Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 300
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3001
    Týden:
    15
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Tvrdonice B - Ch. Nová Ves 1:6
    Ne 15.08. 10:00 Lanžhot B - Ladná 0:1
    Ne 15.08. 10:00 Mikulov B - Perná 4:2
    Ne 15.08. 10:30 Novosedly B - Zaječí 4:1 (2:0)
    Ne 15.08. 14:15 Kostice B - Pavlov 4:1
    Ne 15.08. 16:30 Týnec - Vegalta B 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Valtice - Dolní Dunajovice 3:0

    2.kolo

    So 21.08. 10:00 Perná - Novosedly B 2:1
    So 21.08. 10:30 Vegalta B - Ch. Nová Ves 5:4
    Ne 22.08. 16:30 Zaječí - Tvrdonice B 3:1
    Ne 22.08. 16:30 Pavlov - Mikulov B 0:4
    Ne 22.08. 16:30 Dolní Dunajovice - Kostice B 5:1
    Ne 22.08. 16:30 Ladná - Valtice 0:3
    Ne 22.08. 16:30 Týnec - Lanžhot B 3:1

    3.kolo

    27.08. 17:00 Dolní Dunajovice - Mikulov B 4:2
    So 28.08. 16:30 Tvrdonice B - Perná 3:2
    Ne 29.08. 10:00 Lanžhot B - Vegalta B 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 10:00 Týnec - Valtice 0:3
    Ne 29.08. 10:30 Novosedly B - Pavlov 2:2
    Ne 29.08. 14:15 Kostice B - Ladná 1:1
    Ne 29.08. 16:30 Ch. Nová Ves - Zaječí 6:0

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Pavlov - Tvrdonice B 1:2
    Ne 05.09. 10:00 Vegalta B - Zaječí 4:2
    Ne 05.09. 10:00 Lanžhot B - Valtice 0:4
    Ne 05.09. 16:30 Perná - Ch. Nová Ves 3:2
    Ne 05.09. 16:30 Dolní Dunajovice - Novosedly B 6:1
    Ne 05.09. 16:30 Ladná - Mikulov B 5:0
    Ne 05.09. 16:30 Týnec - Kostice B 3:2

    5.kolo

    So 11.09. 10:30 Týnec - Mikulov B 0:3
    So 11.09. 16:30 Tvrdonice B - Dolní Dunajovice 1:4
    Ne 12.09. 10:30 Novosedly B - Ladná 2:0
    Ne 12.09. 14:15 Kostice B - Lanžhot B 2:0
    Ne 12.09. 16:30 Valtice - Vegalta B 2:2
    Ne 12.09. 16:30 Ch. Nová Ves - Pavlov 1:2
    Ne 12.09. 16:30 Zaječí - Perná 3:2

    6.kolo

    So 18.09. 10:00 Lanžhot B - Mikulov B 3:2
    Ne 19.09. 10:00 Vegalta B - Perná 4:1
    Ne 19.09. 10:30 Ladná - Tvrdonice B 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Pavlov - Zaječí 5:2
    Ne 19.09. 16:00 Dolní Dunajovice - Ch. Nová Ves 4:4
    Ne 19.09. 16:00 Týnec - Novosedly B 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Valtice - Kostice B 1:2

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Tvrdonice B - Týnec 1:2
    Ne 26.09. 10:30 Novosedly B - Lanžhot B 5:2
    Ne 26.09. 13:45 Kostice B - Vegalta B 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Valtice - Mikulov B 2:1
    Ne 26.09. 16:00 Ch. Nová Ves - Ladná 2:0
    Ne 26.09. 16:00 Zaječí - Dolní Dunajovice 1:2
    Ne 26.09. 16:00 Perná - Pavlov 1:2

    8.kolo

    Ne 03.10. 10:00 Vegalta B - Pavlov 1:2
    Ne 03.10. 10:00 Lanžhot B - Tvrdonice B 2:2
    Ne 03.10. 13:15 Kostice B - Mikulov B 1:1
    Ne 03.10. 15:30 Dolní Dunajovice - Perná 6:1
    Ne 03.10. 15:30 Ladná - Zaječí 2:1
    Ne 03.10. 15:30 Týnec - Ch. Nová Ves 0:1 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Valtice - Novosedly B 0:3 (0:0)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Tvrdonice B - Valtice 3:3
    Ne 10.10. 10:00 Mikulov B - Vegalta B 4:2
    Ne 10.10. 10:30 Novosedly B - Kostice B 5:0 (1:0)
    Ne 10.10. 10:30 Ch. Nová Ves - Lanžhot B 2:0 (1:0)
    Ne 10.10. 15:30 Zaječí - Týnec 1:1
    Ne 10.10. 15:30 Perná - Ladná 3:1
    Ne 10.10. 15:30 Pavlov - Dolní Dunajovice 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 16.10. 10:00 Kostice B - Tvrdonice B 2:2
    Ne 17.10. 10:00 Vegalta B - Dolní Dunajovice 2:2
    Ne 17.10. 10:00 Lanžhot B - Zaječí 5:1
    Ne 17.10. 10:00 Mikulov B - Novosedly B 1:1
    Ne 17.10. 15:00 Ladná - Pavlov 1:2
    Ne 17.10. 15:00 Týnec - Perná 1:2
    Ne 17.10. 15:00 Valtice - Ch. Nová Ves 1:3

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Tvrdonice B - Mikulov B 1:1
    Ne 24.10. 10:30 Novosedly B - Vegalta B 1:2
    Ne 24.10. 15:00 Ch. Nová Ves - Kostice B 0:0 (0:0)
    Ne 24.10. 15:00 Zaječí - Valtice 7:1
    Ne 24.10. 15:00 Perná - Lanžhot B 1:3
    Ne 24.10. 15:00 Pavlov - Týnec 3:1
    Ne 24.10. 15:00 Dolní Dunajovice - Ladná 4:1

    12.kolo

    Ne 31.10. 10:00 Vegalta B - Ladná 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 10:00 Lanžhot B - Pavlov 1:1
    Ne 31.10. 10:00 Mikulov B - Ch. Nová Ves 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 10:30 Novosedly B - Tvrdonice B 1:0 (0:0)
    Ne 31.10. 11:45 Kostice B - Zaječí 4:3
    Ne 31.10. 14:00 Týnec - Dolní Dunajovice 0:4
    Ne 31.10. 14:00 Valtice - Perná 5:1 (1:0)

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Tvrdonice B - Vegalta B 2:2
    So 06.11. 13:30 Zaječí - Mikulov B 1:2
    Ne 07.11. 13:30 Ch. Nová Ves - Novosedly B 4:0
    Ne 07.11. 13:30 Perná - Kostice B 2:3
    Ne 07.11. 13:30 Pavlov - Valtice 1:2
    Ne 07.11. 13:30 Dolní Dunajovice - Lanžhot B 4:0
    Ne 07.11. 13:30 Ladná - Týnec 2:0

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Vegalta B - Lanžhot B 1:1
    So 09.04. 16:00 Valtice - Týnec 1:2
    So 09.04. 16:00 Ladná - Kostice B 2:2
    So 09.04. 16:00 Mikulov B - Dolní Dunajovice 2:1
    So 09.04. 16:00 Pavlov - Novosedly B 0:1 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Perná - Tvrdonice B 2:1 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Zaječí - Ch. Nová Ves 2:0

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Perná - Vegalta B 2:1
    So 30.04. 16:30 Zaječí - Pavlov 5:3
    So 30.04. 16:30 Ch. Nová Ves - Dolní Dunajovice 0:6
    So 30.04. 16:30 Tvrdonice B - Ladná 2:1
    So 30.04. 16:30 Novosedly B - Týnec 4:1 (2:1)
    So 30.04. 16:30 Mikulov B - Lanžhot B 5:1
    So 30.04. 16:30 Kostice B - Valtice 1:5

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Pavlov - Vegalta B 4:2
    So 14.05. 16:30 Perná - Dolní Dunajovice 1:1
    So 14.05. 16:30 Zaječí - Ladná 4:0
    So 14.05. 16:30 Ch. Nová Ves - Týnec 2:1
    So 14.05. 16:30 Tvrdonice B - Lanžhot B 3:2
    So 14.05. 16:30 Novosedly B - Valtice 2:1
    So 14.05. 16:30 Mikulov B - Kostice B 1:2 (0:2)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Vegalta B - Mikulov B 4:3
    So 21.05. 16:30 Kostice B - Novosedly B 2:0
    So 21.05. 16:30 Valtice - Tvrdonice B 2:1
    So 21.05. 16:30 Lanžhot B - Ch. Nová Ves 0:2
    So 21.05. 16:30 Týnec - Zaječí 2:1
    So 21.05. 16:30 Ladná - Perná 1:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Dolní Dunajovice - Pavlov 8:1

    14.kolo

    13.05. 16:30 Vegalta B - Týnec 1:2
    13.05. 16:30 Ladná - Lanžhot B 1:3
    13.05. 16:30 Dolní Dunajovice - Valtice 5:2
    13.05. 16:30 Pavlov - Kostice B 1:3
    13.05. 16:30 Perná - Mikulov B 5:2 (1:0)
    13.05. 16:30 Zaječí - Novosedly B 3:0
    13.05. 16:30 Ch. Nová Ves - Tvrdonice B 2:2

    15.kolo

    So 02.04. 16:00 Ch. Nová Ves - Vegalta B 3:0
    So 02.04. 16:00 Tvrdonice B - Zaječí 2:1
    So 02.04. 16:00 Novosedly B - Perná 0:1 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Mikulov B - Pavlov 3:0
    So 02.04. 16:00 Kostice B - Dolní Dunajovice 0:3
    So 02.04. 16:00 Valtice - Ladná 3:0
    So 02.04. 16:00 Lanžhot B - Týnec 1:0

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Zaječí - Vegalta B 4:2
    So 16.04. 16:30 Ch. Nová Ves - Perná 1:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Tvrdonice B - Pavlov 5:2
    So 16.04. 16:30 Novosedly B - Dolní Dunajovice 0:5 (0:3)
    So 16.04. 16:30 Mikulov B - Ladná 2:0
    So 16.04. 16:30 Kostice B - Týnec 1:0
    So 16.04. 16:30 Valtice - Lanžhot B 2:3

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Vegalta B - Valtice 1:4
    So 23.04. 16:30 Lanžhot B - Kostice B 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Mikulov B - Týnec 6:3
    So 23.04. 16:30 Ladná - Novosedly B 3:0
    So 23.04. 16:30 Dolní Dunajovice - Tvrdonice B 3:1
    So 23.04. 16:30 Pavlov - Ch. Nová Ves 1:1
    So 23.04. 16:30 Perná - Zaječí 3:4 (2:2)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Vegalta B - Kostice B 4:2
    So 07.05. 16:30 Mikulov B - Valtice 2:0
    So 07.05. 16:30 Lanžhot B - Novosedly B 3:0
    So 07.05. 16:30 Týnec - Tvrdonice B 1:5
    So 07.05. 16:30 Ladná - Ch. Nová Ves 3:2
    So 07.05. 16:30 Dolní Dunajovice - Zaječí 10:1
    So 07.05. 16:30 Pavlov - Perná 2:3 (0:1)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Dolní Dunajovice - Vegalta B 3:0
    So 28.05. 16:30 Pavlov - Ladná 1:0
    So 28.05. 16:30 Perná - Týnec 1:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Zaječí - Lanžhot B 5:1
    So 28.05. 16:30 Ch. Nová Ves - Valtice 2:0
    So 28.05. 16:30 Tvrdonice B - Kostice B 4:1
    So 28.05. 16:30 Novosedly B - Mikulov B 3:1 (2:0)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Vegalta B - Novosedly B 1:3
    So 04.06. 16:30 Mikulov B - Tvrdonice B 4:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Kostice B - Ch. Nová Ves 2:4
    So 04.06. 16:30 Valtice - Zaječí 3:2
    So 04.06. 16:30 Lanžhot B - Perná 2:0
    So 04.06. 16:30 Týnec - Pavlov 2:3
    So 04.06. 16:30 Ladná - Dolní Dunajovice 4:4

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Ladná - Vegalta B 4:2
    So 11.06. 16:30 Dolní Dunajovice - Týnec 2:0
    So 11.06. 16:30 Pavlov - Lanžhot B 2:0
    So 11.06. 16:30 Perná - Valtice 1:4
    So 11.06. 16:30 Zaječí - Kostice B 3:2
    So 11.06. 16:30 Ch. Nová Ves - Mikulov B 3:1
    So 11.06. 16:30 Tvrdonice B - Novosedly B 3:0

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Vegalta B - Tvrdonice B 0:5
    So 18.06. 16:30 Novosedly B - Ch. Nová Ves 6:3
    So 18.06. 16:30 Mikulov B - Zaječí 4:2
    So 18.06. 16:30 Kostice B - Perná 4:1
    So 18.06. 16:30 Valtice - Pavlov 6:1
    So 18.06. 16:30 Lanžhot B - Dolní Dunajovice 2:2
    So 18.06. 16:30 Týnec - Ladná 5:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 6 2 98:31 60
    2. 26 14 5 7 60:40 47
    3. 26 14 2 10 63:46 44
    4. 26 13 4 9 61:47 43
    5. 26 12 3 11 45:47 39
    6. 26 10 7 9 54:50 37
    7. 26 10 7 9 44:52 37
    8. 26 11 1 14 63:71 34
    9. 26 10 4 12 43:61 34
    10. 26 9 4 13 36:48 31
    11. 26 8 6 12 36:51 30
    12. 26 9 2 15 43:62 29
    13. 26 6 7 13 43:61 25
    14. 26 7 4 15 31:53 25