Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 3011
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3491
    Týden:
    37
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 09:30 Křenovice C - Slavíkovice B 6:0 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Vážany B - Křižanovice B 4:1 (1:1)
    So 11.08. 16:30 Slavkov B - Heršpice 2:0 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Nesovice B - Otnice B 3:2 (3:0)
    Ne 12.08. 10:00 Lovčičky B - Mouřínov 0:1 (0:0)
    Ne 12.08. 10:30 Nížkovice B - Milešovice 3:0 (0:0)

    2.kolo

    So 18.08. 00:00 Mouřínov - Otnice B 3:1 (3:0)
    So 18.08. 00:00 Heršpice - Nesovice B 3:3 (1:3)
    So 18.08. 00:00 Křižanovice B - Slavkov B 4:0 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Milešovice - Vážany B 1:0 (0:0)
    So 18.08. 00:00 Slavíkovice B - Kobeřice B 4:2 (3:2)
    So 18.08. 00:00 Lovčičky B - Křenovice C 4:1 (3:0)

    3.kolo

    So 25.08. 00:00 Křenovice C - Mouřínov 0:3 (0:2)
    So 25.08. 00:00 Kobeřice B - Lovčičky B 2:5 (2:0)
    So 25.08. 00:00 Nížkovice B - Slavíkovice B 3:3 (2:2)
    So 25.08. 00:00 Slavkov B - Milešovice 3:2 (2:1)
    So 25.08. 00:00 Nesovice B - Křižanovice B 5:1 (3:1)
    So 25.08. 00:00 Otnice B - Heršpice 4:2 (3:1)

    4.kolo

    So 01.09. 00:00 Mouřínov - Heršpice 4:0 (2:0)
    So 01.09. 00:00 Křižanovice B - Otnice B 2:1 (1:1)
    So 01.09. 00:00 Milešovice - Nesovice B 1:6 (0:3)
    So 01.09. 00:00 Slavíkovice B - Vážany B 2:3 (1:1)
    So 01.09. 00:00 Lovčičky B - Nížkovice B 5:1 (3:1)
    So 01.09. 00:00 Křenovice C - Kobeřice B 2:3 (2:1)

    5.kolo

    So 08.09. 00:00 Kobeřice B - Mouřínov 0:3 (0:0)
    So 08.09. 00:00 Nížkovice B - Křenovice C 0:8 (0:3)
    So 08.09. 00:00 Vážany B - Lovčičky B 3:0 (0:0)
    So 08.09. 00:00 Slavkov B - Slavíkovice B 5:1 (2:0)
    So 08.09. 00:00 Otnice B - Milešovice 4:0 (3:0)
    So 08.09. 00:00 Heršpice - Křižanovice B 2:2 (2:1)

    6.kolo

    So 15.09. 00:00 Mouřínov - Křižanovice B 1:3 (0:1)
    So 15.09. 00:00 Milešovice - Heršpice 4:2 (2:2)
    So 15.09. 00:00 Slavíkovice B - Nesovice B 2:3 (0:2)
    So 15.09. 00:00 Lovčičky B - Slavkov B 3:4 (0:2)
    So 15.09. 00:00 Křenovice C - Vážany B 2:1 (0:0)
    So 15.09. 00:00 Kobeřice B - Nížkovice B 7:0 (2:0)

    7.kolo

    So 22.09. 00:00 Nížkovice B - Mouřínov 1:15 (0:7)
    So 22.09. 00:00 Vážany B - Kobeřice B 3:4 (2:3)
    So 22.09. 00:00 Slavkov B - Křenovice C 0:0 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Nesovice B - Lovčičky B 2:0 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Otnice B - Slavíkovice B 3:1 (2:1)
    So 22.09. 00:00 Křižanovice B - Milešovice 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 29.09. 00:00 Mouřínov - Milešovice 5:0 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Slavíkovice B - Heršpice 5:0 (0:0)
    So 29.09. 00:00 Lovčičky B - Otnice B 1:2 (1:2)
    So 29.09. 00:00 Křenovice C - Nesovice B 3:3 (2:1)
    So 29.09. 00:00 Kobeřice B - Slavkov B 2:3 (0:1)
    So 29.09. 00:00 Nížkovice B - Vážany B 2:5 (0:4)

    9.kolo

    So 06.10. 00:00 Vážany B - Mouřínov 0:4 (0:1)
    So 06.10. 00:00 Slavkov B - Nížkovice B 5:0 (2:0)
    So 06.10. 00:00 Nesovice B - Kobeřice B 2:1 (0:0)
    So 06.10. 00:00 Otnice B - Křenovice C 0:0 (0:0)
    So 06.10. 00:00 Heršpice - Lovčičky B 4:0 (1:0)
    So 06.10. 00:00 Křižanovice B - Slavíkovice B 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 13.10. 00:00 Slavíkovice B - Milešovice 4:0 (2:0)
    So 13.10. 00:00 Lovčičky B - Křižanovice B 1:1 (0:1)
    So 13.10. 00:00 Křenovice C - Heršpice 2:1 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Kobeřice B - Otnice B 2:2 (0:0)
    So 13.10. 00:00 Nížkovice B - Nesovice B 0:9 (0:3)
    So 13.10. 00:00 Vážany B - Slavkov B 7:2 (1:0)

    11.kolo

    So 20.10. 00:00 Slavkov B - Mouřínov 3:4 (1:2)
    So 20.10. 00:00 Nesovice B - Vážany B 2:4 (1:2)
    So 20.10. 00:00 Otnice B - Nížkovice B 8:1 (3:0)
    So 20.10. 00:00 Heršpice - Kobeřice B 1:2 (1:2)
    So 20.10. 00:00 Křižanovice B - Křenovice C 2:1 (1:1)
    So 20.10. 00:00 Milešovice - Lovčičky B 2:3 (0:2)

    12.kolo

    So 27.10. 00:00 Mouřínov - Slavíkovice B 4:1 (0:1)
    So 27.10. 00:00 Křenovice C - Milešovice 3:3 (0:1)
    So 27.10. 00:00 Kobeřice B - Křižanovice B 1:2 (0:1)
    So 27.10. 00:00 Nížkovice B - Heršpice 1:1 (0:0)
    So 27.10. 00:00 Vážany B - Otnice B 2:3 (0:1)
    So 27.10. 00:00 Slavkov B - Nesovice B 0:3

    13.kolo

    So 03.11. 00:00 Nesovice B - Mouřínov 0:0 (0:0)
    So 03.11. 00:00 Otnice B - Slavkov B 3:2 (1:0)
    So 03.11. 00:00 Heršpice - Vážany B 3:0 (1:0)
    So 03.11. 00:00 Křižanovice B - Nížkovice B 5:1 (3:0)
    So 03.11. 00:00 Milešovice - Kobeřice B 0:3 (0:0)
    So 03.11. 00:00 Slavíkovice B - Lovčičky B 7:0 (3:0)

    16.kolo

    Ne 30.03. 12:30 Křižanovice B - Nesovice B 3:5 (1:2)
    Ne 30.03. 12:45 Slavíkovice B - Nížkovice B 1:2 (1:2)
    Ne 30.03. 15:00 Mouřínov - Křenovice C 1:1 (1:1)
    Ne 30.03. 15:00 Lovčičky B - Kobeřice B 0:3 (0:1)
    Ne 30.03. 15:00 Milešovice - Slavkov B 0:2 (0:1)
    Ne 30.03. 15:00 Heršpice - Otnice B 3:2 (0:2)

    17.kolo

    So 05.04. 15:30 Nesovice B - Milešovice 1:1 (0:0)
    So 05.04. 15:30 Vážany B - Slavíkovice B 1:1 (0:1)
    Ne 06.04. 10:00 Otnice B - Křižanovice B 4:1 (2:0)
    Ne 06.04. 10:15 Kobeřice B - Křenovice C 3:2 (1:1)
    Ne 06.04. 10:30 Nížkovice B - Lovčičky B 2:0 (1:0)
    Ne 06.04. 15:30 Heršpice - Mouřínov 0:5 (0:1)

    18.kolo

    So 12.04. 15:30 Křižanovice B - Heršpice 3:3 (2:2)
    Ne 13.04. 10:00 Křenovice C - Nížkovice B 3:0 (1:0)
    Ne 13.04. 10:00 Lovčičky B - Vážany B 0:3 (0:1)
    Ne 13.04. 13:45 Slavíkovice B - Slavkov B 1:0 (1:0)
    Ne 13.04. 15:30 Mouřínov - Kobeřice B 4:0 (1:0)
    Ne 13.04. 15:30 Milešovice - Otnice B 1:3 (0:3)

    19.kolo

    So 19.04. 16:00 Křižanovice B - Mouřínov 4:2 (3:1)
    So 19.04. 16:00 Nesovice B - Slavíkovice B 10:7 (7:0)
    So 19.04. 16:00 Slavkov B - Lovčičky B 8:0 (8:0)
    So 19.04. 16:00 Vážany B - Křenovice C 4:3 (1:1)
    Ne 20.04. 10:30 Nížkovice B - Kobeřice B 0:1 (0:0)
    Ne 20.04. 16:00 Heršpice - Milešovice 2:2 (2:0)

    20.kolo

    Ne 27.04. 10:00 Křenovice C - Slavkov B 1:6 (1:5)
    Ne 27.04. 10:00 Lovčičky B - Nesovice B 1:6 (0:3)
    Ne 27.04. 10:15 Kobeřice B - Vážany B 3:1 (1:1)
    Ne 27.04. 13:45 Slavíkovice B - Otnice B 1:6 (1:2)
    Ne 27.04. 16:00 Mouřínov - Nížkovice B 8:1 (4:0)
    Ne 27.04. 16:00 Milešovice - Křižanovice B 3:1 (0:1)

    21.kolo

    So 03.05. 16:30 Nesovice B - Křenovice C 3:4 (0:3)
    So 03.05. 16:30 Slavkov B - Kobeřice B 7:0 (3:0)
    So 03.05. 16:30 Vážany B - Nížkovice B 0:1 (0:0)
    Ne 04.05. 10:00 Otnice B - Lovčičky B 8:0 (2:0)
    Ne 04.05. 16:30 Milešovice - Mouřínov 0:2 (0:2)
    Ne 04.05. 16:30 Heršpice - Slavíkovice B 6:2 (1:0)

    15.kolo

    Čt 08.05. 10:00 Křenovice C - Lovčičky B 11:0 (6:0)
    Čt 08.05. 10:15 Kobeřice B - Slavíkovice B 5:1 (1:1)
    Čt 08.05. 14:00 Nesovice B - Heršpice 4:2 (1:1)
    Čt 08.05. 14:00 Vážany B - Milešovice 3:4 (2:3)
    Čt 08.05. 16:30 Otnice B - Mouřínov 0:0 (0:0)
    Čt 08.05. 16:30 Slavkov B - Křižanovice B 4:1 (2:0)

    22.kolo

    Ne 11.05. 10:00 Křenovice C - Otnice B 1:3 (1:0)
    Ne 11.05. 10:00 Lovčičky B - Heršpice 0:10 (0:6)
    Ne 11.05. 10:15 Kobeřice B - Nesovice B 1:4 (1:2)
    Ne 11.05. 10:30 Nížkovice B - Slavkov B 0:5 (0:2)
    Ne 11.05. 14:15 Slavíkovice B - Křižanovice B 2:1 (0:0)
    Ne 11.05. 16:30 Mouřínov - Vážany B 9:1 (4:1)

    23.kolo

    So 17.05. 16:30 Křižanovice B - Lovčičky B 7:1 (4:0)
    So 17.05. 16:30 Nesovice B - Nížkovice B 5:1 (3:1)
    Ne 18.05. 10:00 Otnice B - Kobeřice B 7:0 (4:0)
    Ne 18.05. 16:30 Milešovice - Slavíkovice B 0:1 (0:1)
    Ne 18.05. 16:30 Heršpice - Křenovice C 2:3 (2:0)
    Ne 18.05. 16:30 Slavkov B - Vážany B 2:0 (0:0)

    24.kolo

    So 24.05. 16:30 Vážany B - Nesovice B 0:5 (0:4)
    Ne 25.05. 10:00 Křenovice C - Křižanovice B 2:1 (1:0)
    Ne 25.05. 10:00 Lovčičky B - Milešovice 0:4 (0:1)
    Ne 25.05. 10:15 Kobeřice B - Heršpice 3:0 (2:0)
    Ne 25.05. 10:30 Nížkovice B - Otnice B 1:7 (0:5)
    Ne 25.05. 16:30 Mouřínov - Slavkov B 2:1 (1:1)

    25.kolo

    30.05. 14:00 Křižanovice B - Kobeřice B 2:1 (1:1)
    30.05. 16:30 Nesovice B - Slavkov B 7:1 (2:1)
    Ne 01.06. 10:00 Otnice B - Vážany B 5:3 (4:2)
    Ne 01.06. 14:15 Slavíkovice B - Mouřínov 2:10 (1:4)
    Ne 01.06. 16:30 Milešovice - Křenovice C 1:1 (0:1)
    Ne 01.06. 16:30 Heršpice - Nížkovice B 2:1 (1:1)

    26.kolo

    So 07.06. 14:30 Slavkov B - Otnice B 2:0 (2:0)
    So 07.06. 16:30 Vážany B - Heršpice 6:2 (4:1)
    Ne 08.06. 10:00 Lovčičky B - Slavíkovice B 1:2 (0:1)
    Ne 08.06. 10:15 Kobeřice B - Milešovice 2:3 (2:1)
    Ne 08.06. 10:30 Nížkovice B - Křižanovice B 4:1 (1:0)
    Ne 08.06. 16:30 Mouřínov - Nesovice B 3:2 (1:1)

    14.kolo

    So 14.06. 16:30 Mouřínov - Lovčičky B 12:1 (7:1)
    Ne 15.06. 00:00 Otnice B - Nesovice B 5:4 (2:3)
    Ne 15.06. 00:00 Křižanovice B - Vážany B 4:3 (2:0)
    Ne 15.06. 00:00 Slavíkovice B - Křenovice C 0:1 (0:0)
    Ne 15.06. 16:30 Heršpice - Slavkov B 2:4 (0:2)
    Ne 15.06. 16:30 Milešovice - Nížkovice B 4:3 (2:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 19 3 2 105:22 60
    2. 24 16 4 4 97:46 52
    3. 24 16 3 5 83:36 51
    4. 24 15 1 8 71:43 46
    5. 24 12 3 9 57:51 39
    6. 24 10 6 8 61:44 36
    7. 24 11 1 12 51:58 34
    8. 24 9 1 14 57:65 28
    9. 24 8 2 14 51:75 26
    10. 24 7 4 13 36:59 25
    11. 24 6 5 13 53:64 23
    12. 24 5 2 17 29:108 17
    13. 24 4 1 19 26:106 13