Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 3254
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19602
    Týden:
    56
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Novosedly - Boskovice 1:1 (1:1)
    So 06.08. 16:30 Blansko - Bzenec 3:2 (2:0)
    So 06.08. 16:30 Podivín - Ivančice 3:2 (3:0)
    So 06.08. 16:30 Vracov - Rousínov 4:1 (0:0)
    So 06.08. 16:30 RAFK - Ráječko 1:0 (0:0)
    Ne 07.08. 16:30 Rájec - FK Znojmo 0:1 (0:0)
    Ne 07.08. 16:30 M. Krumlov - Kyjov 2:0 (1:0)
    Ne 07.08. 16:30 Zbýšov - Kuřim 2:3 (2:1)

    2.kolo

    Čt 11.08. 17:30 Kyjov - Vracov 0:1 (0:1)
    So 13.08. 16:00 Bzenec - Podivín 5:0 (3:0)
    So 13.08. 16:30 Boskovice - Kuřim 2:1 (1:0)
    So 13.08. 16:30 Rousínov - RAFK 2:0 (1:0)
    So 13.08. 16:30 Novosedly - Rájec 1:0 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Ráječko - Zbýšov 4:1 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Ivančice - M. Krumlov 5:0 (2:0)
    Ne 14.08. 16:30 FK Znojmo - Blansko 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Blansko - Novosedly 3:0 (1:0)
    So 20.08. 16:30 Podivín - FK Znojmo 2:6 (1:3)
    So 20.08. 16:30 Vracov - Ivančice 3:1 (1:1)
    So 20.08. 16:30 RAFK - Kyjov 1:2 (1:1)
    So 20.08. 16:30 Kuřim - Ráječko 1:2 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Rájec - Boskovice 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 M. Krumlov - Bzenec 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Zbýšov - Rousínov 2:1 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Boskovice - Ráječko 2:1 (1:0)
    So 27.08. 16:30 Rousínov - Kuřim 1:3 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Bzenec - Vracov 3:1 (2:0)
    So 27.08. 16:30 FK Znojmo - M. Krumlov 0:0 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Novosedly - Podivín 2:0 (1:0)
    Ne 28.08. 10:15 Kyjov - Zbýšov 3:1 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Ivančice - RAFK 1:1 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Rájec - Blansko 2:3 (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:30 Blansko - Boskovice 3:3 (2:2)
    So 03.09. 16:30 Podivín - Rájec 7:3 (3:2)
    So 03.09. 16:30 Vracov - FK Znojmo 4:1 (0:0)
    So 03.09. 16:30 RAFK - Bzenec 0:3 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 M. Krumlov - Novosedly 0:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Zbýšov - Ivančice 0:4 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Kuřim - Kyjov 0:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Ráječko - Rousínov 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Boskovice - Rousínov 0:2 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Ivančice - Kuřim 3:1 (2:1)
    So 10.09. 16:00 Bzenec - Zbýšov 2:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 FK Znojmo - RAFK 5:3 (2:1)
    So 10.09. 16:00 Novosedly - Vracov 4:1 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Blansko - Podivín 1:1 (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Kyjov - Ráječko 0:1 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Rájec - M. Krumlov 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 17.09. 16:00 Podivín - Boskovice 3:3 (1:1)
    So 17.09. 16:00 Vracov - Rájec 4:0 (3:0)
    So 17.09. 16:00 RAFK - Novosedly 2:0 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Kuřim - Bzenec 0:1 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Rousínov - Kyjov 1:2 (0:1)
    Ne 18.09. 16:00 M. Krumlov - Blansko 4:2 (0:2)
    Ne 18.09. 16:00 Zbýšov - FK Znojmo 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 16:00 Ráječko - Ivančice 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Boskovice - Kyjov 3:2 (0:1)
    So 24.09. 16:00 Ivančice - Rousínov 1:2 (1:2)
    So 24.09. 16:00 Bzenec - Ráječko 1:0 (0:0)
    So 24.09. 16:00 FK Znojmo - Kuřim 3:3 (1:1)
    So 24.09. 16:00 Novosedly - Zbýšov 2:1 (1:0)
    So 24.09. 16:00 Blansko - Vracov 2:2 (1:1)
    So 24.09. 16:00 Podivín - M. Krumlov 1:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Rájec - RAFK 0:0 (0:0)

    15.kolo

    St 28.09. 16:00 Zbýšov - Boskovice 0:5 (0:4)
    St 28.09. 16:00 Kuřim - RAFK 3:3 (1:3)
    St 28.09. 16:00 Ráječko - Vracov 0:2 (0:1)
    St 28.09. 16:00 Rousínov - M. Krumlov 1:0 (0:0)
    St 28.09. 16:00 Kyjov - Podivín 3:0 (2:0)
    St 28.09. 16:00 Ivančice - Blansko 1:2 (0:2)
    St 28.09. 16:00 Bzenec - Rájec 1:0 (0:0)
    St 28.09. 16:00 FK Znojmo - Novosedly 3:4 (1:2)

    9.kolo

    So 01.10. 15:30 Vracov - Podivín 3:2 (1:0)
    So 01.10. 15:30 RAFK - Blansko 1:1 (0:0)
    So 01.10. 15:30 Kuřim - Novosedly 5:1 (4:1)
    So 01.10. 15:30 Rousínov - Bzenec 4:2 (2:1)
    Ne 02.10. 10:15 Kyjov - Ivančice 3:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:30 M. Krumlov - Boskovice 4:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Zbýšov - Rájec 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Ráječko - FK Znojmo 0:3 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Boskovice - Ivančice 1:1 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Bzenec - Kyjov 0:2 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Novosedly - Ráječko 0:0 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Blansko - Zbýšov 1:0 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Podivín - RAFK 0:3 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 FK Znojmo - Rousínov 3:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Rájec - Kuřim 3:0 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 M. Krumlov - Vracov 0:4 (0:3)

    11.kolo

    So 15.10. 10:30 Vracov - Boskovice 5:0 (3:0)
    So 15.10. 15:00 RAFK - M. Krumlov 1:1 (0:1)
    So 15.10. 15:00 Kuřim - Blansko 1:3 (1:2)
    So 15.10. 15:00 Rousínov - Novosedly 1:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Ivančice - Bzenec 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 10:15 Kyjov - FK Znojmo 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Zbýšov - Podivín 0:3 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Ráječko - Rájec 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Boskovice - Bzenec 0:0 (0:0)
    So 22.10. 14:30 FK Znojmo - Ivančice 2:1 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Novosedly - Kyjov 1:0 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Blansko - Ráječko 1:1 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Podivín - Kuřim 1:2 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Vracov - RAFK 1:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Rájec - Rousínov 0:7 (0:3)
    Ne 23.10. 14:30 M. Krumlov - Zbýšov 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 RAFK - Boskovice 3:2 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Kuřim - M. Krumlov 1:2 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Rousínov - Blansko 0:0 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Bzenec - FK Znojmo 0:1 (0:0)
    Ne 30.10. 10:15 Kyjov - Rájec 6:2 (3:0)
    Ne 30.10. 14:00 Zbýšov - Vracov 1:4 (1:3)
    Ne 30.10. 14:00 Ráječko - Podivín 2:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Ivančice - Novosedly 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 05.11. 13:30 Blansko - Kyjov 0:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Boskovice - FK Znojmo 1:4 (0:3)
    So 05.11. 14:00 Novosedly - Bzenec 0:2 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Podivín - Rousínov 1:3 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Vracov - Kuřim 1:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 RAFK - Zbýšov 1:4 (1:3)
    Ne 06.11. 14:00 Rájec - Ivančice 0:2 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 M. Krumlov - Ráječko 3:1 (1:0)

    17.kolo

    So 12.11. 13:30 Kuřim - Boskovice 4:2 (4:1)
    So 12.11. 13:30 RAFK - Rousínov 0:0 (0:0)
    So 12.11. 13:30 Vracov - Kyjov 1:1 (0:0)
    So 12.11. 13:30 M. Krumlov - Ivančice 1:1 (1:0)
    So 12.11. 13:30 Podivín - Bzenec 0:2 (0:2)
    So 12.11. 13:30 Blansko - FK Znojmo 6:0 (2:0)
    Ne 13.11. 13:30 Zbýšov - Ráječko 2:1 (0:1)
    Ne 13.11. 13:30 Rájec - Novosedly 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 24.03. 15:00 Boskovice - Novosedly 4:0 (2:0)
    So 24.03. 15:00 FK Znojmo - Rájec 1:3 (1:2)
    So 24.03. 15:00 Bzenec - Blansko 2:2 (2:2)
    So 24.03. 15:00 Rousínov - Vracov 1:2 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Kuřim - Zbýšov 1:1 (1:0)
    Ne 25.03. 10:15 Kyjov - M. Krumlov 0:1 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Ivančice - Podivín 1:2 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Ráječko - RAFK 5:3 (3:0)

    18.kolo

    So 31.03. 15:30 Novosedly - Blansko 0:3 (0:1)
    So 31.03. 15:30 FK Znojmo - Podivín 1:2 (0:1)
    So 31.03. 15:30 Bzenec - M. Krumlov 0:1 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Rousínov - Zbýšov 2:1 (0:0)
    Ne 01.04. 10:15 Kyjov - RAFK 2:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Boskovice - Rájec 3:1 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Ivančice - Vracov 0:4 (0:3)
    Ne 01.04. 15:30 Ráječko - Kuřim 3:1 (2:1)

    19.kolo

    So 07.04. 15:30 Kuřim - Rousínov 0:1 (0:0)
    So 07.04. 15:30 RAFK - Ivančice 0:2 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Vracov - Bzenec 2:1 (1:0)
    So 07.04. 15:30 M. Krumlov - FK Znojmo 1:0 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Podivín - Novosedly 4:1 (1:1)
    So 07.04. 15:30 Blansko - Rájec 5:0 (2:0)
    Ne 08.04. 15:30 Ráječko - Boskovice 2:2 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Zbýšov - Kyjov 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 14.04. 16:00 Boskovice - Blansko 0:1 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Novosedly - M. Krumlov 0:1 (0:0)
    So 14.04. 16:00 FK Znojmo - Vracov 5:1 (1:1)
    So 14.04. 16:00 Bzenec - RAFK 5:0 (4:0)
    Ne 15.04. 10:15 Kyjov - Kuřim 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 10:15 Rousínov - Ráječko 1:2 (1:0)
    Ne 15.04. 16:00 Rájec - Podivín 1:3 (0:2)
    Ne 15.04. 16:00 Ivančice - Zbýšov 1:0 (0:0)

    21.kolo

    So 21.04. 16:00 Rousínov - Boskovice 4:0 (3:0)
    So 21.04. 16:00 Kuřim - Ivančice 1:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 RAFK - FK Znojmo 2:3 (2:0)
    So 21.04. 16:00 Vracov - Novosedly 3:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Podivín - Blansko 0:4 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 Ráječko - Kyjov 1:1 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Zbýšov - Bzenec 1:3 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 M. Krumlov - Rájec 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 28.04. 10:15 Kyjov - Rousínov 1:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Boskovice - Podivín 5:1 (1:0)
    So 28.04. 16:00 Blansko - M. Krumlov 2:1 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Novosedly - RAFK 3:0 (1:0)
    So 28.04. 16:00 FK Znojmo - Zbýšov 2:1 (2:0)
    So 28.04. 16:00 Bzenec - Kuřim 3:2 (0:2)
    Ne 29.04. 16:00 Rájec - Vracov 0:4 (0:1)
    Ne 29.04. 16:30 Ivančice - Ráječko 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 05.05. 16:30 Rousínov - Ivančice 1:1 (1:1)
    So 05.05. 16:30 Kuřim - FK Znojmo 0:5 (0:1)
    So 05.05. 16:30 RAFK - Rájec 2:0 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Vracov - Blansko 1:2 (1:1)
    So 05.05. 16:30 M. Krumlov - Podivín 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 10:15 Kyjov - Boskovice 2:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Ráječko - Bzenec 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Zbýšov - Novosedly 3:1 (1:0)

    30.kolo

    Út 08.05. 16:30 Boskovice - Zbýšov 1:1 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 RAFK - Kuřim 1:2 (1:1)
    Út 08.05. 16:30 Vracov - Ráječko 0:1 (0:1)
    Út 08.05. 16:30 M. Krumlov - Rousínov 1:1 (1:1)
    Út 08.05. 16:30 Podivín - Kyjov 2:5 (2:2)
    Út 08.05. 16:30 Blansko - Ivančice 1:0 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 Rájec - Bzenec 0:4 (0:2)
    Út 08.05. 16:30 Novosedly - FK Znojmo 3:0 (1:0)

    24.kolo

    So 12.05. 16:30 Boskovice - M. Krumlov 0:3 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Podivín - Vracov 2:2 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Blansko - RAFK 2:0 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Novosedly - Kuřim 0:0 (0:0)
    So 12.05. 16:30 FK Znojmo - Ráječko 4:1 (2:1)
    So 12.05. 16:30 Bzenec - Rousínov 1:0 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Ivančice - Kyjov 3:3 (2:2)
    Ne 13.05. 16:30 Rájec - Zbýšov 1:1 (0:0)

    25.kolo

    So 19.05. 16:30 Rousínov - FK Znojmo 0:0 (0:0)
    So 19.05. 16:30 Kuřim - Rájec 2:2 (2:2)
    So 19.05. 16:30 RAFK - Podivín 4:0 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Vracov - M. Krumlov 1:0 (1:0)
    Ne 20.05. 10:15 Kyjov - Bzenec 3:1 (2:1)
    Ne 20.05. 16:30 Ivančice - Boskovice 1:2 (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 Ráječko - Novosedly 1:1 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Zbýšov - Blansko 2:1 (0:1)

    26.kolo

    25.05. 17:30 M. Krumlov - RAFK 3:1 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Boskovice - Vracov 0:3 (0:0)
    So 26.05. 16:30 Podivín - Zbýšov 1:2 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Blansko - Kuřim 1:1 (1:1)
    So 26.05. 16:30 Novosedly - Rousínov 1:1 (1:0)
    So 26.05. 16:30 FK Znojmo - Kyjov 2:3 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Bzenec - Ivančice 3:2 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Rájec - Ráječko 2:5 (0:2)

    27.kolo

    So 02.06. 16:30 Bzenec - Boskovice 5:1 (3:0)
    So 02.06. 16:30 Rousínov - Rájec 1:0 (0:0)
    So 02.06. 16:30 Kuřim - Podivín 4:1 (1:1)
    So 02.06. 16:30 RAFK - Vracov 1:4 (0:0)
    Ne 03.06. 10:15 Kyjov - Novosedly 4:0 (1:0)
    Ne 03.06. 16:30 Ivančice - FK Znojmo 2:3 (2:2)
    Ne 03.06. 16:30 Ráječko - Blansko 0:2 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Zbýšov - M. Krumlov 2:1 (0:0)

    28.kolo

    So 09.06. 16:30 Boskovice - RAFK 7:3 (4:1)
    So 09.06. 16:30 Vracov - Zbýšov 5:1 (2:1)
    So 09.06. 16:30 Podivín - Ráječko 5:2 (2:2)
    So 09.06. 16:30 Blansko - Rousínov 5:1 (3:1)
    So 09.06. 16:30 Novosedly - Ivančice 2:4 (1:2)
    So 09.06. 16:30 FK Znojmo - Bzenec 2:0 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 M. Krumlov - Kuřim 4:2 (2:1)
    Ne 10.06. 16:30 Rájec - Kyjov 0:7 (0:1)

    29.kolo

    So 16.06. 10:15 FK Znojmo - Boskovice 3:1 (2:1)
    So 16.06. 16:30 Bzenec - Novosedly 3:2 (3:0)
    So 16.06. 16:30 Ivančice - Rájec 3:0 (2:0)
    So 16.06. 16:30 Kyjov - Blansko 0:0 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Rousínov - Podivín 3:0 (1:0)
    So 16.06. 16:30 Kuřim - Vracov 1:1 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Zbýšov - RAFK 0:1 (0:0)
    Ne 17.06. 16:30 Ráječko - M. Krumlov 2:1 (1:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 6 5 74:33 63
    2. 30 17 10 3 62:27 61
    3. 30 18 6 6 60:25 60
    4. 30 17 5 8 65:45 56
    5. 30 17 3 10 55:32 54
    6. 30 16 5 9 40:30 53
    7. 30 14 6 10 45:33 48
    8. 30 13 5 12 43:44 44
    9. 30 10 6 14 33:50 36
    10. 30 9 8 13 51:64 35
    11. 30 9 7 14 46:43 34
    12. 30 8 9 13 46:55 33
    13. 30 7 7 16 39:63 28
    14. 30 8 4 18 48:77 28
    15. 30 7 4 19 30:60 25
    16. 30 3 5 22 21:77 14