Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 3404
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7236
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:30 Frýdlant - Doubí 4:1 (3:1)
    So 13.08. 17:00 Velké Hamry - Cvikov 1:1 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Jilemnice - Krásná Studánka 3:1 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Stráž n.N. - Bozkov 2:2 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Mírová - Hejnice 5:2 (4:0)
    So 13.08. 17:00 Lomnice - Mimoň 0:3 (0:0)
    Ne 14.08. 10:30 Skalice - Vratislavice 5:0 (1:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:45 Krásná Studánka - Stráž n.N. 1:1 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Cvikov - Mimoň 1:1 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Vratislavice - Lomnice 4:1 (2:1)
    So 20.08. 17:00 Hejnice - Skalice 2:0 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Bozkov - Mírová 1:3 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Doubí - Jilemnice 7:0 (5:0)
    So 20.08. 17:00 Velké Hamry - Frýdlant 5:2 (3:1)

    3.kolo

    So 27.08. 10:30 Frýdlant - Cvikov 2:1 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Jilemnice - Velké Hamry 2:2 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Stráž n.N. - Doubí 1:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Mírová - Krásná Studánka 2:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Lomnice - Hejnice 0:3 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Mimoň - Vratislavice 3:1 (1:1)
    Ne 28.08. 10:30 Skalice - Bozkov 5:2 (3:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:30 Frýdlant - Jilemnice 2:1 (0:0)
    So 03.09. 10:45 Krásná Studánka - Skalice 3:3 (3:1)
    So 03.09. 17:00 Cvikov - Vratislavice 2:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Hejnice - Mimoň 4:2 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Bozkov - Lomnice 6:2 (2:2)
    So 03.09. 17:00 Doubí - Mírová 2:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Velké Hamry - Stráž n.N. 1:1 (1:1)

    5.kolo

    So 10.09. 17:00 Jilemnice - Cvikov 3:1 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Stráž n.N. - Frýdlant 0:3 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Mírová - Velké Hamry 2:5 (1:2)
    So 10.09. 17:00 Lomnice - Krásná Studánka 1:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Mimoň - Bozkov 2:2 (0:2)
    So 10.09. 17:00 Vratislavice - Hejnice 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 10:30 Skalice - Doubí 5:2 (2:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:30 Frýdlant - Mírová 2:0 (2:0)
    So 17.09. 10:45 Krásná Studánka - Mimoň 0:2 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Cvikov - Hejnice 2:2 (1:1)
    So 17.09. 16:30 Bozkov - Vratislavice 0:1 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Doubí - Lomnice 6:2 (3:1)
    So 17.09. 16:30 Velké Hamry - Skalice 0:0 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Jilemnice - Stráž n.N. 5:0 (3:0)

    7.kolo

    So 24.09. 16:30 Stráž n.N. - Cvikov 0:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Mírová - Jilemnice 1:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Lomnice - Velké Hamry 0:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Mimoň - Doubí 8:1 (3:0)
    So 24.09. 16:30 Vratislavice - Krásná Studánka 3:3 (2:2)
    So 24.09. 16:30 Hejnice - Bozkov 3:1 (2:0)
    Ne 25.09. 10:30 Skalice - Frýdlant 4:1 (3:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:30 Frýdlant - Lomnice 2:3 (1:2)
    So 01.10. 10:45 Krásná Studánka - Hejnice 3:1 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Cvikov - Bozkov 1:3 (1:1)
    So 01.10. 16:00 Doubí - Vratislavice 3:1 (2:1)
    So 01.10. 16:00 Velké Hamry - Mimoň 1:0 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Jilemnice - Skalice 2:1 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Stráž n.N. - Mírová 1:2 (1:1)

    9.kolo

    So 08.10. 16:00 Mírová - Cvikov 0:1 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Lomnice - Jilemnice 1:2 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Mimoň - Frýdlant 5:3 (4:3)
    So 08.10. 16:00 Vratislavice - Velké Hamry 4:1 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Hejnice - Doubí 1:2 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Bozkov - Krásná Studánka 4:6 (1:2)
    Ne 09.10. 10:30 Skalice - Stráž n.N. 4:0 (2:0)

    10.kolo

    So 15.10. 10:30 Frýdlant - Vratislavice 5:2 (3:1)
    So 15.10. 15:30 Cvikov - Krásná Studánka 4:0 (2:0)
    So 15.10. 15:30 Doubí - Bozkov 2:1 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Velké Hamry - Hejnice 3:1 (0:1)
    So 15.10. 15:30 Jilemnice - Mimoň 1:1 (0:1)
    So 15.10. 15:30 Stráž n.N. - Lomnice 4:1 (2:1)
    So 15.10. 15:30 Mírová - Skalice 1:1 (0:1)

    11.kolo

    So 22.10. 10:45 Krásná Studánka - Doubí 2:2 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Lomnice - Mírová 3:1 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Mimoň - Stráž n.N. 1:2 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Vratislavice - Jilemnice 2:1 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Hejnice - Frýdlant 2:5 (2:2)
    So 22.10. 15:30 Bozkov - Velké Hamry 3:2 (1:1)
    Ne 23.10. 10:30 Skalice - Cvikov 2:0

    12.kolo

    So 29.10. 10:30 Frýdlant - Bozkov 0:4 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Cvikov - Doubí 2:2 (2:1)
    So 29.10. 14:30 Velké Hamry - Krásná Studánka 4:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Jilemnice - Hejnice 1:1 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Stráž n.N. - Vratislavice 5:1 (4:0)
    So 29.10. 14:30 Mírová - Mimoň 0:1 (0:0)
    Ne 30.10. 10:30 Skalice - Lomnice 4:1 (0:0)

    13.kolo

    So 05.11. 10:45 Krásná Studánka - Frýdlant 1:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Lomnice - Cvikov 1:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Mimoň - Skalice 4:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Vratislavice - Mírová 2:2
    So 05.11. 14:00 Hejnice - Stráž n.N. 3:0
    So 05.11. 14:00 Bozkov - Jilemnice 5:2
    So 05.11. 14:00 Doubí - Velké Hamry 5:1 (3:0)

    16.kolo

    So 24.03. 15:00 Cvikov - Frýdlant 1:2 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Velké Hamry - Jilemnice 3:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Doubí - Stráž n.N. 2:1 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Bozkov - Skalice 3:1 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Hejnice - Lomnice 2:0 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Vratislavice - Mimoň 0:3 (0:0)
    Ne 25.03. 14:00 Krásná Studánka - Mírová 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 31.03. 16:30 Vratislavice - Cvikov 1:5 (0:0)
    So 31.03. 16:30 Mimoň - Hejnice 3:1 (1:0)
    So 31.03. 16:30 Lomnice - Bozkov 1:1 (1:1)
    So 31.03. 16:30 Mírová - Doubí 2:1 (1:1)
    So 31.03. 16:30 Stráž n.N. - Velké Hamry 1:5 (0:2)
    So 31.03. 16:30 Jilemnice - Frýdlant 2:4 (1:1)
    Út 08.05. 17:00 Skalice - Krásná Studánka 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 07.04. 10:45 Krásná Studánka - Lomnice 5:2 (1:2)
    So 07.04. 14:00 Velké Hamry - Mírová 1:2 (0:1)
    So 07.04. 16:00 Cvikov - Jilemnice 4:1 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Frýdlant - Stráž n.N. 2:2 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Doubí - Skalice 1:6 (0:3)
    So 07.04. 16:30 Bozkov - Mimoň 6:0 (3:0)
    So 07.04. 16:30 Hejnice - Vratislavice 4:0 (3:0)

    19.kolo

    So 14.04. 16:30 Hejnice - Cvikov 2:2 (1:2)
    So 14.04. 16:30 Vratislavice - Bozkov 2:3 (1:1)
    So 14.04. 16:30 Mimoň - Krásná Studánka 0:2 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Lomnice - Doubí 1:2 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Mírová - Frýdlant 2:0 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Stráž n.N. - Jilemnice 2:1 (2:0)
    Ne 15.04. 10:30 Skalice - Velké Hamry 3:1 (1:0)

    20.kolo

    So 21.04. 10:45 Krásná Studánka - Vratislavice 3:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Cvikov - Stráž n.N. 2:1 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Jilemnice - Mírová 2:1 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Frýdlant - Skalice 0:4 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Velké Hamry - Lomnice 3:0 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Doubí - Mimoň 2:4 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Bozkov - Hejnice 5:0 (1:0)

    21.kolo

    So 28.04. 17:00 Bozkov - Cvikov 1:2 (1:1)
    So 28.04. 17:00 Hejnice - Krásná Studánka 3:1 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Vratislavice - Doubí 0:4 (0:2)
    So 28.04. 17:00 Mimoň - Velké Hamry 0:3 (0:1)
    So 28.04. 17:00 Lomnice - Frýdlant 2:5 (2:1)
    So 28.04. 17:00 Mírová - Stráž n.N. 2:2 (1:1)
    Ne 29.04. 10:30 Skalice - Jilemnice 2:1 (0:0)

    22.kolo

    So 05.05. 10:45 Krásná Studánka - Bozkov 3:3 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Cvikov - Mírová 3:2
    So 05.05. 17:00 Stráž n.N. - Skalice 2:4 (0:2)
    So 05.05. 17:00 Jilemnice - Lomnice 1:1 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Frýdlant - Mimoň 0:1 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Velké Hamry - Vratislavice 4:3
    So 05.05. 17:00 Doubí - Hejnice 3:1 (1:1)

    23.kolo

    So 12.05. 10:45 Krásná Studánka - Cvikov 0:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Bozkov - Doubí 2:4 (2:1)
    So 12.05. 17:00 Hejnice - Velké Hamry 5:2 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Mimoň - Jilemnice 2:2 (2:1)
    So 12.05. 17:00 Lomnice - Stráž n.N. 3:2 (1:1)
    Ne 13.05. 10:30 Skalice - Mírová 3:2 (2:1)
    Ne 13.05. 16:00 Vratislavice - Frýdlant 2:3 (0:1)

    24.kolo

    So 19.05. 17:00 Cvikov - Skalice 2:1 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Mírová - Lomnice 1:1 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Stráž n.N. - Mimoň 4:4 (2:1)
    So 19.05. 17:00 Jilemnice - Vratislavice 1:3 (0:3)
    So 19.05. 17:00 Frýdlant - Hejnice 0:3 (0:2)
    So 19.05. 17:00 Velké Hamry - Bozkov 2:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Doubí - Krásná Studánka 3:3 (0:1)

    25.kolo

    So 26.05. 10:45 Krásná Studánka - Velké Hamry 2:3 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Doubí - Cvikov 1:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Bozkov - Frýdlant 7:2 (4:0)
    So 26.05. 17:00 Hejnice - Jilemnice 1:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Mimoň - Mírová 1:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Lomnice - Skalice 1:1 (0:1)
    Ne 27.05. 16:00 Vratislavice - Stráž n.N. 0:1 (0:1)

    26.kolo

    So 02.06. 13:30 Skalice - Mimoň 4:1 (2:1)
    So 02.06. 17:00 Cvikov - Lomnice 6:0 (3:0)
    So 02.06. 17:00 Mírová - Vratislavice 8:1 (4:0)
    So 02.06. 17:00 Stráž n.N. - Hejnice 5:3 (4:1)
    So 02.06. 17:00 Jilemnice - Bozkov 3:3 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Frýdlant - Krásná Studánka 1:3 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Velké Hamry - Doubí 1:2 (1:1)

    14.kolo

    08.06. 17:30 Mimoň - Lomnice 4:2 (1:2)
    So 09.06. 10:45 Krásná Studánka - Jilemnice 4:1 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Cvikov - Velké Hamry 0:2 (0:2)
    So 09.06. 17:00 Doubí - Frýdlant 2:1 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Bozkov - Stráž n.N. 4:0 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Hejnice - Mírová 0:1 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Vratislavice - Skalice 0:3 (0:2)

    15.kolo

    So 16.06. 17:00 Mimoň - Cvikov 5:3 (3:2)
    So 16.06. 17:00 Lomnice - Vratislavice 6:0 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Skalice - Hejnice 9:1 (4:0)
    So 16.06. 17:00 Mírová - Bozkov 6:4 (4:3)
    So 16.06. 17:00 Stráž n.N. - Krásná Studánka 2:5 (2:2)
    So 16.06. 17:00 Jilemnice - Doubí 1:3 (0:2)
    So 16.06. 17:00 Frýdlant - Velké Hamry 1:5 (0:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 4 6 76:35 52
    2. 26 16 3 7 65:52 51
    3. 26 14 5 7 61:40 47
    4. 26 14 5 7 61:45 47
    5. 26 12 4 10 51:41 40
    6. 26 11 5 10 76:57 38
    7. 26 10 7 9 46:36 37
    8. 26 10 7 9 54:51 37
    9. 26 10 4 12 51:57 34
    10. 26 11 1 14 52:65 34
    11. 26 7 7 12 42:61 28
    12. 26 6 7 13 40:58 25
    13. 26 6 5 15 36:68 23
    14. 26 6 2 18 34:79 20