Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. července 2020
svátek má Bohuslava.
Hlavní menu
  • ID: 3226
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11307
    Týden:
    32
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 10:30 Kohoutovice - Ochoz 5:0 (3:0)
    So 13.08. 16:30 Svratka - Vev.Bítýška 1:0 (1:0)
    So 13.08. 16:30 Bohdalice - Černá Hora 4:2 (2:0)
    So 13.08. 16:30 Medlánky - Rousínov B 2:1 (2:0)
    Ne 14.08. 10:15 FK Drnovice - Tišnov 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Lipovec - Kunštát 2:2 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Ivanovice - Švábenice 1:1 (0:0)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Švábenice - Svratka 1:3 (1:0)
    So 20.08. 16:30 Rousínov B - Ivanovice 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Černá Hora - Medlánky 3:1 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Kunštát - Bohdalice 5:1 (3:1)
    Ne 21.08. 16:30 Tišnov - Lipovec 2:0 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Ochoz - FK Drnovice 1:1 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Vev.Bítýška - Kohoutovice 0:3 (0:2)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Svratka - Kohoutovice 1:2 (0:1)
    So 27.08. 16:30 Bohdalice - Tišnov 3:0 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Medlánky - Kunštát 2:2 (2:0)
    So 27.08. 16:30 Švábenice - Rousínov B 1:1 (1:1)
    Ne 28.08. 10:15 FK Drnovice - Vev.Bítýška 1:1 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Lipovec - Ochoz 2:2 (2:2)
    Ne 28.08. 16:30 Ivanovice - Černá Hora 1:3 (0:3)

    5.kolo

    So 03.09. 10:30 Kohoutovice - FK Drnovice 6:1 (0:1)
    So 03.09. 16:30 Rousínov B - Svratka 1:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Černá Hora - Švábenice 3:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Kunštát - Ivanovice 3:2 (1:1)
    Ne 04.09. 16:30 Tišnov - Medlánky 0:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Ochoz - Bohdalice 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Vev.Bítýška - Lipovec 5:4 (3:2)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Svratka - FK Drnovice 2:3 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Bohdalice - Vev.Bítýška 5:1 (2:1)
    So 10.09. 16:00 Medlánky - Ochoz 2:5 (2:3)
    So 10.09. 16:00 Švábenice - Kunštát 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Rousínov B - Černá Hora 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Lipovec - Kohoutovice 4:1 (2:1)
    Ne 11.09. 16:00 Ivanovice - Tišnov 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 17.09. 10:30 Kohoutovice - Bohdalice 1:2 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Kunštát - Rousínov B 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 10:15 FK Drnovice - Lipovec 2:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Černá Hora - Svratka 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Tišnov - Švábenice 0:7 (0:2)
    Ne 18.09. 16:00 Ochoz - Ivanovice 1:2 (1:1)
    Ne 18.09. 16:00 Vev.Bítýška - Medlánky 0:4 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Svratka - Lipovec 1:3 (0:1)
    So 24.09. 16:00 Bohdalice - FK Drnovice 3:1 (1:0)
    So 24.09. 16:00 Medlánky - Kohoutovice 1:1 (1:1)
    So 24.09. 16:00 Švábenice - Ochoz 1:1 (1:1)
    Ne 25.09. 10:15 Rousínov B - Tišnov 1:2 (0:1)
    Ne 25.09. 16:00 Ivanovice - Vev.Bítýška 5:3 (2:1)
    Ne 25.09. 16:00 Černá Hora - Kunštát 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 01.10. 10:30 Kohoutovice - Ivanovice 3:1 (2:0)
    Ne 02.10. 10:15 FK Drnovice - Medlánky 1:4 (0:2)
    Ne 02.10. 15:30 Kunštát - Svratka 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Tišnov - Černá Hora 1:1 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Ochoz - Rousínov B 2:1 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Vev.Bítýška - Švábenice 2:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Lipovec - Bohdalice 2:5 (1:2)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Svratka - Bohdalice 3:5 (0:2)
    So 08.10. 15:00 Medlánky - Lipovec 2:0 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Švábenice - Kohoutovice 3:0 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Rousínov B - Vev.Bítýška 2:1 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Ivanovice - FK Drnovice 3:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Černá Hora - Ochoz 2:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Kunštát - Tišnov 0:3 (0:2)

    11.kolo

    So 15.10. 10:30 Kohoutovice - Rousínov B 4:2 (1:1)
    So 15.10. 15:00 Bohdalice - Medlánky 3:3 (2:1)
    Ne 16.10. 10:15 FK Drnovice - Švábenice 1:5 (0:2)
    Ne 16.10. 15:00 Tišnov - Svratka 7:1 (4:0)
    Ne 16.10. 15:00 Ochoz - Kunštát 2:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Vev.Bítýška - Černá Hora 3:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Lipovec - Ivanovice 3:4 (1:1)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Svratka - Medlánky 2:1 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Švábenice - Lipovec 1:3 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Rousínov B - FK Drnovice 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Ivanovice - Bohdalice 3:3 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Černá Hora - Kohoutovice 2:3 (2:1)
    Ne 23.10. 14:30 Kunštát - Vev.Bítýška 3:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Tišnov - Ochoz 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 10:30 Kohoutovice - Kunštát 2:1 (1:0)
    So 29.10. 14:00 Bohdalice - Švábenice 3:3 (1:2)
    So 29.10. 14:00 Medlánky - Ivanovice 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 10:15 FK Drnovice - Černá Hora 2:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Ochoz - Svratka 4:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Vev.Bítýška - Tišnov 2:3 (0:2)
    Ne 30.10. 14:00 Lipovec - Rousínov B 0:1 (0:1)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Švábenice - Medlánky 2:3 (0:2)
    Ne 06.11. 10:15 Rousínov B - Bohdalice 1:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Ivanovice - Svratka 2:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Černá Hora - Lipovec 1:2 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Kunštát - FK Drnovice 3:1 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Tišnov - Kohoutovice 3:1 (3:1)
    Ne 06.11. 14:00 Ochoz - Vev.Bítýška 3:1 (1:0)

    15.kolo

    So 12.11. 13:30 Švábenice - Ivanovice 1:0 (1:0)
    Ne 13.11. 13:30 Vev.Bítýška - Svratka 3:0 (0:0)
    Ne 13.11. 13:30 Ochoz - Kohoutovice 1:0 (1:0)
    Ne 13.11. 13:30 Tišnov - FK Drnovice 2:2 (2:0)
    Ne 13.11. 13:30 Kunštát - Lipovec 0:2 (0:1)
    Ne 13.11. 13:30 Černá Hora - Bohdalice 5:4 (3:1)
    Ne 13.11. 13:30 Rousínov B - Medlánky 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 31.03. 10:30 Kohoutovice - Vev.Bítýška 2:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Svratka - Švábenice 0:1 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Medlánky - Černá Hora 1:1 (0:1)
    So 31.03. 15:30 Bohdalice - Kunštát 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 10:15 FK Drnovice - Ochoz 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Ivanovice - Rousínov B 0:3 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Lipovec - Tišnov 2:0 (2:0)

    17.kolo

    So 07.04. 10:30 Kohoutovice - Svratka 1:2 (0:1)
    Ne 08.04. 10:15 Rousínov B - Švábenice 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Vev.Bítýška - FK Drnovice 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Ochoz - Lipovec 1:2 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Tišnov - Bohdalice 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Kunštát - Medlánky 2:1 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Černá Hora - Ivanovice 1:0 (1:0)

    18.kolo

    So 14.04. 16:00 Svratka - Rousínov B 0:0 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Švábenice - Černá Hora 5:0 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Medlánky - Tišnov 2:0 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Bohdalice - Ochoz 5:0 (2:0)
    Ne 15.04. 10:15 FK Drnovice - Kohoutovice 0:2 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Ivanovice - Kunštát 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Lipovec - Vev.Bítýška 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 21.04. 10:30 Kohoutovice - Lipovec 2:0 (0:0)
    Ne 22.04. 10:15 FK Drnovice - Svratka 2:3 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Vev.Bítýška - Bohdalice 3:2 (2:1)
    Ne 22.04. 16:00 Ochoz - Medlánky 1:1 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Tišnov - Ivanovice 3:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Kunštát - Švábenice 3:0 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Černá Hora - Rousínov B 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 28.04. 16:00 Svratka - Černá Hora 3:1 (2:0)
    So 28.04. 16:00 Rousínov B - Kunštát 1:2 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Švábenice - Tišnov 4:3 (1:3)
    So 28.04. 16:00 Medlánky - Vev.Bítýška 2:0 (1:0)
    So 28.04. 16:00 Bohdalice - Kohoutovice 0:6 (0:1)
    Ne 29.04. 16:00 Ivanovice - Ochoz 1:0 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Lipovec - FK Drnovice 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 05.05. 10:30 Kohoutovice - Medlánky 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 10:15 FK Drnovice - Bohdalice 2:1 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Lipovec - Svratka 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Vev.Bítýška - Ivanovice 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Ochoz - Švábenice 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Tišnov - Rousínov B 1:3 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Kunštát - Černá Hora 2:1 (0:1)

    22.kolo

    So 12.05. 16:30 Svratka - Kunštát 1:3 (1:2)
    So 12.05. 16:30 Švábenice - Vev.Bítýška 1:2 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Medlánky - FK Drnovice 3:3 (1:2)
    So 12.05. 16:30 Bohdalice - Lipovec 2:3 (2:1)
    Ne 13.05. 10:15 Rousínov B - Ochoz 3:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Černá Hora - Tišnov 2:2 (2:1)
    Ne 13.05. 16:30 Ivanovice - Kohoutovice 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 19.05. 10:30 Kohoutovice - Švábenice 1:2 (1:1)
    So 19.05. 16:30 Bohdalice - Svratka 1:1 (1:0)
    Ne 20.05. 10:15 FK Drnovice - Ivanovice 2:1 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Lipovec - Medlánky 1:0 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Vev.Bítýška - Rousínov B 2:0 (2:0)
    Ne 20.05. 16:30 Ochoz - Černá Hora 0:2 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Tišnov - Kunštát 1:2 (0:1)

    24.kolo

    So 26.05. 16:30 Svratka - Tišnov 5:2 (0:0)
    So 26.05. 16:30 Švábenice - FK Drnovice 4:0 (3:0)
    So 26.05. 16:30 Medlánky - Bohdalice 0:0 (0:0)
    Ne 27.05. 10:15 Rousínov B - Kohoutovice 2:1 (1:1)
    Ne 27.05. 16:30 Kunštát - Ochoz 4:0 (1:0)
    Ne 27.05. 16:30 Černá Hora - Vev.Bítýška 0:2 (0:2)
    Ne 27.05. 16:30 Ivanovice - Lipovec 4:0 (2:0)

    25.kolo

    So 02.06. 10:30 Kohoutovice - Černá Hora 1:1 (0:0)
    So 02.06. 16:30 Medlánky - Svratka 0:2 (0:0)
    So 02.06. 16:30 Bohdalice - Ivanovice 2:1 (1:0)
    Ne 03.06. 10:15 FK Drnovice - Rousínov B 2:3 (2:2)
    Ne 03.06. 16:30 Lipovec - Švábenice 3:5 (1:3)
    Ne 03.06. 16:30 Vev.Bítýška - Kunštát 1:1 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 Ochoz - Tišnov 2:1 (2:0)

    26.kolo

    So 09.06. 16:30 Svratka - Ochoz 1:1 (1:1)
    So 09.06. 16:30 Švábenice - Bohdalice 1:2 (0:0)
    Ne 10.06. 14:30 Ivanovice - Medlánky 0:3 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Tišnov - Vev.Bítýška 0:1 (0:1)
    Ne 10.06. 16:30 Kunštát - Kohoutovice 2:0 (2:0)
    Ne 10.06. 16:30 Černá Hora - FK Drnovice 1:0 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Rousínov B - Lipovec 3:1 (0:1)

    14.kolo

    So 16.06. 10:30 Kohoutovice - Tišnov 2:3 (2:3)
    So 16.06. 14:00 Bohdalice - Rousínov B 4:2 (1:2)
    So 16.06. 16:30 Medlánky - Švábenice 4:2 (1:1)
    Ne 17.06. 10:15 FK Drnovice - Kunštát 2:3 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Svratka - Ivanovice 0:1 (0:1)
    Ne 17.06. 16:30 Lipovec - Černá Hora 10:0 (5:0)
    Ne 17.06. 16:30 Vev.Bítýška - Ochoz 1:3 (0:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 4 5 52:27 55
    2. 26 13 6 7 63:50 45
    3. 26 13 2 11 51:35 41
    4. 26 10 9 7 43:33 39
    5. 26 11 6 9 35:32 39
    6. 26 11 4 11 42:45 37
    7. 26 10 6 10 53:40 36
    8. 26 11 3 12 50:47 36
    9. 26 10 3 13 35:40 33
    10. 26 10 3 13 36:48 33
    11. 26 10 3 13 36:50 33
    12. 26 9 4 13 37:54 31
    13. 26 8 6 12 32:42 30
    14. 26 6 7 13 31:53 25