Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 3075
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hodonín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2420
    Týden:
    10
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 16:30 Bzenec B - Suchov 2:2 (0:0)
    So 11.08. 16:30 Hroznová Lhota B - Moravský Písek 2:0 (2:0)
    Ne 12.08. 10:00 Kozojídky - Lipov 5:1 (2:1)
    Ne 12.08. 16:30 Domanín - Petrov 2:3 (1:2)
    Ne 12.08. 16:30 Strážnice - Sudoměřice 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Hodonín - Hrubá Vrbka 2:1 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Žeravice - Velká n.Veličkou B 0:1 (0:1)

    2.kolo

    Ne 19.08. 16:30 Petrov - Velká n.Veličkou B 2:1
    Ne 19.08. 16:30 Lipov - Žeravice 3:1
    Ne 19.08. 16:30 Hrubá Vrbka - Kozojídky 6:2
    Ne 19.08. 16:30 Sudoměřice - Hodonín 5:3
    Ne 19.08. 16:30 Moravský Písek - Strážnice 2:4
    Ne 19.08. 16:30 Suchov - Hroznová Lhota B 1:0
    Ne 19.08. 16:30 Domanín - Bzenec B 2:3

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Bzenec B - Petrov 3:3 (1:2)
    So 25.08. 16:30 Hroznová Lhota B - Domanín 3:3 (1:1)
    So 25.08. 16:30 Velká n.Veličkou B - Lipov 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 10:00 Kozojídky - Sudoměřice 2:5
    Ne 26.08. 16:30 Strážnice - Suchov 4:1
    Ne 26.08. 16:30 Hodonín - Moravský Písek 2:6 (0:2)
    Ne 26.08. 16:30 Žeravice - Hrubá Vrbka 3:1 (1:1)

    4.kolo

    So 01.09. 16:30 Bzenec B - Hroznová Lhota B 0:2 (0:2)
    Ne 02.09. 16:30 Petrov - Lipov 3:2 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Hrubá Vrbka - Velká n.Veličkou B 7:1 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 Sudoměřice - Žeravice 4:2 (2:2)
    Ne 02.09. 16:30 Moravský Písek - Kozojídky 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Suchov - Hodonín 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Domanín - Strážnice 3:2 (2:1)

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Hroznová Lhota B - Petrov 2:1 (2:1)
    So 08.09. 16:30 Velká n.Veličkou B - Sudoměřice 0:2 (0:2)
    Ne 09.09. 10:00 Kozojídky - Suchov 6:0 (5:0)
    Ne 09.09. 16:30 Strážnice - Bzenec B 6:1 (2:0)
    Ne 09.09. 16:30 Hodonín - Domanín 1:5 (0:3)
    Ne 09.09. 16:30 Žeravice - Moravský Písek 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Lipov - Hrubá Vrbka 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 16:00 Bzenec B - Hodonín 4:1 (2:1)
    So 15.09. 16:00 Hroznová Lhota B - Strážnice 1:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Petrov - Hrubá Vrbka 3:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Sudoměřice - Lipov 1:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Moravský Písek - Velká n.Veličkou B 6:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Suchov - Žeravice 2:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Domanín - Kozojídky 1:4

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Velká n.Veličkou B - Suchov 1:6 (1:0)
    Ne 23.09. 10:00 Kozojídky - Bzenec B 3:0
    Ne 23.09. 16:00 Strážnice - Petrov 2:0
    Ne 23.09. 16:00 Hodonín - Hroznová Lhota B 3:3 (2:1)
    Ne 23.09. 16:00 Žeravice - Domanín 3:1
    Ne 23.09. 16:00 Lipov - Moravský Písek 2:0
    Ne 23.09. 16:00 Hrubá Vrbka - Sudoměřice 1:2

    8.kolo

    28.09. 16:00 Hroznová Lhota B - Kozojídky 2:3 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Bzenec B - Žeravice 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Petrov - Sudoměřice 3:0 (3:0)
    Ne 30.09. 16:00 Moravský Písek - Hrubá Vrbka 2:3 (2:2)
    Ne 30.09. 16:00 Suchov - Lipov 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Domanín - Velká n.Veličkou B 2:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Strážnice - Hodonín 3:2 (2:1)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Velká n.Veličkou B - Bzenec B 3:2 (2:1)
    Ne 07.10. 10:00 Kozojídky - Strážnice 2:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:30 Hodonín - Petrov 1:1
    Ne 07.10. 15:30 Žeravice - Hroznová Lhota B 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:30 Lipov - Domanín 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:30 Hrubá Vrbka - Suchov 3:2
    Ne 07.10. 15:30 Sudoměřice - Moravský Písek 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 15:30 Bzenec B - Lipov 0:2 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Hroznová Lhota B - Velká n.Veličkou B 8:2 (2:1)
    Ne 14.10. 15:30 Petrov - Moravský Písek 3:0 (3:0)
    Ne 14.10. 15:30 Suchov - Sudoměřice 0:7
    Ne 14.10. 15:30 Domanín - Hrubá Vrbka 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Strážnice - Žeravice 7:1 (7:0)
    Ne 14.10. 15:30 Hodonín - Kozojídky 1:4 (0:1)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Velká n.Veličkou B - Strážnice 3:2
    Ne 21.10. 10:00 Kozojídky - Petrov 4:0
    Ne 21.10. 15:00 Žeravice - Hodonín 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Lipov - Hroznová Lhota B 2:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Hrubá Vrbka - Bzenec B 4:1
    Ne 21.10. 15:00 Sudoměřice - Domanín 8:2
    Ne 21.10. 15:00 Moravský Písek - Suchov 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 14:00 Bzenec B - Sudoměřice 2:1 (0:0)
    So 27.10. 14:00 Hroznová Lhota B - Hrubá Vrbka 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Kozojídky - Žeravice 5:0
    Ne 28.10. 14:00 Petrov - Suchov 5:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Domanín - Moravský Písek 2:4
    Ne 28.10. 14:00 Strážnice - Lipov 4:3 (3:1)
    Ne 28.10. 14:00 Hodonín - Velká n.Veličkou B 1:3

    13.kolo

    So 03.11. 13:30 Velká n.Veličkou B - Kozojídky 1:1
    Ne 04.11. 13:30 Žeravice - Petrov 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 13:30 Lipov - Hodonín 4:3
    Ne 04.11. 13:30 Hrubá Vrbka - Strážnice 3:1
    Ne 04.11. 13:30 Sudoměřice - Hroznová Lhota B 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 13:30 Moravský Písek - Bzenec B 4:3
    Ne 04.11. 13:30 Suchov - Domanín 1:6

    14.kolo

    So 10.11. 13:30 Velká n.Veličkou B - Žeravice 0:2
    Ne 11.11. 13:30 Lipov - Kozojídky 0:1
    Ne 11.11. 13:30 Hrubá Vrbka - Hodonín 3:4
    Ne 11.11. 13:30 Sudoměřice - Strážnice 3:2
    Ne 11.11. 13:30 Moravský Písek - Hroznová Lhota B 0:0 (0:0)
    Ne 11.11. 13:30 Suchov - Bzenec B 4:1
    Ne 11.11. 13:30 Petrov - Domanín 2:1 (1:0)

    16.kolo

    Ne 30.03. 15:00 Petrov - Bzenec B 3:1
    Ne 30.03. 15:00 Domanín - Hroznová Lhota B 5:3
    Ne 30.03. 15:00 Suchov - Strážnice 3:0
    Ne 30.03. 15:00 Moravský Písek - Hodonín 2:3
    Ne 30.03. 15:00 Sudoměřice - Kozojídky 1:1
    Ne 30.03. 15:00 Hrubá Vrbka - Žeravice 1:1
    Ne 30.03. 15:00 Lipov - Velká n.Veličkou B 3:1

    17.kolo

    So 05.04. 15:30 Velká n.Veličkou B - Hrubá Vrbka 2:0
    So 05.04. 15:30 Hroznová Lhota B - Bzenec B 2:1
    Ne 06.04. 10:00 Kozojídky - Moravský Písek 3:0
    Ne 06.04. 15:30 Lipov - Petrov 2:0
    Ne 06.04. 15:30 Žeravice - Sudoměřice 0:3
    Ne 06.04. 15:30 Hodonín - Suchov 3:2
    Ne 06.04. 15:30 Strážnice - Domanín 5:0

    18.kolo

    So 12.04. 15:30 Bzenec B - Strážnice 2:1
    Ne 13.04. 15:30 Petrov - Hroznová Lhota B 0:0 (0:0)
    Ne 13.04. 15:30 Domanín - Hodonín 2:2
    Ne 13.04. 15:30 Suchov - Kozojídky 1:0 (0:0)
    Ne 13.04. 15:30 Moravský Písek - Žeravice 1:1 (0:0)
    Ne 13.04. 15:30 Sudoměřice - Velká n.Veličkou B 7:1
    Ne 13.04. 15:30 Hrubá Vrbka - Lipov 1:2

    19.kolo

    So 19.04. 16:00 Velká n.Veličkou B - Moravský Písek 2:1
    Ne 20.04. 10:00 Kozojídky - Domanín 2:0
    Ne 20.04. 16:00 Hrubá Vrbka - Petrov 1:0 (0:0)
    Ne 20.04. 16:00 Lipov - Sudoměřice 2:4
    Ne 20.04. 16:00 Žeravice - Suchov 1:0
    Ne 20.04. 16:00 Hodonín - Bzenec B 1:1
    Ne 20.04. 16:00 Strážnice - Hroznová Lhota B 0:1

    20.kolo

    So 26.04. 16:00 Hroznová Lhota B - Hodonín 5:0 (2:0)
    So 26.04. 16:00 Bzenec B - Kozojídky 2:0 (0:0)
    Ne 27.04. 16:00 Petrov - Strážnice 1:0 (1:0)
    Ne 27.04. 16:00 Domanín - Žeravice 3:3 (1:2)
    Ne 27.04. 16:00 Suchov - Velká n.Veličkou B 2:1
    Ne 27.04. 16:00 Moravský Písek - Lipov 2:1
    Ne 27.04. 16:00 Sudoměřice - Hrubá Vrbka 7:0

    21.kolo

    So 03.05. 16:30 Velká n.Veličkou B - Domanín 5:1
    Ne 04.05. 10:00 Kozojídky - Hroznová Lhota B 2:1
    Ne 04.05. 16:30 Sudoměřice - Petrov 2:3 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Hrubá Vrbka - Moravský Písek 0:5
    Ne 04.05. 16:30 Lipov - Suchov 1:5
    Ne 04.05. 16:30 Žeravice - Bzenec B 3:1
    Ne 04.05. 16:30 Hodonín - Strážnice 1:0

    22.kolo

    So 10.05. 16:30 Hroznová Lhota B - Žeravice 3:0 (2:0)
    So 10.05. 16:30 Bzenec B - Velká n.Veličkou B 0:3
    Ne 11.05. 16:30 Petrov - Hodonín 1:1
    Ne 11.05. 16:30 Strážnice - Kozojídky 1:3
    Ne 11.05. 16:30 Domanín - Lipov 1:1
    Ne 11.05. 16:30 Suchov - Hrubá Vrbka 4:1
    Ne 11.05. 16:30 Moravský Písek - Sudoměřice 1:1

    23.kolo

    So 17.05. 16:30 Velká n.Veličkou B - Hroznová Lhota B 1:0 (0:0)
    Ne 18.05. 10:00 Kozojídky - Hodonín 4:0
    Ne 18.05. 16:30 Moravský Písek - Petrov 2:0
    Ne 18.05. 16:30 Sudoměřice - Suchov 0:3
    Ne 18.05. 16:30 Hrubá Vrbka - Domanín 2:3
    Ne 18.05. 16:30 Lipov - Bzenec B 5:0
    Ne 18.05. 16:30 Žeravice - Strážnice 0:6

    24.kolo

    So 24.05. 16:30 Hroznová Lhota B - Lipov 1:1 (0:0)
    So 24.05. 16:30 Bzenec B - Hrubá Vrbka 3:1
    Ne 25.05. 16:30 Petrov - Kozojídky 1:0 (1:0)
    Ne 25.05. 16:30 Hodonín - Žeravice 1:1 (0:0)
    Ne 25.05. 16:30 Strážnice - Velká n.Veličkou B 7:1 (5:0)
    Ne 25.05. 16:30 Domanín - Sudoměřice 2:1
    Ne 25.05. 16:30 Suchov - Moravský Písek 3:0

    25.kolo

    So 31.05. 16:30 Velká n.Veličkou B - Hodonín 4:3 (2:1)
    Ne 01.06. 16:30 Suchov - Petrov 4:0
    Ne 01.06. 16:30 Moravský Písek - Domanín 1:4 (0:3)
    Ne 01.06. 16:30 Sudoměřice - Bzenec B 1:2
    Ne 01.06. 16:30 Hrubá Vrbka - Hroznová Lhota B 2:0
    Ne 01.06. 16:30 Lipov - Strážnice 1:2 (0:1)
    Ne 01.06. 16:30 Žeravice - Kozojídky 3:1

    26.kolo

    So 07.06. 16:30 Hroznová Lhota B - Sudoměřice 4:2 (1:1)
    So 07.06. 16:30 Bzenec B - Moravský Písek 1:1
    Ne 08.06. 10:00 Kozojídky - Velká n.Veličkou B 5:2 (2:1)
    Ne 08.06. 16:30 Petrov - Žeravice 4:0
    Ne 08.06. 16:30 Hodonín - Lipov 4:3
    Ne 08.06. 16:30 Strážnice - Hrubá Vrbka 10:2
    Ne 08.06. 16:30 Domanín - Suchov 2:1

    15.kolo

    So 14.06. 16:30 Velká n.Veličkou B - Petrov 2:4
    So 14.06. 16:30 Hroznová Lhota B - Suchov 2:0
    So 14.06. 16:30 Bzenec B - Domanín 4:3
    Ne 15.06. 10:00 Kozojídky - Hrubá Vrbka 8:1
    Ne 15.06. 16:30 Žeravice - Lipov 4:2
    Ne 15.06. 16:30 Hodonín - Sudoměřice 3:0
    Ne 15.06. 16:30 Strážnice - Moravský Písek 3:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 2 6 72:30 56
    2. 26 14 5 7 46:35 47
    3. 26 13 6 7 49:30 45
    4. 26 14 1 11 75:41 43
    5. 26 12 4 10 68:44 40
    6. 26 11 4 11 49:47 37
    7. 26 12 1 13 49:52 37
    8. 26 11 1 14 45:75 34
    9. 26 9 5 12 56:65 32
    10. 26 9 5 12 33:52 32
    11. 26 9 4 13 41:61 31
    12. 26 8 6 12 47:69 30
    13. 26 8 5 13 44:48 29
    14. 26 9 1 16 47:72 28