Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. července 2019
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 3259
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11014
    Týden:
    45
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Rakvice - Lanžhot 1:3 (0:1)
    So 13.08. 16:30 Ratíškovice - Tvrdonice 1:1 (1:1)
    So 13.08. 16:30 Velká n.Veličkou - Lednice 2:0 (1:0)
    Ne 14.08. 10:15 V. Pavlovice - Břeclav B 0:3 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Mutěnice - Bučovice 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Vacenovice - Rohatec 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Bořetice - Dražovice 4:1 (2:1)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Rohatec - Bořetice 5:3 (2:2)
    Ne 21.08. 10:30 Břeclav B - Mutěnice 1:6 (1:4)
    Ne 21.08. 16:30 Lednice - Rakvice 3:3 (1:2)
    Ne 21.08. 16:30 Tvrdonice - Velká n.Veličkou 1:2 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Dražovice - Ratíškovice 2:1 (0: 0)
    Ne 21.08. 16:30 Bučovice - Vacenovice 3:1 (2:1)
    Ne 21.08. 16:30 Lanžhot - V. Pavlovice 3:1 (2:1)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Rakvice - V. Pavlovice 3:1 (2:0)
    So 27.08. 16:30 Ratíškovice - Rohatec 1:1 (1:1)
    So 27.08. 16:30 Velká n.Veličkou - Dražovice 1:2 (0:2)
    Ne 28.08. 16:30 Mutěnice - Lanžhot 1:1 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Vacenovice - Břeclav B 0:3 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Bořetice - Bučovice 2:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Lednice - Tvrdonice 4:1 (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:30 Tvrdonice - Rakvice 5:1 (3:0)
    So 03.09. 16:30 V. Pavlovice - Mutěnice 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 10:30 Břeclav B - Bořetice 3:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Dražovice - Lednice 2:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Rohatec - Velká n.Veličkou 2:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Bučovice - Ratíškovice 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Lanžhot - Vacenovice 4:0 (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Rakvice - Mutěnice 2:4 (1:3)
    So 10.09. 16:00 Ratíškovice - Břeclav B 3:2 (1:2)
    So 10.09. 16:00 Velká n.Veličkou - Bučovice 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 10:30 Tvrdonice - Dražovice 2:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Vacenovice - V. Pavlovice 1:1 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Bořetice - Lanžhot 1:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Lednice - Rohatec 2:1 (1:0)

    7.kolo

    Ne 18.09. 10:15 V. Pavlovice - Bořetice 3:2 (2:2)
    Ne 18.09. 10:30 Břeclav B - Velká n.Veličkou 5:0 (3:0)
    Ne 18.09. 10:30 Lanžhot - Ratíškovice 2:2 (1:1)
    Ne 18.09. 16:00 Dražovice - Rakvice 3:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Rohatec - Tvrdonice 1:1 (0:1)
    Ne 18.09. 16:00 Bučovice - Lednice 4:1 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Mutěnice - Vacenovice 11:0 (6:0)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Rakvice - Vacenovice 3:0 (0:0)
    So 24.09. 16:00 Ratíškovice - V. Pavlovice 0:3 (0:1)
    So 24.09. 16:00 Velká n.Veličkou - Lanžhot 1:1 (1:1)
    So 24.09. 16:00 Tvrdonice - Bučovice 4:2 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 Bořetice - Mutěnice 2:3 (1:2)
    Ne 25.09. 16:00 Lednice - Břeclav B 0:1 (0:1)
    Ne 25.09. 16:00 Dražovice - Rohatec 4:0 (3:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:30 Vacenovice - Bořetice 0:2 (0:1)
    Ne 02.10. 10:30 Břeclav B - Tvrdonice 2:2 (2:1)
    Ne 02.10. 15:30 Rohatec - Rakvice 2:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Bučovice - Dražovice 2:1 (2:0)
    Ne 02.10. 15:30 Lanžhot - Lednice 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 V. Pavlovice - Velká n.Veličkou 1:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Mutěnice - Ratíškovice 3:2 (3:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Rakvice - Bořetice 3:3 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Ratíškovice - Vacenovice 4:0 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Tvrdonice - Lanžhot 0:4 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Dražovice - Břeclav B 1:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Velká n.Veličkou - Mutěnice 2:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Lednice - V. Pavlovice 2:0 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Rohatec - Bučovice 5:0 (2:0)

    11.kolo

    Ne 16.10. 10:30 Břeclav B - Rohatec 5:2 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Bučovice - Rakvice 2:1 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Lanžhot - Dražovice 2:2 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 V. Pavlovice - Tvrdonice 2:1 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Mutěnice - Lednice 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Vacenovice - Velká n.Veličkou 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Bořetice - Ratíškovice 2:5 (1:2)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Rakvice - Ratíškovice 2:1 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Velká n.Veličkou - Bořetice 5:0 (2:0)
    So 22.10. 14:30 Tvrdonice - Mutěnice 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Lednice - Vacenovice 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Dražovice - V. Pavlovice 1:4 (0:2)
    Ne 23.10. 14:30 Rohatec - Lanžhot 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Bučovice - Břeclav B 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Ratíškovice - Velká n.Veličkou 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 10:30 Břeclav B - Rakvice 3:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Lanžhot - Bučovice 4:0 (3:0)
    Ne 30.10. 14:00 V. Pavlovice - Rohatec 0:4 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Mutěnice - Dražovice 3:2 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Vacenovice - Tvrdonice 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Bořetice - Lednice 3:1 (0:1)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Velká n.Veličkou - Rakvice 1:2 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Tvrdonice - Bořetice 2:2 (1:0)
    Ne 06.11. 10:30 Břeclav B - Lanžhot 3:1 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Lednice - Ratíškovice 1:4 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Dražovice - Vacenovice 2:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Rohatec - Mutěnice 0:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Bučovice - V. Pavlovice 4:1 (3:0)

    15.kolo

    So 12.11. 13:30 Břeclav B - V. Pavlovice 0:0 (0:0)
    So 12.11. 13:30 Dražovice - Bořetice 1:1 (0:1)
    So 12.11. 13:30 Tvrdonice - Ratíškovice 3:2 (1:2)
    Ne 13.11. 13:30 Lanžhot - Rakvice 1:0 (0:0)
    Ne 13.11. 13:30 Bučovice - Mutěnice 0:1 (0:1)
    Ne 13.11. 13:30 Rohatec - Vacenovice 1:1 (0:0)
    Ne 13.11. 13:30 Lednice - Velká n.Veličkou 2:2 (2:0)

    16.kolo

    So 31.03. 15:30 Rakvice - Lednice 2:2 (1:2)
    So 31.03. 15:30 Velká n.Veličkou - Tvrdonice 4:0 (2:0)
    So 31.03. 15:30 Ratíškovice - Dražovice 2:1 (1:1)
    So 31.03. 15:30 Bořetice - Rohatec 2:1 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Mutěnice - Břeclav B 3:1 (2:1)
    Ne 01.04. 15:30 Vacenovice - Bučovice 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 V. Pavlovice - Lanžhot 0:0 (0:0)

    17.kolo

    Ne 08.04. 10:30 Břeclav B - Vacenovice 2:0 (2:0)
    Ne 08.04. 15:30 V. Pavlovice - Rakvice 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Lanžhot - Mutěnice 0:2 (0:2)
    Ne 08.04. 15:30 Bučovice - Bořetice 1:3 (1:2)
    Ne 08.04. 15:30 Rohatec - Ratíškovice 2:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Dražovice - Velká n.Veličkou 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Tvrdonice - Lednice 1:3 (0:0)

    18.kolo

    So 14.04. 16:00 Rakvice - Tvrdonice 1:1 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Velká n.Veličkou - Rohatec 2:2 (1:2)
    So 14.04. 16:00 Ratíškovice - Bučovice 1:1 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Bořetice - Břeclav B 0:2 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Lednice - Dražovice 1:1 (1:0)
    Ne 15.04. 16:00 Vacenovice - Lanžhot 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Mutěnice - V. Pavlovice 2:0 (1:0)

    19.kolo

    20.04. 18:00 Břeclav B - Ratíškovice 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Mutěnice - Rakvice 2:2 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 V. Pavlovice - Vacenovice 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Lanžhot - Bořetice 3:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Bučovice - Velká n.Veličkou 0:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Rohatec - Lednice 6:2 (2:1)
    Ne 22.04. 16:00 Dražovice - Tvrdonice 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 28.04. 16:00 Rakvice - Dražovice 2:0 (1:0)
    So 28.04. 16:00 Velká n.Veličkou - Břeclav B 1:3 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Ratíškovice - Lanžhot 2:1 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Bořetice - V. Pavlovice 1:2 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Tvrdonice - Rohatec 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Lednice - Bučovice 1:4 (0:2)
    Ne 29.04. 16:00 Vacenovice - Mutěnice 1:3 (0:2)

    21.kolo

    Ne 06.05. 10:30 Břeclav B - Lednice 3:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Vacenovice - Rakvice 0:2 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Mutěnice - Bořetice 4:1 (3:1)
    Ne 06.05. 16:30 V. Pavlovice - Ratíškovice 4:3 (3:1)
    Ne 06.05. 16:30 Lanžhot - Velká n.Veličkou 3:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Bučovice - Tvrdonice 3:1 (2:1)
    Ne 06.05. 16:30 Rohatec - Dražovice 2:3 (1:0)

    22.kolo

    So 12.05. 16:30 Rakvice - Rohatec 0:1 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Tvrdonice - Břeclav B 3:2 (2:0)
    So 12.05. 16:30 Velká n.Veličkou - V. Pavlovice 2:1 (2:0)
    So 12.05. 16:30 Ratíškovice - Mutěnice 1:4 (1:3)
    So 12.05. 16:30 Bořetice - Vacenovice 3:2 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Dražovice - Bučovice 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Lednice - Lanžhot 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 19.05. 16:30 Bořetice - Rakvice 4:2 (2:2)
    Ne 20.05. 10:30 Břeclav B - Dražovice 11:1 (4:1)
    Ne 20.05. 16:30 Vacenovice - Ratíškovice 1:0 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Mutěnice - Velká n.Veličkou 2:1 (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 V. Pavlovice - Lednice 1:2 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Lanžhot - Tvrdonice 2:1 (2:0)
    Ne 20.05. 16:30 Bučovice - Rohatec 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 26.05. 16:30 Rakvice - Bučovice 3:4 (1:2)
    So 26.05. 16:30 Ratíškovice - Bořetice 2:1 (1:1)
    Ne 27.05. 16:30 Rohatec - Břeclav B 0:2 (0:0)
    Ne 27.05. 16:30 Dražovice - Lanžhot 0:3 (0:2)
    Ne 27.05. 16:30 Tvrdonice - V. Pavlovice 1:0 (0:0)
    Ne 27.05. 16:30 Lednice - Mutěnice 3:2 (3:0)
    Ne 27.05. 16:30 Velká n.Veličkou - Vacenovice 3:1 (0:0)

    25.kolo

    So 02.06. 16:30 Ratíškovice - Rakvice 2:1 (1:0)
    So 02.06. 16:30 Bořetice - Velká n.Veličkou 2:1 (1:1)
    Ne 03.06. 10:30 Břeclav B - Bučovice 4:1 (2:0)
    Ne 03.06. 16:30 Vacenovice - Lednice 0:4 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Mutěnice - Tvrdonice 3:2 (3:1)
    Ne 03.06. 16:30 V. Pavlovice - Dražovice 11:0 (4:0)
    Ne 03.06. 16:30 Lanžhot - Rohatec 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 09.06. 16:30 Rakvice - Břeclav B 3:1 (2:1)
    So 09.06. 16:30 Velká n.Veličkou - Ratíškovice 0:5 (0:2)
    Ne 10.06. 16:30 Bučovice - Lanžhot 0:0 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Rohatec - V. Pavlovice 1:2 (1:2)
    Ne 10.06. 16:30 Dražovice - Mutěnice 1:4 (1:2)
    Ne 10.06. 16:30 Tvrdonice - Vacenovice 4:1 (3:0)
    Ne 10.06. 16:30 Lednice - Bořetice 2:1 (0:1)

    14.kolo

    15.06. 17:00 Mutěnice - Rohatec 1:2 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Rakvice - Velká n.Veličkou 4:0 (3:0)
    So 16.06. 16:30 Ratíškovice - Lednice 2:3 (1:2)
    So 16.06. 16:30 Vacenovice - Dražovice 1:0 (1:0)
    So 16.06. 16:30 V. Pavlovice - Bučovice 5:3 (4:1)
    Ne 17.06. 16:30 Bořetice - Tvrdonice 3:1 (2:0)
    Ne 17.06. 16:30 Lanžhot - Břeclav B 1:1 (1:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 69:28 60
    2. 26 15 5 6 65:32 50
    3. 26 11 10 5 42:22 43
    4. 26 12 5 9 47:47 41
    5. 26 12 4 10 50:41 40
    6. 26 12 3 11 45:40 39
    7. 26 10 4 12 49:56 34
    8. 26 10 4 12 38:45 34
    9. 26 9 6 11 42:39 33
    10. 26 9 4 13 35:61 31
    11. 26 8 5 13 43:50 29
    12. 26 8 5 13 33:43 29
    13. 26 7 6 13 38:50 27
    14. 26 6 4 16 16:58 22