Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 334
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2525
    Týden:
    13
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Stranraer - Juv. Mohelnice 0:3
    So 14.08. 16:30 Mírov - Kamenná 3:3
    So 14.08. 16:30 Maletín - Líbivá 7:1
    So 14.08. 16:30 Loštice B - Rovensko 1:1
    Ne 15.08. 16:30 Hrabová - Třeština 3:1 (2:0)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Juv. Mohelnice - Rovensko 0:0 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Kamenná - Maletín 3:0
    So 21.08. 16:30 Třeština - Mírov 3:2
    So 21.08. 16:30 Stranraer - Hrabová 2:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Líbivá - Loštice B 2:0

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Mírov - Stranraer 4:0
    So 28.08. 16:30 Maletín - Třeština 3:2
    So 28.08. 16:30 Loštice B - Kamenná 3:1
    So 28.08. 16:30 Rovensko - Líbivá 1:2
    Ne 29.08. 16:30 Hrabová - Juv. Mohelnice 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Juv. Mohelnice - Líbivá 0:0 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Kamenná - Rovensko 2:0
    So 04.09. 16:30 Třeština - Loštice B 2:1
    So 04.09. 16:30 Stranraer - Maletín 5:2
    Ne 05.09. 16:30 Hrabová - Mírov 1:0 (1:0)

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Mírov - Juv. Mohelnice 3:4
    So 11.09. 16:30 Maletín - Hrabová 1:1
    So 11.09. 16:30 Loštice B - Stranraer 2:1
    So 11.09. 16:30 Rovensko - Třeština 3:3
    Ne 12.09. 16:30 Líbivá - Kamenná 2:2

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Juv. Mohelnice - Kamenná 2:0
    So 18.09. 16:00 Třeština - Líbivá 2:1
    So 18.09. 16:00 Stranraer - Rovensko 5:1
    So 18.09. 16:00 Mírov - Maletín 2:0
    Ne 19.09. 16:00 Hrabová - Loštice B 1:0

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Maletín - Juv. Mohelnice 1:1
    So 25.09. 16:00 Loštice B - Mírov 3:2 (3:2)
    So 25.09. 16:00 Rovensko - Hrabová 4:0
    So 25.09. 16:00 Kamenná - Třeština 2:0 (2:0)
    Ne 26.09. 16:00 Líbivá - Stranraer 3:3 (3:3)

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Juv. Mohelnice - Třeština 0:0 (0:0)
    So 02.10. 15:30 Stranraer - Kamenná 4:0
    So 02.10. 15:30 Mírov - Rovensko 6:1
    So 02.10. 15:30 Maletín - Loštice B 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Hrabová - Líbivá 4:1 (2:1)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Loštice B - Juv. Mohelnice 0:1 (0:0)
    So 09.10. 15:30 Rovensko - Maletín 3:3
    So 09.10. 15:30 Kamenná - Hrabová 2:2
    So 09.10. 15:30 Třeština - Stranraer 2:2
    Ne 10.10. 15:30 Líbivá - Mírov 2:4

    11.kolo

    So 30.04. 16:30 Rovensko - Juv. Mohelnice 0:1
    So 30.04. 16:30 Loštice B - Líbivá 10:0
    So 30.04. 16:30 Maletín - Kamenná 0:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Mírov - Třeština 3:2 (2:1)
    So 30.04. 16:30 Hrabová - Stranraer 1:1

    12.kolo

    So 07.05. 16:30 Juv. Mohelnice - Hrabová 4:2 (3:0)
    So 07.05. 16:30 Stranraer - Mírov 2:3 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Třeština - Maletín 5:2 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Kamenná - Loštice B 0:2 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Líbivá - Rovensko 4:1

    13.kolo

    So 14.05. 16:30 Líbivá - Juv. Mohelnice 3:2
    So 14.05. 16:30 Rovensko - Kamenná 0:4
    So 14.05. 16:30 Loštice B - Třeština 0:1
    So 14.05. 16:30 Maletín - Stranraer 2:3
    So 14.05. 16:30 Mírov - Hrabová 5:3

    14.kolo

    So 21.05. 16:30 Juv. Mohelnice - Mírov 2:0
    So 21.05. 16:30 Hrabová - Maletín 3:3
    So 21.05. 16:30 Stranraer - Loštice B 3:2
    So 21.05. 16:30 Třeština - Rovensko 2:4
    So 21.05. 16:30 Kamenná - Líbivá 2:1

    16.kolo

    So 04.06. 16:30 Juv. Mohelnice - Maletín 4:1
    So 04.06. 16:30 Mírov - Loštice B 1:0
    So 04.06. 16:30 Hrabová - Rovensko 4:1
    So 04.06. 16:30 Stranraer - Líbivá 3:2
    So 04.06. 16:30 Třeština - Kamenná 3:4

    10.kolo

    So 23.04. 16:30 Juv. Mohelnice - Stranraer 0:2
    So 23.04. 16:30 Třeština - Hrabová 3:3
    So 23.04. 16:30 Kamenná - Mírov 3:1
    So 23.04. 16:30 Líbivá - Maletín 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Rovensko - Loštice B 3:2

    15.kolo

    So 28.05. 16:30 Kamenná - Juv. Mohelnice 4:0
    So 28.05. 16:30 Líbivá - Třeština 2:3
    So 28.05. 16:30 Rovensko - Stranraer 0:5
    So 28.05. 16:30 Loštice B - Hrabová 3:0 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Maletín - Mírov 5:0

    17.kolo

    So 11.06. 16:30 Třeština - Juv. Mohelnice 1:6
    So 11.06. 16:30 Kamenná - Stranraer 2:1
    So 11.06. 16:30 Líbivá - Hrabová 0:2
    So 11.06. 16:30 Rovensko - Mírov 2:2
    So 11.06. 16:30 Loštice B - Maletín 2:1

    18.kolo

    So 18.06. 16:30 Juv. Mohelnice - Loštice B 2:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Maletín - Rovensko 6:3
    So 18.06. 16:30 Mírov - Líbivá 1:3
    So 18.06. 16:30 Hrabová - Kamenná 0:3
    So 18.06. 16:30 Stranraer - Třeština 5:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 10 5 3 33:18 35
    2. 18 10 4 4 37:24 34
    3. 18 10 3 5 47:30 33
    4. 18 8 2 8 42:39 26
    5. 18 6 6 6 32:35 24
    6. 18 7 2 9 31:22 23
    7. 18 6 4 8 35:46 22
    8. 18 4 7 7 37:38 19
    9. 18 5 4 9 29:47 19
    10. 18 3 5 10 28:52 14