Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. června 2019
svátek má Květa.
Hlavní menu
  • ID: 3087
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2379
    Týden:
    20
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Krchleby - Líbivá 0:5
    So 25.08. 16:30 Maletín - Mírov 0:2
    Ne 26.08. 11:00 Leština B - Třeština 2:1
    Ne 26.08. 16:30 Jestřebí - Juv. Mohelnice 1:1
    Ne 26.08. 16:30 Zvole - Hrabová 1:1

    4.kolo

    So 01.09. 16:30 Třeština - Mírov 3:3
    So 01.09. 16:30 Líbivá - Maletín 3:2
    So 01.09. 16:30 Juv. Mohelnice - Zvole 1:1
    So 01.09. 16:30 Leština B - Jestřebí 2:1
    Ne 02.09. 16:30 Hrabová - Krchleby 3:2

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Krchleby - Juv. Mohelnice 2:6
    So 08.09. 16:30 Maletín - Hrabová 1:2
    Ne 09.09. 16:30 Jestřebí - Třeština 0:3
    Ne 09.09. 16:30 Zvole - Leština B 5:1
    Ne 09.09. 16:30 Mírov - Líbivá 1:4

    6.kolo

    So 15.09. 16:00 Třeština - Líbivá 1:6
    So 15.09. 16:00 Juv. Mohelnice - Maletín 2:0
    So 15.09. 16:00 Leština B - Krchleby 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Hrabová - Mírov 4:0
    Ne 16.09. 16:00 Jestřebí - Zvole 1:3

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Krchleby - Jestřebí 0:2
    So 22.09. 16:00 Maletín - Leština B 2:2
    So 22.09. 16:00 Líbivá - Hrabová 3:1
    Ne 23.09. 16:00 Zvole - Třeština 1:1
    Ne 23.09. 16:00 Mírov - Juv. Mohelnice 1:6

    8.kolo

    So 29.09. 11:00 Leština B - Mírov 4:1
    So 29.09. 15:30 Třeština - Hrabová 2:2
    So 29.09. 15:30 Juv. Mohelnice - Líbivá 1:0
    Ne 30.09. 15:30 Jestřebí - Maletín 1:2
    Ne 30.09. 15:30 Zvole - Krchleby 3:0

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Krchleby - Třeština 1:2
    So 06.10. 15:30 Maletín - Zvole 0:4
    So 06.10. 15:30 Líbivá - Leština B 1:1
    Ne 07.10. 15:30 Mírov - Jestřebí 3:2
    Ne 07.10. 15:30 Hrabová - Juv. Mohelnice 1:1

    1.kolo

    So 13.10. 15:00 Juv. Mohelnice - Třeština 3:0
    So 13.10. 15:00 Leština B - Hrabová 2:1
    So 13.10. 15:00 Krchleby - Maletín 3:1
    Ne 14.10. 15:00 Jestřebí - Líbivá 4:1
    Ne 14.10. 15:00 Zvole - Mírov 2:0

    2.kolo

    So 20.10. 15:00 Třeština - Maletín 6:0
    So 20.10. 15:00 Líbivá - Zvole 0:3
    So 20.10. 15:00 Juv. Mohelnice - Leština B 5:2
    Ne 21.10. 15:00 Mírov - Krchleby 3:0
    Ne 21.10. 15:00 Hrabová - Jestřebí 1:3

    12.kolo

    So 05.04. 16:00 Třeština - Leština B 1:1
    So 05.04. 16:00 Líbivá - Krchleby 6:0
    Ne 06.04. 16:00 Juv. Mohelnice - Jestřebí 2:0
    Ne 06.04. 16:00 Hrabová - Zvole 1:0
    Čt 01.05. 14:30 Mírov - Maletín 3:0

    13.kolo

    So 12.04. 16:00 Maletín - Líbivá 0:3
    So 12.04. 16:00 Krchleby - Hrabová 0:6
    Ne 13.04. 16:00 Mírov - Třeština 3:0
    Ne 13.04. 16:00 Zvole - Juv. Mohelnice 1:0
    Ne 13.04. 16:00 Jestřebí - Leština B 2:4

    14.kolo

    So 19.04. 16:30 Třeština - Jestřebí 3:2
    So 19.04. 16:30 Leština B - Zvole 0:0 (0:0)
    So 19.04. 16:30 Juv. Mohelnice - Krchleby 10:1
    So 19.04. 16:30 Líbivá - Mírov 1:2
    Ne 20.04. 16:30 Hrabová - Maletín 4:0

    15.kolo

    So 26.04. 16:30 Líbivá - Třeština 2:1
    So 26.04. 16:30 Krchleby - Leština B 1:4
    Ne 27.04. 16:30 Mírov - Hrabová 2:3
    Ne 27.04. 16:30 Maletín - Juv. Mohelnice 1:2
    Ne 27.04. 16:30 Zvole - Jestřebí 3:1

    16.kolo

    So 03.05. 16:30 Třeština - Zvole 0:3
    So 03.05. 16:30 Jestřebí - Krchleby 7:0
    So 03.05. 16:30 Leština B - Maletín 1:1
    So 03.05. 16:30 Juv. Mohelnice - Mírov 3:0
    Ne 04.05. 16:30 Hrabová - Líbivá 1:3 (0:2)

    17.kolo

    So 10.05. 16:30 Líbivá - Juv. Mohelnice 1:1
    So 10.05. 16:30 Krchleby - Zvole 0:8
    Ne 11.05. 16:30 Hrabová - Třeština 1:2
    Ne 11.05. 16:30 Mírov - Leština B 4:3
    Ne 11.05. 16:30 Maletín - Jestřebí 1:4

    18.kolo

    So 17.05. 16:30 Třeština - Krchleby 8:0
    So 17.05. 16:30 Juv. Mohelnice - Hrabová 2:0
    Ne 18.05. 16:30 Zvole - Maletín 6:0
    Ne 18.05. 16:30 Jestřebí - Mírov 2:1
    Ne 18.05. 16:30 Leština B - Líbivá 1:1

    10.kolo

    So 24.05. 16:30 Maletín - Krchleby 5:2
    Ne 25.05. 16:30 Třeština - Juv. Mohelnice 3:0
    Ne 25.05. 16:30 Hrabová - Leština B 4:1
    Ne 25.05. 16:30 Líbivá - Jestřebí 4:2
    Ne 25.05. 16:30 Mírov - Zvole 1:2

    11.kolo

    So 31.05. 16:30 Maletín - Třeština 1:7
    So 31.05. 16:30 Krchleby - Mírov 1:6
    So 31.05. 16:30 Zvole - Líbivá 0:3
    So 31.05. 16:30 Leština B - Juv. Mohelnice 2:2
    Ne 01.06. 16:30 Jestřebí - Hrabová 2:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 12 4 2 46:11 40
    2. 18 11 5 2 48:17 38
    3. 18 11 3 4 47:22 36
    4. 18 8 4 6 44:31 28
    5. 18 8 3 7 36:27 27
    6. 18 6 8 4 33:33 26
    7. 18 8 1 9 36:40 25
    8. 18 7 1 10 37:34 22
    9. 18 2 2 14 17:57 8
    10. 18 1 1 16 13:85 4