Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 306
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hodonín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2547
    Týden:
    39
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 15.08. 16:30 Prušánky - Čejč 2:1 (2:0)
    Ne 15.08. 16:30 Starý Poddvorov - Hroznová Lhota B 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Bukovany - Hodonín 4:1 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Ždánice - Sobůlky 3:2 (0:2)
    Ne 15.08. 16:30 Uhřice - Těmice 2:5 (0:4)
    Ne 15.08. 16:30 Strážnice - Hovorany B 2:0 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Vlkoš - D. Bojanovice 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Hovorany B - Vlkoš 4:2 (1:1)
    So 21.08. 16:30 Hroznová Lhota B - Bukovany 2:2 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Čejč - D. Bojanovice 3:3 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Těmice - Strážnice 1:1 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Sobůlky - Uhřice 1:1 (1:1)
    Ne 22.08. 16:30 Hodonín - Ždánice 1:3 (1:2)
    Ne 22.08. 16:30 Prušánky - Starý Poddvorov 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Hovorany B - D. Bojanovice 2:4 (2:1)
    Ne 29.08. 16:30 Starý Poddvorov - Čejč 4:0 (3:0)
    Ne 29.08. 16:30 Bukovany - Prušánky 2:3 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Ždánice - Hroznová Lhota B 3:1 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Uhřice - Hodonín 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Strážnice - Sobůlky 3:2 (2:1)
    Ne 29.08. 16:30 Vlkoš - Těmice 6:1 (1:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Hroznová Lhota B - Uhřice 2:2 (1:1)
    Ne 05.09. 16:30 Čejč - Hovorany B 1:1 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Těmice - D. Bojanovice 4:1 (3:0)
    Ne 05.09. 16:30 Sobůlky - Vlkoš 2:1 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Hodonín - Strážnice 0:3 (0:1)
    Ne 05.09. 16:30 Prušánky - Ždánice 0:1 (0:1)
    Ne 05.09. 16:30 Starý Poddvorov - Bukovany 3:1 (0:1)

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Hovorany B - Těmice 1:4 (1:3)
    Ne 12.09. 16:30 Bukovany - Čejč 1:1 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Ždánice - Starý Poddvorov 5:1 (2:1)
    Ne 12.09. 16:30 Uhřice - Prušánky 1:2 (1:1)
    Ne 12.09. 16:30 Strážnice - Hroznová Lhota B 1:1 (1:0)
    Ne 12.09. 16:30 Vlkoš - Hodonín 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 D. Bojanovice - Sobůlky 2:6 (0:1)

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Hroznová Lhota B - Vlkoš 2:2 (0:1)
    Ne 19.09. 16:00 Čejč - Těmice 0:3 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Sobůlky - Hovorany B 2:1 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Hodonín - D. Bojanovice 3:1 (3:0)
    Ne 19.09. 16:00 Prušánky - Strážnice 2:2 (1:2)
    Ne 19.09. 16:00 Starý Poddvorov - Uhřice 1:0 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Bukovany - Ždánice 1:4 (1:3)

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Hovorany B - Hodonín 1:3 (0:1)
    Ne 26.09. 10:00 D. Bojanovice - Hroznová Lhota B 1:1 (0:1)
    Ne 26.09. 16:00 Ždánice - Čejč 2:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Uhřice - Bukovany 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Strážnice - Starý Poddvorov 0:1 (0:1)
    Ne 26.09. 16:00 Vlkoš - Prušánky 2:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Těmice - Sobůlky 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Hroznová Lhota B - Hovorany B 2:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Čejč - Sobůlky 0:4
    Ne 03.10. 15:30 Hodonín - Těmice 2:0 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Prušánky - D. Bojanovice 2:0 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Starý Poddvorov - Vlkoš 2:0 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Bukovany - Strážnice 4:2 (3:0)
    Ne 03.10. 15:30 Ždánice - Uhřice 4:0 (1:0)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Hovorany B - Prušánky 3:3 (1:2)
    Ne 10.10. 15:30 Uhřice - Čejč 1:1 (1:0)
    Ne 10.10. 15:30 Strážnice - Ždánice 2:1 (1:1)
    Ne 10.10. 15:30 Vlkoš - Bukovany 0:1 (0:0)
    Ne 10.10. 15:30 D. Bojanovice - Starý Poddvorov 2:1 (1:0)
    Ne 10.10. 15:30 Těmice - Hroznová Lhota B 4:0 (2:0)
    Ne 10.10. 15:30 Sobůlky - Hodonín 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Čejč - Hodonín 0:1 (0:0)
    So 16.10. 15:00 Hroznová Lhota B - Sobůlky 0:1 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Prušánky - Těmice 1:2 (1:1)
    Ne 17.10. 15:00 Starý Poddvorov - Hovorany B 2:2 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Ždánice - Vlkoš 1:3 (1:2)
    Ne 17.10. 15:00 Uhřice - Strážnice 4:1 (2:0)
    Čt 28.10. 15:00 Bukovany - D. Bojanovice 3:2 (1:1)

    11.kolo

    So 23.10. 12:15 Vlkoš - Uhřice 3:0 (2:0)
    So 23.10. 15:00 Hovorany B - Bukovany 1:2 (1:1)
    Ne 24.10. 15:00 Strážnice - Čejč 1:0 (0:0)
    Ne 24.10. 15:00 D. Bojanovice - Ždánice 0:2 (0:1)
    Ne 24.10. 15:00 Těmice - Starý Poddvorov 1:2 (1:2)
    Ne 24.10. 15:00 Sobůlky - Prušánky 3:0 (2:0)
    Ne 24.10. 15:00 Hodonín - Hroznová Lhota B 1:0 (1:0)

    12.kolo

    Ne 31.10. 14:00 Čejč - Hroznová Lhota B 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Prušánky - Hodonín 1:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Starý Poddvorov - Sobůlky 3:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Bukovany - Těmice 4:4 (2:3)
    Ne 31.10. 14:00 Ždánice - Hovorany B 2:1 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Uhřice - D. Bojanovice 3:1 (2:0)
    Ne 31.10. 14:00 Strážnice - Vlkoš 2:5 (1:0)

    13.kolo

    Čt 28.10. 15:00 Hovorany B - Uhřice 1:0 (0:0)
    So 06.11. 13:30 Hroznová Lhota B - Prušánky 3:2 (2:1)
    Ne 07.11. 13:30 Vlkoš - Čejč 2:0 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 D. Bojanovice - Strážnice 2:0 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 Těmice - Ždánice 2:0 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 Sobůlky - Bukovany 5:1 (3:1)
    Ne 07.11. 13:30 Hodonín - Starý Poddvorov 0:2 (0:2)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Hroznová Lhota B - Starý Poddvorov 1:2 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Hovorany B - Strážnice 2:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Čejč - Prušánky 0:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Hodonín - Bukovany 4:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Sobůlky - Ždánice 1:1 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Těmice - Uhřice 2:1 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 D. Bojanovice - Vlkoš 0:3 (0:1)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Čejč - Ždánice 3:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Bukovany - Uhřice 2:3 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Starý Poddvorov - Strážnice 4:1 (3:1)
    So 07.05. 16:30 Prušánky - Vlkoš 2:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Hroznová Lhota B - D. Bojanovice 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Hodonín - Hovorany B 3:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Sobůlky - Těmice 1:4 (1:1)

    15.kolo

    So 02.04. 16:00 D. Bojanovice - Čejč 1:3 (0:3)
    So 02.04. 16:00 Vlkoš - Hovorany B 7:2 (4:1)
    So 02.04. 16:00 Strážnice - Těmice 2:0
    So 02.04. 16:00 Uhřice - Sobůlky 1:0 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Ždánice - Hodonín 1:0 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Bukovany - Hroznová Lhota B 2:1 (2:1)
    So 02.04. 16:00 Starý Poddvorov - Prušánky 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Čejč - Starý Poddvorov 1:2 (0:1)
    So 09.04. 16:00 Prušánky - Bukovany 1:0 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Hroznová Lhota B - Ždánice 2:2 (1:2)
    So 09.04. 16:00 Hodonín - Uhřice 0:5 (0:2)
    So 09.04. 16:00 Sobůlky - Strážnice 7:0 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Těmice - Vlkoš 2:3 (2:1)
    So 09.04. 16:00 D. Bojanovice - Hovorany B 6:0 (3:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Hovorany B - Čejč 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 D. Bojanovice - Těmice 0:2 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Vlkoš - Sobůlky 4:0 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Strážnice - Hodonín 3:2 (1:1)
    So 16.04. 16:30 Uhřice - Hroznová Lhota B 1:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Ždánice - Prušánky 2:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Bukovany - Starý Poddvorov 0:3 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Čejč - Bukovany 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Starý Poddvorov - Ždánice 2:1 (1:0)
    So 23.04. 16:30 Prušánky - Uhřice 2:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Hroznová Lhota B - Strážnice 3:2 (1:2)
    So 23.04. 16:30 Hodonín - Vlkoš 2:6 (2:2)
    So 23.04. 16:30 Sobůlky - D. Bojanovice 2:1 (0:1)
    So 23.04. 16:30 Těmice - Hovorany B 1:1 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Těmice - Čejč 3:1 (3:0)
    So 30.04. 16:30 Hovorany B - Sobůlky 0:2 (0:1)
    So 30.04. 16:30 D. Bojanovice - Hodonín 5:1 (4:0)
    So 30.04. 16:30 Vlkoš - Hroznová Lhota B 1:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Strážnice - Prušánky 0:4 (0:3)
    So 30.04. 16:30 Uhřice - Starý Poddvorov 0:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Ždánice - Bukovany 0:1 (0:1)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Sobůlky - Čejč 1:2 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Těmice - Hodonín 5:0 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Hovorany B - Hroznová Lhota B 2:3 (0:1)
    So 14.05. 16:30 D. Bojanovice - Prušánky 0:4 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Vlkoš - Starý Poddvorov 3:0 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Strážnice - Bukovany 1:2 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Uhřice - Ždánice 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Čejč - Uhřice 1:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Ždánice - Strážnice 8:1 (3:0)
    So 21.05. 16:30 Bukovany - Vlkoš 2:2 (1:2)
    So 21.05. 16:30 Starý Poddvorov - D. Bojanovice 4:2 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Prušánky - Hovorany B 3:0 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Hroznová Lhota B - Těmice 2:2 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Hodonín - Sobůlky 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Hodonín - Čejč 2:0 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Sobůlky - Hroznová Lhota B 1:3 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Těmice - Prušánky 6:0 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Hovorany B - Starý Poddvorov 1:3 (0:2)
    So 28.05. 16:30 D. Bojanovice - Bukovany 3:2 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Vlkoš - Ždánice 2:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Strážnice - Uhřice 3:4 (2:1)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Čejč - Strážnice 2:1 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Uhřice - Vlkoš 0:6 (0:3)
    So 04.06. 16:30 Ždánice - D. Bojanovice 4:1 (3:1)
    So 04.06. 16:30 Bukovany - Hovorany B 3:1 (2:1)
    So 04.06. 16:30 Starý Poddvorov - Těmice 3:1 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Prušánky - Sobůlky 1:1 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Hroznová Lhota B - Hodonín 6:1 (3:1)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Hroznová Lhota B - Čejč 3:0 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Hodonín - Prušánky 2:1 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Sobůlky - Starý Poddvorov 5:1 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Těmice - Bukovany 5:1 (3:0)
    So 11.06. 16:30 Hovorany B - Ždánice 1:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 D. Bojanovice - Uhřice 1:4 (0:2)
    So 11.06. 16:30 Vlkoš - Strážnice 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Čejč - Vlkoš 1:0 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Strážnice - D. Bojanovice 2:1 (1:1)
    So 18.06. 16:30 Uhřice - Hovorany B 6:1 (3:1)
    So 18.06. 16:30 Ždánice - Těmice 4:4 (2:3)
    So 18.06. 16:30 Bukovany - Sobůlky 0:3 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Starý Poddvorov - Hodonín 7:1 (6:0)
    So 18.06. 16:30 Prušánky - Hroznová Lhota B 4:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 2 6 54:30 56
    2. 26 16 4 6 67:29 52
    3. 26 14 6 6 68:39 48
    4. 26 15 3 8 57:34 48
    5. 26 14 4 8 42:33 46
    6. 26 13 5 8 54:33 44
    7. 26 10 5 11 40:41 35
    8. 26 9 6 11 41:55 33
    9. 26 7 10 9 40:41 31
    10. 26 9 3 14 30:56 30
    11. 26 7 7 12 24:38 28
    12. 26 8 3 15 37:63 27
    13. 26 6 3 17 41:63 21
    14. 26 3 5 18 29:69 14