Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 320
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jeseník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2294
    Týden:
    22
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 15:00 Velká Kraš - Kobylá 4:1 (2:0)
    So 14.08. 16:30 Černá Voda - Skorošice 7:3 (3:1)
    So 14.08. 16:30 St. Červená Voda - SK Vápenná 3:1 (0:0)
    So 14.08. 16:30 Velké Kunětice - SK Řetězárna B 2:0 (1:0)
    Ne 15.08. 10:30 Žulová B - Písečná 2:1 (0:0)
    Ne 15.08. 15:00 Zlaté Hory B - Jeseník B 1:2 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Javorník B - Bernartice 2:2 (0:2)

    2.kolo

    So 21.08. 15:30 Písečná - Velké Kunětice 2:0 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Bernartice - Žulová B 7:0 (3:0)
    So 21.08. 16:30 Kobylá - Lipová-lázně 0:4 (0:3)
    So 21.08. 16:30 Černá Voda - St. Červená Voda 2:0 (1:0)
    Ne 22.08. 10:15 SK Řetězárna B - Zlaté Hory B 1:0 (1:0)
    Ne 22.08. 15:00 Skorošice - Jeseník B 1:1 (1:1)
    Ne 22.08. 15:00 SK Vápenná - Velká Kraš 2:2 (1:0)

    3.kolo

    So 28.08. 15:00 Velká Kraš - Černá Voda 2:2 (1:1)
    So 28.08. 16:30 St. Červená Voda - Skorošice 2:1 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Lipová-lázně - SK Vápenná 5:0 (0:0)
    So 28.08. 16:30 Velké Kunětice - Bernartice 2:3 (0:3)
    Ne 29.08. 10:00 Jeseník B - SK Řetězárna B 5:1 (4:0)
    Ne 29.08. 15:00 Zlaté Hory B - Písečná 0:4 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Javorník B - Kobylá 16:1 (4:1)

    4.kolo

    So 04.09. 15:30 Písečná - Jeseník B 4:1 (1:0)
    So 04.09. 15:30 Kobylá - Žulová B 0:2 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Bernartice - Zlaté Hory B 6:1 (2:1)
    So 04.09. 16:30 Černá Voda - Lipová-lázně 3:2 (3:1)
    So 04.09. 16:30 St. Červená Voda - Velká Kraš 2:2 (1:2)
    Ne 05.09. 15:00 Skorošice - SK Řetězárna B 1:3 (0:1)
    Ne 05.09. 15:00 SK Vápenná - Javorník B 2:4 (1:2)

    5.kolo

    So 11.09. 15:00 Velká Kraš - Skorošice 8:2 (4:0)
    So 11.09. 16:30 Lipová-lázně - St. Červená Voda 6:0 (3:0)
    So 11.09. 16:30 Velké Kunětice - Kobylá 10:0 (3:0)
    Ne 12.09. 10:00 Jeseník B - Bernartice 7:0 (2:0)
    Ne 12.09. 10:15 SK Řetězárna B - Písečná 0:5 (0:2)
    Ne 12.09. 10:30 Žulová B - SK Vápenná 2:2 (1:0)
    Ne 12.09. 16:30 Javorník B - Černá Voda 4:0 (2:0)

    6.kolo

    So 18.09. 15:00 Velká Kraš - Lipová-lázně 2:6 (0:5)
    So 18.09. 15:30 Kobylá - Zlaté Hory B 0:5 (0:4)
    So 18.09. 16:00 Bernartice - SK Řetězárna B 9:2 (4:1)
    So 18.09. 16:00 Černá Voda - Žulová B 4:1 (2:1)
    So 18.09. 16:00 St. Červená Voda - Javorník B 2:1 (1:1)
    Ne 19.09. 15:00 Skorošice - Písečná 5:1 (2:0)
    Ne 19.09. 15:00 SK Vápenná - Velké Kunětice 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 25.09. 15:30 Písečná - Bernartice 4:1 (2:1)
    So 25.09. 16:00 Lipová-lázně - Skorošice 3:0 (3:0)
    So 25.09. 16:00 Velké Kunětice - Černá Voda 3:5 (3:0)
    Ne 26.09. 10:00 Jeseník B - Kobylá 5:1 (1:0)
    Ne 26.09. 10:30 Žulová B - St. Červená Voda 4:0 (3:0)
    Ne 26.09. 15:00 Zlaté Hory B - SK Vápenná 3:1 (2:1)
    Ne 26.09. 16:00 Javorník B - Velká Kraš 7:2 (2:1)

    15.kolo

    Út 28.09. 16:00 Zlaté Hory B - Skorošice 3:0 (3:0)
    Út 28.09. 16:00 Jeseník B - Velké Kunětice 2:0 (0:0)
    Út 28.09. 16:00 SK Řetězárna B - Žulová B 6:1 (4:0)
    Út 28.09. 16:00 Písečná - Javorník B 3:4 (2:3)
    Út 28.09. 16:00 Bernartice - Lipová-lázně 3:2 (1:1)
    Út 28.09. 16:00 Kobylá - St. Červená Voda 1:2 (0:1)
    Út 28.09. 16:00 SK Vápenná - Černá Voda 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 Velká Kraš - Žulová B 3:6 (1:3)
    So 02.10. 15:30 Kobylá - SK Řetězárna B 0:3 (0:2)
    So 02.10. 15:30 Černá Voda - Zlaté Hory B 1:2 (1:1)
    So 02.10. 15:30 St. Červená Voda - Velké Kunětice 0:5 (0:2)
    So 02.10. 15:30 Lipová-lázně - Javorník B 4:1 (3:0)
    Ne 03.10. 15:00 Skorošice - Bernartice 2:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:00 SK Vápenná - Jeseník B 0:3 (0:1)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Písečná - Kobylá 8:0 (1:0)
    Ne 10.10. 10:00 Jeseník B - Černá Voda 1:1 (0:0)
    Ne 10.10. 10:15 SK Řetězárna B - SK Vápenná 6:1 (1:0)
    Ne 10.10. 10:30 Žulová B - Lipová-lázně 1:2 (0:1)
    Ne 10.10. 14:00 Velké Kunětice - Velká Kraš 3:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Zlaté Hory B - St. Červená Voda 3:1 (2:0)
    Ne 10.10. 15:30 Javorník B - Skorošice 9:2 (3:1)

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Kobylá - Bernartice 2:12 (1:6)
    So 16.10. 15:00 Černá Voda - SK Řetězárna B 2:1 (0:0)
    So 16.10. 15:00 St. Červená Voda - Jeseník B 1:4 (0:2)
    So 16.10. 15:00 Velká Kraš - Zlaté Hory B 3:1 (1:1)
    So 16.10. 15:00 Lipová-lázně - Velké Kunětice 2:1 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 SK Vápenná - Písečná 1:4 (0:2)
    Ne 17.10. 15:00 Javorník B - Žulová B 5:0 (2:0)

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Velké Kunětice - Javorník B 1:1 (1:1)
    So 23.10. 15:00 Písečná - Černá Voda 0:4 (0:2)
    So 23.10. 15:00 Bernartice - SK Vápenná 5:0 (3:0)
    Ne 24.10. 10:00 Jeseník B - Velká Kraš 9:2 (5:1)
    Ne 24.10. 10:15 SK Řetězárna B - St. Červená Voda 3:0 (0:0)
    Ne 24.10. 10:30 Žulová B - Skorošice 2:2 (2:0)
    Ne 24.10. 15:00 Zlaté Hory B - Lipová-lázně 3:3 (1:2)

    14.kolo

    Čt 28.10. 14:30 Skorošice - SK Vápenná 3:2 (1:1)
    Čt 28.10. 14:30 Černá Voda - Kobylá 9:0 (7:0)
    Čt 28.10. 14:30 Velká Kraš - Bernartice 3:3 (1:1)
    Čt 28.10. 14:30 Lipová-lázně - Písečná 1:0 (1:0)
    Čt 28.10. 14:30 Javorník B - SK Řetězárna B 2:2 (1:1)
    Čt 28.10. 14:30 Žulová B - Jeseník B 0:2 (0:2)
    Čt 28.10. 14:30 Velké Kunětice - Zlaté Hory B 1:3 (1:1)

    12.kolo

    So 30.10. 14:00 Černá Voda - Bernartice 3:2 (2:2)
    So 30.10. 14:00 St. Červená Voda - Písečná 3:1 (1:1)
    So 30.10. 14:00 Velká Kraš - SK Řetězárna B 3:1 (1:1)
    So 30.10. 14:00 Lipová-lázně - Jeseník B 1:0 (1:0)
    Ne 31.10. 10:30 Žulová B - Velké Kunětice 5:0 (2:0)
    Ne 31.10. 14:00 Skorošice - Kobylá 10:1 (4:1)
    Ne 31.10. 14:00 Javorník B - Zlaté Hory B 3:2 (1:1)

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Velké Kunětice - Skorošice 0:3 (0:1)
    So 06.11. 13:30 Písečná - Velká Kraš 1:2 (0:1)
    So 06.11. 13:30 Bernartice - St. Červená Voda 1:1 (0:0)
    So 06.11. 13:30 Kobylá - SK Vápenná 0:2 (0:2)
    Ne 07.11. 10:15 SK Řetězárna B - Lipová-lázně 0:2 (0:0)
    Ne 07.11. 13:30 Zlaté Hory B - Žulová B 1:3 (0:0)
    Ne 07.11. 13:30 Jeseník B - Javorník B 0:1 (0:0)

    30.kolo

    So 13.11. 13:30 Skorošice - Zlaté Hory B 3:6 (1:3)
    So 13.11. 13:30 Velké Kunětice - Jeseník B 2:2 (1:1)
    So 13.11. 13:30 Žulová B - SK Řetězárna B 5:2 (2:1)
    So 13.11. 13:30 Javorník B - Písečná 5:1 (1:1)
    So 13.11. 13:30 Lipová-lázně - Bernartice 2:2 (1:0)
    So 13.11. 13:30 St. Červená Voda - Kobylá 5:3 (2:2)
    So 13.11. 13:30 Černá Voda - SK Vápenná 2:1 (0:0)

    17.kolo

    So 02.04. 16:00 Jeseník B - Skorošice 1:0 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Zlaté Hory B - SK Řetězárna B 1:2 (0:1)
    So 02.04. 16:00 Velké Kunětice - Písečná 0:2 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Žulová B - Bernartice 1:6 (1:3)
    So 02.04. 16:00 Lipová-lázně - Kobylá 3:1 (2:0)
    So 02.04. 16:00 Velká Kraš - SK Vápenná 3:0 (0:0)
    So 02.04. 16:00 St. Červená Voda - Černá Voda 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 30.04. 16:30 Písečná - Skorošice 3:1 (2:0)
    So 30.04. 16:30 SK Řetězárna B - Bernartice 2:4 (0:3)
    So 30.04. 16:30 Zlaté Hory B - Kobylá 3:0
    So 30.04. 16:30 Velké Kunětice - SK Vápenná 0:2 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Žulová B - Černá Voda 2:2 (2:1)
    So 30.04. 16:30 Javorník B - St. Červená Voda 4:1 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Lipová-lázně - Velká Kraš 1:4 (1:2)

    23.kolo

    So 14.05. 16:30 Bernartice - Skorošice 3:0
    So 14.05. 16:30 SK Řetězárna B - Kobylá 1:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Jeseník B - SK Vápenná 1:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Zlaté Hory B - Černá Voda 2:3 (1:2)
    So 14.05. 16:30 Velké Kunětice - St. Červená Voda 0:6 (0:2)
    So 14.05. 16:30 Žulová B - Velká Kraš 2:2 (2:1)
    So 14.05. 16:30 Javorník B - Lipová-lázně 3:1 (1:0)

    16.kolo

    Út 00.00. 00:00 Skorošice - Černá Voda 1:2 (0:2)
    Út 00.00. 00:00 SK Vápenná - St. Červená Voda 3:1 (1:1)
    Út 00.00. 00:00 Písečná - Žulová B 0:0 (0:0)
    Út 00.00. 00:00 SK Řetězárna B - Velké Kunětice 1:1 (0:0)
    Út 00.00. 00:00 Jeseník B - Zlaté Hory B 4:3 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Kobylá - Velká Kraš 1:3 (1:3)
    So 26.03. 15:00 Bernartice - Javorník B 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 09.04. 16:00 Skorošice - St. Červená Voda 2:1 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Černá Voda - Velká Kraš 2:2 (0:1)
    So 09.04. 16:00 SK Vápenná - Lipová-lázně 0:3 (0:2)
    So 09.04. 16:00 Kobylá - Javorník B 3:3 (2:2)
    So 09.04. 16:00 Bernartice - Velké Kunětice 3:0 (3:0)
    So 09.04. 16:00 Písečná - Zlaté Hory B 1:1 (0:0)
    So 09.04. 16:00 SK Řetězárna B - Jeseník B 0:1 (0:1)

    19.kolo

    So 16.04. 16:30 SK Řetězárna B - Skorošice 1:1 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Jeseník B - Písečná 1:1 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Zlaté Hory B - Bernartice 1:2 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Žulová B - Kobylá 2:2 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Javorník B - SK Vápenná 8:1 (2:0)
    So 16.04. 16:30 Lipová-lázně - Černá Voda 2:2 (1:1)
    So 16.04. 16:30 Velká Kraš - St. Červená Voda 5:0 (3:0)

    20.kolo

    So 23.04. 16:30 Skorošice - Velká Kraš 1:3 (1:1)
    So 23.04. 16:30 St. Červená Voda - Lipová-lázně 1:3 (1:3)
    So 23.04. 16:30 Černá Voda - Javorník B 5:0 (2:0)
    So 23.04. 16:30 SK Vápenná - Žulová B 4:3 (0:3)
    So 23.04. 16:30 Kobylá - Velké Kunětice 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Bernartice - Jeseník B 4:2 (3:0)
    So 23.04. 16:30 Písečná - SK Řetězárna B 3:3 (2:1)

    22.kolo

    So 07.05. 16:30 Skorošice - Lipová-lázně 1:3 (1:2)
    So 07.05. 16:30 Velká Kraš - Javorník B 3:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 St. Červená Voda - Žulová B 5:2 (3:2)
    So 07.05. 16:30 Černá Voda - Velké Kunětice 5:2 (2:0)
    So 07.05. 16:30 SK Vápenná - Zlaté Hory B 2:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Kobylá - Jeseník B 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Bernartice - Písečná 2:5 (1:2)

    24.kolo

    So 21.05. 16:30 Skorošice - Javorník B 2:3 (1:2)
    So 21.05. 16:30 Lipová-lázně - Žulová B 6:0 (4:0)
    So 21.05. 16:30 Velká Kraš - Velké Kunětice 3:3 (1:1)
    So 21.05. 16:30 St. Červená Voda - Zlaté Hory B 0:5 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Černá Voda - Jeseník B 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 SK Vápenná - SK Řetězárna B 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Kobylá - Písečná 1:2 (1:1)

    25.kolo

    So 28.05. 16:30 Bernartice - Kobylá 7:1 (3:0)
    So 28.05. 16:30 Písečná - SK Vápenná 2:1 (0:0)
    So 28.05. 16:30 SK Řetězárna B - Černá Voda 2:3 (1:2)
    So 28.05. 16:30 Jeseník B - St. Červená Voda 4:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Zlaté Hory B - Velká Kraš 5:1 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Velké Kunětice - Lipová-lázně 1:5 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Žulová B - Javorník B 0:8 (0:3)

    26.kolo

    So 04.06. 16:30 Skorošice - Žulová B 4:2 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Javorník B - Velké Kunětice 6:1 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Lipová-lázně - Zlaté Hory B 5:0 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Velká Kraš - Jeseník B 1:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 St. Červená Voda - SK Řetězárna B 2:2 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Černá Voda - Písečná 2:2 (1:2)
    So 04.06. 16:30 SK Vápenná - Bernartice 2:3 (1:0)

    27.kolo

    So 11.06. 16:30 Kobylá - Skorošice 3:7 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Bernartice - Černá Voda 2:0 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Písečná - St. Červená Voda 8:3 (4:0)
    So 11.06. 16:30 SK Řetězárna B - Velká Kraš 9:0 (4:0)
    So 11.06. 16:30 Jeseník B - Lipová-lázně 1:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Zlaté Hory B - Javorník B 2:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Velké Kunětice - Žulová B 1:4 (1:0)

    28.kolo

    So 18.06. 16:30 Skorošice - Velké Kunětice 8:2 (4:0)
    So 18.06. 16:30 Žulová B - Zlaté Hory B 3:2 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Javorník B - Jeseník B 4:2 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Lipová-lázně - SK Řetězárna B 1:2 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Velká Kraš - Písečná 3:4 (1:3)
    So 18.06. 16:30 St. Červená Voda - Bernartice 0:2 (0:1)
    So 18.06. 16:30 SK Vápenná - Kobylá 5:1 (2:0)

    29.kolo

    So 25.06. 16:30 SK Vápenná - Skorošice 2:0
    So 25.06. 16:30 Kobylá - Černá Voda 0:22
    So 25.06. 16:30 Bernartice - Velká Kraš 5:3 (0:2)
    So 25.06. 16:30 Písečná - Lipová-lázně 1:1
    So 25.06. 16:30 SK Řetězárna B - Javorník B 0:10
    So 25.06. 16:30 Jeseník B - Žulová B 6:0 (0:)
    So 25.06. 16:30 Zlaté Hory B - Velké Kunětice 9:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 19 4 5 81:33 61
    2. 28 18 6 4 98:42 60
    3. 28 18 6 4 102:51 60
    4. 28 18 5 5 117:46 59
    5. 28 15 6 7 68:34 51
    6. 28 14 6 8 73:48 48
    7. 28 11 8 9 74:81 41
    8. 28 12 2 14 68:56 38
    9. 28 10 5 13 56:67 35
    10. 28 9 6 13 55:85 33
    11. 28 9 3 16 42:69 30
    12. 28 8 4 16 66:79 28
    13. 28 8 3 17 44:80 27
    14. 28 4 6 18 42:83 18
    15. 28 0 4 24 23:155 4