Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. ledna 2020
svátek má Miloš.
Hlavní menu
  • ID: 3049
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Beroun  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1265
Týden:
13
Dnes:
5
On-line:
1

1.kolo

07.09. 17:30 ČLU Beroun B - Hostomice 5:1 (1:1)
07.09. 17:30 Komárov - Zaječov 0:3 (0:3)
07.09. 17:30 Lochovice - Rpety 0:2 (0:1)
07.09. 17:30 Drozdov - ČLU Beroun C 1:1 (0:0)

2.kolo

14.09. 17:30 Hostomice - ČLU Beroun C 0:5 (0:1)
14.09. 17:30 Rpety - Drozdov 4:1
14.09. 17:30 Zaječov - Lochovice 1:0 (0:0)
14.09. 17:30 ČLU Beroun B - Komárov 9:0 (5:0)

3.kolo

21.09. 17:00 Komárov - Hostomice 1:3 (0:0)
21.09. 17:00 Lochovice - ČLU Beroun B 0:6 (0:3)
21.09. 17:00 Drozdov - Zaječov 3:2 (1:2)
21.09. 17:00 ČLU Beroun C - Rpety 7:1 (4:1)

4.kolo

28.09. 17:00 Hostomice - Rpety 1:0 (0:0)
28.09. 17:00 Zaječov - ČLU Beroun C 0:5 (0:2)
28.09. 17:00 ČLU Beroun B - Drozdov 4:0 (1:0)
28.09. 17:00 Komárov - Lochovice 5:0 (2:0)

5.kolo

05.10. 17:00 Lochovice - Hostomice 0:1 (0:0)
05.10. 17:00 Drozdov - Komárov 6:1 (3:1)
05.10. 17:00 ČLU Beroun C - ČLU Beroun B 1:0 (1:0)
05.10. 17:00 Rpety - Zaječov 1:2 (1:0)

6.kolo

12.10. 17:00 Hostomice - Zaječov 1:1 (0:1)
12.10. 17:00 ČLU Beroun B - Rpety 3:0 (2:0)
12.10. 17:00 Komárov - ČLU Beroun C 0:5 (0:0)
12.10. 17:00 Lochovice - Drozdov 0:1 (0:1)

7.kolo

19.10. 16:30 Drozdov - Hostomice 0:3 (0:2)
19.10. 16:30 ČLU Beroun C - Lochovice 7:0 (4:0)
19.10. 16:30 Rpety - Komárov 5:0 (2:0)
19.10. 16:30 Zaječov - ČLU Beroun B 0:4 (0:0)

8.kolo

18.04. 00:00 Hostomice - ČLU Beroun B 1:8 (0:4)
18.04. 00:00 Zaječov - Komárov 2:4 (0:3)
18.04. 00:00 Rpety - Lochovice 2:0 (2:0)
18.04. 00:00 ČLU Beroun C - Drozdov 8:0 (4:0)

9.kolo

25.04. 00:00 ČLU Beroun C - Hostomice 3:0 (1:0)
25.04. 00:00 Drozdov - Rpety 2:2 (0:1)
25.04. 00:00 Lochovice - Zaječov 2:1 (2:0)
25.04. 00:00 Komárov - ČLU Beroun B 0:4 (0:2)

10.kolo

02.05. 00:00 Hostomice - Komárov 1:1 (1:0)
02.05. 00:00 ČLU Beroun B - Lochovice 8:0 (4:0)
02.05. 00:00 Zaječov - Drozdov 0:9 (0:4)
02.05. 00:00 Rpety - ČLU Beroun C 0:8 (0:2)

11.kolo

11.04. 00:00 ČLU Beroun C - Zaječov 16:0 (7:0)
09.05. 00:00 Rpety - Hostomice 1:5 (0:3)
09.05. 00:00 Drozdov - ČLU Beroun B 0:6 (0:3)
09.05. 00:00 Lochovice - Komárov 0:3 (0:2)

12.kolo

16.05. 00:00 Hostomice - Lochovice 6:0 (2:0)
16.05. 00:00 Komárov - Drozdov 2:6 (0:5)
16.05. 00:00 ČLU Beroun B - ČLU Beroun C 2:1 (0:0)
16.05. 00:00 Zaječov - Rpety 1:6 (1:3)

13.kolo

23.05. 00:00 Zaječov - Hostomice 0:7 (0:3)
23.05. 00:00 Rpety - ČLU Beroun B 0:2 (0:0)
23.05. 00:00 ČLU Beroun C - Komárov 10:1 (4:0)
23.05. 00:00 Drozdov - Lochovice 4:3 (4:0)

14.kolo

30.05. 00:00 Hostomice - Drozdov 6:0 (1:0)
30.05. 00:00 Lochovice - ČLU Beroun C 0:6 (0:3)
30.05. 00:00 Komárov - Rpety 2:0 (1:0)
30.05. 00:00 ČLU Beroun B - Zaječov 16:0 (7:0)
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 13 0 1 77:4 39
2. 14 12 1 1 83:5 37
3. 14 8 2 4 36:25 26
4. 14 6 2 6 33:42 20
5. 14 5 1 8 24:34 16
6. 14 4 1 9 20:54 13
7. 14 3 1 10 13:74 10
8. 14 1 0 13 5:53 3