Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. července 2019
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 3067
  • Návštěvy: 108/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7190
    Týden:
    108
    Dnes:
    19
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    So 14.08. 00:00 České Budějovice - Vítkovice 1:0 (0:0)
    So 14.08. 00:00 FC Zlín - Dukla Praha 3:0 (1:0)
    So 14.08. 00:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 2:1 (2:1)
    So 14.08. 00:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 3:0 (2:0)
    So 14.08. 00:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 5:1 (3:0)
    So 14.08. 00:00 Drnovice - Hvězda Cheb 2:1 (1:0)

    2.kolo

    So 21.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Hvězda Cheb 0:1 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Drnovice 1:2 (1:1)
    So 21.08. 00:00 Hradec Králové - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 1:2 (1:0)
    So 21.08. 00:00 Vítkovice - FC Zlín 3:2 (0:2)
    So 21.08. 00:00 Slavia Praha - České Budějovice 1:1 (1:1)
    So 21.08. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)

    3.kolo

    Ne 29.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 1:1 (1:0)
    Ne 29.08. 00:00 České Budějovice - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
    Ne 29.08. 00:00 FC Zlín - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    Ne 29.08. 00:00 Bohemians 1905 - Vítkovice 1:1 (0:0)
    Ne 29.08. 00:00 Baník Ostrava - Dukla Praha 4:1 (2:0)
    Ne 29.08. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:1 (0:0)
    Ne 29.08. 00:00 Drnovice - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    Ne 29.08. 00:00 Hvězda Cheb - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)

    4.kolo

    Čt 02.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    Čt 02.09. 00:00 Hradec Králové - Hvězda Cheb 1:3 (0:0)
    Čt 02.09. 00:00 Sigma Olomouc - Drnovice 3:0 (0:0)
    Čt 02.09. 00:00 Dukla Praha - Sparta Praha 2:6 (0:4)
    Čt 02.09. 00:00 Vítkovice - Baník Ostrava 1:3 (0:1)
    Čt 02.09. 00:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 2:3 (2:2)
    Čt 02.09. 00:00 Slovan Liberec - FC Zlín 1:1 (1:1)
    Čt 02.09. 00:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 2:2 (2:1)

    5.kolo

    So 11.09. 00:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 11.09. 00:00 FC Zlín - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:2 (1:1)
    So 11.09. 00:00 Sparta Praha - Vítkovice 4:0 (2:0)
    So 11.09. 00:00 Drnovice - Dukla Praha 4:0 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Hvězda Cheb - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 11.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 2:1 (1:0)

    6.kolo

    Čt 16.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    Čt 16.09. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 0:3 (0:1)
    Čt 16.09. 00:00 Dukla Praha - Hvězda Cheb 1:2 (1:0)
    Čt 16.09. 00:00 Vítkovice - Drnovice 1:1 (1:0)
    Čt 16.09. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    Čt 16.09. 00:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Čt 16.09. 00:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 3:2 (1:1)
    Čt 16.09. 00:00 České Budějovice - FC Zlín 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 25.09. 00:00 FC Zlín - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 25.09. 00:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 1:1 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)
    So 25.09. 00:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 2:0 (2:0)
    So 25.09. 00:00 Drnovice - Slavia Praha 2:2 (2:2)
    So 25.09. 00:00 Hvězda Cheb - Vítkovice 2:1 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 2:2 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 02.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 2:2 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Dukla Praha - Hradec Králové 1:1 (1:1)
    So 02.10. 00:00 Vítkovice - Zbrojovka Brno 0:2 (0:2)
    So 02.10. 00:00 Slavia Praha - Hvězda Cheb 4:0 (2:0)
    So 02.10. 00:00 Slovan Liberec - Drnovice 4:2 (0:2)
    So 02.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:4 (1:1)
    So 02.10. 00:00 České Budějovice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 FC Zlín - Bohemians 1905 4:1 (2:1)

    9.kolo

    Ne 10.10. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 2:1 (0:1)
    Ne 10.10. 00:00 Baník Ostrava - FC Zlín 0:0 (0:0)
    Ne 10.10. 00:00 Sparta Praha - České Budějovice 0:1 (0:0)
    Ne 10.10. 00:00 Drnovice - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    Ne 10.10. 00:00 Hvězda Cheb - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Ne 10.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 2:1 (1:1)
    Ne 10.10. 00:00 Hradec Králové - Vítkovice 2:2 (0:1)
    Ne 10.10. 00:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha 1:0 (0:0)

    10.kolo

    Ne 17.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 7:0 (1:0)
    Ne 17.10. 00:00 Vítkovice - Sigma Olomouc 1:4 (1:3)
    Ne 17.10. 00:00 Slavia Praha - Hradec Králové 4:2 (1:0)
    Ne 17.10. 00:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    Ne 17.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Hvězda Cheb 2:0 (2:0)
    Ne 17.10. 00:00 České Budějovice - Drnovice 2:1 (2:0)
    Ne 17.10. 00:00 FC Zlín - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    Ne 17.10. 00:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:2 (0:0)

    11.kolo

    So 30.10. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 5:0 (3:0)
    So 30.10. 00:00 Drnovice - FC Zlín 1:3 (1:1)
    So 30.10. 00:00 Hvězda Cheb - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    So 30.10. 00:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Dukla Praha - Vítkovice 1:2 (1:0)

    12.kolo

    So 06.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Vítkovice 4:1 (2:1)
    So 06.11. 00:00 Slavia Praha - Dukla Praha 3:0 (2:0)
    So 06.11. 00:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 3:2 (2:1)
    So 06.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    So 06.11. 00:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 3:2 (0:1)
    So 06.11. 00:00 FC Zlín - Hvězda Cheb 0:1 (0:1)
    So 06.11. 00:00 Bohemians 1905 - Drnovice 0:1 (0:0)
    So 06.11. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:3 (0:1)

    13.kolo

    So 20.11. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 20.11. 00:00 Drnovice - Baník Ostrava 2:1 (2:1)
    So 20.11. 00:00 Hvězda Cheb - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 20.11. 00:00 Zbrojovka Brno - FC Zlín 3:0 (1:0)
    So 20.11. 00:00 Hradec Králové - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 20.11. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 20.11. 00:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 20.11. 00:00 Vítkovice - Slavia Praha 1:2 (0:1)

    14.kolo

    So 27.11. 00:00 Slovan Liberec - Vítkovice 2:0 (0:0)
    So 27.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 3:1 (0:0)
    So 27.11. 00:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    So 27.11. 00:00 FC Zlín - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 27.11. 00:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2:3 (1:1)
    So 27.11. 00:00 Baník Ostrava - Hvězda Cheb 5:0 (2:0)
    So 27.11. 00:00 Sparta Praha - Drnovice 0:0 (0:0)
    St 30.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 1:4 (0:2)

    16.kolo

    So 05.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 3:4 (2:1)
    So 05.03. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 05.03. 00:00 Vítkovice - České Budějovice 1:1 (1:1)
    So 05.03. 00:00 Dukla Praha - FC Zlín 1:1 (0:1)
    So 05.03. 00:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 5:0 (2:0)
    So 05.03. 00:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 05.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 05.03. 00:00 Hvězda Cheb - Drnovice 2:0 (2:0)

    17.kolo

    So 12.03. 00:00 Hvězda Cheb - Viktoria Žižkov 1:1 (0:1)
    So 12.03. 00:00 Drnovice - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 12.03. 00:00 Sparta Praha - Hradec Králové 2:0 (2:0)
    So 12.03. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    So 12.03. 00:00 Bohemians 1905 - Dukla Praha 3:1 (1:1)
    So 12.03. 00:00 FC Zlín - Vítkovice 4:1 (2:1)
    So 12.03. 00:00 České Budějovice - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    So 12.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 19.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    So 19.03. 00:00 Slovan Liberec - České Budějovice 3:3 (1:0)
    So 19.03. 00:00 Slavia Praha - FC Zlín 5:0 (2:0)
    So 19.03. 00:00 Vítkovice - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    So 19.03. 00:00 Dukla Praha - Baník Ostrava 0:3 (0:1)
    So 19.03. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    So 19.03. 00:00 Hradec Králové - Drnovice 3:1 (1:1)
    So 19.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Hvězda Cheb 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 26.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 1:1 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Hvězda Cheb - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 26.03. 00:00 Drnovice - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Sparta Praha - Dukla Praha 4:0 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Baník Ostrava - Vítkovice 5:0 (2:0)
    So 26.03. 00:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 26.03. 00:00 FC Zlín - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 26.03. 00:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)

    20.kolo

    Ne 03.04. 00:00 Viktoria Žižkov - České Budějovice 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 00:00 Viktoria Plzeň - FC Zlín 4:1 (3:0)
    Ne 03.04. 00:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 4:0 (1:0)
    Ne 03.04. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 00:00 Vítkovice - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    Ne 03.04. 00:00 Dukla Praha - Drnovice 0:2 (0:1)
    Ne 03.04. 00:00 Sigma Olomouc - Hvězda Cheb 1:1 (1:0)
    Ne 03.04. 00:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 09.04. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 3:2 (2:1)
    So 09.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Hvězda Cheb - Dukla Praha 2:1 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Drnovice - Vítkovice 2:0 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 4:1 (2:1)
    So 09.04. 00:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 FC Zlín - České Budějovice 1:0 (1:0)

    15.kolo

    St 13.04. 00:00 Drnovice - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0)
    St 13.04. 00:00 Hvězda Cheb - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    St 13.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    St 13.04. 00:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    St 13.04. 00:00 Sigma Olomouc - FC Zlín 3:0 (1:0)
    St 13.04. 00:00 Dukla Praha - České Budějovice 1:2 (1:2)
    St 13.04. 00:00 Vítkovice - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    St 13.04. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 0:2 (0:2)

    22.kolo

    So 16.04. 00:00 Viktoria Žižkov - FC Zlín 2:2 (1:0)
    So 16.04. 00:00 České Budějovice - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 2:1 (2:0)
    So 16.04. 00:00 Slavia Praha - Drnovice 0:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Vítkovice - Hvězda Cheb 0:2 (0:1)
    So 16.04. 00:00 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 23.04. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Hradec Králové - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Vítkovice 1:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Hvězda Cheb - Slavia Praha 2:0 (2:0)
    So 23.04. 00:00 Drnovice - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Baník Ostrava - České Budějovice 4:2 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Bohemians 1905 - FC Zlín 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 30.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 30.04. 00:00 FC Zlín - Baník Ostrava 1:4 (1:2)
    So 30.04. 00:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:2 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Drnovice 1:0 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Slovan Liberec - Hvězda Cheb 0:2 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 6:0 (4:0)
    So 30.04. 00:00 Vítkovice - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Dukla Praha - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 07.05. 00:00 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Sigma Olomouc - Vítkovice 3:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Hradec Králové - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Hvězda Cheb - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Drnovice - České Budějovice 4:0 (3:0)
    So 07.05. 00:00 Sparta Praha - FC Zlín 3:2 (1:1)
    So 07.05. 00:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:1 (1:1)

    26.kolo

    So 14.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    So 14.05. 00:00 FC Zlín - Drnovice 1:1 (1:0)
    So 14.05. 00:00 České Budějovice - Hvězda Cheb 0:0 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:2 (1:1)
    So 14.05. 00:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 1:2 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Vítkovice - Dukla Praha 1:0 (0:0)

    27.kolo

    So 21.05. 00:00 Vítkovice - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Dukla Praha - Slavia Praha 2:3 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    So 21.05. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 1:1 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Hvězda Cheb - FC Zlín 1:1 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Drnovice - Bohemians 1905 4:1 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:1 (0:0)

    28.kolo

    So 28.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Baník Ostrava - Drnovice 0:1 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Bohemians 1905 - Hvězda Cheb 1:2 (0:0)
    So 28.05. 00:00 FC Zlín - Zbrojovka Brno 3:2 (1:2)
    So 28.05. 00:00 České Budějovice - Hradec Králové 2:1 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 1:1 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Slavia Praha - Vítkovice 6:0 (3:0)

    29.kolo

    St 01.06. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    St 01.06. 00:00 Vítkovice - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
    St 01.06. 00:00 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    St 01.06. 00:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 0:0 (0:0)
    St 01.06. 00:00 Hradec Králové - FC Zlín 3:0 (0:0)
    St 01.06. 00:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
    St 01.06. 00:00 Hvězda Cheb - Baník Ostrava 2:2 (0:2)
    St 01.06. 00:00 Drnovice - Sparta Praha 1:1 (0:0)

    30.kolo

    St 08.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Drnovice 2:0 (1:0)
    St 08.06. 00:00 Sparta Praha - Hvězda Cheb 3:0 (2:0)
    St 08.06. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 4:1 (2:1)
    St 08.06. 00:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 2:2 (1:0)
    St 08.06. 00:00 FC Zlín - Sigma Olomouc 2:4 (1:2)
    St 08.06. 00:00 České Budějovice - Dukla Praha 1:1 (1:1)
    St 08.06. 00:00 Viktoria Plzeň - Vítkovice 2:0 (0:0)
    St 08.06. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 9 3 62:21 45
    2. 30 16 7 7 55:28 39
    3. 30 14 8 8 52:25 36
    4. 30 13 10 7 31:29 36
    5. 30 12 11 7 35:23 35
    6. 30 11 13 6 33:31 35
    7. 30 14 6 10 44:29 34
    8. 30 12 9 9 40:28 33
    9. 30 11 10 9 36:32 32
    10. 30 13 6 11 38:36 32
    11. 30 10 7 13 37:48 27
    12. 30 10 6 14 38:46 26
    13. 30 9 6 15 29:40 24
    14. 30 8 7 15 29:54 23
    15. 30 3 7 20 22:64 13
    16. 30 1 8 21 21:68 10