Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 3082
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3215
    Týden:
    16
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    10.08. 16:30 Hanušovice - Petrov-Sobotín 0:2
    So 11.08. 16:30 Staré Město - Loštice B 3:5 (3:3)
    Ne 12.08. 16:30 Písařov - Rapotín 2:0
    Ne 12.08. 16:30 Postřelmov - Palonín 3:2
    Ne 12.08. 16:30 Bludov B - Dubicko 4:2
    Ne 12.08. 16:30 Podolí - Brníčko 1:1
    Ne 12.08. 16:30 Lukavice - Úsov 1:1

    2.kolo

    So 18.08. 14:00 Palonín - Bludov B 1:0 (1:0)
    So 18.08. 16:30 Rapotín - Hanušovice 3:0
    So 18.08. 16:30 Dubicko - Podolí 1:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Písařov - Staré Město 2:0
    Ne 19.08. 16:30 Úsov - Petrov-Sobotín 3:2
    Ne 19.08. 16:30 Brníčko - Lukavice 1:2
    Ne 19.08. 16:30 Loštice B - Postřelmov 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Postřelmov - Písařov 0:0 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Bludov B - Loštice B 0:4 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Hanušovice - Úsov 1:0
    Ne 26.08. 16:30 Staré Město - Rapotín 0:1
    Ne 26.08. 16:30 Podolí - Palonín 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Lukavice - Dubicko 2:2
    Ne 26.08. 16:30 Petrov-Sobotín - Brníčko 2:0

    4.kolo

    So 01.09. 16:30 Dubicko - Petrov-Sobotín 1:2
    So 01.09. 16:30 Loštice B - Podolí 3:2 (1:1)
    So 01.09. 16:30 Staré Město - Postřelmov 4:3
    Ne 02.09. 16:30 Rapotín - Úsov 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Brníčko - Hanušovice 1:3
    Ne 02.09. 16:30 Palonín - Lukavice 2:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Písařov - Bludov B 4:0

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Petrov-Sobotín - Palonín 4:1 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Hanušovice - Dubicko 1:2
    Ne 09.09. 16:30 Postřelmov - Rapotín 4:1
    Ne 09.09. 16:30 Bludov B - Staré Město 0:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Podolí - Písařov 4:2 (0:2)
    Ne 09.09. 16:30 Lukavice - Loštice B 2:1
    Ne 09.09. 16:30 Úsov - Brníčko 4:2

    6.kolo

    So 15.09. 16:00 Rapotín - Brníčko 1:0
    So 15.09. 16:00 Dubicko - Úsov 1:0
    So 15.09. 16:00 Staré Město - Podolí 2:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Palonín - Hanušovice 3:0
    Ne 16.09. 16:00 Loštice B - Petrov-Sobotín 0:1
    Ne 16.09. 16:00 Písařov - Lukavice 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Postřelmov - Bludov B 0:1

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Petrov-Sobotín - Písařov 1:1
    So 22.09. 16:00 Hanušovice - Loštice B 0:2 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Brníčko - Dubicko 1:0
    Ne 23.09. 16:00 Bludov B - Rapotín 1:2
    Ne 23.09. 16:00 Podolí - Postřelmov 0:2 (0:1)
    Ne 23.09. 16:00 Lukavice - Staré Město 0:2
    Ne 23.09. 16:00 Úsov - Palonín 2:1

    8.kolo

    So 29.09. 15:30 Rapotín - Dubicko 0:1
    So 29.09. 15:30 Staré Město - Petrov-Sobotín 1:2
    Ne 30.09. 15:30 Palonín - Brníčko 0:3
    Ne 30.09. 15:30 Loštice B - Úsov 3:1 (3:1)
    Ne 30.09. 15:30 Písařov - Hanušovice 1:0
    Ne 30.09. 15:30 Postřelmov - Lukavice 2:1
    Ne 30.09. 15:30 Bludov B - Podolí 1:0

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Petrov-Sobotín - Postřelmov 1:0
    So 06.10. 15:30 Hanušovice - Staré Město 0:2
    So 06.10. 15:30 Brníčko - Loštice B 1:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:30 Podolí - Rapotín 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:30 Lukavice - Bludov B 2:2
    Ne 07.10. 15:30 Úsov - Písařov 3:2
    Ne 07.10. 15:30 Dubicko - Palonín 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 13.10. 15:00 Rapotín - Palonín 4:1
    So 13.10. 15:00 Staré Město - Úsov 1:3
    Ne 14.10. 15:00 Loštice B - Dubicko 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Písařov - Brníčko 2:0
    Ne 14.10. 15:00 Postřelmov - Hanušovice 3:0
    Ne 14.10. 15:00 Bludov B - Petrov-Sobotín 2:8
    Ne 14.10. 15:00 Podolí - Lukavice 0:3

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Petrov-Sobotín - Podolí 2:0
    So 20.10. 15:00 Hanušovice - Bludov B 1:0
    So 20.10. 15:00 Brníčko - Staré Město 2:0
    Ne 21.10. 15:00 Lukavice - Rapotín 3:0
    Ne 21.10. 15:00 Úsov - Postřelmov 0:3
    Ne 21.10. 15:00 Dubicko - Písařov 1:0
    Ne 21.10. 15:00 Palonín - Loštice B 1:2 (1:2)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Rapotín - Loštice B 3:5
    So 27.10. 14:30 Staré Město - Dubicko 2:4
    Ne 28.10. 14:30 Písařov - Palonín 2:1
    Ne 28.10. 14:30 Postřelmov - Brníčko 2:0
    Ne 28.10. 14:30 Bludov B - Úsov 2:0
    Ne 28.10. 14:30 Podolí - Hanušovice 4:2
    Ne 28.10. 14:30 Lukavice - Petrov-Sobotín 0:1

    13.kolo

    So 03.11. 13:30 Petrov-Sobotín - Rapotín 2:1
    So 03.11. 13:30 Hanušovice - Lukavice 2:3
    So 03.11. 13:30 Brníčko - Bludov B 2:6
    Ne 04.11. 13:30 Úsov - Podolí 1:2
    Ne 04.11. 13:30 Dubicko - Postřelmov 3:0
    Ne 04.11. 13:30 Palonín - Staré Město 3:6
    Ne 04.11. 13:30 Loštice B - Písařov 2:1

    15.kolo

    So 29.03. 15:00 Petrov-Sobotín - Úsov 2:0
    Ne 30.03. 15:00 Bludov B - Palonín 0:1
    Ne 30.03. 15:00 Podolí - Dubicko 1:1
    Ne 30.03. 15:00 Lukavice - Brníčko 2:3
    Ne 30.03. 15:00 Postřelmov - Loštice B 1:1
    Čt 08.05. 16:30 Hanušovice - Rapotín 2:0
    Čt 08.05. 16:30 Staré Město - Písařov 4:3

    16.kolo

    So 05.04. 16:00 Písařov - Postřelmov 2:0
    So 05.04. 16:00 Brníčko - Petrov-Sobotín 1:1
    So 05.04. 16:00 Loštice B - Bludov B 2:1
    Ne 06.04. 16:00 Rapotín - Staré Město 2:2
    Ne 06.04. 16:00 Dubicko - Lukavice 2:0
    Ne 06.04. 16:00 Palonín - Podolí 3:1
    Ne 06.04. 16:00 Úsov - Hanušovice 0:5

    17.kolo

    So 12.04. 16:00 Hanušovice - Brníčko 0:2
    So 12.04. 16:00 Úsov - Rapotín 1:2
    Ne 13.04. 16:00 Petrov-Sobotín - Dubicko 0:0 (0:0)
    Ne 13.04. 16:00 Lukavice - Palonín 1:1
    Ne 13.04. 16:00 Podolí - Loštice B 1:3
    Ne 13.04. 16:00 Bludov B - Písařov 2:1
    Ne 13.04. 16:00 Postřelmov - Staré Město 2:2

    18.kolo

    So 19.04. 16:30 Rapotín - Postřelmov 2:2
    So 19.04. 16:30 Staré Město - Bludov B 1:1
    So 19.04. 16:30 Brníčko - Úsov 5:2
    Ne 20.04. 16:30 Písařov - Podolí 0:2
    Ne 20.04. 16:30 Loštice B - Lukavice 7:2 (4:0)
    Ne 20.04. 16:30 Palonín - Petrov-Sobotín 1:3
    Ne 20.04. 16:30 Dubicko - Hanušovice 4:0

    19.kolo

    So 26.04. 16:30 Brníčko - Rapotín 0:1
    So 26.04. 16:30 Hanušovice - Palonín 3:0
    So 26.04. 16:30 Petrov-Sobotín - Loštice B 1:1 (1:0)
    Ne 27.04. 16:30 Úsov - Dubicko 4:2
    Ne 27.04. 16:30 Lukavice - Písařov 1:0
    Ne 27.04. 16:30 Podolí - Staré Město 3:1
    Ne 27.04. 16:30 Bludov B - Postřelmov 1:1

    14.kolo

    Čt 01.05. 16:30 Dubicko - Bludov B 0:2 (0:0)
    Čt 01.05. 16:30 Palonín - Postřelmov 0:1
    Čt 01.05. 16:30 Loštice B - Staré Město 4:2
    Čt 01.05. 16:30 Rapotín - Písařov 1:2
    Čt 01.05. 16:30 Petrov-Sobotín - Hanušovice 2:4
    Čt 01.05. 16:30 Úsov - Lukavice 4:1
    Čt 01.05. 16:30 Brníčko - Podolí 5:1

    20.kolo

    So 03.05. 16:30 Rapotín - Bludov B 1:4
    So 03.05. 16:30 Staré Město - Lukavice 6:1
    So 03.05. 16:30 Loštice B - Hanušovice 5:1 (4:0)
    Ne 04.05. 16:30 Postřelmov - Podolí 1:1
    Ne 04.05. 16:30 Písařov - Petrov-Sobotín 2:1
    Ne 04.05. 16:30 Palonín - Úsov 1:2 (1:1)
    Ne 04.05. 16:30 Dubicko - Brníčko 3:0

    21.kolo

    So 10.05. 16:30 Brníčko - Palonín 3:0
    So 10.05. 16:30 Hanušovice - Písařov 1:0
    So 10.05. 16:30 Petrov-Sobotín - Staré Město 5:0
    Ne 11.05. 16:30 Dubicko - Rapotín 3:0
    Ne 11.05. 16:30 Úsov - Loštice B 0:4 (0:1)
    Ne 11.05. 16:30 Lukavice - Postřelmov 0:2
    Ne 11.05. 16:30 Podolí - Bludov B 3:1

    22.kolo

    So 17.05. 16:30 Rapotín - Podolí 3:2
    So 17.05. 16:30 Staré Město - Hanušovice 2:1
    So 17.05. 16:30 Loštice B - Brníčko 1:2 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Bludov B - Lukavice 6:0 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Postřelmov - Petrov-Sobotín 2:0
    Ne 18.05. 16:30 Písařov - Úsov 5:0
    Ne 18.05. 16:30 Palonín - Dubicko 1:3 (1:2)

    23.kolo

    So 24.05. 16:30 Brníčko - Písařov 3:1
    So 24.05. 16:30 Hanušovice - Postřelmov 1:0
    So 24.05. 16:30 Petrov-Sobotín - Bludov B 8:0
    Ne 25.05. 16:30 Palonín - Rapotín 3:3
    Ne 25.05. 16:30 Dubicko - Loštice B 0:1
    Ne 25.05. 16:30 Úsov - Staré Město 0:1
    Ne 25.05. 16:30 Lukavice - Podolí 1:2

    24.kolo

    So 31.05. 16:30 Rapotín - Lukavice 2:1
    So 31.05. 16:30 Staré Město - Brníčko 3:1
    Ne 01.06. 16:30 Podolí - Petrov-Sobotín 1:3
    Ne 01.06. 16:30 Bludov B - Hanušovice 5:0 (3:0)
    Ne 01.06. 16:30 Postřelmov - Úsov 5:0
    Ne 01.06. 16:30 Písařov - Dubicko 5:0
    Ne 01.06. 16:30 Loštice B - Palonín 3:0 (1:0)

    25.kolo

    Ne 08.06. 16:30 Loštice B - Rapotín 1:0
    Ne 08.06. 16:30 Palonín - Písařov 2:1
    Ne 08.06. 16:30 Dubicko - Staré Město 4:6
    Ne 08.06. 16:30 Brníčko - Postřelmov 3:3
    Ne 08.06. 16:30 Úsov - Bludov B 3:2
    Ne 08.06. 16:30 Hanušovice - Podolí 3:2
    Ne 08.06. 16:30 Petrov-Sobotín - Lukavice 4:1

    26.kolo

    Ne 15.06. 16:30 Rapotín - Petrov-Sobotín 2:1
    Ne 15.06. 16:30 Lukavice - Hanušovice 3:0
    Ne 15.06. 16:30 Podolí - Úsov 6:1
    Ne 15.06. 16:30 Bludov B - Brníčko 3:2
    Ne 15.06. 16:30 Postřelmov - Dubicko 3:0
    Ne 15.06. 16:30 Staré Město - Palonín 2:3
    Ne 15.06. 16:30 Písařov - Loštice B 0:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 65:26 61
    2. 26 17 4 5 61:25 55
    3. 26 12 8 6 45:26 44
    4. 26 12 4 10 43:39 40
    5. 26 11 4 11 55:56 37
    6. 26 11 4 11 47:49 37
    7. 26 11 4 11 37:44 37
    8. 26 11 3 12 41:30 36
    9. 26 10 4 12 44:45 34
    10. 26 9 4 13 43:48 31
    11. 26 10 0 16 31:51 30
    12. 26 9 2 15 35:62 29
    13. 26 7 5 14 33:55 26
    14. 26 7 2 17 32:56 23