Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 331
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Přerov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3248
    Týden:
    27
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Horní Moštěnice B - Potštát 10:0
    So 14.08. 16:30 Radslavice B - Bochoř B 7:1
    So 14.08. 16:30 Žákovice - Opatovice B 1:1
    So 14.08. 16:30 Dolní Újezd - Skalička 1:0
    So 14.08. 16:30 Hustopeče B - Dukla Hranice 0:1
    So 14.08. 16:30 Bělotín B - Drahotuše 1:1
    So 14.08. 16:30 Býšk./HÚ - Černotín 0:1

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Potštát - Černotín 2:1
    So 21.08. 16:30 Drahotuše - Býšk./HÚ 2:1
    So 21.08. 16:30 Dukla Hranice - Bělotín B 1:0
    So 21.08. 16:30 Skalička - Hustopeče B 0:2
    So 21.08. 16:30 Opatovice B - Dolní Újezd 2:1
    So 21.08. 16:30 Bochoř B - Žákovice 1:1
    So 21.08. 16:30 Horní Moštěnice B - Radslavice B 3:0

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Radslavice B - Potštát 6:0
    So 28.08. 16:30 Žákovice - Horní Moštěnice B 0:7
    So 28.08. 16:30 Dolní Újezd - Bochoř B 9:0
    So 28.08. 16:30 Hustopeče B - Opatovice B 2:2
    So 28.08. 16:30 Bělotín B - Skalička 5:0
    So 28.08. 16:30 Býšk./HÚ - Dukla Hranice 1:4
    So 28.08. 16:30 Černotín - Drahotuše 1:2

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Potštát - Drahotuše 2:1
    So 04.09. 16:30 Dukla Hranice - Černotín 2:0
    So 04.09. 16:30 Skalička - Býšk./HÚ 2:3
    So 04.09. 16:30 Opatovice B - Bělotín B 5:1
    So 04.09. 16:30 Bochoř B - Hustopeče B 1:0 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Horní Moštěnice B - Dolní Újezd 3:3
    So 04.09. 16:30 Radslavice B - Žákovice 4:1

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Žákovice - Potštát 2:5
    So 11.09. 16:30 Dolní Újezd - Radslavice B 5:1
    So 11.09. 16:30 Hustopeče B - Horní Moštěnice B 2:3
    So 11.09. 16:30 Bělotín B - Bochoř B 9:1
    So 11.09. 16:30 Býšk./HÚ - Opatovice B 2:3
    So 11.09. 16:30 Černotín - Skalička 2:0
    So 11.09. 16:30 Drahotuše - Dukla Hranice 0:1

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Potštát - Dukla Hranice 0:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Skalička - Drahotuše 2:2 (0:2)
    So 18.09. 16:00 Opatovice B - Černotín 2:0
    So 18.09. 16:00 Bochoř B - Býšk./HÚ 1:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Horní Moštěnice B - Bělotín B 7:1
    So 18.09. 16:00 Radslavice B - Hustopeče B 3:0
    So 18.09. 16:00 Žákovice - Dolní Újezd 2:2

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Dolní Újezd - Potštát 2:0
    So 25.09. 16:00 Hustopeče B - Žákovice 2:0
    So 25.09. 16:00 Bělotín B - Radslavice B 0:5
    So 25.09. 16:00 Býšk./HÚ - Horní Moštěnice B 1:4
    So 25.09. 16:00 Černotín - Bochoř B 3:0
    So 25.09. 16:00 Drahotuše - Opatovice B 5:2
    So 25.09. 16:00 Dukla Hranice - Skalička 6:0

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Potštát - Skalička 0:4 (0:1)
    So 02.10. 15:30 Opatovice B - Dukla Hranice 2:2
    So 02.10. 15:30 Bochoř B - Drahotuše 1:3
    So 02.10. 15:30 Horní Moštěnice B - Černotín 6:0
    So 02.10. 15:30 Radslavice B - Býšk./HÚ 5:2
    So 02.10. 15:30 Žákovice - Bělotín B 1:0
    So 02.10. 15:30 Dolní Újezd - Hustopeče B 5:2

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Hustopeče B - Potštát 2:0
    So 09.10. 15:30 Bělotín B - Dolní Újezd 2:2
    So 09.10. 15:30 Býšk./HÚ - Žákovice 8:1
    So 09.10. 15:30 Černotín - Radslavice B 1:2
    So 09.10. 15:30 Drahotuše - Horní Moštěnice B 0:0 (0:0)
    So 09.10. 15:30 Dukla Hranice - Bochoř B 7:0
    So 09.10. 15:30 Skalička - Opatovice B 2:1

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Potštát - Opatovice B 0:7
    So 16.10. 15:00 Bochoř B - Skalička 1:0
    So 16.10. 15:00 Horní Moštěnice B - Dukla Hranice 2:1
    So 16.10. 15:00 Radslavice B - Drahotuše 4:3
    So 16.10. 15:00 Žákovice - Černotín 1:3
    So 16.10. 15:00 Dolní Újezd - Býšk./HÚ 3:2
    So 16.10. 15:00 Hustopeče B - Bělotín B 1:1

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Bělotín B - Potštát 7:2
    So 23.10. 15:00 Býšk./HÚ - Hustopeče B 3:1
    So 23.10. 15:00 Černotín - Dolní Újezd 1:3
    So 23.10. 15:00 Drahotuše - Žákovice 3:1
    So 23.10. 15:00 Dukla Hranice - Radslavice B 2:0
    So 23.10. 15:00 Skalička - Horní Moštěnice B 1:0 (0:0)
    So 23.10. 15:00 Opatovice B - Bochoř B 3:1

    12.kolo

    So 30.10. 14:00 Potštát - Bochoř B 2:4
    So 30.10. 14:00 Horní Moštěnice B - Opatovice B 1:1
    So 30.10. 14:00 Radslavice B - Skalička 5:1
    So 30.10. 14:00 Žákovice - Dukla Hranice 1:4
    So 30.10. 14:00 Dolní Újezd - Drahotuše 0:2
    So 30.10. 14:00 Hustopeče B - Černotín 4:1
    So 30.10. 14:00 Bělotín B - Býšk./HÚ 3:2

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Býšk./HÚ - Potštát 9:2
    So 06.11. 13:30 Černotín - Bělotín B 1:4
    So 06.11. 13:30 Drahotuše - Hustopeče B 2:2
    So 06.11. 13:30 Dukla Hranice - Dolní Újezd 4:2
    So 06.11. 13:30 Skalička - Žákovice 0:1
    So 06.11. 13:30 Opatovice B - Radslavice B 2:2
    So 06.11. 13:30 Bochoř B - Horní Moštěnice B 0:2

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Potštát - Horní Moštěnice B 0:19 (0:9)
    So 26.03. 15:00 Bochoř B - Radslavice B 2:1 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Opatovice B - Žákovice 1:1 (2:1)
    So 26.03. 15:00 Skalička - Dolní Újezd 1:0
    So 26.03. 15:00 Dukla Hranice - Hustopeče B 1:2 (1:2)
    So 26.03. 15:00 Drahotuše - Bělotín B 0:1
    So 26.03. 15:00 Černotín - Býšk./HÚ 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 02.04. 16:00 Černotín - Potštát 1:1
    So 02.04. 16:00 Býšk./HÚ - Drahotuše 1:1
    So 02.04. 16:00 Bělotín B - Dukla Hranice 0:3
    So 02.04. 16:00 Hustopeče B - Skalička 1:2
    So 02.04. 16:00 Dolní Újezd - Opatovice B 4:0
    So 02.04. 16:00 Žákovice - Bochoř B 2:0
    So 02.04. 16:00 Radslavice B - Horní Moštěnice B 1:4 (0:2)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Dukla Hranice - Potštát 4:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Drahotuše - Skalička 1:2 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Černotín - Opatovice B 1:2 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Býšk./HÚ - Bochoř B 2:1 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Bělotín B - Horní Moštěnice B 0:3 (0:2)
    So 30.04. 16:30 Hustopeče B - Radslavice B 3:2 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Dolní Újezd - Žákovice 6:2 (5:1)

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Potštát - Radslavice B 0:10 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Horní Moštěnice B - Žákovice 5:0 (2:0)
    So 09.04. 16:00 Bochoř B - Dolní Újezd 3:3 (2:2)
    So 09.04. 16:00 Opatovice B - Hustopeče B 1:2 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Skalička - Bělotín B 2:2 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Dukla Hranice - Býšk./HÚ 3:0 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Drahotuše - Černotín 3:0 (2:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Drahotuše - Potštát 7:1 (4:1)
    So 16.04. 16:30 Černotín - Dukla Hranice 0:1 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Býšk./HÚ - Skalička 2:1 (1:1)
    So 16.04. 16:30 Bělotín B - Opatovice B 1:2 (1:1)
    So 16.04. 16:30 Hustopeče B - Bochoř B 3:0 (2:0)
    So 16.04. 16:30 Dolní Újezd - Horní Moštěnice B 2:4 (0:3)
    So 16.04. 16:30 Žákovice - Radslavice B 1:5 (0:3)

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Potštát - Žákovice 0:2 (0:1)
    So 23.04. 16:30 Radslavice B - Dolní Újezd 3:2 (1:1)
    So 23.04. 16:30 Horní Moštěnice B - Hustopeče B 3:1 (1:1)
    So 23.04. 16:30 Bochoř B - Bělotín B 0:2 (0:2)
    So 23.04. 16:30 Opatovice B - Býšk./HÚ 0:2 (0:1)
    So 23.04. 16:30 Skalička - Černotín 2:2 (2:2)
    So 23.04. 16:30 Dukla Hranice - Drahotuše 2:1 (1:1)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Potštát - Dolní Újezd 1:6 (1:4)
    So 07.05. 16:30 Žákovice - Hustopeče B 3:5 (2:2)
    So 07.05. 16:30 Radslavice B - Bělotín B 3:3 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Horní Moštěnice B - Býšk./HÚ 5:0 (3:0)
    So 07.05. 16:30 Bochoř B - Černotín 2:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Opatovice B - Drahotuše 4:0 (3:0)
    So 07.05. 16:30 Skalička - Dukla Hranice 0:5 (0:4)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Skalička - Potštát 2:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Dukla Hranice - Opatovice B 3:1 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Drahotuše - Bochoř B 4:0 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Černotín - Horní Moštěnice B 0:5 (0:2)
    So 14.05. 16:30 Býšk./HÚ - Radslavice B 0:3 (0:3)
    So 14.05. 16:30 Bělotín B - Žákovice 9:0 (6:0)
    So 14.05. 16:30 Hustopeče B - Dolní Újezd 1:1 (1:1)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Potštát - Hustopeče B 0:3 (0:2)
    So 21.05. 16:30 Dolní Újezd - Bělotín B 0:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Žákovice - Býšk./HÚ 3:3 (2:2)
    So 21.05. 16:30 Radslavice B - Černotín 6:1 (4:0)
    So 21.05. 16:30 Horní Moštěnice B - Drahotuše 5:0 (3:0)
    So 21.05. 16:30 Bochoř B - Dukla Hranice 0:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Opatovice B - Skalička 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Opatovice B - Potštát 5:2 (3:1)
    So 28.05. 16:30 Skalička - Bochoř B 5:0 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Dukla Hranice - Horní Moštěnice B 1:4 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Drahotuše - Radslavice B 1:1 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Černotín - Žákovice 3:5 (2:2)
    So 28.05. 16:30 Býšk./HÚ - Dolní Újezd 3:4 (3:3)
    So 28.05. 16:30 Bělotín B - Hustopeče B 4:5 (1:2)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Potštát - Bělotín B 1:4 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Hustopeče B - Býšk./HÚ 3:0 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Dolní Újezd - Černotín 1:3 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Žákovice - Drahotuše 2:3 (1:2)
    So 04.06. 16:30 Radslavice B - Dukla Hranice 2:2 (1:2)
    So 04.06. 16:30 Horní Moštěnice B - Skalička 7:2 (5:2)
    So 04.06. 16:30 Bochoř B - Opatovice B 0:1 (0:0)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Bochoř B - Potštát 2:4 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Opatovice B - Horní Moštěnice B 1:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Skalička - Radslavice B 5:0 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Dukla Hranice - Žákovice 5:1 (3:0)
    So 11.06. 16:30 Drahotuše - Dolní Újezd 4:2 (3:2)
    So 11.06. 16:30 Černotín - Hustopeče B 2:4 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Býšk./HÚ - Bělotín B 3:2 (2:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Potštát - Býšk./HÚ 1:1 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Bělotín B - Černotín 2:2 (2:1)
    So 18.06. 16:30 Hustopeče B - Drahotuše 7:1 (5:0)
    So 18.06. 16:30 Dolní Újezd - Dukla Hranice 0:2 (0:2)
    So 18.06. 16:30 Žákovice - Skalička 4:3 (1:2)
    So 18.06. 16:30 Radslavice B - Opatovice B 4:0 (4:0)
    So 18.06. 16:30 Horní Moštěnice B - Bochoř B 9:1 (5:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 4 1 122:19 67
    2. 26 20 3 3 68:19 63
    3. 26 15 4 7 85:45 49
    4. 26 14 4 8 60:42 46
    5. 26 12 7 7 53:41 43
    6. 26 11 6 9 69:48 39
    7. 26 11 6 9 52:46 39
    8. 26 9 7 10 64:53 34
    9. 26 9 3 14 52:59 30
    10. 26 9 3 14 39:56 30
    11. 26 6 5 15 39:88 23
    12. 26 6 2 18 23:84 20
    13. 26 5 3 18 31:63 18
    14. 26 4 3 19 27:121 15