Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 3083
  • Návštěvy: 80/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6905
    Týden:
    80
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 00:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:3 (0:3)
    So 06.08. 00:00 Drnovice - Sparta Praha 0:4 (0:2)
    So 06.08. 00:00 Benešov - České Budějovice 2:1 (1:0)
    So 06.08. 00:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 2:0 (2:0)
    So 06.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 5:1 (3:0)
    So 06.08. 00:00 Hvězda Cheb - Zlín 1:1 (0:0)
    So 06.08. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
    So 06.08. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 2:2 (1:1)
    So 13.08. 00:00 Zlín - Slavia Praha 0:4 (0:2)
    So 13.08. 00:00 Hradec Králové - Hvězda Cheb 0:1 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 0:4 (0:1)
    So 13.08. 00:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    So 13.08. 00:00 Sparta Praha - Benešov 2:0 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Jablonec - Drnovice 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Drnovice - Baník Ostrava 2:1 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Benešov - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Viktoria Žižkov - České Budějovice 4:0 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Hvězda Cheb - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Slavia Praha - Hradec Králové 3:1 (2:1)
    So 20.08. 00:00 Slovan Liberec - Zlín 1:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:2 (2:1)
    So 27.08. 00:00 Zlín - Viktoria Plzeň 2:1 (2:1)
    So 27.08. 00:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    So 27.08. 00:00 České Budějovice - Hvězda Cheb 0:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 3:1 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Jablonec - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    So 27.08. 00:00 Drnovice - Benešov 1:3 (0:2)

    5.kolo

    St 31.08. 00:00 Benešov - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    St 31.08. 00:00 Sigma Olomouc - Drnovice 1:0 (0:0)
    St 31.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 2:1 (1:0)
    St 31.08. 00:00 Hvězda Cheb - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    St 31.08. 00:00 Slavia Praha - České Budějovice 1:2 (0:0)
    St 31.08. 00:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 3:1 (1:0)
    St 31.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    St 31.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Baník Ostrava - Zlín 0:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 České Budějovice - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Jablonec - Hvězda Cheb 3:0 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Drnovice - Viktoria Žižkov 2:2 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Benešov - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Benešov 2:0 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Hvězda Cheb - Drnovice 2:1 (2:1)
    So 17.09. 00:00 Slavia Praha - Jablonec 2:1 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 2:1 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 3:1 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Zlín - Hradec Králové 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Bohemians 1905 - Zlín 1:0 (0:0)
    So 24.09. 00:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 7:2 (3:1)
    So 24.09. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Drnovice - Slavia Praha 1:2 (1:1)
    So 24.09. 00:00 Benešov - Hvězda Cheb 1:2 (0:2)
    So 24.09. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 1:2 (0:1)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 5:2 (3:1)
    So 01.10. 00:00 Hvězda Cheb - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Slavia Praha - Benešov 2:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Slovan Liberec - Drnovice 1:0 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 3:1 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Zlín - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:1 (1:1)

    10.kolo

    Ne 16.10. 00:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 00:00 České Budějovice - Hradec Králové 4:0 (1:0)
    Ne 16.10. 00:00 Sparta Praha - Zlín 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 00:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 00:00 Drnovice - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 00:00 Benešov - Slovan Liberec 0:5 (0:1)
    Ne 16.10. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    Ne 16.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Hvězda Cheb 3:2 (1:1)

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Hvězda Cheb - Baník Ostrava 3:0 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 3:2 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Benešov 2:1 (2:1)
    So 22.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Drnovice 3:1 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Zlín - Jablonec 2:1 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Hradec Králové - Sparta Praha 2:1 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Baník Ostrava - České Budějovice 2:1 (1:1)
    So 29.10. 00:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 3:1 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Jablonec - Hradec Králové 3:0 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Drnovice - Zlín 0:1 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Benešov - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)
    So 29.10. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 3:0 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Hvězda Cheb - Slavia Praha 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Slovan Liberec - Hvězda Cheb 2:0 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 3:2 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Zlín - Benešov 3:1 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Hradec Králové - Drnovice 0:0 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Bohemians 1905 - Jablonec 0:3 (0:1)
    So 05.11. 00:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:0 (0:0)

    14.kolo

    Ne 20.11. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 20.11. 00:00 Jablonec - České Budějovice 1:0 (0:0)
    Ne 20.11. 00:00 Drnovice - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Ne 20.11. 00:00 Benešov - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    Ne 20.11. 00:00 Sigma Olomouc - Zlín 2:1 (0:0)
    Ne 20.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 20.11. 00:00 Hvězda Cheb - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 20.11. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 5:0 (2:0)

    15.kolo

    So 26.11. 00:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 2:1 (0:1)
    So 26.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    So 26.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Hvězda Cheb 6:0 (4:0)
    So 26.11. 00:00 Zlín - Viktoria Žižkov 0:5 (0:2)
    So 26.11. 00:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)
    So 26.11. 00:00 Bohemians 1905 - Benešov 5:2 (2:2)
    So 26.11. 00:00 České Budějovice - Drnovice 2:0 (0:0)
    So 26.11. 00:00 Sparta Praha - Jablonec 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 25.02. 00:00 Baník Ostrava - Jablonec 2:1 (2:0)
    So 25.02. 00:00 Sparta Praha - Drnovice 4:0 (3:0)
    So 25.02. 00:00 České Budějovice - Benešov 1:1 (1:1)
    So 25.02. 00:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 25.02. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    So 25.02. 00:00 Zlín - Hvězda Cheb 3:2 (1:0)
    So 25.02. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    So 25.02. 00:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 04.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 04.03. 00:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    So 04.03. 00:00 Slavia Praha - Zlín 1:0 (1:0)
    So 04.03. 00:00 Hvězda Cheb - Hradec Králové 1:3 (1:1)
    So 04.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 3:4 (1:2)
    So 04.03. 00:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 1:1 (1:1)
    So 04.03. 00:00 Benešov - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 04.03. 00:00 Drnovice - Jablonec 2:1 (1:0)

    18.kolo

    So 11.03. 00:00 Baník Ostrava - Drnovice 1:3 (1:1)
    So 11.03. 00:00 Jablonec - Benešov 2:0 (1:0)
    So 11.03. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 11.03. 00:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 11.03. 00:00 Bohemians 1905 - Hvězda Cheb 2:1 (1:0)
    So 11.03. 00:00 Hradec Králové - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 11.03. 00:00 Zlín - Slovan Liberec 2:1 (0:0)
    So 11.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 18.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    So 18.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Zlín 2:0 (0:0)
    So 18.03. 00:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 4:2 (1:1)
    So 18.03. 00:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 2:1 (2:1)
    So 18.03. 00:00 Hvězda Cheb - České Budějovice 0:2 (0:2)
    So 18.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 18.03. 00:00 Sigma Olomouc - Jablonec 1:2 (0:1)
    So 18.03. 00:00 Benešov - Drnovice 1:2 (1:1)

    20.kolo

    So 01.04. 00:00 Baník Ostrava - Benešov 7:2 (3:2)
    So 01.04. 00:00 Drnovice - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    So 01.04. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    So 01.04. 00:00 Sparta Praha - Hvězda Cheb 1:1 (0:0)
    So 01.04. 00:00 České Budějovice - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    So 01.04. 00:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 3:4 (2:1)
    So 01.04. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Zlín - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 08.04. 00:00 Zlín - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 4:0 (1:0)
    So 08.04. 00:00 Slovan Liberec - České Budějovice 0:1 (0:1)
    So 08.04. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Hvězda Cheb - Jablonec 0:2 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Drnovice 0:1 (0:1)
    So 08.04. 00:00 Sigma Olomouc - Benešov 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 15.04. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 15.04. 00:00 Benešov - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0)
    So 15.04. 00:00 Drnovice - Hvězda Cheb 5:0 (2:0)
    So 15.04. 00:00 Jablonec - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    So 15.04. 00:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 7:1 (5:0)
    So 15.04. 00:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    So 15.04. 00:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 1:2 (0:0)
    So 15.04. 00:00 Hradec Králové - Zlín 2:0 (2:0)

    23.kolo

    So 29.04. 00:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 4:0 (2:0)
    So 29.04. 00:00 Zlín - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 29.04. 00:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 3:0 (2:0)
    So 29.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 29.04. 00:00 Slovan Liberec - Jablonec 2:1 (1:0)
    So 29.04. 00:00 Slavia Praha - Drnovice 2:0 (2:0)
    So 29.04. 00:00 Hvězda Cheb - Benešov 4:0 (2:0)
    So 29.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)

    24.kolo

    Čt 04.05. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 1:3 (1:1)
    Čt 04.05. 00:00 Sigma Olomouc - Hvězda Cheb 2:1 (1:1)
    Čt 04.05. 00:00 Benešov - Slavia Praha 1:5 (0:1)
    Čt 04.05. 00:00 Drnovice - Slovan Liberec 2:1 (1:0)
    Čt 04.05. 00:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    Čt 04.05. 00:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 3:1 (2:0)
    Čt 04.05. 00:00 České Budějovice - Zlín 1:0 (1:0)
    Čt 04.05. 00:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:1 (1:1)

    25.kolo

    So 13.05. 00:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:3 (0:1)
    So 13.05. 00:00 Hradec Králové - České Budějovice 1:3 (0:3)
    So 13.05. 00:00 Zlín - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 13.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 2:0 (1:0)
    So 13.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Drnovice 0:1 (0:1)
    So 13.05. 00:00 Slovan Liberec - Benešov 4:1 (3:1)
    So 13.05. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 13.05. 00:00 Hvězda Cheb - Viktoria Žižkov 1:2 (1:1)

    26.kolo

    So 20.05. 00:00 Baník Ostrava - Hvězda Cheb 1:1 (1:1)
    So 20.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 20.05. 00:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    So 20.05. 00:00 Benešov - Viktoria Plzeň 0:3 (0:0)
    So 20.05. 00:00 Drnovice - Zbrojovka Brno 3:3 (1:2)
    So 20.05. 00:00 Jablonec - Zlín 0:0 (0:0)
    So 20.05. 00:00 Sparta Praha - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    So 20.05. 00:00 České Budějovice - Bohemians 1905 2:0 (1:0)

    27.kolo

    St 24.05. 00:00 České Budějovice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    St 24.05. 00:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    St 24.05. 00:00 Hradec Králové - Jablonec 1:1 (0:0)
    St 24.05. 00:00 Zlín - Drnovice 0:1 (0:0)
    St 24.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Benešov 4:0 (2:0)
    St 24.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    St 24.05. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
    St 24.05. 00:00 Slavia Praha - Hvězda Cheb 1:0 (1:0)

    28.kolo

    Ne 28.05. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    Ne 28.05. 00:00 Hvězda Cheb - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    Ne 28.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    Ne 28.05. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
    Ne 28.05. 00:00 Benešov - Zlín 0:3 (0:2)
    Ne 28.05. 00:00 Drnovice - Hradec Králové 5:2 (2:2)
    Ne 28.05. 00:00 Jablonec - Bohemians 1905 3:1 (1:1)
    Ne 28.05. 00:00 Sparta Praha - České Budějovice 4:0 (1:0)

    29.kolo

    Čt 01.06. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    Čt 01.06. 00:00 České Budějovice - Jablonec 1:0 (0:0)
    Čt 01.06. 00:00 Bohemians 1905 - Drnovice 2:5 (2:3)
    Čt 01.06. 00:00 Hradec Králové - Benešov 5:0 (1:0)
    Čt 01.06. 00:00 Zlín - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    Čt 01.06. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
    Čt 01.06. 00:00 Viktoria Plzeň - Hvězda Cheb 1:0 (0:0)
    Čt 01.06. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:0 (1:0)

    30.kolo

    Ne 11.06. 00:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 2:0 (2:0)
    Ne 11.06. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:3 (2:1)
    Ne 11.06. 00:00 Hvězda Cheb - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 11.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Zlín 5:1 (1:1)
    Ne 11.06. 00:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 2:0 (0:0)
    Ne 11.06. 00:00 Benešov - Bohemians 1905 3:4 (2:2)
    Ne 11.06. 00:00 Drnovice - České Budějovice 3:1 (0:1)
    Ne 11.06. 00:00 Jablonec - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 22 4 4 64:17 70
    2. 30 19 7 4 52:20 64
    3. 30 15 9 6 52:27 54
    4. 30 16 3 11 49:46 51
    5. 30 15 4 11 61:38 49
    6. 30 15 3 12 46:44 48
    7. 30 12 10 8 29:28 46
    8. 30 12 7 11 31:31 43
    9. 30 12 4 14 32:37 40
    10. 30 11 6 13 37:33 39
    11. 30 10 8 12 36:41 38
    12. 30 10 6 14 35:45 36
    13. 30 8 7 15 29:45 31
    14. 30 8 6 16 21:40 30
    15. 30 6 5 19 35:62 23
    16. 30 15 8 7 52:39 53