Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 3403
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15030
    Týden:
    29
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 20.08. 10:30 Union Vršovice - Dolní Chabry 5:0 (1:0)
    So 20.08. 10:30 Union Strašnice - Ďáblice 2:2 (1:1)
    So 20.08. 17:00 D. Počernice - Štěrboholy 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Bohnice - Spartak Kbely 0:1 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Vyšehrad B - Dubeč 3:0 (3:0)
    Ne 21.08. 17:00 Admira Praha B - Kyje 2:1 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Hostivař - Junior Praha 8:1 (4:0)

    2.kolo

    So 27.08. 10:30 Štěrboholy - Hostivař 2:1 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Spartak Kbely - Junior Praha 4:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Dolní Chabry - Admira Praha B 2:3 (0:2)
    Ne 28.08. 17:00 Ďáblice - D. Počernice 1:1 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Kyje - Union Strašnice 2:1 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Dubeč - Union Vršovice 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Bohnice - Vyšehrad B 4:0 (3:0)

    3.kolo

    So 03.09. 10:30 Union Vršovice - Bohnice 5:0 (3:0)
    So 03.09. 10:30 Union Strašnice - Dolní Chabry 5:1 (2:0)
    So 03.09. 17:00 D. Počernice - Kyje 3:1 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Vyšehrad B - Spartak Kbely 2:1 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Admira Praha B - Dubeč 2:1 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Hostivař - Ďáblice 2:3 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Junior Praha - Štěrboholy 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 10.09. 17:00 Spartak Kbely - Štěrboholy 2:2 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Dolní Chabry - D. Počernice 1:2 (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Vyšehrad B - Union Vršovice 0:4 (0:1)
    Ne 11.09. 17:00 Ďáblice - Junior Praha 5:2 (3:0)
    Ne 11.09. 17:00 Kyje - Hostivař 3:2 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Dubeč - Union Strašnice 2:2 (0:1)
    Ne 11.09. 17:00 Bohnice - Admira Praha B 1:2 (1:2)

    5.kolo

    So 17.09. 10:30 Union Vršovice - Spartak Kbely 3:1 (1:1)
    So 17.09. 10:30 Union Strašnice - Bohnice 0:1 (0:1)
    So 17.09. 10:30 Štěrboholy - Ďáblice 0:2 (0:1)
    So 17.09. 16:30 D. Počernice - Dubeč 2:3 (1:1)
    Ne 18.09. 16:30 Admira Praha B - Vyšehrad B 2:1 (1:1)
    Ne 18.09. 16:30 Hostivař - Dolní Chabry 5:5 (1:3)
    Ne 18.09. 16:30 Junior Praha - Kyje 2:1 (2:1)

    6.kolo

    So 24.09. 10:30 Union Vršovice - Admira Praha B 1:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Spartak Kbely - Ďáblice 1:1 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Dolní Chabry - Junior Praha 6:3 (3:2)
    Ne 25.09. 10:15 Vyšehrad B - Union Strašnice 1:2 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Kyje - Štěrboholy 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Dubeč - Hostivař 3:2 (3:1)
    Ne 25.09. 16:30 Bohnice - D. Počernice 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 01.10. 10:30 Union Strašnice - Union Vršovice 2:5 (0:2)
    So 01.10. 10:30 Štěrboholy - Dolní Chabry 2:7 (1:3)
    Ne 02.10. 16:00 Admira Praha B - Spartak Kbely 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 16:00 D. Počernice - Vyšehrad B 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 16:00 Hostivař - Bohnice 1:1 (0:0)
    Ne 02.10. 16:00 Junior Praha - Dubeč 1:3 (1:2)
    Ne 02.10. 16:00 Ďáblice - Kyje 4:1 (2:1)

    8.kolo

    So 08.10. 10:30 Union Vršovice - D. Počernice 1:1 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Spartak Kbely - Kyje 2:4 (0:3)
    So 08.10. 16:00 Dolní Chabry - Ďáblice 1:4 (1:1)
    Ne 09.10. 10:15 Vyšehrad B - Hostivař 4:4 (2:4)
    Ne 09.10. 16:00 Dubeč - Štěrboholy 3:2 (3:0)
    Ne 09.10. 16:00 Bohnice - Junior Praha 3:0 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Admira Praha B - Union Strašnice 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 15.10. 10:30 Union Strašnice - Spartak Kbely 4:1 (2:1)
    So 15.10. 10:30 Štěrboholy - Bohnice 1:2 (1:1)
    So 15.10. 15:30 D. Počernice - Admira Praha B 1:1 (1:1)
    Ne 16.10. 15:30 Hostivař - Union Vršovice 0:2 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Junior Praha - Vyšehrad B 1:5 (0:2)
    Ne 16.10. 15:30 Ďáblice - Dubeč 1:3 (0:2)
    Ne 16.10. 15:30 Kyje - Dolní Chabry 5:3 (2:2)

    10.kolo

    So 22.10. 10:15 Vyšehrad B - Štěrboholy 0:2 (0:1)
    So 22.10. 10:30 Union Vršovice - Junior Praha 6:0 (3:0)
    So 22.10. 10:30 Union Strašnice - D. Počernice 3:2 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Spartak Kbely - Dolní Chabry 2:4 (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Dubeč - Kyje 1:4 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Bohnice - Ďáblice 0:2 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Admira Praha B - Hostivař 5:3 (2:2)

    11.kolo

    28.10. 10:30 Štěrboholy - Union Vršovice 1:3 (1:1)
    So 29.10. 14:30 D. Počernice - Spartak Kbely 0:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Dolní Chabry - Dubeč 5:1 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Hostivař - Union Strašnice 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Junior Praha - Admira Praha B 3:5 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Ďáblice - Vyšehrad B 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Kyje - Bohnice 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 05.11. 10:30 Union Vršovice - Ďáblice 2:0 (1:0)
    So 05.11. 10:30 Union Strašnice - Junior Praha 1:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Spartak Kbely - Dubeč 3:2 (2:1)
    So 05.11. 14:00 D. Počernice - Hostivař 2:3 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Bohnice - Dolní Chabry 2:3 (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Vyšehrad B - Kyje 4:3 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Admira Praha B - Štěrboholy 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 12.11. 10:30 Štěrboholy - Union Strašnice 1:2 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Dolní Chabry - Vyšehrad B 3:2 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Hostivař - Spartak Kbely 1:0 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Junior Praha - D. Počernice 0:2 (0:1)
    Ne 13.11. 14:00 Ďáblice - Admira Praha B 1:2 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Kyje - Union Vršovice 1:3 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Dubeč - Bohnice 4:1 (2:0)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Dolní Chabry - Union Vršovice 1:4 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Spartak Kbely - Bohnice 1:1 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Junior Praha - Hostivař 2:4 (1:3)
    Ne 25.03. 15:00 Štěrboholy - D. Počernice 2:1 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Ďáblice - Union Strašnice 2:2
    Ne 25.03. 15:00 Kyje - Admira Praha B 2:1 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Dubeč - Vyšehrad B 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 31.03. 10:30 Union Vršovice - Dubeč 4:1 (2:1)
    So 31.03. 16:30 Vyšehrad B - Bohnice 2:0 (1:0)
    So 31.03. 16:30 Union Strašnice - Kyje 0:0 (0:0)
    So 31.03. 16:30 D. Počernice - Ďáblice 4:3 (2:1)
    Ne 01.04. 16:30 Admira Praha B - Dolní Chabry 6:4 (2:1)
    Ne 01.04. 16:30 Hostivař - Štěrboholy 3:1 (1:1)
    Ne 01.04. 16:30 Junior Praha - Spartak Kbely 0:7 (0:6)

    16.kolo

    Čt 05.04. 19:00 Štěrboholy - Junior Praha 2:2 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Ďáblice - Hostivař 3:3 (1:2)
    So 07.04. 16:30 Dolní Chabry - Union Strašnice 3:1 (2:0)
    Ne 08.04. 16:30 Bohnice - Union Vršovice 0:2 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Spartak Kbely - Vyšehrad B 2:3 (1:1)
    Po 09.04. 16:30 Kyje - D. Počernice 0:1 (0:0)
    Po 09.04. 16:30 Dubeč - Admira Praha B 2:5 (1:1)

    17.kolo

    13.04. 19:00 Štěrboholy - Spartak Kbely 1:0 (0:0)
    So 14.04. 10:30 Union Vršovice - Vyšehrad B 3:0 (2:0)
    So 14.04. 10:30 Union Strašnice - Dubeč 3:1 (1:1)
    So 14.04. 16:30 D. Počernice - Dolní Chabry 0:2 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Admira Praha B - Bohnice 2:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Hostivař - Kyje 2:4 (1:2)
    Ne 15.04. 16:30 Junior Praha - Ďáblice 2:3 (0:1)

    18.kolo

    So 21.04. 17:00 Dolní Chabry - Hostivař 2:1 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Ďáblice - Štěrboholy 2:2 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Kyje - Junior Praha 3:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Dubeč - D. Počernice 1:3 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Bohnice - Union Strašnice 1:1 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Vyšehrad B - Admira Praha B 0:2 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Spartak Kbely - Union Vršovice 0:2 (0:0)

    19.kolo

    So 28.04. 10:30 Union Strašnice - Vyšehrad B 2:2 (1:2)
    So 28.04. 17:00 D. Počernice - Bohnice 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Admira Praha B - Union Vršovice 1:1 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Hostivař - Dubeč 1:3 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Junior Praha - Dolní Chabry 6:6 (2:2)
    Ne 29.04. 17:00 Štěrboholy - Kyje 4:2 (1:2)
    Ne 29.04. 17:00 Ďáblice - Spartak Kbely 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 05.05. 10:30 Union Vršovice - Union Strašnice 2:0 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Dolní Chabry - Štěrboholy 4:2 (2:1)
    So 05.05. 17:00 Spartak Kbely - Admira Praha B 2:2 (2:1)
    Ne 06.05. 17:00 Kyje - Ďáblice 4:3 (2:1)
    Ne 06.05. 17:00 Dubeč - Junior Praha 0:1 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 Bohnice - Hostivař 2:1 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Vyšehrad B - D. Počernice 2:1 (0:1)

    21.kolo

    So 12.05. 10:30 Union Strašnice - Admira Praha B 1:5 (1:4)
    So 12.05. 17:00 D. Počernice - Union Vršovice 1:2 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Hostivař - Vyšehrad B 0:2
    Ne 13.05. 17:00 Junior Praha - Bohnice 2:1 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Štěrboholy - Dubeč 2:4 (2:1)
    Ne 13.05. 17:00 Ďáblice - Dolní Chabry 2:3
    Ne 13.05. 17:00 Kyje - Spartak Kbely 1:4 (0:1)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Dolní Chabry - Kyje 3:1
    So 19.05. 17:00 Union Vršovice - Hostivař 4:1 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Admira Praha B - D. Počernice 2:4 (1:1)
    So 19.05. 17:00 Spartak Kbely - Union Strašnice 3:2 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Dubeč - Ďáblice 2:7
    Ne 20.05. 17:00 Bohnice - Štěrboholy 0:1 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Vyšehrad B - Junior Praha 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 D. Počernice - Union Strašnice 3:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Dolní Chabry - Spartak Kbely 2:2 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Hostivař - Admira Praha B 1:1 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Junior Praha - Union Vršovice 2:5 (1:3)
    Ne 27.05. 17:00 Štěrboholy - Vyšehrad B 1:1 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Ďáblice - Bohnice 7:0 (4:0)
    Ne 27.05. 17:00 Kyje - Dubeč 4:0 (2:0)

    24.kolo

    So 02.06. 10:30 Union Vršovice - Štěrboholy 1:0 (1:0)
    So 02.06. 10:30 Union Strašnice - Hostivař 0:2 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Spartak Kbely - D. Počernice 2:2 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Dubeč - Dolní Chabry 0:4 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Bohnice - Kyje 3:1 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Vyšehrad B - Ďáblice 2:3 (2:1)
    Ne 03.06. 17:00 Admira Praha B - Junior Praha 4:1 (2:1)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Hostivař - D. Počernice 3:1 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Junior Praha - Union Strašnice 0:1 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Štěrboholy - Admira Praha B 4:1 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Ďáblice - Union Vršovice 2:2 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Kyje - Vyšehrad B 5:1 (2:1)
    So 09.06. 17:00 Dolní Chabry - Bohnice 5:3 (4:1)
    So 09.06. 17:00 Dubeč - Spartak Kbely 0:1 (0:1)

    26.kolo

    So 16.06. 17:00 Bohnice - Dubeč 2:3 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Vyšehrad B - Dolní Chabry 1:2 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Union Vršovice - Kyje 2:1 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Admira Praha B - Ďáblice 2:2 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Union Strašnice - Štěrboholy 4:2 (1:0)
    So 16.06. 17:00 D. Počernice - Junior Praha 4:1 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Spartak Kbely - Hostivař 5:3
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 3 0 75:16 72
    2. 26 15 6 5 61:43 51
    3. 26 15 3 8 82:70 48
    4. 26 12 8 6 68:45 44
    5. 26 13 1 12 57:52 40
    6. 26 11 5 10 43:38 38
    7. 26 9 7 10 43:46 34
    8. 26 9 6 11 48:45 33
    9. 26 9 4 13 40:51 31
    10. 26 10 1 15 45:66 31
    11. 26 8 5 13 58:61 29
    12. 26 8 5 13 40:51 29
    13. 26 7 3 16 31:49 24
    14. 26 3 3 20 33:91 12