Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 332
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2937
    Týden:
    27
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Rapotín - Jestřebí 2:2
    So 14.08. 16:30 Nový Malín - Zvole 1:1
    So 14.08. 16:30 Petrov-Sobotín - FRC Zábřeh 2:3
    Ne 15.08. 16:30 Úsov - Bohdíkov 1:1
    Ne 15.08. 16:30 Lukavice - Podolí 2:1
    Ne 15.08. 16:30 Lesnice - Postřelmov 3:0
    Ne 15.08. 16:30 Hrabišín - Libina 1:2

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Bohdíkov - Libina 2:2
    So 21.08. 16:30 FRC Zábřeh - Lukavice 2:3
    Ne 22.08. 16:30 Postřelmov - Hrabišín 3:2
    Ne 22.08. 16:30 Podolí - Lesnice 1:0
    Ne 22.08. 16:30 Zvole - Petrov-Sobotín 1:1
    Ne 22.08. 16:30 Jestřebí - Nový Malín 2:4
    Ne 22.08. 16:30 Úsov - Rapotín 0:2

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Rapotín - Bohdíkov 2:0
    So 28.08. 16:30 Nový Malín - Úsov 3:0
    So 28.08. 16:30 Petrov-Sobotín - Jestřebí 2:1
    Ne 29.08. 16:30 Lukavice - Zvole 4:0
    Ne 29.08. 16:30 Lesnice - FRC Zábřeh 4:2
    Ne 29.08. 16:30 Hrabišín - Podolí 3:0
    Ne 29.08. 16:30 Libina - Postřelmov 3:0

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Bohdíkov - Postřelmov 4:0 (1:0)
    So 04.09. 16:30 FRC Zábřeh - Hrabišín 1:0
    So 04.09. 16:30 Rapotín - Nový Malín 1:1
    Ne 05.09. 16:30 Podolí - Libina 0:2
    Ne 05.09. 16:30 Zvole - Lesnice 1:5
    Ne 05.09. 16:30 Jestřebí - Lukavice 1:2
    Ne 05.09. 16:30 Úsov - Petrov-Sobotín 4:0

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Nový Malín - Bohdíkov 0:0 (0:0)
    So 11.09. 16:30 Petrov-Sobotín - Rapotín 0:2
    Ne 12.09. 16:30 Lukavice - Úsov 2:1
    Ne 12.09. 16:30 Lesnice - Jestřebí 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Hrabišín - Zvole 1:2
    Ne 12.09. 16:30 Libina - FRC Zábřeh 4:3
    Ne 12.09. 16:30 Postřelmov - Podolí 1:2

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Bohdíkov - Podolí 0:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 FRC Zábřeh - Postřelmov 2:2 (1:0)
    So 18.09. 16:00 Rapotín - Lukavice 2:1
    So 18.09. 16:00 Nový Malín - Petrov-Sobotín 1:0
    Ne 19.09. 16:00 Zvole - Libina 1:2
    Ne 19.09. 16:00 Jestřebí - Hrabišín 2:3
    Ne 19.09. 16:00 Úsov - Lesnice 0:1

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Petrov-Sobotín - Bohdíkov 1:0
    Ne 26.09. 16:00 Lukavice - Nový Malín 3:1
    Ne 26.09. 16:00 Lesnice - Rapotín 1:0
    Ne 26.09. 16:00 Hrabišín - Úsov 1:1
    Ne 26.09. 16:00 Libina - Jestřebí 1:1
    Ne 26.09. 16:00 Postřelmov - Zvole 1:2 (1:1)
    Ne 26.09. 16:00 Podolí - FRC Zábřeh 1:4

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Bohdíkov - FRC Zábřeh 2:0
    So 02.10. 15:30 Rapotín - Hrabišín 3:1
    So 02.10. 15:30 Nový Malín - Lesnice 1:3
    So 02.10. 15:30 Petrov-Sobotín - Lukavice 3:1
    Ne 03.10. 15:30 Zvole - Podolí 0:1
    Ne 03.10. 15:30 Jestřebí - Postřelmov 0:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Úsov - Libina 0:1

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 FRC Zábřeh - Zvole 2:2
    Ne 10.10. 15:30 Lukavice - Bohdíkov 1:2
    Ne 10.10. 15:30 Lesnice - Petrov-Sobotín 4:0
    Ne 10.10. 15:30 Hrabišín - Nový Malín 1:1
    Ne 10.10. 15:30 Libina - Rapotín 0:2
    Ne 10.10. 15:30 Postřelmov - Úsov 2:0 (1:0)
    Ne 10.10. 15:30 Podolí - Jestřebí 2:1

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Bohdíkov - Zvole 2:0
    So 16.10. 15:00 Rapotín - Postřelmov 1:0 (1:0)
    So 16.10. 15:00 Nový Malín - Libina 0:0 (0:0)
    So 16.10. 15:00 Petrov-Sobotín - Hrabišín 0:2
    Ne 17.10. 15:00 Jestřebí - FRC Zábřeh 3:1
    Ne 17.10. 15:00 Úsov - Podolí 1:2
    Ne 17.10. 15:00 Lukavice - Lesnice 1:2

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 FRC Zábřeh - Úsov 2:0
    Ne 24.10. 15:00 Lesnice - Bohdíkov 1:0
    Ne 24.10. 15:00 Hrabišín - Lukavice 1:2
    Ne 24.10. 15:00 Libina - Petrov-Sobotín 0:4
    Ne 24.10. 15:00 Postřelmov - Nový Malín 2:2 (1:2)
    Ne 24.10. 15:00 Podolí - Rapotín 0:0 (0:0)
    Ne 24.10. 15:00 Zvole - Jestřebí 1:2

    12.kolo

    So 30.10. 14:00 Bohdíkov - Jestřebí 1:0
    So 30.10. 14:00 Rapotín - FRC Zábřeh 1:0
    So 30.10. 14:00 Nový Malín - Podolí 2:3
    So 30.10. 14:00 Petrov-Sobotín - Postřelmov 1:2 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Úsov - Zvole 2:2
    Ne 31.10. 14:00 Lukavice - Libina 0:1
    Ne 31.10. 14:00 Lesnice - Hrabišín 2:0

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 FRC Zábřeh - Nový Malín 1:4
    Ne 07.11. 13:30 Hrabišín - Bohdíkov 5:0
    Ne 07.11. 13:30 Libina - Lesnice 1:1
    Ne 07.11. 13:30 Postřelmov - Lukavice 0:0 (0:0)
    Ne 07.11. 13:30 Podolí - Petrov-Sobotín 2:1
    Ne 07.11. 13:30 Zvole - Rapotín 2:2
    Ne 07.11. 13:30 Jestřebí - Úsov 0:2

    14.kolo

    So 13.11. 13:30 Bohdíkov - Úsov 0:0 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Jestřebí - Rapotín 2:2
    So 13.11. 13:30 Zvole - Nový Malín 5:3
    So 13.11. 13:30 FRC Zábřeh - Petrov-Sobotín 7:0
    So 13.11. 13:30 Podolí - Lukavice 1:2
    So 13.11. 13:30 Postřelmov - Lesnice 0:3
    So 13.11. 13:30 Libina - Hrabišín 3:1

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Podolí - Bohdíkov 4:1
    So 30.04. 16:30 Postřelmov - FRC Zábřeh 1:1
    So 30.04. 16:30 Libina - Zvole 0:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Hrabišín - Jestřebí 1:1
    So 30.04. 16:30 Lesnice - Úsov 2:0
    So 30.04. 16:30 Lukavice - Rapotín 1:2
    So 30.04. 16:30 Petrov-Sobotín - Nový Malín 3:0

    15.kolo

    So 02.04. 16:00 Libina - Bohdíkov 2:0
    So 02.04. 16:00 Hrabišín - Postřelmov 1:0
    So 02.04. 16:00 Lesnice - Podolí 2:1
    So 02.04. 16:00 Lukavice - FRC Zábřeh 2:1
    So 02.04. 16:00 Petrov-Sobotín - Zvole 2:0
    So 02.04. 16:00 Nový Malín - Jestřebí 2:2
    So 02.04. 16:00 Rapotín - Úsov 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Bohdíkov - Rapotín 1:0
    So 09.04. 16:00 Úsov - Nový Malín 3:0
    So 09.04. 16:00 Jestřebí - Petrov-Sobotín 0:1
    So 09.04. 16:00 Zvole - Lukavice 1:1
    So 09.04. 16:00 FRC Zábřeh - Lesnice 0:2
    So 09.04. 16:00 Podolí - Hrabišín 1:0
    So 09.04. 16:00 Postřelmov - Libina 0:2

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Postřelmov - Bohdíkov 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Libina - Podolí 1:0
    So 16.04. 16:30 Hrabišín - FRC Zábřeh 3:0
    So 16.04. 16:30 Lesnice - Zvole 2:0
    So 16.04. 16:30 Lukavice - Jestřebí 2:4
    So 16.04. 16:30 Petrov-Sobotín - Úsov 3:0
    So 16.04. 16:30 Nový Malín - Rapotín 7:1

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Bohdíkov - Nový Malín 2:1
    So 23.04. 16:30 Rapotín - Petrov-Sobotín 4:1
    So 23.04. 16:30 Úsov - Lukavice 1:1
    So 23.04. 16:30 Jestřebí - Lesnice 2:3
    So 23.04. 16:30 Zvole - Hrabišín 0:1
    So 23.04. 16:30 FRC Zábřeh - Libina 3:1
    So 23.04. 16:30 Podolí - Postřelmov 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Bohdíkov - Petrov-Sobotín 1:0
    So 07.05. 16:30 Nový Malín - Lukavice 0:5
    So 07.05. 16:30 Rapotín - Lesnice 0:2
    So 07.05. 16:30 Úsov - Hrabišín 1:2
    So 07.05. 16:30 Jestřebí - Libina 2:0
    So 07.05. 16:30 Zvole - Postřelmov 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 FRC Zábřeh - Podolí 3:1

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 FRC Zábřeh - Bohdíkov 1:2
    So 14.05. 16:30 Podolí - Zvole 2:2
    So 14.05. 16:30 Postřelmov - Jestřebí 2:1
    So 14.05. 16:30 Libina - Úsov 1:2
    So 14.05. 16:30 Hrabišín - Rapotín 5:1
    So 14.05. 16:30 Lesnice - Nový Malín 1:0
    So 14.05. 16:30 Lukavice - Petrov-Sobotín 4:0

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Bohdíkov - Lukavice 1:1
    So 21.05. 16:30 Petrov-Sobotín - Lesnice 1:2
    So 21.05. 16:30 Nový Malín - Hrabišín 0:2
    So 21.05. 16:30 Rapotín - Libina 0:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Úsov - Postřelmov 1:0
    So 21.05. 16:30 Jestřebí - Podolí 2:4
    So 21.05. 16:30 Zvole - FRC Zábřeh 0:2

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Zvole - Bohdíkov 0:4
    So 28.05. 16:30 FRC Zábřeh - Jestřebí 2:4
    So 28.05. 16:30 Podolí - Úsov 1:1
    So 28.05. 16:30 Postřelmov - Rapotín 0:1
    So 28.05. 16:30 Libina - Nový Malín 1:3
    So 28.05. 16:30 Hrabišín - Petrov-Sobotín 3:1
    So 28.05. 16:30 Lesnice - Lukavice 0:1

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Bohdíkov - Lesnice 1:2
    So 04.06. 16:30 Lukavice - Hrabišín 0:1
    So 04.06. 16:30 Petrov-Sobotín - Libina 5:3
    So 04.06. 16:30 Nový Malín - Postřelmov 1:2 (0:2)
    So 04.06. 16:30 Rapotín - Podolí 1:7
    So 04.06. 16:30 Úsov - FRC Zábřeh 1:1
    So 04.06. 16:30 Jestřebí - Zvole 5:0

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Jestřebí - Bohdíkov 4:3
    So 11.06. 16:30 Zvole - Úsov 3:4
    So 11.06. 16:30 FRC Zábřeh - Rapotín 1:1
    So 11.06. 16:30 Podolí - Nový Malín 4:2
    So 11.06. 16:30 Postřelmov - Petrov-Sobotín 0:1
    So 11.06. 16:30 Libina - Lukavice 1:3
    So 11.06. 16:30 Hrabišín - Lesnice 3:0

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Bohdíkov - Hrabišín 3:1
    So 18.06. 16:30 Lesnice - Libina 1:1
    So 18.06. 16:30 Lukavice - Postřelmov 1:1 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Petrov-Sobotín - Podolí 1:6
    So 18.06. 16:30 Nový Malín - FRC Zábřeh 3:1
    So 18.06. 16:30 Rapotín - Zvole 2:3
    So 18.06. 16:30 Úsov - Jestřebí 0:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 49:17 63
    2. 26 13 5 8 46:31 44
    3. 26 13 5 8 48:36 44
    4. 26 13 3 10 45:30 42
    5. 26 11 8 7 35:38 41
    6. 26 11 7 8 33:29 40
    7. 26 11 6 9 35:36 39
    8. 26 10 1 15 34:53 31
    9. 26 8 6 12 45:45 30
    10. 26 8 5 13 46:49 29
    11. 26 7 7 12 43:49 28
    12. 26 6 8 12 26:34 26
    13. 26 6 8 12 22:36 26
    14. 26 5 8 13 30:54 23