Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 3230
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9683
    Týden:
    49
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 15:30 Křenovice - Kněždub 3:1 (1:0)
    So 13.08. 16:30 Dubňany - Hroznová Lhota 4:0 (2:0)
    So 13.08. 16:30 Slatina - Blatnice 2:2 (2:2)
    Ne 14.08. 10:15 Žarošice - Svatobořice 4:5 (2:2)
    Ne 14.08. 16:30 Kostice - Milotice 2:4 (2:2)
    Ne 14.08. 16:30 Veselí - Hustopeče 7:1 (4:1)
    Ne 14.08. 16:30 Starý Poddvorov - Újezd u Brna 2:0 (1:0)

    3.kolo

    Ne 21.08. 16:30 Blatnice - Křenovice 0:1 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Újezd u Brna - Slatina 1:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Hustopeče - Starý Poddvorov 4:1 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Svatobořice - Veselí 2:3 (1:2)
    Ne 21.08. 16:30 Hroznová Lhota - Žarošice 2:4 (0:2)
    Ne 21.08. 16:30 Milotice - Dubňany 3:0 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Kněždub - Kostice 5:1 (1:1)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Slatina - Hustopeče 1:3 (1:0)
    Ne 28.08. 10:15 Žarošice - Milotice 3:0 (3:0)
    Ne 28.08. 16:30 Křenovice - Kostice 5:1 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Dubňany - Kněždub 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Veselí - Hroznová Lhota 2:3 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Starý Poddvorov - Svatobořice 2:1 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Blatnice - Újezd u Brna 1:0 (0:0)

    5.kolo

    Ne 04.09. 16:30 Újezd u Brna - Křenovice 2:1 (2:0)
    Ne 04.09. 16:30 Hustopeče - Blatnice 1:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Svatobořice - Slatina 1:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Hroznová Lhota - Starý Poddvorov 1:3 (1:1)
    Ne 04.09. 16:30 Milotice - Veselí 2:2 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Kněždub - Žarošice 2:2 (2:1)
    Ne 04.09. 16:30 Kostice - Dubňany 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Slatina - Hroznová Lhota 0:2 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Křenovice - Dubňany 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Žarošice - Kostice 9:0 (3:0)
    Ne 11.09. 16:00 Veselí - Kněždub 2:0 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Starý Poddvorov - Milotice 2:2 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Blatnice - Svatobořice 1:2 (1:2)
    Ne 11.09. 16:00 Újezd u Brna - Hustopeče 0:1 (0:0)

    7.kolo

    Ne 18.09. 16:00 Hustopeče - Křenovice 4:2 (2:2)
    Ne 18.09. 16:00 Svatobořice - Újezd u Brna 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Hroznová Lhota - Blatnice 1:2 (0:1)
    Ne 18.09. 16:00 Milotice - Slatina 0:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Kněždub - Starý Poddvorov 4:1 (2:0)
    Ne 18.09. 16:00 Kostice - Veselí 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Dubňany - Žarošice 2:1 (2:1)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Slatina - Kněždub 1:1 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Veselí - Dubňany 0:2 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 Křenovice - Žarošice 3:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Starý Poddvorov - Kostice 3:3 (2:0)
    Ne 25.09. 16:00 Blatnice - Milotice 1:0 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 Újezd u Brna - Hroznová Lhota 4:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 Hustopeče - Svatobořice 1:1 (0:1)

    9.kolo

    Ne 02.10. 10:15 Žarošice - Veselí 6:2 (3:0)
    Ne 02.10. 15:30 Svatobořice - Křenovice 4:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Hroznová Lhota - Hustopeče 1:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:30 Milotice - Újezd u Brna 2:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Kněždub - Blatnice 2:1 (2:0)
    Ne 02.10. 15:30 Kostice - Slatina 1:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Dubňany - Starý Poddvorov 3:1 (2:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Slatina - Dubňany 2:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Křenovice - Veselí 1:2 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Starý Poddvorov - Žarošice 0:3 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Blatnice - Kostice 2:1 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Újezd u Brna - Kněždub 2:0 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Hustopeče - Milotice 2:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Svatobořice - Hroznová Lhota 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Žarošice - Slatina 4:0 (0:0)
    Ne 16.10. 10:30 Kostice - Újezd u Brna 1:1 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Hroznová Lhota - Křenovice 0:2 (0:2)
    Ne 16.10. 15:00 Milotice - Svatobořice 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Kněždub - Hustopeče 3:3 (2:1)
    Ne 16.10. 15:00 Dubňany - Blatnice 6:1 (3:1)
    Ne 16.10. 15:00 Veselí - Starý Poddvorov 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Slatina - Veselí 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Křenovice - Starý Poddvorov 3:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Blatnice - Žarošice 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Újezd u Brna - Dubňany 1:2 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Hustopeče - Kostice 2:2 (0:2)
    Ne 23.10. 14:30 Svatobořice - Kněždub 1:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Hroznová Lhota - Milotice 1:2 (1:2)

    13.kolo

    Ne 30.10. 10:15 Žarošice - Újezd u Brna 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Milotice - Křenovice 2:3 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Kněždub - Hroznová Lhota 2:2 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Kostice - Svatobořice 7:0 (5:0)
    Ne 30.10. 14:00 Dubňany - Hustopeče 5:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Veselí - Blatnice 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Starý Poddvorov - Slatina 2:1 (1:0)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Slatina - Křenovice 1:3 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Milotice - Kněždub 3:1 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Blatnice - Starý Poddvorov 3:0 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Újezd u Brna - Veselí 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Hustopeče - Žarošice 1:1 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Svatobořice - Dubňany 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Hroznová Lhota - Kostice 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 12.11. 13:30 Blatnice - Slatina 2:0 (0:0)
    Ne 13.11. 13:30 Kněždub - Křenovice 1:2 (1:1)
    Ne 13.11. 13:30 Milotice - Kostice 3:2 (1:1)
    Ne 13.11. 13:30 Hroznová Lhota - Dubňany 1:2 (1:1)
    Ne 13.11. 13:30 Svatobořice - Žarošice 2:3 (1:1)
    Ne 13.11. 13:30 Hustopeče - Veselí 3:1 (1:0)
    Ne 13.11. 13:30 Újezd u Brna - Starý Poddvorov 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 31.03. 15:30 Slatina - Újezd u Brna 1:1 (1:0)
    Ne 01.04. 10:15 Žarošice - Hroznová Lhota 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Křenovice - Blatnice 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Starý Poddvorov - Hustopeče 2:1 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Veselí - Svatobořice 1:1 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Dubňany - Milotice 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Kostice - Kněždub 0:2 (0:0)

    17.kolo

    Ne 08.04. 15:30 Kostice - Křenovice 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Kněždub - Dubňany 0:2 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Milotice - Žarošice 0:3 (0:3)
    Ne 08.04. 15:30 Hroznová Lhota - Veselí 4:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Svatobořice - Starý Poddvorov 1:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Hustopeče - Slatina 1:2 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Újezd u Brna - Blatnice 0:4 (0:1)

    18.kolo

    So 14.04. 16:00 Slatina - Svatobořice 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 10:15 Žarošice - Kněždub 2:2 (1:1)
    Ne 15.04. 16:00 Křenovice - Újezd u Brna 2:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Blatnice - Hustopeče 2:2 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Starý Poddvorov - Hroznová Lhota 1:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Veselí - Milotice 3:1 (1:0)
    Ne 15.04. 16:00 Dubňany - Kostice 4:2 (2:2)

    19.kolo

    Ne 22.04. 16:00 Dubňany - Křenovice 1:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Kostice - Žarošice 0:2 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Kněždub - Veselí 0:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Milotice - Starý Poddvorov 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Hroznová Lhota - Slatina 1:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Svatobořice - Blatnice 1:2 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Hustopeče - Újezd u Brna 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 28.04. 16:00 Křenovice - Hustopeče 2:1 (2:0)
    So 28.04. 16:00 Slatina - Milotice 4:2 (2:1)
    Ne 29.04. 10:15 Žarošice - Dubňany 2:2 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Újezd u Brna - Svatobořice 3:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Blatnice - Hroznová Lhota 0:2 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Starý Poddvorov - Kněždub 1:2 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Veselí - Kostice 4:2 (2:2)

    21.kolo

    Ne 06.05. 16:30 Žarošice - Křenovice 3:2 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Dubňany - Veselí 2:1 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Kostice - Starý Poddvorov 4:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Kněždub - Slatina 1:1 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Milotice - Blatnice 2:2 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Hroznová Lhota - Újezd u Brna 3:2 (2:2)
    Ne 06.05. 16:30 Svatobořice - Hustopeče 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 12.05. 16:30 Slatina - Kostice 2:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Křenovice - Svatobořice 5:1 (3:1)
    Ne 13.05. 16:30 Hustopeče - Hroznová Lhota 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Újezd u Brna - Milotice 1:1 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Blatnice - Kněždub 1:2 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Starý Poddvorov - Dubňany 1:1 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Veselí - Žarošice 0:0 (0:0)

    23.kolo

    Ne 20.05. 16:30 Veselí - Křenovice 1:0 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Žarošice - Starý Poddvorov 5:0 (3:0)
    Ne 20.05. 16:30 Dubňany - Slatina 3:2 (1:2)
    Ne 20.05. 16:30 Kostice - Blatnice 1:4 (1:2)
    Ne 20.05. 16:30 Kněždub - Újezd u Brna 2:1 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Milotice - Hustopeče 2:1 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Hroznová Lhota - Svatobořice 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 26.05. 16:30 Slatina - Žarošice 3:2 (1:0)
    Ne 27.05. 16:30 Křenovice - Hroznová Lhota 3:0 (0:0)
    Ne 27.05. 16:30 Svatobořice - Milotice 0:7 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Hustopeče - Kněždub 4:3 (2:2)
    Ne 27.05. 16:30 Újezd u Brna - Kostice 2:0 (0:0)
    Ne 27.05. 16:30 Blatnice - Dubňany 3:4 (2:3)
    Ne 27.05. 16:30 Starý Poddvorov - Veselí 1:1 (0:0)

    25.kolo

    Ne 03.06. 10:15 Žarošice - Blatnice 6:2 (4:2)
    Ne 03.06. 16:30 Starý Poddvorov - Křenovice 4:3 (2:0)
    Ne 03.06. 16:30 Veselí - Slatina 1:1 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Dubňany - Újezd u Brna 2:0 (2:0)
    Ne 03.06. 16:30 Kostice - Hustopeče 6:2 (2:1)
    Ne 03.06. 16:30 Kněždub - Svatobořice 4:1 (2:1)
    Ne 03.06. 16:30 Milotice - Hroznová Lhota 4:1 (2:0)

    26.kolo

    So 09.06. 13:00 Křenovice - Milotice 3:3 (2:3)
    So 09.06. 16:30 Hustopeče - Dubňany 0:3 (0:1)
    So 09.06. 16:30 Slatina - Starý Poddvorov 5:1 (2:1)
    Ne 10.06. 16:30 Hroznová Lhota - Kněždub 4:1 (4:0)
    Ne 10.06. 16:30 Svatobořice - Kostice 3:0 (2:0)
    Ne 10.06. 16:30 Újezd u Brna - Žarošice 3:2 (1:2)
    Ne 10.06. 16:30 Blatnice - Veselí 4:2 (3:2)

    14.kolo

    So 16.06. 16:30 Křenovice - Slatina 1:3 (0:3)
    Ne 17.06. 10:15 Žarošice - Hustopeče 4:0 (1:0)
    Ne 17.06. 16:30 Starý Poddvorov - Blatnice 4:4 (3:2)
    Ne 17.06. 16:30 Veselí - Újezd u Brna 4:1 (2:1)
    Ne 17.06. 16:30 Dubňany - Svatobořice 1:0 (0:0)
    Ne 17.06. 16:30 Kostice - Hroznová Lhota 3:3 (1:0)
    Ne 17.06. 16:30 Kněždub - Milotice 1:3 (1:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 5 4 52:24 56
    2. 26 15 5 6 75:34 50
    3. 26 13 4 9 51:38 43
    4. 26 12 6 8 51:40 42
    5. 26 11 6 9 46:43 39
    6. 26 10 7 9 39:36 37
    7. 26 9 7 10 42:53 34
    8. 26 8 9 9 43:44 33
    9. 26 9 6 11 41:44 33
    10. 26 9 5 12 38:46 32
    11. 26 8 7 11 36:58 31
    12. 26 9 3 14 31:36 30
    13. 26 6 5 15 31:58 23
    14. 26 5 7 14 43:65 22