Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 14. srpna 2020
svátek má Alan.
Hlavní menu
  • ID: 3109
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
4734
Týden:
37
Dnes:
4
On-line:
1

1.kolo

03.08. 20:30 Mechelen - Anderlecht 0:1 (0:0)
So 04.08. 20:00 Club Bruggy - Mons 2:1 (1:1)
So 04.08. 20:00 Genk - Cercle Bruggy 3:1 (3:1)
So 04.08. 20:00 Charleroi - KSV Roeselare 1:1 (1:0)
So 04.08. 20:00 Lokeren - St. Truiden 2:1 (1:0)
So 04.08. 20:00 FC Molenbeek - Westerlo 0:1 (0:0)
So 04.08. 20:00 FCV Dender EH - Beerschot AC 1:2 (0:0)
Ne 05.08. 18:00 Mouscron - Gent 1:4 (1:2)
Ne 05.08. 20:30 Waregem - St. Lutych 1:4 (1:1)

2.kolo

10.08. 20:30 Westerlo - Charleroi 1:0 (1:0)
So 11.08. 18:00 Gent - Genk 5:0 (1:0)
So 11.08. 20:00 Anderlecht - Lokeren 1:0 (0:0)
So 11.08. 20:00 St. Lutych - FC Molenbeek 4:1 (2:0)
So 11.08. 20:00 Mons - Mechelen 1:1 (0:0)
So 11.08. 20:00 Cercle Bruggy - Waregem 2:0 (1:0)
So 11.08. 20:00 KSV Roeselare - FCV Dender EH 3:1 (2:0)
So 11.08. 20:00 St. Truiden - Mouscron 0:2 (0:0)
Ne 12.08. 18:00 Beerschot AC - Club Bruggy 0:1 (0:0)

3.kolo

17.08. 20:30 Club Bruggy - St. Truiden 3:2 (1:2)
So 18.08. 18:00 FCV Dender EH - Anderlecht 2:2 (2:2)
So 18.08. 20:00 Genk - KSV Roeselare 0:0 (0:0)
So 18.08. 20:00 Waregem - Westerlo 1:0 (1:0)
So 18.08. 20:00 Charleroi - Mechelen 1:0 (0:0)
So 18.08. 20:00 Lokeren - Beerschot AC 0:0 (0:0)
So 18.08. 20:00 FC Molenbeek - Gent 0:2 (0:0)
So 18.08. 20:00 Mouscron - Mons 3:1 (2:1)
Ne 19.08. 18:00 St. Lutych - Cercle Bruggy 4:1 (3:1)

4.kolo

So 25.08. 18:00 Beerschot AC - Genk 1:2 (0:1)
So 25.08. 20:00 Anderlecht - FC Molenbeek 3:0 (2:0)
So 25.08. 20:00 Mons - Lokeren 0:1 (0:1)
So 25.08. 20:00 Cercle Bruggy - FCV Dender EH 3:0 (1:0)
So 25.08. 20:00 Gent - Waregem 1:1 (1:1)
So 25.08. 20:00 KSV Roeselare - St. Lutych 0:4 (0:2)
So 25.08. 20:00 Westerlo - Mouscron 0:2 (0:0)
Ne 26.08. 18:00 St. Truiden - Charleroi 1:3 (0:1)
Ne 26.08. 20:30 Mechelen - Club Bruggy 1:1 (0:1)

5.kolo

31.08. 20:30 Charleroi - Mons 3:1 (1:0)
So 01.09. 20:00 FCV Dender EH - St. Truiden 1:0 (0:0)
So 01.09. 20:00 Genk - Westerlo 1:0 (0:0)
So 01.09. 20:00 FC Molenbeek - KSV Roeselare 0:0 (0:0)
So 01.09. 20:00 Lokeren - Mechelen 3:1 (2:0)
So 01.09. 20:00 Cercle Bruggy - Gent 4:1 (2:0)
So 01.09. 20:00 Waregem - Beerschot AC 2:1 (1:1)
Ne 02.09. 18:00 Mouscron - Anderlecht 1:2 (1:1)
Ne 02.09. 20:30 St. Lutych - Club Bruggy 2:1 (0:0)

6.kolo

So 15.09. 20:00 Club Bruggy - Lokeren 1:1 (0:0)
So 15.09. 20:00 Anderlecht - Waregem 2:2 (1:0)
So 15.09. 20:00 Mons - FC Molenbeek 2:1 (0:1)
So 15.09. 20:00 Mechelen - Mouscron 2:2 (0:1)
So 15.09. 20:00 KSV Roeselare - Cercle Bruggy 0:2 (0:0)
So 15.09. 20:00 Westerlo - FCV Dender EH 0:0 (0:0)
So 15.09. 20:00 Beerschot AC - Charleroi 1:0 (0:0)
Ne 16.09. 18:00 Gent - St. Lutych 1:1 (1:0)
Ne 16.09. 20:30 St. Truiden - Genk 1:2 (1:2)

7.kolo

So 22.09. 20:00 Waregem - Mechelen 2:0 (0:0)
So 22.09. 20:00 Cercle Bruggy - Beerschot AC 1:1 (1:1)
So 22.09. 20:00 Gent - KSV Roeselare 1:1 (1:1)
So 22.09. 20:00 FC Molenbeek - St. Truiden 2:0 (0:0)
So 22.09. 20:00 Mouscron - Lokeren 2:0 (1:0)
So 22.09. 20:00 FCV Dender EH - Mons 0:3 (0:1)
Ne 23.09. 18:00 Charleroi - Club Bruggy 1:1 (0:0)
Ne 23.09. 20:30 Genk - Anderlecht 1:1 (0:0)
Po 24.09. 20:30 St. Lutych - Westerlo 2:1 (1:1)

8.kolo

28.09. 20:30 Mons - Genk 1:1 (0:1)
So 29.09. 20:00 Club Bruggy - Mouscron 1:0 (0:0)
So 29.09. 20:00 Anderlecht - Charleroi 0:1 (0:1)
So 29.09. 20:00 Lokeren - FC Molenbeek 0:1 (0:0)
So 29.09. 20:00 KSV Roeselare - Waregem 3:2 (1:1)
So 29.09. 20:00 St. Truiden - St. Lutych 0:0 (0:0)
So 29.09. 20:00 Westerlo - Cercle Bruggy 1:1 (0:1)
Ne 30.09. 18:00 Mechelen - FCV Dender EH 2:2 (1:2)
Ne 30.09. 20:30 Beerschot AC - Gent 2:2 (0:2)

9.kolo

05.10. 20:30 Charleroi - Mouscron 1:3 (1:1)
So 06.10. 20:00 Genk - Mechelen 2:1 (1:0)
So 06.10. 20:00 Waregem - Mons 2:1 (1:0)
So 06.10. 20:00 Cercle Bruggy - St. Truiden 5:1 (2:1)
So 06.10. 20:00 Gent - Westerlo 1:1 (1:0)
So 06.10. 20:00 FCV Dender EH - Lokeren 0:1 (0:0)
Ne 07.10. 18:00 St. Lutych - Beerschot AC 3:1 (3:1)
Ne 07.10. 20:30 FC Molenbeek - Club Bruggy 1:3 (0:3)
Ne 07.10. 20:30 KSV Roeselare - Anderlecht 2:2 (1:0)

10.kolo

So 20.10. 20:00 Club Bruggy - FCV Dender EH 2:0 (0:0)
So 20.10. 20:00 Lokeren - Charleroi 1:0 (0:0)
So 20.10. 20:00 Mechelen - Cercle Bruggy 0:4 (0:1)
So 20.10. 20:00 Mouscron - Genk 1:1 (0:1)
So 20.10. 20:00 St. Truiden - Waregem 2:1 (1:1)
So 20.10. 20:00 Westerlo - KSV Roeselare 6:0 (2:0)
So 20.10. 20:00 Beerschot AC - FC Molenbeek 3:0 (1:0)
Ne 21.10. 18:00 Mons - St. Lutych 1:1 (0:0)
Ne 21.10. 20:30 Anderlecht - Gent 2:1 (2:0)

11.kolo

26.10. 20:30 Gent - Mons 2:0 (2:0)
So 27.10. 20:00 St. Lutych - Mechelen 2:2 (1:1)
So 27.10. 20:00 Waregem - Lokeren 1:1 (1:0)
So 27.10. 20:00 FC Molenbeek - Charleroi 1:2 (1:1)
So 27.10. 20:00 KSV Roeselare - St. Truiden 2:0 (1:0)
So 27.10. 20:00 FCV Dender EH - Mouscron 0:3 (0:1)
So 27.10. 20:00 Westerlo - Beerschot AC 1:2 (1:0)
Ne 28.10. 18:00 Cercle Bruggy - Anderlecht 0:0 (0:0)
Ne 28.10. 20:30 Genk - Club Bruggy 1:2 (0:1)

12.kolo

02.11. 20:30 Mouscron - St. Lutych 0:0 (0:0)
So 03.11. 20:00 Mons - Cercle Bruggy 0:2 (0:1)
So 03.11. 20:00 Anderlecht - Westerlo 3:1 (1:1)
So 03.11. 20:00 Club Bruggy - Waregem 1:0 (1:0)
So 03.11. 20:00 Charleroi - FCV Dender EH 1:0 (0:0)
So 03.11. 20:00 St. Truiden - Gent 2:1 (0:0)
So 03.11. 20:00 Beerschot AC - KSV Roeselare 2:0 (1:0)
Ne 04.11. 18:00 Mechelen - FC Molenbeek 4:0 (2:0)
Ne 04.11. 20:30 Lokeren - Genk 1:1 (1:0)

13.kolo

09.11. 20:30 Cercle Bruggy - Club Bruggy 1:2 (1:1)
So 10.11. 20:00 St. Lutych - Lokeren 1:0 (1:0)
So 10.11. 20:00 Genk - Charleroi 1:0 (1:0)
So 10.11. 20:00 Waregem - Mouscron 2:1 (2:0)
So 10.11. 20:00 FC Molenbeek - FCV Dender EH 4:1 (1:0)
So 10.11. 20:00 Westerlo - St. Truiden 2:0 (0:0)
Ne 11.11. 18:00 Gent - Mechelen 4:1 (3:1)
Ne 11.11. 20:30 Beerschot AC - Anderlecht 2:0 (1:0)
Po 12.11. 20:30 KSV Roeselare - Mons 4:3 (2:1)

14.kolo

30.11. 20:30 Anderlecht - St. Lutych 0:0 (0:0)
So 01.12. 20:00 Mons - Westerlo 1:3 (0:1)
So 01.12. 20:00 St. Truiden - Beerschot AC 0:3 (0:0)
So 01.12. 20:00 Mouscron - FC Molenbeek 1:1 (0:0)
So 01.12. 20:00 Mechelen - KSV Roeselare 4:3 (3:1)
So 01.12. 20:00 Lokeren - Cercle Bruggy 1:1 (1:0)
So 01.12. 20:00 Charleroi - Waregem 2:3 (1:2)
Ne 02.12. 18:00 FCV Dender EH - Genk 2:0 (1:0)
Ne 02.12. 20:30 Club Bruggy - Gent 0:0 (0:0)

15.kolo

07.12. 20:30 St. Lutych - Charleroi 5:1 (3:0)
So 08.12. 20:00 Waregem - FCV Dender EH 1:2 (1:0)
So 08.12. 20:00 Cercle Bruggy - Mouscron 3:0 (2:0)
So 08.12. 20:00 Gent - Lokeren 4:2 (1:0)
So 08.12. 20:00 FC Molenbeek - Genk 0:5 (K:)
So 08.12. 20:00 Westerlo - Mechelen 1:1 (0:1)
So 08.12. 20:00 Beerschot AC - Mons 2:0 (0:0)
Ne 09.12. 18:00 KSV Roeselare - Club Bruggy 1:2 (1:0)
Ne 09.12. 20:30 St. Truiden - Anderlecht 4:3 (2:3)

16.kolo

14.12. 20:30 Genk - Waregem 5:2 (1:2)
So 15.12. 20:00 Mons - St. Truiden 0:0 (0:0)
So 15.12. 20:00 Lokeren - Westerlo 1:1 (1:0)
So 15.12. 20:00 Mechelen - Beerschot AC 1:2 (1:1)
So 15.12. 20:00 FC Molenbeek - Cercle Bruggy 1:4 (0:3)
So 15.12. 20:00 Mouscron - KSV Roeselare 1:3 (0:2)
So 15.12. 20:00 FCV Dender EH - St. Lutych 0:0 (0:0)
Ne 16.12. 13:00 Club Bruggy - Anderlecht 1:0 (0:0)
Ne 16.12. 18:00 Charleroi - Gent 1:2 (0:1)

17.kolo

Po 22.01. 20:00 KSV Roeselare - Lokeren 1:1 (1:0)
Po 22.01. 20:30 Westerlo - Club Bruggy 0:0 (0:0)
So 22.12. 20:00 Anderlecht - Mons 3:2 (3:1)
So 22.12. 20:00 Waregem - FC Molenbeek 1:0 (0:0)
So 22.12. 20:00 Gent - FCV Dender EH 2:4 (1:2)
So 22.12. 20:00 St. Truiden - Mechelen 0:1 (0:1)
So 22.12. 20:00 Beerschot AC - Mouscron 3:0 (2:0)
Ne 23.12. 18:00 Cercle Bruggy - Charleroi 3:1 (1:0)
Ne 23.12. 20:30 St. Lutych - Genk 3:1 (1:0)

18.kolo

18.01. 20:30 Mons - Club Bruggy 0:1 (0:0)
So 19.01. 20:00 St. Lutych - Waregem 3:1 (1:1)
So 19.01. 20:00 KSV Roeselare - Charleroi 1:2 (1:1)
So 19.01. 20:00 St. Truiden - Lokeren 1:1 (0:1)
So 19.01. 20:00 Anderlecht - Mechelen 1:0 (1:0)
So 19.01. 20:00 Westerlo - FC Molenbeek 7:2 (4:2)
So 19.01. 20:00 Beerschot AC - FCV Dender EH 1:0 (1:0)
Ne 20.01. 18:00 Gent - Mouscron 2:0 (1:0)
Ne 20.01. 20:30 Cercle Bruggy - Genk 5:1 (1:0)

19.kolo

25.01. 20:30 Waregem - Cercle Bruggy 0:3 (0:2)
So 26.01. 20:00 Mechelen - Mons 2:0 (1:0)
So 26.01. 20:00 Genk - Gent 3:3 (1:2)
So 26.01. 20:00 FCV Dender EH - KSV Roeselare 2:1 (1:1)
So 26.01. 20:00 Mouscron - St. Truiden 0:0 (0:0)
So 26.01. 20:00 Charleroi - Westerlo 1:1 (0:0)
So 26.01. 20:00 Club Bruggy - Beerschot AC 3:0 (0:0)
Ne 27.01. 18:00 Lokeren - Anderlecht 0:0 (0:0)
Ne 27.01. 20:30 FC Molenbeek - St. Lutych 0:1 (0:1)

20.kolo

So 02.02. 20:00 KSV Roeselare - Genk 0:0 (0:0)
So 02.02. 20:00 Westerlo - Waregem 1:1 (1:0)
So 02.02. 20:00 Mechelen - Charleroi 1:0 (0:0)
So 02.02. 20:00 Gent - FC Molenbeek 1:0 (1:0)
So 02.02. 20:00 Mons - Mouscron 2:0 (0:0)
So 02.02. 20:00 Anderlecht - FCV Dender EH 1:0 (1:0)
Ne 03.02. 13:00 St. Truiden - Club Bruggy 1:1 (0:0)
Ne 03.02. 18:00 Beerschot AC - Lokeren 1:1 (0:1)
Ne 03.02. 20:30 Cercle Bruggy - St. Lutych 0:0 (0:0)

21.kolo

So 09.02. 20:00 FC Molenbeek - Anderlecht 2:4 (1:2)
So 09.02. 20:00 Lokeren - Mons 1:2 (0:1)
So 09.02. 20:00 FCV Dender EH - Cercle Bruggy 2:4 (1:1)
So 09.02. 20:00 Club Bruggy - Mechelen 2:0 (1:0)
So 09.02. 20:00 St. Lutych - KSV Roeselare 0:0 (0:0)
So 09.02. 20:00 Charleroi - St. Truiden 1:1 (1:1)
So 09.02. 20:00 Mouscron - Westerlo 1:2 (0:1)
Ne 10.02. 18:00 Waregem - Gent 2:1 (1:0)
Ne 10.02. 20:30 Genk - Beerschot AC 1:3 (0:0)

22.kolo

15.02. 20:30 Gent - Cercle Bruggy 3:2 (1:0)
So 16.02. 20:00 Westerlo - Genk 2:1 (1:1)
So 16.02. 20:00 Beerschot AC - Waregem 0:0 (0:0)
So 16.02. 20:00 Mons - Charleroi 0:0 (0:0)
So 16.02. 20:00 Mechelen - Lokeren 1:1 (0:0)
So 16.02. 20:00 KSV Roeselare - FC Molenbeek 2:0 (1:0)
So 16.02. 20:00 St. Truiden - FCV Dender EH 1:2 (0:0)
Ne 17.02. 15:00 Club Bruggy - St. Lutych 1:2 (0:0)
Ne 17.02. 18:00 Anderlecht - Mouscron 2:1 (2:0)

23.kolo

22.02. 20:30 Genk - St. Truiden 0:1 (0:0)
So 23.02. 20:00 FC Molenbeek - Mons 1:1 (0:1)
So 23.02. 20:00 St. Lutych - Gent 0:0 (0:0)
So 23.02. 20:00 Mouscron - Mechelen 0:1 (0:1)
So 23.02. 20:00 Cercle Bruggy - KSV Roeselare 0:0 (0:0)
So 23.02. 20:00 FCV Dender EH - Westerlo 2:0 (1:0)
So 23.02. 20:00 Charleroi - Beerschot AC 0:0 (0:0)
Ne 24.02. 18:00 Lokeren - Club Bruggy 0:1 (0:0)
Ne 24.02. 20:30 Waregem - Anderlecht 1:0 (1:0)

24.kolo

29.02. 20:30 Club Bruggy - Charleroi 0:2 (0:0)
So 01.03. 20:00 Westerlo - St. Lutych 1:3 (1:0)
So 01.03. 20:00 Mechelen - Waregem 2:1 (1:0)
So 01.03. 20:00 KSV Roeselare - Gent 0:1 (0:0)
So 01.03. 20:00 St. Truiden - FC Molenbeek 1:1 (1:0)
So 01.03. 20:00 Lokeren - Mouscron 0:0 (0:0)
So 01.03. 20:00 Mons - FCV Dender EH 2:2 (1:2)
Ne 02.03. 18:00 Beerschot AC - Cercle Bruggy 3:0 (2:0)
Ne 02.03. 20:30 Anderlecht - Genk 1:0 (1:0)

25.kolo

07.03. 20:30 St. Lutych - St. Truiden 2:1 (2:1)
So 08.03. 20:00 Mouscron - Club Bruggy 2:0 (2:0)
So 08.03. 20:00 Genk - Mons 1:2 (1:1)
So 08.03. 20:00 FC Molenbeek - Lokeren 2:0 (2:0)
So 08.03. 20:00 FCV Dender EH - Mechelen 0:3 (0:1)
So 08.03. 20:00 Waregem - KSV Roeselare 3:1 (2:0)
So 08.03. 20:00 Cercle Bruggy - Westerlo 1:0 (1:0)
Ne 09.03. 18:00 Gent - Beerschot AC 2:1 (1:0)
Ne 09.03. 20:30 Charleroi - Anderlecht 0:2 (0:2)

26.kolo

14.03. 20:30 Beerschot AC - St. Lutych 1:2 (0:1)
So 15.03. 20:00 Mouscron - Charleroi 3:1 (1:0)
So 15.03. 20:00 Mons - Waregem 3:0 (1:0)
So 15.03. 20:00 Lokeren - FCV Dender EH 1:0 (1:0)
So 15.03. 20:00 Club Bruggy - FC Molenbeek 1:0 (0:0)
So 15.03. 20:00 Westerlo - Gent 2:0 (1:0)
So 15.03. 20:00 St. Truiden - Cercle Bruggy 0:0 (0:0)
Ne 16.03. 18:00 Anderlecht - KSV Roeselare 5:0 (2:0)
Ne 16.03. 20:30 Mechelen - Genk 2:2 (1:1)

27.kolo

21.03. 20:30 Genk - Mouscron 3:1 (1:1)
So 22.03. 20:00 FCV Dender EH - Club Bruggy 1:0 (0:0)
So 22.03. 20:00 Charleroi - Lokeren 1:0 (0:0)
So 22.03. 20:00 Cercle Bruggy - Mechelen 2:0 (1:0)
So 22.03. 20:00 Waregem - St. Truiden 3:2 (1:0)
So 22.03. 20:00 KSV Roeselare - Westerlo 0:2 (0:0)
So 22.03. 20:00 FC Molenbeek - Beerschot AC 1:2 (1:0)
Ne 23.03. 18:00 Gent - Anderlecht 2:3 (0:2)
Ne 23.03. 20:30 St. Lutych - Mons 2:0 (0:0)

28.kolo

So 29.03. 20:00 Mechelen - St. Lutych 0:1 (0:0)
So 29.03. 20:00 Lokeren - Waregem 0:0 (0:0)
So 29.03. 20:00 Mons - Gent 4:0 (2:0)
So 29.03. 20:00 Charleroi - FC Molenbeek 1:0 (0:0)
So 29.03. 20:00 St. Truiden - KSV Roeselare 0:1 (0:0)
So 29.03. 20:00 Mouscron - FCV Dender EH 2:1 (1:1)
So 29.03. 20:00 Beerschot AC - Westerlo 0:2 (0:0)
Ne 30.03. 18:00 Anderlecht - Cercle Bruggy 3:1 (1:1)
Ne 30.03. 20:30 Club Bruggy - Genk 2:6 (1:4)

29.kolo

04.04. 20:30 Gent - St. Truiden 2:3 (0:2)
So 05.04. 20:00 Waregem - Club Bruggy 2:3 (0:2)
So 05.04. 20:00 Cercle Bruggy - Mons 0:0 (0:0)
So 05.04. 20:00 FCV Dender EH - Charleroi 2:4 (1:1)
So 05.04. 20:00 Genk - Lokeren 2:3 (0:0)
So 05.04. 20:00 FC Molenbeek - Mechelen 2:2 (1:2)
So 05.04. 20:00 KSV Roeselare - Beerschot AC 1:0 (1:0)
Ne 06.04. 18:00 St. Lutych - Mouscron 1:0 (0:0)
Ne 06.04. 20:30 Westerlo - Anderlecht 0:2 (0:2)

30.kolo

11.04. 20:30 Lokeren - St. Lutych 0:0 (0:0)
So 12.04. 20:00 Charleroi - Genk 3:1 (2:1)
So 12.04. 20:00 Mouscron - Waregem 0:2 (0:1)
So 12.04. 20:00 Mechelen - Gent 1:0 (0:0)
So 12.04. 20:00 FCV Dender EH - FC Molenbeek 1:1 (0:0)
So 12.04. 20:00 Mons - KSV Roeselare 1:1 (1:1)
So 12.04. 20:00 St. Truiden - Westerlo 0:2 (0:0)
Ne 13.04. 18:00 Club Bruggy - Cercle Bruggy 1:0 (0:0)
Ne 13.04. 20:30 Anderlecht - Beerschot AC 2:0 (0:0)

31.kolo

18.04. 20:30 Cercle Bruggy - Lokeren 3:2 (1:1)
So 19.04. 20:00 Westerlo - Mons 0:0 (0:0)
So 19.04. 20:00 Waregem - Charleroi 2:2 (0:2)
So 19.04. 20:00 KSV Roeselare - Mechelen 2:2 (2:2)
So 19.04. 20:00 FC Molenbeek - Mouscron 0:2 (0:1)
So 19.04. 20:00 Genk - FCV Dender EH 2:0 (0:0)
So 19.04. 20:00 Beerschot AC - St. Truiden 2:1 (2:0)
Ne 20.04. 18:00 Gent - Club Bruggy 0:0 (0:0)
Ne 20.04. 20:30 St. Lutych - Anderlecht 2:0 (0:0)

32.kolo

25.04. 20:30 Lokeren - Gent 1:1 (1:0)
So 26.04. 20:00 FCV Dender EH - Waregem 2:1 (0:1)
So 26.04. 20:00 Mouscron - Cercle Bruggy 1:0 (1:0)
So 26.04. 20:00 Genk - FC Molenbeek 2:1 (2:1)
So 26.04. 20:00 Anderlecht - St. Truiden 4:1 (0:1)
So 26.04. 20:00 Mechelen - Westerlo 1:0 (0:0)
So 26.04. 20:00 Mons - Beerschot AC 0:0 (0:0)
Ne 27.04. 18:00 Charleroi - St. Lutych 2:1 (1:1)
Ne 27.04. 20:30 Club Bruggy - KSV Roeselare 1:0 (1:0)

33.kolo

02.05. 20:30 Waregem - Genk 2:2 (0:2)
So 03.05. 20:00 Anderlecht - Club Bruggy 2:0 (2:0)
So 03.05. 20:00 St. Truiden - Mons 1:1 (0:1)
So 03.05. 20:00 Gent - Charleroi 2:1 (1:0)
So 03.05. 20:00 Westerlo - Lokeren 1:2 (1:0)
So 03.05. 20:00 Beerschot AC - Mechelen 4:3 (2:0)
So 03.05. 20:00 Cercle Bruggy - FC Molenbeek 0:0 (0:0)
So 03.05. 20:00 KSV Roeselare - Mouscron 2:1 (1:1)
So 03.05. 20:00 St. Lutych - FCV Dender EH 3:0 (2:0)

34.kolo

09.05. 20:30 FC Molenbeek - Waregem 1:2 (0:2)
So 10.05. 20:00 Mons - Anderlecht 1:2 (0:1)
So 10.05. 20:00 Genk - St. Lutych 0:2 (0:1)
So 10.05. 20:00 Charleroi - Cercle Bruggy 1:3 (0:2)
So 10.05. 20:00 FCV Dender EH - Gent 0:3 (0:2)
So 10.05. 20:00 Lokeren - KSV Roeselare 3:0 (1:0)
So 10.05. 20:00 Mechelen - St. Truiden 2:3 (0:3)
So 10.05. 20:00 Club Bruggy - Westerlo 4:0 (2:0)
So 10.05. 20:00 Mouscron - Beerschot AC 1:0 (0:0)
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 34 17 9 8 62:33 60
2. 34 16 7 11 46:34 55
3. 34 13 8 13 47:54 47
4. 34 13 7 14 41:45 46
5. 34 12 9 13 43:37 45
6. 34 12 6 16 38:43 42
7. 34 10 10 14 45:52 40
8. 34 9 11 14 36:55 38
9. 34 7 12 15 37:45 33
10. 34 9 6 19 33:59 33
11. 34 6 9 19 32:58 27
12. 34 4 7 23 27:66 19
13. 10 6 1 3 16:12 51
14. 10 8 2 0 18:6 51
15. 10 3 2 5 14:16 44
16. 10 4 4 2 13:6 43
17. 10 0 4 6 9:22 33
18. 10 1 3 6 9:17 31