Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 303
  • Návštěvy: 6/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2651
    Týden:
    6
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 09:00 Bavory B - Horní Věstonice 3:1 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Vranovice B - Cvrčovice 4:1
    Ne 15.08. 10:30 Březí B - Dolní Dunajovice B 1:0
    Ne 15.08. 14:15 Přibice B - Pohořelice B 4:2 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Drnholec - Klentnice 2:2 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Dolní Věstonice - Perná B 4:4
    27.08. 17:00 Vlasatice - Strachotín B 1:3

    2.kolo

    So 21.08. 15:00 Perná B - Přibice B 2:3
    So 21.08. 16:30 Dolní Dunajovice B - Vlasatice 0:0 (0:0)
    Ne 22.08. 10:00 Pohořelice B - Vranovice B 2:1 (1:1)
    Ne 22.08. 10:00 Strachotín B - Dolní Věstonice 3:1
    Ne 22.08. 14:15 Bavory B - Březí B 1:2
    Ne 22.08. 16:30 Klentnice - Cvrčovice 4:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Drnholec - Horní Věstonice 3:0

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Dolní Dunajovice B - Přibice B 1:2
    Ne 05.09. 10:00 Strachotín B - Vranovice B 2:2
    Ne 05.09. 13:45 Perná B - Cvrčovice 1:1
    Ne 05.09. 14:15 Bavory B - Dolní Věstonice 4:2
    Ne 05.09. 16:30 Klentnice - Pohořelice B 2:2 (2:1)
    Ne 05.09. 16:30 Drnholec - Vlasatice 3:2 (2:2)
    Ne 05.09. 16:30 Horní Věstonice - Březí B 3:3

    9.kolo

    Ne 10.10. 10:00 Pohořelice B - Drnholec 1:0 (0:0)
    Ne 10.10. 10:00 Strachotín B - Dolní Dunajovice B 0:0 (0:0)
    Ne 10.10. 10:30 Vranovice B - Březí B 1:1
    Ne 10.10. 10:30 Cvrčovice - Horní Věstonice 2:3
    Ne 10.10. 13:15 Přibice B - Vlasatice 8:0
    Ne 10.10. 13:15 Perná B - Bavory B 1:3
    Ne 10.10. 15:30 Dolní Věstonice - Klentnice 0:5

    12.kolo

    Ne 31.10. 09:00 Březí B - Perná B 2:2
    Ne 31.10. 11:45 Přibice B - Vranovice B 6:0
    Ne 31.10. 14:00 Klentnice - Bavory B 1:4
    Ne 31.10. 14:00 Drnholec - Dolní Dunajovice B 3:1 (2:1)
    Ne 31.10. 14:00 Horní Věstonice - Strachotín B 3:5
    Ne 31.10. 14:00 Vlasatice - Pohořelice B 1:2
    Ne 31.10. 14:00 Dolní Věstonice - Cvrčovice 1:4

    5.kolo

    Ne 12.09. 10:00 Pohořelice B - Perná B 3:5
    Ne 12.09. 10:30 Březí B - Klentnice 0:3
    Ne 12.09. 10:30 Cvrčovice - Strachotín B 3:1
    Ne 12.09. 14:15 Přibice B - Bavory B 1:2
    Ne 12.09. 16:30 Vlasatice - Horní Věstonice 3:0
    Ne 12.09. 16:30 Dolní Věstonice - Drnholec 0:2 (0:2)
    Ne 12.09. 16:30 Vranovice B - Dolní Dunajovice B 3:4

    14.kolo

    13.05. 16:30 Klentnice - Drnholec 1:0
    13.05. 16:30 Horní Věstonice - Bavory B 1:1
    13.05. 16:30 Dolní Dunajovice B - Březí B 2:0
    13.05. 16:30 Strachotín B - Vlasatice 4:0
    13.05. 16:30 Perná B - Dolní Věstonice 2:0
    13.05. 16:30 Pohořelice B - Přibice B 6:0
    13.05. 16:30 Cvrčovice - Vranovice B 5:0

    15.kolo

    So 02.04. 16:00 Cvrčovice - Klentnice 1:1
    So 02.04. 16:00 Vranovice B - Pohořelice B 0:1
    So 02.04. 16:00 Přibice B - Perná B 4:2
    So 02.04. 16:00 Dolní Věstonice - Strachotín B 3:2
    So 02.04. 16:00 Vlasatice - Dolní Dunajovice B 2:2
    So 02.04. 16:00 Březí B - Bavory B 0:2
    So 02.04. 16:00 Horní Věstonice - Drnholec 1:2

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Klentnice - Horní Věstonice 4:0
    So 09.04. 16:00 Drnholec - Březí B 1:0
    So 09.04. 16:00 Bavory B - Vlasatice 5:0
    So 09.04. 16:00 Dolní Dunajovice B - Dolní Věstonice 4:1
    So 09.04. 16:00 Strachotín B - Přibice B 2:1
    So 09.04. 16:00 Perná B - Vranovice B 0:1
    So 09.04. 16:00 Pohořelice B - Cvrčovice 2:0

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Pohořelice B - Klentnice 2:2
    So 16.04. 16:30 Cvrčovice - Perná B 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Vranovice B - Strachotín B 1:0
    So 16.04. 16:30 Přibice B - Dolní Dunajovice B 2:3
    So 16.04. 16:30 Dolní Věstonice - Bavory B 2:1
    So 16.04. 16:30 Vlasatice - Drnholec 1:2
    So 16.04. 16:30 Březí B - Horní Věstonice 0:3

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Klentnice - Březí B 4:0
    So 23.04. 16:30 Horní Věstonice - Vlasatice 1:3
    So 23.04. 16:30 Drnholec - Dolní Věstonice 1:0
    So 23.04. 16:30 Bavory B - Přibice B 3:1
    So 23.04. 16:30 Dolní Dunajovice B - Vranovice B 2:1
    So 23.04. 16:30 Strachotín B - Cvrčovice 1:1
    So 23.04. 16:30 Perná B - Pohořelice B 0:2

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Perná B - Klentnice 0:5
    So 30.04. 16:30 Pohořelice B - Strachotín B 8:0
    So 30.04. 16:30 Cvrčovice - Dolní Dunajovice B 3:3
    So 30.04. 16:30 Vranovice B - Bavory B 4:3
    So 30.04. 16:30 Přibice B - Drnholec 3:3
    So 30.04. 16:30 Dolní Věstonice - Horní Věstonice 0:2
    So 30.04. 16:30 Vlasatice - Březí B 3:0

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Klentnice - Vlasatice 9:0
    So 07.05. 16:30 Březí B - Dolní Věstonice 4:1
    So 07.05. 16:30 Horní Věstonice - Přibice B 0:4
    So 07.05. 16:30 Drnholec - Vranovice B 4:0
    So 07.05. 16:30 Bavory B - Cvrčovice 6:0
    So 07.05. 16:30 Dolní Dunajovice B - Pohořelice B 0:7
    So 07.05. 16:30 Strachotín B - Perná B 4:2

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Strachotín B - Klentnice 3:4
    So 14.05. 16:30 Perná B - Dolní Dunajovice B 1:1
    So 14.05. 16:30 Pohořelice B - Bavory B 2:1
    So 14.05. 16:30 Cvrčovice - Drnholec 2:2
    So 14.05. 16:30 Vranovice B - Horní Věstonice 4:2
    So 14.05. 16:30 Přibice B - Březí B 3:1
    So 14.05. 16:30 Dolní Věstonice - Vlasatice 2:2

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Klentnice - Dolní Věstonice 6:0
    So 21.05. 16:30 Vlasatice - Přibice B 1:6
    So 21.05. 16:30 Březí B - Vranovice B 3:0
    So 21.05. 16:30 Horní Věstonice - Cvrčovice 2:0
    So 21.05. 16:30 Drnholec - Pohořelice B 1:6
    So 21.05. 16:30 Bavory B - Perná B 3:0
    So 21.05. 16:30 Dolní Dunajovice B - Strachotín B 1:1

    3.kolo

    Ne 29.08. 10:30 Březí B - Drnholec 1:3
    Ne 29.08. 10:30 Cvrčovice - Pohořelice B 1:1 (1:1)
    Ne 29.08. 14:15 Přibice B - Strachotín B 2:0
    Ne 29.08. 16:30 Horní Věstonice - Klentnice 0:2
    Ne 29.08. 16:30 Vlasatice - Bavory B 1:2
    Ne 29.08. 16:30 Dolní Věstonice - Dolní Dunajovice B 3:7
    Ne 29.08. 16:30 Vranovice B - Perná B 2:3

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Klentnice - Perná B 4:0
    So 18.09. 16:00 Dolní Dunajovice B - Cvrčovice 1:3
    Ne 19.09. 10:00 Strachotín B - Pohořelice B 0:4 (0:2)
    Ne 19.09. 10:30 Březí B - Vlasatice 2:2
    Ne 19.09. 13:45 Bavory B - Vranovice B 3:1
    Ne 19.09. 16:00 Drnholec - Přibice B 1:2 (0:1)
    Ne 19.09. 16:00 Horní Věstonice - Dolní Věstonice 1:2

    7.kolo

    Ne 26.09. 10:00 Pohořelice B - Dolní Dunajovice B 5:3 (3:0)
    Ne 26.09. 10:30 Vranovice B - Drnholec 4:3 (3:1)
    Ne 26.09. 10:30 Cvrčovice - Bavory B 1:2 (1:0)
    Ne 26.09. 13:15 Perná B - Strachotín B 4:3
    Ne 26.09. 13:45 Přibice B - Horní Věstonice 4:3
    Ne 26.09. 16:00 Vlasatice - Klentnice 2:1
    Ne 26.09. 16:00 Dolní Věstonice - Březí B 3:3

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Dolní Dunajovice B - Perná B 2:0
    Ne 03.10. 10:30 Březí B - Přibice B 1:2
    Ne 03.10. 13:15 Bavory B - Pohořelice B 2:2 (1:1)
    Ne 03.10. 15:30 Klentnice - Strachotín B 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Drnholec - Cvrčovice 2:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Horní Věstonice - Vranovice B 3:1
    Ne 03.10. 15:30 Vlasatice - Dolní Věstonice 0:1

    10.kolo

    Ne 17.10. 10:30 Březí B - Cvrčovice 3:1
    Ne 17.10. 12:45 Bavory B - Strachotín B 5:0
    Ne 17.10. 15:00 Klentnice - Dolní Dunajovice B 7:1
    Ne 17.10. 15:00 Drnholec - Perná B 1:1
    Ne 17.10. 15:00 Horní Věstonice - Pohořelice B 3:5 (3:2)
    Ne 17.10. 15:00 Vlasatice - Vranovice B 1:3
    Ne 17.10. 15:00 Dolní Věstonice - Přibice B 0:4

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Dolní Dunajovice B - Bavory B 2:5
    Ne 24.10. 10:00 Pohořelice B - Březí B 3:2 (1:1)
    Ne 24.10. 10:00 Strachotín B - Drnholec 1:2 (1:1)
    Ne 24.10. 10:30 Vranovice B - Dolní Věstonice 4:0
    Ne 24.10. 10:30 Cvrčovice - Vlasatice 2:1
    Ne 24.10. 12:15 Perná B - Horní Věstonice 2:2
    Ne 24.10. 12:45 Přibice B - Klentnice 1:2

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Vranovice B - Klentnice 2:1
    So 06.11. 13:30 Dolní Dunajovice B - Horní Věstonice 3:2
    Ne 07.11. 09:00 Strachotín B - Březí B 1:0
    Ne 07.11. 10:00 Pohořelice B - Dolní Věstonice 2:1
    Ne 07.11. 10:30 Cvrčovice - Přibice B 0:1
    Ne 07.11. 10:45 Perná B - Vlasatice 2:3
    Ne 07.11. 11:15 Bavory B - Drnholec 4:1

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Dolní Dunajovice B - Klentnice 1:1
    So 28.05. 16:30 Strachotín B - Bavory B 0:1
    So 28.05. 16:30 Perná B - Drnholec 1:1
    So 28.05. 16:30 Pohořelice B - Horní Věstonice 1:2 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Cvrčovice - Březí B 3:3
    So 28.05. 16:30 Vranovice B - Vlasatice 4:1
    So 28.05. 16:30 Přibice B - Dolní Věstonice 5:1

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Klentnice - Přibice B 2:1
    So 04.06. 16:30 Dolní Věstonice - Vranovice B 3:2
    So 04.06. 16:30 Vlasatice - Cvrčovice 3:0
    So 04.06. 16:30 Březí B - Pohořelice B 2:4 (0:4)
    So 04.06. 16:30 Horní Věstonice - Perná B 2:1
    So 04.06. 16:30 Drnholec - Strachotín B 4:1
    So 04.06. 16:30 Bavory B - Dolní Dunajovice B 5:0

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Bavory B - Klentnice 3:1
    So 11.06. 16:30 Dolní Dunajovice B - Drnholec 2:0
    So 11.06. 16:30 Strachotín B - Horní Věstonice 1:3
    So 11.06. 16:30 Perná B - Březí B 1:2
    So 11.06. 16:30 Pohořelice B - Vlasatice 5:1
    So 11.06. 16:30 Cvrčovice - Dolní Věstonice 7:2
    So 11.06. 16:30 Vranovice B - Přibice B 2:2

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Klentnice - Vranovice B 6:0
    So 18.06. 16:30 Přibice B - Cvrčovice 1:1
    So 18.06. 16:30 Dolní Věstonice - Pohořelice B 1:8
    So 18.06. 16:30 Vlasatice - Perná B 6:0
    So 18.06. 16:30 Březí B - Strachotín B 6:3
    So 18.06. 16:30 Horní Věstonice - Dolní Dunajovice B 1:1
    So 18.06. 16:30 Drnholec - Bavory B 0:4
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 78:27 62
    2. 26 19 4 3 88:35 61
    3. 26 16 6 4 80:25 54
    4. 26 16 3 7 73:41 51
    5. 26 13 5 8 47:41 44
    6. 26 9 8 9 47:59 35
    7. 26 10 3 13 47:62 33
    8. 26 8 4 14 44:60 28
    9. 26 6 9 11 42:51 27
    10. 26 7 6 13 42:55 27
    11. 26 7 5 14 41:62 26
    12. 26 7 4 15 40:69 25
    13. 26 4 8 14 37:64 20
    14. 26 5 3 18 34:89 18