Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 3348
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12773
    Týden:
    34
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Bystřice n.P. - Jemnicko 2:0 (1:0)
    So 06.08. 16:30 M. Budějovice - Herálec (HB) 2:0 (0:0)
    Ne 07.08. 16:30 Čáslavice-Sádek - Sapeli Polná 2:1 (1:0)
    Ne 07.08. 16:30 Velká Bíteš - Humpolec 1:2 (0:1)
    Ne 07.08. 16:30 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 2:1 (1:1)
    Ne 07.08. 16:30 Pacov - Okříšky 0:2 (0:0)
    Ne 07.08. 16:30 Žirovnice - Jaroměřice n.R. 2:1 (0:1)
    Ne 07.08. 16:30 Stará Říše - Nová Ves 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Stará Říše 3:1 (2:0)
    So 13.08. 16:30 Okříšky - Žirovnice 1:0 (0:0)
    So 13.08. 16:30 Havlíčkův Brod - Pacov 1:1 (1:1)
    So 13.08. 16:30 Jemnicko - M. Budějovice 1:1 (1:1)
    Ne 14.08. 10:30 Sapeli Polná - Nová Ves 3:1 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Humpolec - Ždírec n.D. 0:3 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Herálec (HB) - Velká Bíteš 3:2 (2:0)
    Ne 14.08. 16:30 Čáslavice-Sádek - Bystřice n.P. 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Bystřice n.P. - Sapeli Polná 4:0 (2:0)
    So 20.08. 16:30 M. Budějovice - Čáslavice-Sádek 1:0 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Žirovnice - Havlíčkův Brod 2:0 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Stará Říše - Okříšky 0:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Velká Bíteš - Jemnicko 2:2 (2:1)
    Ne 21.08. 16:30 Ždírec n.D. - Herálec (HB) 1:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Pacov - Humpolec 1:2 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Nová Ves - Jaroměřice n.R. 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Jemnicko - Ždírec n.D. 1:0 (1:0)
    So 27.08. 16:30 Bystřice n.P. - M. Budějovice 2:2 (0:1)
    Ne 28.08. 10:30 Sapeli Polná - Jaroměřice n.R. 5:0 (3:0)
    Ne 28.08. 16:30 Okříšky - Nová Ves 1:1 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Havlíčkův Brod - Stará Říše 1:1 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Humpolec - Žirovnice 2:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Herálec (HB) - Pacov 2:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Čáslavice-Sádek - Velká Bíteš 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 03.09. 14:00 Žirovnice - Herálec (HB) 4:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 M. Budějovice - Sapeli Polná 2:2 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Velká Bíteš - Bystřice n.P. 1:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Ždírec n.D. - Čáslavice-Sádek 2:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Pacov - Jemnicko 6:3 (2:1)
    Ne 04.09. 16:00 Stará Říše - Humpolec 2:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Nová Ves - Havlíčkův Brod 1:2 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Jaroměřice n.R. - Okříšky 10:2 (7:0)

    14.kolo

    St 07.09. 16:30 Sapeli Polná - Jemnicko 3:1 (1:0)
    St 07.09. 16:30 Čáslavice-Sádek - Herálec (HB) 3:0 (2:0)
    St 07.09. 16:30 Bystřice n.P. - Humpolec 4:2 (2:0)
    St 07.09. 16:30 M. Budějovice - Havlíčkův Brod 1:4 (0:2)
    St 07.09. 16:30 Velká Bíteš - Okříšky 0:2 (0:1)
    St 07.09. 16:30 Ždírec n.D. - Jaroměřice n.R. 2:0 (1:0)
    St 07.09. 16:30 Pacov - Nová Ves 0:0 (0:0)
    St 07.09. 16:30 Žirovnice - Stará Říše 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Humpolec - Nová Ves 4:2 (0:1)
    So 10.09. 16:00 Jemnicko - Žirovnice 6:0 (3:0)
    So 10.09. 16:00 Bystřice n.P. - Ždírec n.D. 2:3 (0:2)
    Ne 11.09. 10:30 Sapeli Polná - Okříšky 2:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Havlíčkův Brod - Jaroměřice n.R. 1:3 (1:2)
    Ne 11.09. 16:00 Herálec (HB) - Stará Říše 0:2 (0:2)
    Ne 11.09. 16:00 Čáslavice-Sádek - Pacov 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 M. Budějovice - Velká Bíteš 1:1 (1:1)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Ždírec n.D. - M. Budějovice 2:1 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Pacov - Bystřice n.P. 1:2 (0:0)
    So 17.09. 15:30 Žirovnice - Čáslavice-Sádek 2:1 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Okříšky - Havlíčkův Brod 2:3 (0:3)
    Ne 18.09. 15:30 Velká Bíteš - Sapeli Polná 2:0 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 Stará Říše - Jemnicko 2:0 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 Nová Ves - Herálec (HB) 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Jaroměřice n.R. - Humpolec 3:4 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 16:30 Jemnicko - Nová Ves 0:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Bystřice n.P. - Žirovnice 4:1 (1:0)
    So 24.09. 16:30 M. Budějovice - Pacov 2:0 (0:0)
    Ne 25.09. 10:30 Sapeli Polná - Havlíčkův Brod 2:0 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Humpolec - Okříšky 3:3 (3:2)
    Ne 25.09. 16:30 Herálec (HB) - Jaroměřice n.R. 3:3 (0:2)
    Ne 25.09. 16:30 Čáslavice-Sádek - Stará Říše 1:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Velká Bíteš - Ždírec n.D. 1:0 (0:0)

    15.kolo

    St 28.09. 15:30 Stará Říše - Sapeli Polná 3:0 (0:0)
    St 28.09. 15:30 Nová Ves - Žirovnice 2:2 (1:2)
    St 28.09. 15:30 Jaroměřice n.R. - Pacov 1:3 (0:2)
    St 28.09. 15:30 Okříšky - Ždírec n.D. 4:0 (1:0)
    St 28.09. 15:30 Humpolec - M. Budějovice 4:0 (1:0)
    St 28.09. 15:30 Herálec (HB) - Bystřice n.P. 0:6 (0:3)
    St 28.09. 15:30 Jemnicko - Čáslavice-Sádek 7:0 (3:0)
    St 28.09. 16:00 Havlíčkův Brod - Velká Bíteš 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Žirovnice - M. Budějovice 3:1 (1:1)
    So 01.10. 15:00 Okříšky - Herálec (HB) 0:0 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Havlíčkův Brod - Humpolec 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Ždírec n.D. - Sapeli Polná 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Pacov - Velká Bíteš 4:2 (2:1)
    Ne 02.10. 15:00 Stará Říše - Bystřice n.P. 5:0 (3:0)
    Ne 02.10. 15:00 Nová Ves - Čáslavice-Sádek 1:3 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 Jaroměřice n.R. - Jemnicko 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Jemnicko - Okříšky 5:2 (2:1)
    So 08.10. 15:00 Bystřice n.P. - Nová Ves 4:1 (2:0)
    Ne 09.10. 10:30 Sapeli Polná - Humpolec 3:2 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Herálec (HB) - Havlíčkův Brod 2:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Čáslavice-Sádek - Jaroměřice n.R. 3:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 M. Budějovice - Stará Říše 0:2 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Velká Bíteš - Žirovnice 2:2 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Ždírec n.D. - Pacov 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Žirovnice - Ždírec n.D. 3:0 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Okříšky - Čáslavice-Sádek 0:0 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Havlíčkův Brod - Jemnicko 2:3 (1:2)
    So 15.10. 15:00 Humpolec - Herálec (HB) 3:1 (1:1)
    Ne 16.10. 14:30 Pacov - Sapeli Polná 3:1 (2:1)
    Ne 16.10. 14:30 Stará Říše - Velká Bíteš 1:2 (0:1)
    Ne 16.10. 14:30 Nová Ves - M. Budějovice 2:2 (0:1)
    Ne 16.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - Bystřice n.P. 0:3 (0:1)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Jemnicko - Humpolec 1:1 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Bystřice n.P. - Okříšky 1:1 (0:0)
    So 22.10. 14:30 M. Budějovice - Jaroměřice n.R. 4:0 (2:0)
    Ne 23.10. 10:30 Sapeli Polná - Herálec (HB) 3:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Čáslavice-Sádek - Havlíčkův Brod 2:2 (1:2)
    Ne 23.10. 14:30 Velká Bíteš - Nová Ves 3:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Ždírec n.D. - Stará Říše 1:4 (0:2)
    Ne 23.10. 14:30 Pacov - Žirovnice 3:0 (1:0)

    13.kolo

    28.10. 13:30 Stará Říše - Pacov 3:0 (1:0)
    28.10. 14:00 Humpolec - Čáslavice-Sádek 5:2 (3:2)
    So 29.10. 13:30 Žirovnice - Sapeli Polná 1:1 (0:0)
    So 29.10. 13:30 Nová Ves - Ždírec n.D. 1:0 (0:0)
    So 29.10. 13:30 Okříšky - M. Budějovice 2:1 (0:0)
    So 29.10. 13:30 Havlíčkův Brod - Bystřice n.P. 1:1 (0:1)
    So 29.10. 13:30 Herálec (HB) - Jemnicko 3:1 (3:0)
    Ne 30.10. 13:30 Jaroměřice n.R. - Velká Bíteš 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 24.03. 15:00 Žirovnice - Okříšky 2:2 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Bystřice n.P. - Čáslavice-Sádek 2:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Nová Ves - Sapeli Polná 2:4 (0:2)
    Ne 25.03. 15:00 Stará Říše - Jaroměřice n.R. 5:2 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Pacov - Havlíčkův Brod 0:0 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Ždírec n.D. - Humpolec 0:2 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Velká Bíteš - Herálec (HB) 0:0 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 M. Budějovice - Jemnicko 0:2 (0:0)

    18.kolo

    So 31.03. 14:00 Okříšky - Stará Říše 1:0 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Jemnicko - Velká Bíteš 0:3 (0:2)
    So 31.03. 15:30 Humpolec - Pacov 0:1 (0:1)
    So 31.03. 15:30 Havlíčkův Brod - Žirovnice 6:1 (5:0)
    Ne 01.04. 10:30 Sapeli Polná - Bystřice n.P. 1:3 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Čáslavice-Sádek - M. Budějovice 2:1 (2:1)
    Ne 01.04. 15:30 Herálec (HB) - Ždírec n.D. 1:2 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Jaroměřice n.R. - Nová Ves 3:0 (0:0)

    19.kolo

    So 07.04. 15:30 Žirovnice - Humpolec 0:2 (0:2)
    So 07.04. 15:30 M. Budějovice - Bystřice n.P. 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Jaroměřice n.R. - Sapeli Polná 2:1 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Nová Ves - Okříšky 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Stará Říše - Havlíčkův Brod 0:1 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Pacov - Herálec (HB) 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Ždírec n.D. - Jemnicko 3:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Velká Bíteš - Čáslavice-Sádek 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 14.04. 15:30 Bystřice n.P. - Velká Bíteš 1:0 (1:0)
    So 14.04. 15:30 Jemnicko - Pacov 2:0 (1:0)
    So 14.04. 15:30 Havlíčkův Brod - Nová Ves 0:0 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Okříšky - Jaroměřice n.R. 0:2 (0:1)
    Ne 15.04. 10:30 Sapeli Polná - M. Budějovice 3:0 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Čáslavice-Sádek - Ždírec n.D. 6:1 (3:0)
    Ne 15.04. 15:30 Herálec (HB) - Žirovnice 1:2 (0:1)
    Ne 15.04. 15:30 Humpolec - Stará Říše 0:3 (0:2)

    21.kolo

    So 21.04. 16:00 Okříšky - Sapeli Polná 1:2 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Žirovnice - Jemnicko 0:3 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Jaroměřice n.R. - Havlíčkův Brod 2:1 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Nová Ves - Humpolec 1:2 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Stará Říše - Herálec (HB) 7:0 (5:0)
    Ne 22.04. 16:00 Pacov - Čáslavice-Sádek 0:4 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 Ždírec n.D. - Bystřice n.P. 0:4 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 Velká Bíteš - M. Budějovice 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 28.04. 16:00 M. Budějovice - Ždírec n.D. 2:3 (2:1)
    So 28.04. 16:00 Bystřice n.P. - Pacov 1:1 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Jemnicko - Stará Říše 1:1 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Herálec (HB) - Nová Ves 1:3 (0:2)
    So 28.04. 16:00 Humpolec - Jaroměřice n.R. 2:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Havlíčkův Brod - Okříšky 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 10:30 Sapeli Polná - Velká Bíteš 1:1 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Čáslavice-Sádek - Žirovnice 1:0 (1:0)

    29.kolo

    Út 01.05. 10:15 Herálec (HB) - Čáslavice-Sádek 2:4 (1:2)
    Út 01.05. 16:30 Jemnicko - Sapeli Polná 1:2 (0:0)
    Út 01.05. 16:30 Humpolec - Bystřice n.P. 1:0 (1:0)
    Út 01.05. 16:30 Havlíčkův Brod - M. Budějovice 3:1 (1:0)
    Út 01.05. 16:30 Okříšky - Velká Bíteš 1:0 (1:0)
    Út 01.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Ždírec n.D. 5:0 (2:0)
    Út 01.05. 16:30 Nová Ves - Pacov 1:1 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Stará Říše - Žirovnice 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 05.05. 16:30 Okříšky - Humpolec 1:1 (1:1)
    So 05.05. 16:30 Žirovnice - Bystřice n.P. 2:4 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Sapeli Polná 3:1 (2:0)
    Ne 06.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Herálec (HB) 4:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Nová Ves - Jemnicko 2:1 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Stará Říše - Čáslavice-Sádek 3:2 (3:2)
    Ne 06.05. 16:30 Pacov - M. Budějovice 2:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Ždírec n.D. - Velká Bíteš 2:4 (1:2)

    24.kolo

    So 12.05. 16:30 Bystřice n.P. - Stará Říše 1:2 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Čáslavice-Sádek - Nová Ves 2:1 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Jemnicko - Jaroměřice n.R. 3:4 (2:2)
    Ne 13.05. 10:30 Sapeli Polná - Ždírec n.D. 4:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Velká Bíteš - Pacov 0:1 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 M. Budějovice - Žirovnice 2:1 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Herálec (HB) - Okříšky 2:2 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Humpolec - Havlíčkův Brod 2:0 (2:0)

    25.kolo

    So 19.05. 16:30 Okříšky - Jemnicko 0:0 (0:0)
    So 19.05. 16:30 Žirovnice - Velká Bíteš 4:2 (2:1)
    Ne 20.05. 16:30 Humpolec - Sapeli Polná 3:1 (2:1)
    Ne 20.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Herálec (HB) 4:0 (2:0)
    Ne 20.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Čáslavice-Sádek 3:0 (3:0)
    Ne 20.05. 16:30 Nová Ves - Bystřice n.P. 1:2 (1:2)
    Ne 20.05. 16:30 Stará Říše - M. Budějovice 0:3 (0:2)
    Ne 20.05. 16:30 Pacov - Ždírec n.D. 1:1 (0:0)

    26.kolo

    So 26.05. 16:30 Velká Bíteš - Stará Říše 0:3 (0:1)
    So 26.05. 16:30 M. Budějovice - Nová Ves 1:0 (0:0)
    So 26.05. 16:30 Bystřice n.P. - Jaroměřice n.R. 5:0 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Jemnicko - Havlíčkův Brod 2:5 (1:2)
    Ne 27.05. 10:30 Sapeli Polná - Pacov 0:1 (0:0)
    Ne 27.05. 16:30 Ždírec n.D. - Žirovnice 2:1 (1:1)
    Ne 27.05. 16:30 Čáslavice-Sádek - Okříšky 3:3 (2:1)
    Ne 27.05. 16:30 Herálec (HB) - Humpolec 2:0 (0:0)

    30.kolo

    St 30.05. 17:30 Sapeli Polná - Stará Říše 2:0 (0:0)
    St 30.05. 17:30 Žirovnice - Nová Ves 4:2 (3:1)
    St 30.05. 17:30 Pacov - Jaroměřice n.R. 1:0 (0:0)
    St 30.05. 17:30 Ždírec n.D. - Okříšky 1:2 (1:0)
    St 30.05. 17:30 Velká Bíteš - Havlíčkův Brod 6:0 (3:0)
    St 30.05. 17:30 M. Budějovice - Humpolec 2:3 (1:2)
    St 30.05. 17:30 Bystřice n.P. - Herálec (HB) 1:0 (0:0)
    St 30.05. 17:30 Čáslavice-Sádek - Jemnicko 2:0 (0:0)

    27.kolo

    So 02.06. 16:30 Havlíčkův Brod - Čáslavice-Sádek 2:2 (1:0)
    So 02.06. 16:30 Okříšky - Bystřice n.P. 0:4 (0:2)
    So 02.06. 16:30 Žirovnice - Pacov 1:1 (1:0)
    Ne 03.06. 16:30 Herálec (HB) - Sapeli Polná 1:1 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Humpolec - Jemnicko 4:0 (2:0)
    Ne 03.06. 16:30 Jaroměřice n.R. - M. Budějovice 0:2 (0:2)
    Ne 03.06. 16:30 Nová Ves - Velká Bíteš 0:1 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Stará Říše - Ždírec n.D. 5:1 (2:0)

    28.kolo

    So 09.06. 16:30 M. Budějovice - Okříšky 1:0 (0:0)
    So 09.06. 16:30 Bystřice n.P. - Havlíčkův Brod 3:1 (0:0)
    So 09.06. 16:30 Jemnicko - Herálec (HB) 5:0 (2:0)
    Ne 10.06. 10:30 Sapeli Polná - Žirovnice 2:1 (0:1)
    Ne 10.06. 16:30 Pacov - Stará Říše 0:3 (0:2)
    Ne 10.06. 16:30 Ždírec n.D. - Nová Ves 1:3 (1:2)
    Ne 10.06. 16:30 Velká Bíteš - Jaroměřice n.R. 1:1 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Čáslavice-Sádek - Humpolec 4:6 (2:2)

    16.kolo

    15.06. 17:30 Havlíčkův Brod - Ždírec n.D. 2:1 (2:0)
    So 16.06. 10:30 Sapeli Polná - Čáslavice-Sádek 2:0 (0:0)
    So 16.06. 14:00 Okříšky - Pacov 1:3 (1:1)
    So 16.06. 15:30 Jaroměřice n.R. - Žirovnice 5:3 (1:2)
    So 16.06. 16:30 Humpolec - Velká Bíteš 5:1 (3:1)
    Ne 17.06. 16:30 Jemnicko - Bystřice n.P. 1:3 (1:2)
    Ne 17.06. 16:30 Herálec (HB) - M. Budějovice 1:4 (1:2)
    Ne 17.06. 16:30 Nová Ves - Stará Říše 0:0 (0:0)
    Správce soutěže: Josef Bouda

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 5 5 71:31 65
    2. 30 19 4 7 66:24 61
    3. 30 19 4 7 68:42 61
    4. 30 15 4 11 53:43 49
    5. 30 14 5 11 56:51 47
    6. 30 12 7 11 36:39 43
    7. 30 13 2 15 60:63 41
    8. 30 10 9 11 47:46 39
    9. 30 9 12 9 38:47 39
    10. 30 10 8 12 43:42 38
    11. 30 12 2 16 38:62 38
    12. 30 10 6 14 54:53 36
    13. 30 10 6 14 41:46 36
    14. 30 9 5 16 44:65 32
    15. 30 5 10 15 33:50 25
    16. 30 5 7 18 28:72 22