Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 23. října 2019
svátek má Teodor, Theodor.
Hlavní menu
  • ID: 3288
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3850
    Týden:
    34
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.11. 11:45 Milotice - Křepice 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 10:00 Hovorany - Bzenec 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 11:45 Velká n.Veličkou - Mikulov 0:3 (0:3)
    Ne 06.11. 11:45 Velké Bílovice - Ratíškovice 2:6 (1:3)
    Ne 06.11. 11:45 Hustopeče - Podivín 3:1 (1:0)
    Ne 06.11. 11:45 Rohatec - Dubňany 1:2 (1:1)
    Ne 06.11. 11:45 Ždánice - V. Pavlovice 0:4 (0:2)

    2.kolo

    So 13.08. 11:00 Mikulov - Křepice 1:6 (0:1)
    So 13.08. 13:45 Bzenec - Velké Bílovice 8:1 (4:1)
    So 13.08. 14:15 Dubňany - Ždánice 3:1 (1:1)
    So 13.08. 14:15 Ratíškovice - Hustopeče 1:0 (1:0)
    So 13.08. 16:30 V. Pavlovice - Milotice 1:2 (0:1)
    Ne 14.08. 14:15 Podivín - Rohatec 2:2 (2:0)
    Ne 14.08. 14:15 Velká n.Veličkou - Hovorany 4:1 (1:1)

    3.kolo

    So 20.08. 12:00 Křepice - V. Pavlovice 2:0 (0:0)
    So 20.08. 14:15 Rohatec - Ratíškovice 0:6 (0:2)
    Ne 21.08. 14:15 Hovorany - Mikulov 3:0 (2:0)
    Ne 21.08. 14:15 Velké Bílovice - Velká n.Veličkou 1:1 (0:0)
    Ne 21.08. 14:15 Hustopeče - Bzenec 3:1 (2:1)
    Ne 21.08. 14:15 Ždánice - Podivín 1:6 (0:3)
    Ne 21.08. 14:15 Milotice - Dubňany 3:1 (1:1)

    4.kolo

    So 27.08. 14:15 Mikulov - V. Pavlovice 1:0 (1:0)
    So 27.08. 14:15 Ratíškovice - Ždánice 2:1 (2:0)
    So 27.08. 14:15 Bzenec - Rohatec 6:1 (4:0)
    Ne 28.08. 10:00 Hovorany - Velké Bílovice 3:0k
    Ne 28.08. 14:15 Dubňany - Křepice 0:4 (0:1)
    Ne 28.08. 14:15 Podivín - Milotice 5:2 (2:1)
    Ne 28.08. 14:15 Velká n.Veličkou - Hustopeče 2:4 (0:2)

    5.kolo

    Ne 04.09. 14:15 Velké Bílovice - Mikulov 1:8 (0:4)
    Ne 04.09. 14:15 Hustopeče - Hovorany 0:0
    Ne 04.09. 14:15 Rohatec - Velká n.Veličkou 3:1
    Ne 04.09. 14:15 Ždánice - Bzenec 2:2 (1:0)
    Ne 04.09. 14:15 Milotice - Ratíškovice 4:3 (3:0)
    Ne 04.09. 14:15 Křepice - Podivín 0:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 V. Pavlovice - Dubňany 3:0

    6.kolo

    Ne 11.09. 13:45 Mikulov - Dubňany 3:1 (0:1)
    Ne 11.09. 13:45 Podivín - V. Pavlovice 1:2 (0:1)
    Ne 11.09. 13:45 Ratíškovice - Křepice 1:3 (0:2)
    Ne 11.09. 13:45 Bzenec - Milotice 3:2 (0:0)
    Ne 11.09. 13:45 Velká n.Veličkou - Ždánice 2:3 (0:1)
    Ne 11.09. 13:45 Hovorany - Rohatec 1:1 (1:1)
    Ne 11.09. 13:45 Velké Bílovice - Hustopeče 1:7 (1:4)

    7.kolo

    Ne 18.09. 13:45 Hustopeče - Mikulov 3:2 (3:2)
    Ne 18.09. 13:45 Rohatec - Velké Bílovice 11:2 (5:1)
    Ne 18.09. 13:45 Ždánice - Hovorany 2:2 (0:0)
    Ne 18.09. 13:45 Milotice - Velká n.Veličkou 7:2 (4:0)
    Ne 18.09. 13:45 Křepice - Bzenec 1:1 (0:1)
    Ne 18.09. 13:45 Dubňany - Podivín 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 V. Pavlovice - Ratíškovice 1:1 (1:0)

    8.kolo

    So 24.09. 13:45 Mikulov - Podivín 4:0 (1:0)
    So 24.09. 13:45 Ratíškovice - Dubňany 2:5 (2:1)
    So 24.09. 13:45 Bzenec - V. Pavlovice 3:1 (0:1)
    Ne 25.09. 10:00 Hovorany - Milotice 1:3 (0:3)
    Ne 25.09. 13:45 Velká n.Veličkou - Křepice 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 13:45 Velké Bílovice - Ždánice 2:4 (1:2)
    Ne 25.09. 13:45 Hustopeče - Rohatec 2:2 (0:2)

    9.kolo

    Ne 02.10. 13:15 Rohatec - Mikulov 3:1 (2:0)
    Ne 02.10. 13:15 Ždánice - Hustopeče 5:2 (4:0)
    Ne 02.10. 13:15 Milotice - Velké Bílovice 3:1 (1:0)
    Ne 02.10. 13:15 Křepice - Hovorany 10:0 (5:0)
    Ne 02.10. 13:15 V. Pavlovice - Velká n.Veličkou 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 13:15 Dubňany - Bzenec 1:3 (1:1)
    Ne 02.10. 13:15 Podivín - Ratíškovice 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 12:45 Mikulov - Ratíškovice 3:2 (1:2)
    So 08.10. 12:45 Bzenec - Podivín 2:1 (1:1)
    Ne 09.10. 10:00 Hovorany - V. Pavlovice 1:4 (0:1)
    Ne 09.10. 12:45 Velká n.Veličkou - Dubňany 1:1 (0:0)
    Ne 09.10. 12:45 Velké Bílovice - Křepice 0:6 (0:3)
    Ne 09.10. 12:45 Hustopeče - Milotice 4:1 (3:0)
    Ne 09.10. 12:45 Rohatec - Ždánice 3:3 (1:0)

    11.kolo

    So 15.10. 12:45 Ratíškovice - Bzenec 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 12:45 Ždánice - Mikulov 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 12:45 Milotice - Rohatec 2:2 (1:1)
    Ne 16.10. 12:45 Křepice - Hustopeče 5:1 (3:1)
    Ne 16.10. 12:45 V. Pavlovice - Velké Bílovice 3:2 (1:1)
    Ne 16.10. 12:45 Dubňany - Hovorany 2:2 (1:1)
    Ne 16.10. 12:45 Podivín - Velká n.Veličkou 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 12:15 Mikulov - Bzenec 0:3 (0:0)
    Ne 23.10. 10:00 Hovorany - Podivín 1:2 (0:1)
    Ne 23.10. 12:15 Velká n.Veličkou - Ratíškovice 4:1 (1:1)
    Ne 23.10. 12:15 Velké Bílovice - Dubňany 5:1 (2:1)
    Ne 23.10. 12:15 Hustopeče - V. Pavlovice 1:1 (1:0)
    Ne 23.10. 12:15 Rohatec - Křepice 1:4 (0:1)
    Ne 23.10. 12:15 Ždánice - Milotice 4:1 (2:0)

    13.kolo

    So 29.10. 11:45 Ratíškovice - Hovorany 4:0 (3:0)
    So 29.10. 11:45 Bzenec - Velká n.Veličkou 3:5 (2:3)
    Ne 30.10. 11:45 Milotice - Mikulov 1:7 (0:4)
    Ne 30.10. 11:45 Křepice - Ždánice 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 11:45 V. Pavlovice - Rohatec 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 11:45 Dubňany - Hustopeče 4:2 (3:1)
    Ne 30.10. 11:45 Podivín - Velké Bílovice 3:0 (1:0)

    15.kolo

    Ne 13.11. 11:15 Křepice - Mikulov 5:0 (3:0)
    Ne 13.11. 11:15 Milotice - V. Pavlovice 1:3 (1:1)
    Ne 13.11. 11:15 Ždánice - Dubňany 1:1 (1:0)
    Ne 13.11. 11:15 Rohatec - Podivín 1:0 (1:0)
    Ne 13.11. 11:15 Hustopeče - Ratíškovice 0:2 (0:1)
    Ne 13.11. 11:15 Velké Bílovice - Bzenec 1:4 (1:1)
    Ne 13.11. 11:15 Hovorany - Velká n.Veličkou 1:4 (0:3)

    16.kolo

    So 31.03. 13:15 Mikulov - Hovorany 2:2 (1:2)
    So 31.03. 13:15 Bzenec - Hustopeče 2:0 (0:0)
    So 31.03. 13:15 Ratíškovice - Rohatec 2:2 (2:1)
    Ne 01.04. 11:15 Podivín - Ždánice 2:1 (0:1)
    Ne 01.04. 13:15 Velká n.Veličkou - Velké Bílovice 5:3 (1:2)
    Ne 01.04. 13:15 Dubňany - Milotice 1:2 (0:0)
    Ne 01.04. 13:15 V. Pavlovice - Křepice 3:3 (1:2)

    17.kolo

    Ne 08.04. 13:15 V. Pavlovice - Mikulov 2:2 (2:1)
    Ne 08.04. 13:15 Křepice - Dubňany 3:0 (0:0)
    Ne 08.04. 13:15 Milotice - Podivín 3:0 (2:0)
    Ne 08.04. 13:15 Ždánice - Ratíškovice 1:3 (0:2)
    Ne 08.04. 13:15 Rohatec - Bzenec 3:2 (1:1)
    Ne 08.04. 13:15 Hustopeče - Velká n.Veličkou 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 13:15 Velké Bílovice - Hovorany 4:2 (1:1)

    18.kolo

    So 14.04. 13:45 Mikulov - Velké Bílovice 7:1 (2:1)
    So 14.04. 13:45 Bzenec - Ždánice 4:0 (2:0)
    So 14.04. 13:45 Ratíškovice - Milotice 1:2 (1:2)
    So 14.04. 16:00 Podivín - Křepice 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 12:30 Hovorany - Hustopeče 3:0 (1:0)
    Ne 15.04. 13:45 Velká n.Veličkou - Rohatec 3:1 (2:1)
    Ne 15.04. 13:45 Dubňany - V. Pavlovice 2:2 (1:1)

    19.kolo

    Ne 22.04. 13:45 Dubňany - Mikulov 4:1 (2:1)
    Ne 22.04. 13:45 V. Pavlovice - Podivín 4:1 (2:1)
    Ne 22.04. 13:45 Křepice - Ratíškovice 3:1 (2:0)
    Ne 22.04. 13:45 Milotice - Bzenec 2:1 (1:1)
    Ne 22.04. 13:45 Ždánice - Velká n.Veličkou 4:2 (1:1)
    Ne 22.04. 13:45 Rohatec - Hovorany 3:0 (2:0)
    Ne 22.04. 13:45 Hustopeče - Velké Bílovice 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 28.04. 13:45 Mikulov - Hustopeče 1:2 (1:0)
    So 28.04. 13:45 Bzenec - Křepice 2:1 (0:0)
    So 28.04. 13:45 Ratíškovice - V. Pavlovice 3:1 (1:0)
    Ne 29.04. 12:30 Hovorany - Ždánice 1:3 (0:3)
    Ne 29.04. 13:45 Velké Bílovice - Rohatec 0:3 (0:3)
    Ne 29.04. 13:45 Velká n.Veličkou - Milotice 5:0 (1:0)
    Ne 29.04. 14:15 Podivín - Dubňany 1:2 (1:1)

    21.kolo

    So 05.05. 14:15 Podivín - Mikulov 0:2 (0:1)
    Ne 06.05. 14:15 Dubňany - Ratíškovice 3:2 (1:0)
    Ne 06.05. 14:15 V. Pavlovice - Bzenec 2:0 (0:0)
    Ne 06.05. 14:15 Křepice - Velká n.Veličkou 5:0 (2:0)
    Ne 06.05. 14:15 Milotice - Hovorany 4:1 (3:0)
    Ne 06.05. 14:15 Ždánice - Velké Bílovice 3:0 (3:0)
    Ne 06.05. 14:15 Rohatec - Hustopeče 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 12.05. 14:15 Mikulov - Rohatec 1:2 (0:2)
    So 12.05. 14:15 Bzenec - Dubňany 3:1 (2:0)
    So 12.05. 14:15 Ratíškovice - Podivín 9:0 (3:0)
    Ne 13.05. 13:00 Hovorany - Křepice 0:1 (0:0)
    Ne 13.05. 14:15 Hustopeče - Ždánice 3:2 (1:2)
    Ne 13.05. 14:15 Velké Bílovice - Milotice 2:4 (2:2)
    Ne 13.05. 14:15 Velká n.Veličkou - V. Pavlovice 3:1 (1:0)

    23.kolo

    Ne 20.05. 10:15 Ratíškovice - Mikulov 1:4 (0:2)
    Ne 20.05. 14:15 Podivín - Bzenec 0:3 (0:0)
    Ne 20.05. 14:15 Dubňany - Velká n.Veličkou 2:1 (0:1)
    Ne 20.05. 14:15 V. Pavlovice - Hovorany 8:1 (6:1)
    Ne 20.05. 14:15 Křepice - Velké Bílovice 7:0 (3:0)
    Ne 20.05. 14:15 Milotice - Hustopeče 1:6 (1:3)
    Ne 20.05. 14:15 Ždánice - Rohatec 3:3 (0:2)

    24.kolo

    So 26.05. 14:15 Mikulov - Ždánice 2:2 (1:1)
    So 26.05. 14:15 Bzenec - Ratíškovice 1:0 (0:0)
    Ne 27.05. 13:00 Hovorany - Dubňany 5:2 (2:0)
    Ne 27.05. 14:15 Rohatec - Milotice 0:0 (0:0)
    Ne 27.05. 14:15 Hustopeče - Křepice 2:1 (2:0)
    Ne 27.05. 14:15 Velké Bílovice - V. Pavlovice 3:4 (1:1)
    Ne 27.05. 14:15 Velká n.Veličkou - Podivín 2:0 (2:0)

    25.kolo

    So 02.06. 14:15 Bzenec - Mikulov 2:1 (2:1)
    So 02.06. 14:15 Ratíškovice - Velká n.Veličkou 5:3 (3:2)
    Ne 03.06. 14:15 Podivín - Hovorany 3:4 (0:2)
    Ne 03.06. 14:15 Dubňany - Velké Bílovice 2:1 (0:0)
    Ne 03.06. 14:15 V. Pavlovice - Hustopeče 2:0 (1:0)
    Ne 03.06. 14:15 Křepice - Rohatec 2:1 (1:0)
    Ne 03.06. 14:15 Milotice - Ždánice 4:1 (0:1)

    26.kolo

    So 09.06. 14:15 Mikulov - Milotice 0:1 (0:0)
    So 09.06. 14:15 Hustopeče - Dubňany 0:1 (0:1)
    Ne 10.06. 13:00 Hovorany - Ratíškovice 5:2 (2:1)
    Ne 10.06. 14:15 Ždánice - Křepice 2:8 (2:5)
    Ne 10.06. 14:15 Rohatec - V. Pavlovice 0:0 (0:0)
    Ne 10.06. 14:15 Velké Bílovice - Podivín 1:1 (1:0)
    Ne 10.06. 14:15 Velká n.Veličkou - Bzenec 5:3 (2:2)

    14.kolo

    So 16.06. 14:15 Mikulov - Velká n.Veličkou 4:0 (1:0)
    So 16.06. 14:15 Bzenec - Hovorany 3:1 (2:0)
    So 16.06. 14:15 Ratíškovice - Velké Bílovice 5:0 (3:0)
    Ne 17.06. 14:15 Podivín - Hustopeče 3:1 (2:0)
    Ne 17.06. 14:15 Dubňany - Rohatec 2:4 (2:2)
    Ne 17.06. 14:15 V. Pavlovice - Ždánice 6:0 (2:0)
    Ne 17.06. 14:15 Křepice - Milotice 1:1 (1:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 7 2 84:17 58
    2. 26 17 2 7 66:37 53
    3. 26 14 6 6 63:33 48
    4. 26 14 4 8 56:56 46
    5. 26 10 9 7 55:50 39
    6. 26 12 2 12 67:51 38
    7. 26 11 4 11 49:47 37
    8. 26 11 4 11 56:59 37
    9. 26 11 4 11 45:56 37
    10. 26 11 3 12 60:49 36
    11. 26 8 6 12 51:71 30
    12. 26 7 4 15 35:52 25
    13. 26 6 5 15 41:72 23
    14. 26 2 2 22 35:113 5