Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 304
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3022
    Týden:
    23
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Hustopeče B - Velké Hostěrádky 6:0
    Ne 15.08. 10:00 Křepice B - Boleradice 1:4
    Ne 15.08. 16:30 Klobouky - Popice B 2:1
    Ne 15.08. 16:30 Diváky - Kobylí B 2:0
    Ne 15.08. 16:30 Horní Bojanovice - V. Němčice B 1:0
    Ne 15.08. 16:30 Uherčice - Brumovice 7:1
    Ne 15.08. 16:30 Šitbořice - Šitbořice B 5:2 (4:1)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Hustopeče B - Klobouky 2:1
    Ne 22.08. 10:30 Kobylí B - Horní Bojanovice 3:1
    Ne 22.08. 10:30 Popice B - Diváky 5:2
    Ne 22.08. 14:15 Křepice B - V. Němčice B 4:2
    Ne 22.08. 16:30 Velké Hostěrádky - Šitbořice B 2:1
    Ne 22.08. 16:30 Brumovice - Šitbořice 2:2 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Boleradice - Uherčice 2:1

    3.kolo

    Ne 29.08. 10:00 Křepice B - Kobylí B 3:1
    Ne 29.08. 12:00 Šitbořice B - Brumovice 2:3 (2:2)
    Ne 29.08. 16:30 Klobouky - Velké Hostěrádky 5:1
    Ne 29.08. 16:30 Diváky - Hustopeče B 5:1
    Ne 29.08. 16:30 Horní Bojanovice - Popice B 0:1
    Ne 29.08. 16:30 Uherčice - V. Němčice B 2:2
    Ne 29.08. 16:30 Šitbořice - Boleradice 4:2 (2:1)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Hustopeče B - Horní Bojanovice 0:3
    Ne 05.09. 10:30 V. Němčice B - Šitbořice 2:3 (2:1)
    Ne 05.09. 10:30 Kobylí B - Uherčice 4:1
    Ne 05.09. 10:30 Popice B - Křepice B 5:3
    Ne 05.09. 16:30 Velké Hostěrádky - Brumovice 0:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Boleradice - Šitbořice B 0:1
    Ne 05.09. 16:30 Klobouky - Diváky 6:2

    5.kolo

    Ne 12.09. 10:00 Křepice B - Hustopeče B 3:1
    Ne 12.09. 14:15 Šitbořice B - V. Němčice B 0:2 (0:2)
    Ne 12.09. 16:30 Diváky - Velké Hostěrádky 3:1
    Ne 12.09. 16:30 Horní Bojanovice - Klobouky 3:6
    Ne 12.09. 16:30 Uherčice - Popice B 5:1
    Ne 12.09. 16:30 Šitbořice - Kobylí B 5:0 (2:0)
    Ne 12.09. 16:30 Brumovice - Boleradice 1:0

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Hustopeče B - Uherčice 0:3
    Ne 19.09. 10:30 V. Němčice B - Brumovice 5:5
    Ne 19.09. 10:30 Kobylí B - Šitbořice B 7:2
    Ne 19.09. 10:30 Popice B - Šitbořice 1:1 (1:1)
    Ne 19.09. 16:00 Velké Hostěrádky - Boleradice 1:3
    Ne 19.09. 16:00 Klobouky - Křepice B 4:1
    Ne 19.09. 16:00 Diváky - Horní Bojanovice 1:2

    7.kolo

    So 25.09. 13:45 Šitbořice - Hustopeče B 5:1 (3:1)
    So 25.09. 16:00 Šitbořice B - Popice B 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 10:00 Křepice B - Diváky 4:3
    Ne 26.09. 16:00 Horní Bojanovice - Velké Hostěrádky 3:1
    Ne 26.09. 16:00 Uherčice - Klobouky 2:1
    Ne 26.09. 16:00 Brumovice - Kobylí B 8:1
    Ne 26.09. 16:00 Boleradice - V. Němčice B 2:1

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Hustopeče B - Šitbořice B 6:1 (2:1)
    Ne 03.10. 10:30 Popice B - Brumovice 1:0
    Ne 03.10. 15:30 Velké Hostěrádky - V. Němčice B 1:3
    Ne 03.10. 15:30 Boleradice - Kobylí B 4:1
    Ne 03.10. 15:30 Klobouky - Šitbořice 4:2 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Diváky - Uherčice 1:6 (0:3)
    Ne 03.10. 15:30 Horní Bojanovice - Křepice B 0:1

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Šitbořice B - Klobouky 2:2 (0:2)
    Ne 10.10. 10:00 Křepice B - Velké Hostěrádky 2:1
    Ne 10.10. 10:30 V. Němčice B - Kobylí B 4:0
    Ne 10.10. 15:30 Uherčice - Horní Bojanovice 3:1
    Ne 10.10. 15:30 Šitbořice - Diváky 7:1 (3:0)
    Ne 10.10. 15:30 Brumovice - Hustopeče B 3:1
    Ne 10.10. 15:30 Boleradice - Popice B 3:0

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Hustopeče B - Boleradice 5:1
    Ne 17.10. 10:00 Křepice B - Uherčice 0:1
    Ne 17.10. 10:30 Popice B - V. Němčice B 1:2
    Ne 17.10. 15:00 Velké Hostěrádky - Kobylí B 2:1
    Ne 17.10. 15:00 Klobouky - Brumovice 1:0
    Ne 17.10. 15:00 Diváky - Šitbořice B 5:0
    Ne 17.10. 15:00 Horní Bojanovice - Šitbořice 0:2 (0:1)

    11.kolo

    Ne 24.10. 10:30 V. Němčice B - Hustopeče B 4:3
    Ne 24.10. 10:30 Kobylí B - Popice B 7:1
    Ne 24.10. 12:45 Šitbořice B - Horní Bojanovice 0:2 (0:2)
    Ne 24.10. 15:00 Uherčice - Velké Hostěrádky 1:1
    Ne 24.10. 15:00 Šitbořice - Křepice B 1:0 (0:0)
    Ne 24.10. 15:00 Brumovice - Diváky 6:1
    Ne 24.10. 15:00 Boleradice - Klobouky 1:2

    12.kolo

    Čt 28.10. 14:00 Křepice B - Šitbořice B 2:1
    So 30.10. 14:00 Velké Hostěrádky - Popice B 0:3
    So 30.10. 14:00 Hustopeče B - Kobylí B 0:1
    Ne 31.10. 14:00 Klobouky - V. Němčice B 1:0
    Ne 31.10. 14:00 Diváky - Boleradice 1:4
    Ne 31.10. 14:00 Horní Bojanovice - Brumovice 2:1
    Ne 31.10. 14:00 Uherčice - Šitbořice 0:1

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Kobylí B - Klobouky 2:0 (2:0)
    Ne 07.11. 10:30 V. Němčice B - Diváky 2:0
    Ne 07.11. 10:30 Popice B - Hustopeče B 7:0
    Ne 07.11. 11:15 Šitbořice B - Uherčice 0:3 (0:1)
    Ne 07.11. 13:30 Šitbořice - Velké Hostěrádky 11:0 (5:0)
    Ne 07.11. 13:30 Brumovice - Křepice B 5:1
    Ne 07.11. 13:30 Boleradice - Horní Bojanovice 5:3

    15.kolo

    So 02.04. 16:00 Šitbořice B - Velké Hostěrádky 3:0
    So 02.04. 16:00 Šitbořice - Brumovice 1:2
    So 02.04. 16:00 Uherčice - Boleradice 4:2
    So 02.04. 16:00 V. Němčice B - Křepice B 0:0
    So 02.04. 16:00 Horní Bojanovice - Kobylí B 0:3
    So 02.04. 16:00 Diváky - Popice B 2:3
    So 02.04. 16:00 Klobouky - Hustopeče B 3:1

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Velké Hostěrádky - Klobouky 2:5
    So 09.04. 16:00 Hustopeče B - Diváky 3:1
    So 09.04. 16:00 Popice B - Horní Bojanovice 2:1
    So 09.04. 16:00 Kobylí B - Křepice B 2:1
    So 09.04. 16:00 V. Němčice B - Uherčice 1:3
    So 09.04. 16:00 Boleradice - Šitbořice 1:4
    So 09.04. 16:00 Brumovice - Šitbořice B 7:0

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Brumovice - Velké Hostěrádky 2:0
    So 16.04. 16:30 Šitbořice B - Boleradice 1:4
    So 16.04. 16:30 Šitbořice - V. Němčice B 3:1 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Uherčice - Kobylí B 1:1
    So 16.04. 16:30 Křepice B - Popice B 0:2
    So 16.04. 16:30 Horní Bojanovice - Hustopeče B 2:0
    So 16.04. 16:30 Diváky - Klobouky 4:3

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Velké Hostěrádky - Diváky 1:4
    So 23.04. 16:30 Klobouky - Horní Bojanovice 3:0
    So 23.04. 16:30 Hustopeče B - Křepice B 0:1
    So 23.04. 16:30 Popice B - Uherčice 0:2
    So 23.04. 16:30 Kobylí B - Šitbořice 1:2
    So 23.04. 16:30 V. Němčice B - Šitbořice B 7:1
    So 23.04. 16:30 Boleradice - Brumovice 1:1

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Boleradice - Velké Hostěrádky 1:0
    So 30.04. 16:30 Brumovice - V. Němčice B 0:1
    So 30.04. 16:30 Šitbořice B - Kobylí B 0:4
    So 30.04. 16:30 Šitbořice - Popice B 2:4
    So 30.04. 16:30 Uherčice - Hustopeče B 5:0
    So 30.04. 16:30 Křepice B - Klobouky 3:1
    So 30.04. 16:30 Horní Bojanovice - Diváky 2:4

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Velké Hostěrádky - Horní Bojanovice 1:1
    So 07.05. 16:30 Diváky - Křepice B 0:1
    So 07.05. 16:30 Klobouky - Uherčice 2:2
    So 07.05. 16:30 Hustopeče B - Šitbořice 2:1
    So 07.05. 16:30 Popice B - Šitbořice B 5:0
    So 07.05. 16:30 Kobylí B - Brumovice 0:1
    So 07.05. 16:30 V. Němčice B - Boleradice 0:2

    14.kolo

    13.05. 16:30 Velké Hostěrádky - Hustopeče B 0:6
    13.05. 16:30 Popice B - Klobouky 3:1
    13.05. 16:30 Kobylí B - Diváky 5:2
    13.05. 16:30 V. Němčice B - Horní Bojanovice 4:1
    13.05. 16:30 Boleradice - Křepice B 2:2
    13.05. 16:30 Brumovice - Uherčice 2:3
    13.05. 16:30 Šitbořice B - Šitbořice 0:6

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 V. Němčice B - Velké Hostěrádky 1:2
    So 14.05. 16:30 Kobylí B - Boleradice 3:4
    So 14.05. 16:30 Brumovice - Popice B 3:1
    So 14.05. 16:30 Šitbořice B - Hustopeče B 0:6
    So 14.05. 16:30 Šitbořice - Klobouky 5:0
    So 14.05. 16:30 Uherčice - Diváky 3:0
    So 14.05. 16:30 Křepice B - Horní Bojanovice 1:1

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Velké Hostěrádky - Křepice B 0:2
    So 21.05. 16:30 Horní Bojanovice - Uherčice 1:2
    So 21.05. 16:30 Diváky - Šitbořice 2:2
    So 21.05. 16:30 Klobouky - Šitbořice B 5:0
    So 21.05. 16:30 Hustopeče B - Brumovice 2:0
    So 21.05. 16:30 Popice B - Boleradice 1:2
    So 21.05. 16:30 Kobylí B - V. Němčice B 2:2

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Kobylí B - Velké Hostěrádky 7:1
    So 28.05. 16:30 V. Němčice B - Popice B 4:2
    So 28.05. 16:30 Boleradice - Hustopeče B 1:0
    So 28.05. 16:30 Brumovice - Klobouky 1:0
    So 28.05. 16:30 Šitbořice B - Diváky 0:3
    So 28.05. 16:30 Šitbořice - Horní Bojanovice 3:2
    So 28.05. 16:30 Uherčice - Křepice B 5:0

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Velké Hostěrádky - Uherčice 0:8
    So 04.06. 16:30 Křepice B - Šitbořice 2:6
    So 04.06. 16:30 Horní Bojanovice - Šitbořice B 1:2
    So 04.06. 16:30 Diváky - Brumovice 3:1
    So 04.06. 16:30 Klobouky - Boleradice 0:1
    So 04.06. 16:30 Hustopeče B - V. Němčice B 1:1
    So 04.06. 16:30 Popice B - Kobylí B 1:1

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Popice B - Velké Hostěrádky 0:2
    So 11.06. 16:30 Kobylí B - Hustopeče B 4:4
    So 11.06. 16:30 V. Němčice B - Klobouky 5:1
    So 11.06. 16:30 Boleradice - Diváky 1:1
    So 11.06. 16:30 Brumovice - Horní Bojanovice 4:0
    So 11.06. 16:30 Šitbořice B - Křepice B 1:1
    So 11.06. 16:30 Šitbořice - Uherčice 1:2

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Velké Hostěrádky - Šitbořice 0:3
    So 18.06. 16:30 Uherčice - Šitbořice B 8:1
    So 18.06. 16:30 Křepice B - Brumovice 1:5
    So 18.06. 16:30 Horní Bojanovice - Boleradice 1:3
    So 18.06. 16:30 Diváky - V. Němčice B 7:2
    So 18.06. 16:30 Klobouky - Kobylí B 4:3
    So 18.06. 16:30 Hustopeče B - Popice B 1:7
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 83:26 61
    2. 26 18 3 5 88:34 57
    3. 26 16 3 7 56:40 51
    4. 26 14 4 8 64:37 46
    5. 26 14 2 10 63:49 44
    6. 26 13 3 10 58:46 42
    7. 26 11 5 10 58:48 38
    8. 26 11 4 11 64:56 37
    9. 26 11 4 11 40:54 37
    10. 26 10 2 14 60:71 32
    11. 26 9 2 15 52:63 29
    12. 26 7 2 17 34:56 23
    13. 26 4 3 19 20:85 15
    14. 26 3 3 20 21:96 12