Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 3349
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7247
    Týden:
    33
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Bedřichov - Pohled 4:1 (3:0)
    So 06.08. 16:30 Ledeč n.S. - Dobronín 2:4 (1:1)
    So 06.08. 16:30 Havlíčkův Brod B - Pelhřimov B 0:2 (0:1)
    So 06.08. 16:30 Humpolec B - Věžnice 3:0 (2:0)
    Ne 07.08. 16:30 Speřice - Světlá n.S. 1:1 (0:1)
    Ne 07.08. 16:30 Chotěboř - Přibyslav 1:2 (1:1)
    Ne 07.08. 16:30 Habry - Štoky 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Pelhřimov B - Humpolec B 1:1 (0:1)
    So 13.08. 16:30 Bedřichov - Speřice 2:0 (1:0)
    Ne 14.08. 14:30 Dobronín - Havlíčkův Brod B 0:2 (0:1)
    Ne 14.08. 15:00 Věžnice - Chotěboř 1:1 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Pohled - Štoky 3:0 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Přibyslav - Habry 8:1 (4:1)
    Ne 14.08. 16:30 Světlá n.S. - Ledeč n.S. 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 14:00 Humpolec B - Dobronín 0:5 (0:4)
    So 20.08. 16:30 Ledeč n.S. - Bedřichov 0:1 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Chotěboř - Pelhřimov B 6:0 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Speřice - Pohled 3:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Havlíčkův Brod B - Světlá n.S. 1:7 (0:4)
    Ne 21.08. 16:30 Habry - Věžnice 2:1 (2:1)
    Ne 21.08. 16:30 Štoky - Přibyslav 1:2 (1:1)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Pelhřimov B - Habry 2:0 (2:0)
    So 27.08. 16:30 Bedřichov - Havlíčkův Brod B 1:2 (1:0)
    Ne 28.08. 14:30 Dobronín - Chotěboř 1:2 (1:0)
    Ne 28.08. 15:00 Věžnice - Štoky 2:2 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Pohled - Přibyslav 1:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Světlá n.S. - Humpolec B 1:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Speřice - Ledeč n.S. 4:1 (2:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Ledeč n.S. - Pohled 3:1 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Havlíčkův Brod B - Speřice 3:0 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Humpolec B - Bedřichov 1:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Chotěboř - Světlá n.S. 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Habry - Dobronín 2:3 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Štoky - Pelhřimov B 1:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Přibyslav - Věžnice 0:1 (0:1)

    6.kolo

    09.09. 17:00 Pelhřimov B - Přibyslav 0:4 (0:2)
    So 10.09. 16:00 Bedřichov - Chotěboř 3:4 (0:4)
    So 10.09. 16:00 Ledeč n.S. - Havlíčkův Brod B 2:3 (2:2)
    Ne 11.09. 14:30 Dobronín - Štoky 3:0 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Pohled - Věžnice 3:0 (2:0)
    Ne 11.09. 16:00 Světlá n.S. - Habry 4:2 (2:1)
    Ne 11.09. 16:00 Speřice - Humpolec B 1:4 (0:0)

    7.kolo

    So 17.09. 14:00 Humpolec B - Ledeč n.S. 1:2 (0:0)
    So 17.09. 15:30 Chotěboř - Speřice 6:0 (4:0)
    Ne 18.09. 15:00 Věžnice - Pelhřimov B 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Havlíčkův Brod B - Pohled 2:2 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Habry - Bedřichov 4:2 (2:1)
    Ne 18.09. 15:30 Štoky - Světlá n.S. 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Přibyslav - Dobronín 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Bedřichov - Štoky 3:0 (2:0)
    So 24.09. 15:30 Ledeč n.S. - Chotěboř 0:2 (0:1)
    So 24.09. 15:30 Havlíčkův Brod B - Humpolec B 2:0 (2:0)
    Ne 25.09. 14:30 Dobronín - Věžnice 4:2 (2:0)
    Ne 25.09. 15:30 Pohled - Pelhřimov B 3:2 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Světlá n.S. - Přibyslav 3:2 (3:0)
    Ne 25.09. 15:30 Speřice - Habry 2:1 (2:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Chotěboř - Havlíčkův Brod B 7:2 (3:1)
    Ne 02.10. 14:00 Humpolec B - Pohled 2:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Habry - Ledeč n.S. 3:2 (2:1)
    Ne 02.10. 15:00 Štoky - Speřice 2:4 (0:2)
    Ne 02.10. 15:00 Přibyslav - Bedřichov 3:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Věžnice - Světlá n.S. 1:2 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Pelhřimov B - Dobronín 2:3 (1:1)

    10.kolo

    So 08.10. 14:00 Humpolec B - Chotěboř 0:3 (0:2)
    So 08.10. 15:00 Bedřichov - Věžnice 1:2 (1:1)
    So 08.10. 15:00 Ledeč n.S. - Štoky 1:1 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Havlíčkův Brod B - Habry 4:1 (3:1)
    Ne 09.10. 15:00 Pohled - Dobronín 0:4 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Světlá n.S. - Pelhřimov B 1:3 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Speřice - Přibyslav 2:2 (1:0)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Chotěboř - Pohled 3:0 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Pelhřimov B - Bedřichov 2:1 (1:1)
    Ne 16.10. 14:30 Habry - Humpolec B 0:2 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Štoky - Havlíčkův Brod B 4:1 (2:1)
    Ne 16.10. 14:30 Přibyslav - Ledeč n.S. 7:0 (2:0)
    Ne 16.10. 14:30 Věžnice - Speřice 5:0 (2:0)
    Ne 16.10. 14:30 Dobronín - Světlá n.S. 0:2 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Bedřichov - Dobronín 3:0 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Ledeč n.S. - Věžnice 3:0 (2:0)
    So 22.10. 14:30 Havlíčkův Brod B - Přibyslav 1:7 (0:4)
    Ne 23.10. 14:00 Humpolec B - Štoky 3:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Pohled - Světlá n.S. 0:4 (0:2)
    Ne 23.10. 14:30 Speřice - Pelhřimov B 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Chotěboř - Habry 5:0

    13.kolo

    So 29.10. 13:30 Habry - Pohled 3:4 (1:3)
    So 29.10. 13:30 Přibyslav - Humpolec B 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 13:30 Štoky - Chotěboř 1:1 (1:0)
    Ne 30.10. 13:30 Věžnice - Havlíčkův Brod B 2:1 (1:1)
    Ne 30.10. 13:30 Pelhřimov B - Ledeč n.S. 5:0 (4:0)
    Ne 30.10. 13:30 Dobronín - Speřice 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 13:30 Světlá n.S. - Bedřichov 3:2 (1:1)

    15.kolo

    So 24.03. 14:00 Humpolec B - Pelhřimov B 3:4 (1:2)
    So 24.03. 15:00 Chotěboř - Věžnice 0:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Havlíčkův Brod B - Dobronín 2:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Ledeč n.S. - Světlá n.S. 1:1 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Štoky - Pohled 2:2 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Habry - Přibyslav 0:1 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Speřice - Bedřichov 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 31.03. 15:30 Bedřichov - Ledeč n.S. 1:1 (0:1)
    So 31.03. 15:30 Pelhřimov B - Chotěboř 1:2 (1:2)
    Ne 01.04. 14:30 Dobronín - Humpolec B 7:2 (2:1)
    Ne 01.04. 15:00 Věžnice - Habry 1:2 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Pohled - Speřice 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Světlá n.S. - Havlíčkův Brod B 5:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Přibyslav - Štoky 3:2 (0:1)

    17.kolo

    So 07.04. 15:30 Štoky - Věžnice 3:1 (2:0)
    So 07.04. 15:30 Habry - Pelhřimov B 4:0 (2:0)
    So 07.04. 15:30 Chotěboř - Dobronín 3:0 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Havlíčkův Brod B - Bedřichov 1:4 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Ledeč n.S. - Speřice 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 14:00 Humpolec B - Světlá n.S. 0:1 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Přibyslav - Pohled 5:1 (1:1)

    18.kolo

    So 14.04. 15:30 Bedřichov - Humpolec B 3:2 (1:1)
    So 14.04. 15:30 Pelhřimov B - Štoky 1:5 (0:4)
    Ne 15.04. 14:30 Dobronín - Habry 2:1 (1:0)
    Ne 15.04. 15:00 Věžnice - Přibyslav 2:2 (2:1)
    Ne 15.04. 15:30 Pohled - Ledeč n.S. 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Speřice - Havlíčkův Brod B 0:1 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Světlá n.S. - Chotěboř 2:2 (2:2)

    19.kolo

    So 21.04. 16:00 Chotěboř - Bedřichov 3:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Humpolec B - Speřice 1:2 (1:1)
    So 21.04. 16:00 Havlíčkův Brod B - Ledeč n.S. 2:1 (0:1)
    Ne 22.04. 15:00 Věžnice - Pohled 1:2 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 Přibyslav - Pelhřimov B 1:2 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Štoky - Dobronín 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Habry - Světlá n.S. 2:4 (0:2)

    20.kolo

    So 28.04. 16:00 Bedřichov - Habry 1:3 (0:2)
    So 28.04. 16:00 Pelhřimov B - Věžnice 1:2 (1:1)
    Ne 29.04. 14:30 Dobronín - Přibyslav 3:2 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Pohled - Havlíčkův Brod B 5:0 (3:0)
    Ne 29.04. 16:00 Ledeč n.S. - Humpolec B 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Speřice - Chotěboř 0:2 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Světlá n.S. - Štoky 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 05.05. 16:30 Pelhřimov B - Pohled 3:1 (2:0)
    So 05.05. 16:30 Štoky - Bedřichov 2:1 (1:1)
    So 05.05. 16:30 Habry - Speřice 3:0 (1:0)
    Ne 06.05. 14:00 Humpolec B - Havlíčkův Brod B 4:1 (2:0)
    Ne 06.05. 15:00 Věžnice - Dobronín 4:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Přibyslav - Světlá n.S. 3:3 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Chotěboř - Ledeč n.S. 5:2 (1:2)

    22.kolo

    So 12.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Chotěboř 0:6 (0:2)
    So 12.05. 16:30 Bedřichov - Přibyslav 1:2 (0:1)
    Ne 13.05. 14:30 Dobronín - Pelhřimov B 5:1 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Pohled - Humpolec B 1:1 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Ledeč n.S. - Habry 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Speřice - Štoky 0:1 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Světlá n.S. - Věžnice 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 19.05. 16:30 Pelhřimov B - Světlá n.S. 4:2 (3:1)
    So 19.05. 16:30 Štoky - Ledeč n.S. 2:2 (1:1)
    So 19.05. 16:30 Habry - Havlíčkův Brod B 1:4 (0:2)
    Ne 20.05. 14:30 Dobronín - Pohled 1:1 (0:1)
    Ne 20.05. 15:00 Věžnice - Bedřichov 1:2 (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 Přibyslav - Speřice 2:1 (2:0)
    Ne 20.05. 16:30 Chotěboř - Humpolec B 6:0 (5:0)

    24.kolo

    So 26.05. 14:00 Humpolec B - Habry 4:0 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Ledeč n.S. - Přibyslav 1:3 (1:2)
    So 26.05. 16:30 Speřice - Věžnice 3:1 (2:1)
    So 26.05. 16:30 Bedřichov - Pelhřimov B 2:2 (1:2)
    Ne 27.05. 16:30 Pohled - Chotěboř 0:1 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Štoky 5:0 (2:0)
    Ne 27.05. 16:30 Světlá n.S. - Dobronín 2:1 (2:0)

    25.kolo

    So 02.06. 16:30 Pelhřimov B - Speřice 2:1 (0:0)
    Ne 03.06. 14:30 Dobronín - Bedřichov 2:1 (0:1)
    Ne 03.06. 15:00 Věžnice - Ledeč n.S. 0:3 (0:2)
    Ne 03.06. 16:30 Světlá n.S. - Pohled 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 16:30 Přibyslav - Havlíčkův Brod B 2:4 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Štoky - Humpolec B 1:1 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 Habry - Chotěboř 0:4 (0:1)

    26.kolo

    So 09.06. 13:00 Pohled - Habry 3:2 (1:0)
    So 09.06. 14:30 Bedřichov - Světlá n.S. 1:1 (0:0)
    So 09.06. 16:00 Humpolec B - Přibyslav 2:1 (1:0)
    So 09.06. 16:30 Ledeč n.S. - Pelhřimov B 1:0 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Chotěboř - Štoky 7:0 (3:0)
    Ne 10.06. 16:30 Havlíčkův Brod B - Věžnice 1:4 (0:2)
    Ne 10.06. 16:30 Speřice - Dobronín 0:1 (0:0)

    14.kolo

    Út 08.05. 17:00 Štoky - Habry 6:0 (2:0)
    So 16.06. 14:00 Pelhřimov B - Havlíčkův Brod B 2:2 (1:0)
    So 16.06. 16:30 Přibyslav - Chotěboř 4:1 (3:0)
    Ne 17.06. 16:30 Pohled - Bedřichov 1:4 (0:3)
    Ne 17.06. 16:30 Světlá n.S. - Speřice 3:2 (1:0)
    Ne 17.06. 16:30 Dobronín - Ledeč n.S. 1:4 (1:2)
    Ne 17.06. 16:30 Věžnice - Humpolec B 2:0 (2:0)
    Správce soutěže: Josef Bouda

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 83:21 60
    2. 26 17 7 2 62:30 58
    3. 26 16 3 7 70:35 51
    4. 26 13 2 11 51:43 41
    5. 26 12 2 12 47:70 38
    6. 26 10 4 12 43:54 34
    7. 26 10 3 13 38:43 33
    8. 26 8 8 10 42:50 32
    9. 26 9 5 12 36:49 32
    10. 26 9 4 13 47:45 31
    11. 26 9 4 13 36:54 31
    12. 26 9 3 14 31:46 30
    13. 26 8 4 14 37:48 28
    14. 26 7 0 19 37:72 21