:0 (3:0)
    Ne 23.10. 15:30 Zbraslav - ABC Braník 3:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Stodůlky - SK Praha 4 0:1 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Slivenec - Řeporyje 6:0 (3:0)

    11.kolo

    28.10. 10:15 Sparta Krč - Slivenec 1:1 (1:0)
    28.10. 10:15 ABC Braník - Stodůlky 4:1 (3:1)
    28.10. 10:30 SK Praha 4 - Nebušice 0:0 (0:0)
    28.10. 14:30 1999 Praha - Podolí 4:1 (3:1)
    So 29.10. 10:15 Př. Kopanina B - Střešovice 1911 0:1 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Řeporyje - Cholupice 1:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Bílá Hora - Zbraslav 3:1 (1:1)

    12.kolo

    So 05.11. 10:30 Nebušice - ABC Braník 1:3 (0:3)
    So 05.11. 10:30 Podolí - SK Praha 4 1:2 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Řeporyje - Sparta Krč 1:1 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Cholupice - Střešovice 1911 3:3 (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Zbraslav - Př. Kopanina B 4:1 (3:1)
    Ne 06.11. 14:00 Stodůlky - Bílá Hora 2:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Slivenec - 1999 Praha 1:2 (0:0)

    13.kolo

    So 12.11. 09:45 Střešovice 1911 - Zbraslav 2:2 (1:2)
    So 12.11. 10:15 Sparta Krč - Cholupice 1:1 (0:0)
    So 12.11. 10:15 ABC Braník - Podolí 4:0 (2:0)
    So 12.11. 10:15 Př. Kopanina B - Stodůlky 4:3 (4:0)
    So 12.11. 10:30 SK Praha 4 - Slivenec 3:0 (1:0)
    So 12.11. 14:00 1999 Praha - Řeporyje 1:1 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Bílá Hora - Nebušice 4:1 (0:0)

    14.kolo

    So 24.03. 10:30 SK Praha 4 - Řeporyje 2:0 (0:0)
    So 24.03. 10:30 Střešovice 1911 - Stodůlky 0:2 (0:1)
    So 24.03. 15:00 1999 Praha - Sparta Krč 4:1 (2:1)
    So 24.03. 15:00 Bílá Hora - Podolí 4:1 (1:1)
    So 24.03. 16:45 ABC Braník - Slivenec 2:2 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Př. Kopanina B - Nebušice 0:1 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Cholupice - Zbraslav 4:2 (2:1)

    15.kolo

    So 31.03. 10:15 Sparta Krč - SK Praha 4 5:0 (2:0)
    So 31.03. 10:30 Podolí - Př. Kopanina B 2:0 (1:0)
    So 31.03. 16:30 Nebušice - Střešovice 1911 2:1 (2:0)
    So 31.03. 16:30 Řeporyje - ABC Braník 2:2 (1:1)
    So 31.03. 16:30 1999 Praha - Cholupice 0:5 (0:2)
    Ne 01.04. 16:30 Stodůlky - Zbraslav 4:2 (3:1)
    Ne 01.04. 16:30 Slivenec - Bílá Hora 1:3 (0:1)

    16.kolo

    So 07.04. 10:15 ABC Braník - Sparta Krč 0:4 (0:1)
    So 07.04. 10:30 SK Praha 4 - 1999 Praha 0:0 (0:0)
    So 07.04. 10:30 Střešovice 1911 - Podolí 0:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Bílá Hora - Řeporyje 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Cholupice - Stodůlky 1:0 (0:0)
    Po 09.04. 16:30 Př. Kopanina B - Slivenec 1:2 (1:2)
    Po 09.04. 16:30 Zbraslav - Nebušice 4:1 (2:1)

    17.kolo

    So 14.04. 10:15 Sparta Krč - Bílá Hora 0:1
    So 14.04. 10:30 Podolí - Zbraslav 2:5 (1:3)
    So 14.04. 10:30 SK Praha 4 - Cholupice 2:2 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Nebušice - Stodůlky 1:0 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Řeporyje - Př. Kopanina B 1:2 (1:0)
    So 14.04. 16:30 1999 Praha - ABC Braník 1:8 (0:6)
    Ne 15.04. 16:30 Slivenec - Střešovice 1911 2:1 (1:0)

    18.kolo

    So 21.04. 10:15 ABC Braník - SK Praha 4 3:2 (0:0)
    So 21.04. 11:00 Střešovice 1911 - Řeporyje 6:2 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Bílá Hora - 1999 Praha 2:1 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Př. Kopanina B - Sparta Krč 1:2 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Zbraslav - Slivenec 4:0 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Stodůlky - Podolí 8:0 (3:0)
    Ne 22.04. 17:00 Cholupice - Nebušice 2:2 (1:2)

    19.kolo

    So 28.04. 10:15 Sparta Krč - Střešovice 1911 4:5 (2:4)
    So 28.04. 10:15 ABC Braník - Cholupice 1:1 (1:1)
    So 28.04. 10:30 Podolí - Nebušice 2:1 (0:0)
    So 28.04. 10:30 SK Praha 4 - Bílá Hora 0:3 (0:1)
    So 28.04. 17:00 Řeporyje - Zbraslav 1:5 (1:3)
    So 28.04. 17:00 1999 Praha - Př. Kopanina B 5:1 (2:0)
    Ne 29.04. 17:00 Slivenec - Stodůlky 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 05.05. 10:45 Střešovice 1911 - 1999 Praha 4:3 (2:3)
    So 05.05. 17:00 Bílá Hora - ABC Braník 0:3 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Př. Kopanina B - SK Praha 4 0:2 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Nebušice - Slivenec 5:4 (2:3)
    Ne 06.05. 17:00 Zbraslav - Sparta Krč 7:0 (3:0)
    Ne 06.05. 17:00 Stodůlky - Řeporyje 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Cholupice - Podolí 2:3 (2:1)

    21.kolo

    So 12.05. 10:15 Sparta Krč - Stodůlky 4:2 (3:0)
    So 12.05. 10:15 ABC Braník - Př. Kopanina B 3:0 (0:0)
    So 12.05. 10:30 SK Praha 4 - Střešovice 1911 1:1 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Řeporyje - Nebušice 3:2
    So 12.05. 17:00 1999 Praha - Zbraslav 2:1 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Bílá Hora - Cholupice 1:5 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Slivenec - Podolí 1:2 (1:1)

    22.kolo

    So 19.05. 10:30 Podolí - Řeporyje 1:2
    So 19.05. 10:45 Střešovice 1911 - ABC Braník 2:3 (1:2)
    So 19.05. 17:00 Zbraslav - SK Praha 4 5:0 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Nebušice - Sparta Krč 1:3 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Př. Kopanina B - Bílá Hora 0:3 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Stodůlky - 1999 Praha 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Cholupice - Slivenec 0:2 (0:0)

    23.kolo

    So 26.05. 10:15 Sparta Krč - Podolí 1:0 (0:0)
    So 26.05. 10:15 ABC Braník - Zbraslav 2:1 (2:1)
    So 26.05. 10:30 SK Praha 4 - Stodůlky 1:3 (1:2)
    So 26.05. 17:00 Řeporyje - Slivenec 1:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 1999 Praha - Nebušice 3:1 (3:1)
    So 26.05. 17:00 Bílá Hora - Střešovice 1911 3:1 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Př. Kopanina B - Cholupice 0:5 (0:3)

    24.kolo

    So 02.06. 10:30 Podolí - 1999 Praha 3:0 (0:0)
    So 02.06. 10:45 Střešovice 1911 - Př. Kopanina B 8:0 (5:0)
    So 02.06. 17:00 Nebušice - SK Praha 4 2:1 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Zbraslav - Bílá Hora 2:1 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Stodůlky - ABC Braník 1:3 (0:3)
    Ne 03.06. 17:00 Slivenec - Sparta Krč 5:1 (4:1)
    Ne 03.06. 17:00 Cholupice - Řeporyje 5:0 (1:0)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Sparta Krč - Řeporyje 5:0
    So 09.06. 17:00 1999 Praha - Slivenec 4:6 (3:3)
    So 09.06. 17:00 SK Praha 4 - Podolí 1:3 (0:1)
    So 09.06. 17:00 ABC Braník - Nebušice 6:2 (3:2)
    So 09.06. 17:00 Bílá Hora - Stodůlky 4:4 (3:0)
    So 09.06. 17:00 Př. Kopanina B - Zbraslav 0:5 (0:2)
    So 09.06. 17:00 Střešovice 1911 - Cholupice 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 16.06. 17:00 Zbraslav - Střešovice 1911 4:0 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Stodůlky - Př. Kopanina B 5:2 (5:0)
    So 16.06. 17:00 Nebušice - Bílá Hora 3:1 (2:1)
    So 16.06. 17:00 Podolí - ABC Braník 2:4 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Slivenec - SK Praha 4 6:2 (2:1)
    So 16.06. 17:00 Řeporyje - 1999 Praha 0:2 (0:2)
    So 16.06. 17:00 Cholupice - Sparta Krč 9:2
    Správce soutěže: Jiří Orság

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 3 5 58:38 57
    2. 26 18 2 6 79:32 56
    3. 26 15 6 5 75:35 51
    4. 26 15 6 5 70:45 51
    5. 26 13 5 8 57:49 44
    6. 26 11 3 12 42:59 36
    7. 26 9 8 9 48:53 35
    8. 26 9 6 11 50:44 33
    9. 26 9 5 12 65:55 32
    10. 26 8 8 10 56:54 32
    11. 26 7 7 12 35:58 28
    12. 26 6 6 14 33:56 24
    13. 26 4 5 17 27:63 17
    14. 26 4 2 20 22:76 14