Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 325
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Prostějov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3052
    Týden:
    34
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 15:00 Haná Prostějov - Čechovice B 1:2 (1:1)
    So 14.08. 16:30 Držovice - Brodek u Ko. 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Dobromilice - Krumsín 3:2 (2:0)
    Ne 15.08. 16:30 Zdětín - Tištín 3:1 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Kostelec - Hvozd 5:0 (3:0)
    Ne 15.08. 16:30 Smržice - Otaslavice 4:1 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Vícov - Vrchoslavice 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Čechovice B - Držovice 6:1 (3:0)
    Ne 22.08. 16:30 Krumsín - Vrchoslavice 0:3 (0:2)
    Ne 22.08. 16:30 Otaslavice - Vícov 0:3 (0:2)
    Ne 22.08. 16:30 Brodek u Ko. - Smržice 3:1 (3:0)
    Ne 22.08. 16:30 Hvozd - Haná Prostějov 0:2 (0:2)
    Ne 22.08. 16:30 Tištín - Kostelec 1:1 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Dobromilice - Zdětín 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 28.08. 15:00 Haná Prostějov - Tištín 2:3 (2:2)
    So 28.08. 16:30 Držovice - Hvozd 3:2
    Ne 29.08. 16:30 Zdětín - Krumsín 2:0 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Kostelec - Dobromilice 0:1 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Smržice - Čechovice B 2:1 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Vícov - Brodek u Ko. 3:2 (2:2)
    Ne 29.08. 16:30 Vrchoslavice - Otaslavice 3:2 (2:2)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Čechovice B - Vícov 0:1 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Krumsín - Otaslavice 1:2 (1:1)
    Ne 05.09. 16:30 Brodek u Ko. - Vrchoslavice 1:1 (0:1)
    Ne 05.09. 16:30 Hvozd - Smržice 1:2 (0:1)
    Ne 05.09. 16:30 Tištín - Držovice 2:2 (1:1)
    Ne 05.09. 16:30 Dobromilice - Haná Prostějov 7:0 (2:0)
    Ne 05.09. 16:30 Zdětín - Kostelec 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 11.09. 15:00 Haná Prostějov - Zdětín 0:0 (0:0)
    So 11.09. 16:30 Držovice - Dobromilice 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Kostelec - Krumsín 1:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Smržice - Tištín 2:0 (2:0)
    Ne 12.09. 16:30 Vícov - Hvozd 1:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:30 Vrchoslavice - Čechovice B 2:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Otaslavice - Brodek u Ko. 7:2 (2:1)

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Čechovice B - Otaslavice 2:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Krumsín - Brodek u Ko. 4:2 (2:2)
    Ne 19.09. 16:00 Hvozd - Vrchoslavice 1:1 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Tištín - Vícov 1:0 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Dobromilice - Smržice 6:0 (3:0)
    Ne 19.09. 16:00 Zdětín - Držovice 1:2 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Kostelec - Haná Prostějov 3:1 (3:1)

    7.kolo

    So 25.09. 15:00 Haná Prostějov - Krumsín 0:1 (0:1)
    So 25.09. 16:00 Držovice - Kostelec 2:1
    Ne 26.09. 16:00 Smržice - Zdětín 0:1 (0:1)
    Ne 26.09. 16:00 Vícov - Dobromilice 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Vrchoslavice - Tištín 5:1 (3:0)
    Ne 26.09. 16:00 Otaslavice - Hvozd 3:1 (2:1)
    Ne 26.09. 16:00 Brodek u Ko. - Čechovice B 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 Haná Prostějov - Držovice 2:0 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Krumsín - Čechovice B 1:1 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Hvozd - Brodek u Ko. 3:4 (2:1)
    Ne 03.10. 15:30 Tištín - Otaslavice 3:2 (2:2)
    Ne 03.10. 15:30 Dobromilice - Vrchoslavice 2:1 (1:1)
    Ne 03.10. 15:30 Zdětín - Vícov 0:4 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Kostelec - Smržice 1:2 (0:1)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Držovice - Krumsín 2:1 (0:0)
    So 09.10. 15:30 Čechovice B - Hvozd 1:2 (1:0)
    Ne 10.10. 15:30 Smržice - Haná Prostějov 1:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:30 Vícov - Kostelec 0:2 (0:1)
    Ne 10.10. 15:30 Vrchoslavice - Zdětín 1:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:30 Otaslavice - Dobromilice 2:1 (1:1)
    Ne 10.10. 15:30 Brodek u Ko. - Tištín 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Haná Prostějov - Vícov 1:2 (1:1)
    So 16.10. 15:00 Držovice - Smržice 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Krumsín - Hvozd 3:0 (2:0)
    Ne 17.10. 15:00 Tištín - Čechovice B 3:3 (1:2)
    Ne 17.10. 15:00 Dobromilice - Brodek u Ko. 6:2 (3:0)
    Ne 17.10. 15:00 Zdětín - Otaslavice 1:0 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Kostelec - Vrchoslavice 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Čechovice B - Dobromilice 4:0 (2:0)
    Ne 24.10. 15:00 Smržice - Krumsín 2:1 (0:1)
    Ne 24.10. 15:00 Vícov - Držovice 2:1 (2:1)
    Ne 24.10. 15:00 Vrchoslavice - Haná Prostějov 5:1 (1:0)
    Ne 24.10. 15:00 Otaslavice - Kostelec 1:3 (0:1)
    Ne 24.10. 15:00 Brodek u Ko. - Zdětín 1:1 (1:1)
    Ne 24.10. 15:00 Hvozd - Tištín 0:3 (0:1)

    12.kolo

    So 30.10. 14:00 Držovice - Vrchoslavice 0:3 (0:0)
    So 30.10. 15:00 Haná Prostějov - Otaslavice 3:1 (2:0)
    Ne 31.10. 14:00 Krumsín - Tištín 0:1 (0:1)
    Ne 31.10. 14:00 Dobromilice - Hvozd 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Zdětín - Čechovice B 2:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Kostelec - Brodek u Ko. 1:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Smržice - Vícov 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Čechovice B - Kostelec 0:0 (0:0)
    Ne 07.11. 13:30 Vícov - Krumsín 4:0 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 Vrchoslavice - Smržice 3:1 (1:1)
    Ne 07.11. 13:30 Otaslavice - Držovice 3:0 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 Brodek u Ko. - Haná Prostějov 2:8 (0:2)
    Ne 07.11. 13:30 Hvozd - Zdětín 2:3 (0:1)
    Ne 07.11. 13:30 Tištín - Dobromilice 2:1 (0:1)

    15.kolo

    So 02.04. 15:00 Haná Prostějov - Hvozd 1:2 (0:1)
    So 02.04. 16:00 Držovice - Čechovice B 3:1 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Vrchoslavice - Krumsín 5:1 (2:1)
    Ne 03.04. 16:00 Vícov - Otaslavice 2:2 (2:1)
    Ne 03.04. 16:00 Smržice - Brodek u Ko. 5:1 (4:0)
    Ne 03.04. 16:00 Kostelec - Tištín 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Zdětín - Dobromilice 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Čechovice B - Smržice 4:2 (3:0)
    Ne 10.04. 16:00 Krumsín - Zdětín 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:00 Dobromilice - Kostelec 2:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:00 Tištín - Haná Prostějov 4:1 (1:1)
    Ne 10.04. 16:00 Hvozd - Držovice 4:3 (2:1)
    Ne 10.04. 16:00 Brodek u Ko. - Vícov 1:2 (1:1)
    Ne 10.04. 16:00 Otaslavice - Vrchoslavice 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 16.04. 15:00 Haná Prostějov - Dobromilice 3:2 (2:2)
    So 16.04. 16:30 Držovice - Tištín 1:2 (0:1)
    Ne 17.04. 16:30 Otaslavice - Krumsín 1:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:30 Vrchoslavice - Brodek u Ko. 3:0 (1:0)
    Ne 17.04. 16:30 Vícov - Čechovice B 0:1 (0:1)
    Ne 17.04. 16:30 Smržice - Hvozd 2:2 (1:0)
    Ne 17.04. 16:30 Kostelec - Zdětín 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Čechovice B - Vrchoslavice 1:2 (0:1)
    Ne 24.04. 16:30 Krumsín - Kostelec 0:3 (0:1)
    Ne 24.04. 16:30 Zdětín - Haná Prostějov 1:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:30 Dobromilice - Držovice 1:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:30 Tištín - Smržice 1:3 (0:2)
    Ne 24.04. 16:30 Hvozd - Vícov 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:30 Brodek u Ko. - Otaslavice 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 30.04. 15:00 Haná Prostějov - Kostelec 0:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Držovice - Zdětín 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Brodek u Ko. - Krumsín 2:0 (2:0)
    Ne 01.05. 16:30 Otaslavice - Čechovice B 2:0 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Vrchoslavice - Hvozd 8:0 (4:0)
    Ne 01.05. 16:30 Vícov - Tištín 4:1 (2:1)
    Ne 01.05. 16:30 Smržice - Dobromilice 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Čechovice B - Brodek u Ko. 2:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Krumsín - Haná Prostějov 0:1 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Kostelec - Držovice 2:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Zdětín - Smržice 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Dobromilice - Vícov 0:1 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Tištín - Vrchoslavice 2:2 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Hvozd - Otaslavice 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Čechovice B - Krumsín 3:2 (2:1)
    So 14.05. 16:30 Držovice - Haná Prostějov 2:1 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Brodek u Ko. - Hvozd 5:2 (2:1)
    Ne 15.05. 16:30 Otaslavice - Tištín 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Vrchoslavice - Dobromilice 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Vícov - Zdětín 0:3 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Smržice - Kostelec 2:2 (2:1)

    22.kolo

    So 21.05. 15:00 Haná Prostějov - Smržice 0:1 (0:1)
    Ne 22.05. 16:30 Krumsín - Držovice 0:3 (0:1)
    Ne 22.05. 16:30 Kostelec - Vícov 2:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Zdětín - Vrchoslavice 1:1
    Ne 22.05. 16:30 Dobromilice - Otaslavice 2:0 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Tištín - Brodek u Ko. 3:4 (3:1)
    Ne 22.05. 16:30 Hvozd - Čechovice B 4:6 (2:5)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Čechovice B - Tištín 2:0 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Hvozd - Krumsín 4:1 (3:1)
    Ne 29.05. 16:30 Brodek u Ko. - Dobromilice 3:1 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Otaslavice - Zdětín 0:7 (0:3)
    Ne 29.05. 16:30 Vrchoslavice - Kostelec 1:1 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Vícov - Haná Prostějov 1:4 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Smržice - Držovice 4:2 (2:2)

    24.kolo

    So 04.06. 15:00 Haná Prostějov - Vrchoslavice 1:2 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Držovice - Vícov 1:1 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Krumsín - Smržice 1:2 (0:1)
    Ne 05.06. 16:30 Kostelec - Otaslavice 1:0 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Zdětín - Brodek u Ko. 1:1 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Dobromilice - Čechovice B 2:2 (0:2)
    Ne 05.06. 16:30 Tištín - Hvozd 2:3 (1:2)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Čechovice B - Zdětín 0:2 (0:2)
    Ne 12.06. 16:30 Tištín - Krumsín 5:2 (3:0)
    Ne 12.06. 16:30 Hvozd - Dobromilice 2:1 (1:0)
    Ne 12.06. 16:30 Brodek u Ko. - Kostelec 0:3 (0:2)
    Ne 12.06. 16:30 Otaslavice - Haná Prostějov 2:4 (1:1)
    Ne 12.06. 16:30 Vrchoslavice - Držovice 2:1 (1:0)
    Ne 12.06. 16:30 Vícov - Smržice 2:4 (1:2)

    26.kolo

    So 18.06. 15:00 Haná Prostějov - Brodek u Ko. 5:1 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Držovice - Otaslavice 4:3 (0:1)
    Ne 19.06. 16:30 Krumsín - Vícov 2:3 (0:1)
    Ne 19.06. 16:30 Smržice - Vrchoslavice 3:2 (2:0)
    Ne 19.06. 16:30 Kostelec - Čechovice B 3:0 (1:0)
    Ne 19.06. 16:30 Zdětín - Hvozd 3:1 (2:1)
    Ne 19.06. 16:30 Dobromilice - Tištín 1:1 (0:1)

    14.kolo

    So 25.06. 17:00 Krumsín - Dobromilice 1:4 (1:0)
    So 25.06. 17:00 Tištín - Zdětín 0:1
    So 25.06. 17:00 Hvozd - Kostelec 2:0 (1:0)
    So 25.06. 17:00 Čechovice B - Haná Prostějov 0:1
    So 25.06. 17:00 Brodek u Ko. - Držovice 2:0 (0:0)
    So 25.06. 17:00 Otaslavice - Smržice 0:1
    So 25.06. 17:00 Vrchoslavice - Vícov 1:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 7 2 61:21 58
    2. 26 17 6 3 41:15 57
    3. 26 15 5 6 47:37 50
    4. 26 14 6 6 39:18 48
    5. 26 12 6 8 37:30 42
    6. 26 10 6 10 45:32 36
    7. 26 10 5 11 43:39 35
    8. 26 9 6 11 42:47 33
    9. 26 9 5 12 43:63 32
    10. 26 10 1 15 43:46 31
    11. 26 8 6 12 34:47 30
    12. 26 8 3 15 40:66 27
    13. 26 7 2 17 35:54 23
    14. 26 3 2 21 24:59 11