Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 30
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3530
    Týden:
    41
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Jankov - Český Krumlov 2:1 (1:0)
    So 04.09. 00:00 Čtyři Dvory - Roudné 0:4 (0:1)
    So 04.09. 00:00 Vodňany - Hluboká 2:0 (1:0)
    So 04.09. 00:00 Týn n/Vlt. - Nea Salamis 2:1 (2:1)
    So 04.09. 00:00 Chýnov - Lišov 4:1 (2:1)
    So 04.09. 00:00 Protivín - Bavorovice 0:1 (0:0)
    So 04.09. 00:00 Dražice - Zliv 3:0 (1:0)
    So 04.09. 00:00 Přešťovice - Milevsko 1:2 (0:1)

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 Čtyři Dvory - Český Krumlov 0:2 (0:2)
    So 18.09. 00:00 Vodňany - Jankov 1:3 (0:2)
    So 18.09. 00:00 Týn n/Vlt. - Roudné 1:2 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Chýnov - Hluboká 1:1 (0:1)
    So 18.09. 00:00 Protivín - Nea Salamis 5:1 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Dražice - Lišov 2:2 (0:2)
    So 18.09. 00:00 Přešťovice - Bavorovice 1:3 (0:1)
    So 18.09. 00:00 Milevsko - Zliv 3:0 (2:0)

    8.kolo

    So 25.09. 00:00 Český Krumlov - Zliv 4:1 (2:0)
    So 25.09. 00:00 Bavorovice - Milevsko 4:2 (1:2)
    So 25.09. 00:00 Lišov - Přešťovice 1:2 (1:0)
    So 25.09. 00:00 Nea Salamis - Dražice 2:3 (1:3)
    So 25.09. 00:00 Hluboká - Protivín 3:0 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Roudné - Chýnov 5:2 (2:1)
    So 25.09. 00:00 Jankov - Týn n/Vlt. 1:2 (1:0)
    So 25.09. 00:00 Čtyři Dvory - Vodňany 3:1 (1:0)

    1.kolo

    Út 28.09. 00:00 Hluboká - Český Krumlov 0:2 (0:0)
    Út 28.09. 00:00 Roudné - Nea Salamis 5:0 (1:0)
    Út 28.09. 00:00 Jankov - Lišov 3:0 (0:0)
    Út 28.09. 00:00 Čtyři Dvory - Bavorovice 1:2 (1:0)
    Út 28.09. 00:00 Vodňany - Zliv 5:0 (3:0)
    Út 28.09. 00:00 Týn n/Vlt. - Milevsko 0:4 (0:1)
    Út 28.09. 00:00 Chýnov - Přešťovice 3:0 (2:0)
    Út 28.09. 00:00 Protivín - Dražice 0:2 (0:2)

    9.kolo

    So 02.10. 00:00 Vodňany - Český Krumlov 0:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Týn n/Vlt. - Čtyři Dvory 1:0 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Chýnov - Jankov 0:3 (0:2)
    So 02.10. 00:00 Protivín - Roudné 2:1 (0:1)
    So 02.10. 00:00 Dražice - Hluboká 2:0 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Přešťovice - Nea Salamis 3:3 (1:2)
    So 02.10. 00:00 Milevsko - Lišov 2:2 (0:1)
    So 02.10. 00:00 Zliv - Bavorovice 0:3 (0:1)

    10.kolo

    So 09.10. 00:00 Český Krumlov - Bavorovice 2:1 (2:1)
    So 09.10. 00:00 Lišov - Zliv 3:2 (3:1)
    So 09.10. 00:00 Nea Salamis - Milevsko 0:3
    So 09.10. 00:00 Hluboká - Přešťovice 0:1 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Roudné - Dražice 3:1 (2:0)
    So 09.10. 00:00 Jankov - Protivín 4:1 (2:1)
    So 09.10. 00:00 Čtyři Dvory - Chýnov 1:2 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Vodňany - Týn n/Vlt. 3:2 (1:1)

    11.kolo

    So 16.10. 00:00 Týn n/Vlt. - Český Krumlov 1:6 (1:3)
    So 16.10. 00:00 Chýnov - Vodňany 7:0 (4:0)
    So 16.10. 00:00 Protivín - Čtyři Dvory 2:2 (0:1)
    So 16.10. 00:00 Dražice - Jankov 0:2 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Přešťovice - Roudné 2:0 (2:0)
    So 16.10. 00:00 Milevsko - Hluboká 3:1 (1:0)
    So 16.10. 00:00 Zliv - Nea Salamis 0:1 (0:1)
    So 16.10. 00:00 Bavorovice - Lišov 5:0 (3:0)

    12.kolo

    So 23.10. 00:00 Český Krumlov - Lišov 2:0 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Nea Salamis - Bavorovice 0:1 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Hluboká - Zliv 2:0 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Roudné - Milevsko 4:1 (1:0)
    So 23.10. 00:00 Jankov - Přešťovice 3:0 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Čtyři Dvory - Dražice 1:0 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Vodňany - Protivín 0:1 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Týn n/Vlt. - Chýnov 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 30.10. 00:00 Chýnov - Český Krumlov 2:1 (1:1)
    So 30.10. 00:00 Protivín - Týn n/Vlt. 3:1 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Dražice - Vodňany 2:0 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Přešťovice - Čtyři Dvory 1:0 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Milevsko - Jankov 2:1 (2:0)
    So 30.10. 00:00 Zliv - Roudné 2:2 (0:2)
    So 30.10. 00:00 Bavorovice - Hluboká 3:1 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Lišov - Nea Salamis 4:0 (0:0)

    14.kolo

    So 06.11. 00:00 Český Krumlov - Nea Salamis 5:0 (2:0)
    So 06.11. 00:00 Hluboká - Lišov 4:4 (3:1)
    So 06.11. 00:00 Roudné - Bavorovice 0:0 (0:0)
    So 06.11. 00:00 Jankov - Zliv 2:1 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Čtyři Dvory - Milevsko 2:1 (1:0)
    So 06.11. 00:00 Vodňany - Přešťovice 2:2 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Týn n/Vlt. - Dražice 1:1 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Chýnov - Protivín 2:2 (1:2)

    15.kolo

    So 13.11. 00:00 Protivín - Český Krumlov 2:1 (1:1)
    So 13.11. 00:00 Milevsko - Vodňany 3:2 (2:1)
    So 13.11. 00:00 Zliv - Čtyři Dvory 1:1 (0:0)
    So 13.11. 00:00 Bavorovice - Jankov 0:0 (0:0)
    St 17.11. 00:00 Lišov - Roudné 1:2 (0:0)
    So 20.11. 00:00 Dražice - Chýnov 1:3 (1:1)
    So 20.11. 00:00 Přešťovice - Týn n/Vlt. 0:1 (0:1)
    So 20.11. 00:00 Nea Salamis - Hluboká 4:4 (2:0)

    18.kolo

    So 26.03. 10:00 Bavorovice - Týn n/Vlt. 1:0 (0:0)
    So 26.03. 10:15 Český Krumlov - Roudné 4:2 (2:1)
    So 26.03. 15:00 Nea Salamis - Čtyři Dvory 3:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Lišov - Vodňany 0:2 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Přešťovice - Dražice 1:1 (1:0)
    Ne 27.03. 12:30 Zliv - Chýnov 1:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Hluboká - Jankov 0:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Milevsko - Protivín 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 02.04. 10:15 Čtyři Dvory - Hluboká 2:1 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Přešťovice - Český Krumlov 3:0 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Protivín - Zliv 5:1 (2:1)
    So 02.04. 16:30 Týn n/Vlt. - Lišov 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 14:00 Vodňany - Nea Salamis 2:1 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Dražice - Milevsko 0:2 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Chýnov - Bavorovice 3:3 (3:3)
    Ne 03.04. 16:30 Jankov - Roudné 4:1 (2:0)

    20.kolo

    So 09.04. 00:00 Český Krumlov - Jankov 1:2 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Roudné - Čtyři Dvory 2:1 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Hluboká - Vodňany 2:1 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Nea Salamis - Týn n/Vlt. 1:1 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Lišov - Chýnov 6:0 (4:0)
    So 09.04. 00:00 Bavorovice - Protivín 1:1 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Zliv - Dražice 0:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Milevsko - Přešťovice 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 12.03. 00:00 Český Krumlov - Hluboká 2:2 (0:0)
    So 12.03. 00:00 Nea Salamis - Roudné 3:3 (1:3)
    So 12.03. 00:00 Lišov - Jankov 0:0 (0:0)
    So 12.03. 00:00 Bavorovice - Čtyři Dvory 1:2 (0:1)
    So 12.03. 00:00 Zliv - Vodňany 1:2 (0:1)
    So 12.03. 00:00 Milevsko - Týn n/Vlt. 2:0 (1:0)
    So 12.03. 00:00 Přešťovice - Chýnov 1:0 (0:0)
    So 12.03. 00:00 Dražice - Protivín 1:3 (1:1)

    21.kolo

    So 16.04. 00:00 Milevsko - Český Krumlov 3:3 (1:2)
    So 16.04. 00:00 Přešťovice - Zliv 1:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Dražice - Bavorovice 4:1 (2:1)
    So 16.04. 00:00 Protivín - Lišov 0:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Chýnov - Nea Salamis 1:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Týn n/Vlt. - Hluboká 2:2 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Vodňany - Roudné 1:1 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Čtyři Dvory - Jankov 0:4 (0:3)

    23.kolo

    So 30.04. 00:00 Zliv - Český Krumlov 2:0 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Milevsko - Bavorovice 5:1 (2:1)
    So 30.04. 00:00 Přešťovice - Lišov 1:0 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Dražice - Nea Salamis 7:0 (3:0)
    So 30.04. 00:00 Protivín - Hluboká 1:2 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Chýnov - Roudné 1:2 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Týn n/Vlt. - Jankov 0:3 (0:2)
    So 30.04. 00:00 Vodňany - Čtyři Dvory 0:1 (0:0)

    25.kolo

    So 14.05. 00:00 Bavorovice - Český Krumlov 2:0 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Zliv - Lišov 1:1 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Milevsko - Nea Salamis 2:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Přešťovice - Hluboká 4:1 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Dražice - Roudné 1:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Protivín - Jankov 1:1 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Chýnov - Čtyři Dvory 0:1 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Týn n/Vlt. - Vodňany 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 14.08. 00:00 Český Krumlov - Dražice 2:0 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Přešťovice - Protivín 5:3 (3:1)
    So 14.08. 00:00 Milevsko - Chýnov 2:0 (1:0)
    So 14.08. 00:00 Zliv - Týn n/Vlt. 0:3 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Bavorovice - Vodňany 1:1 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Lišov - Čtyři Dvory 1:5 (1:2)
    So 14.08. 00:00 Nea Salamis - Jankov 1:2 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Hluboká - Roudné 1:2 (0:0)

    3.kolo

    So 21.08. 00:00 Roudné - Český Krumlov 0:1 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Jankov - Hluboká 2:1 (1:1)
    So 21.08. 00:00 Čtyři Dvory - Nea Salamis 2:1 (2:0)
    So 21.08. 00:00 Vodňany - Lišov 4:2 (2:0)
    So 21.08. 00:00 Týn n/Vlt. - Bavorovice 3:1 (2:1)
    So 21.08. 00:00 Chýnov - Zliv 1:1 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Protivín - Milevsko 1:2 (1:0)
    So 21.08. 00:00 Dražice - Přešťovice 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 28.08. 00:00 Český Krumlov - Přešťovice 1:3 (0:1)
    So 28.08. 00:00 Milevsko - Dražice 1:0 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Zliv - Protivín 1:3 (0:2)
    So 28.08. 00:00 Bavorovice - Chýnov 3:1 (2:1)
    So 28.08. 00:00 Lišov - Týn n/Vlt. 4:3 (2:1)
    So 28.08. 00:00 Nea Salamis - Vodňany 0:3 (0:1)
    So 28.08. 00:00 Hluboká - Čtyři Dvory 3:0 (2:0)
    So 28.08. 00:00 Roudné - Jankov 2:1 (2:1)

    6.kolo

    So 11.09. 00:00 Český Krumlov - Milevsko 1:0 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Zliv - Přešťovice 4:0 (2:0)
    So 11.09. 00:00 Bavorovice - Dražice 3:3 (2:2)
    So 11.09. 00:00 Lišov - Protivín 1:0 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Nea Salamis - Chýnov 0:4 (0:1)
    So 11.09. 00:00 Hluboká - Týn n/Vlt. 5:2 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Roudné - Vodňany 3:0 (2:0)
    So 11.09. 00:00 Jankov - Čtyři Dvory 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 19.03. 00:00 Dražice - Český Krumlov 3:3 (2:3)
    So 19.03. 00:00 Protivín - Přešťovice 0:1 (0:0)
    So 19.03. 00:00 Chýnov - Milevsko 1:1 (1:0)
    So 19.03. 00:00 Týn n/Vlt. - Zliv 0:1 (0:1)
    So 19.03. 00:00 Vodňany - Bavorovice 1:1 (0:0)
    So 19.03. 00:00 Čtyři Dvory - Lišov 0:1 (0:0)
    So 19.03. 00:00 Jankov - Nea Salamis 1:0 (0:0)
    So 19.03. 00:00 Roudné - Hluboká 3:3 (0:2)

    22.kolo

    So 23.04. 00:00 Český Krumlov - Čtyři Dvory 0:2 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Jankov - Vodňany 4:2 (1:2)
    So 23.04. 00:00 Roudné - Týn n/Vlt. 2:2 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Hluboká - Chýnov 1:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Nea Salamis - Protivín 1:4 (1:3)
    So 23.04. 00:00 Lišov - Dražice 2:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Bavorovice - Přešťovice 1:3 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Zliv - Milevsko 0:1 (0:1)

    24.kolo

    So 07.05. 00:00 Český Krumlov - Vodňany 2:5 (1:3)
    So 07.05. 00:00 Čtyři Dvory - Týn n/Vlt. 1:2 (1:1)
    So 07.05. 00:00 Jankov - Chýnov 1:1 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Roudné - Protivín 2:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Hluboká - Dražice 4:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Nea Salamis - Přešťovice 0:4 (0:2)
    So 07.05. 00:00 Lišov - Milevsko 2:1 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Bavorovice - Zliv 3:1 (0:1)

    26.kolo

    So 21.05. 00:00 Český Krumlov - Týn n/Vlt. 0:2 (0:2)
    So 21.05. 00:00 Vodňany - Chýnov 4:2 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Čtyři Dvory - Protivín 1:3 (1:3)
    So 21.05. 00:00 Jankov - Dražice 0:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Roudné - Přešťovice 4:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Hluboká - Milevsko 2:1 (1:1)
    So 21.05. 00:00 Nea Salamis - Zliv 1:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Lišov - Bavorovice 1:0 (0:0)

    27.kolo

    So 28.05. 00:00 Lišov - Český Krumlov 2:3 (0:2)
    So 28.05. 00:00 Bavorovice - Nea Salamis 2:3 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Zliv - Hluboká 1:2 (1:1)
    So 28.05. 00:00 Milevsko - Roudné 2:3 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Přešťovice - Jankov 3:1 (1:1)
    So 28.05. 00:00 Dražice - Čtyři Dvory 1:2 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Protivín - Vodňany 0:0 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Chýnov - Týn n/Vlt. 1:0 (1:0)

    28.kolo

    So 04.06. 00:00 Český Krumlov - Chýnov 1:1 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Týn n/Vlt. - Protivín 2:2 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Vodňany - Dražice 2:2 (2:1)
    So 04.06. 00:00 Čtyři Dvory - Přešťovice 1:0 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Jankov - Milevsko 1:1 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Roudné - Zliv 3:0 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Hluboká - Bavorovice 2:1 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Nea Salamis - Lišov 2:3 (1:2)

    29.kolo

    So 11.06. 00:00 Nea Salamis - Český Krumlov 1:4 (1:3)
    So 11.06. 00:00 Lišov - Hluboká 2:3 (2:1)
    So 11.06. 00:00 Bavorovice - Roudné 1:5 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Zliv - Jankov 1:4 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Milevsko - Čtyři Dvory 3:0 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Přešťovice - Vodňany 3:0 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Dražice - Týn n/Vlt. 4:1 (1:1)
    So 11.06. 00:00 Protivín - Chýnov 2:2 (2:1)

    30.kolo

    So 18.06. 00:00 Český Krumlov - Protivín 3:1
    So 18.06. 00:00 Chýnov - Dražice 1:0 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Týn n/Vlt. - Přešťovice 2:1 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Vodňany - Milevsko 2:1
    So 18.06. 00:00 Čtyři Dvory - Zliv 1:1 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Jankov - Bavorovice 2:0 (2:0)
    So 18.06. 00:00 Roudné - Lišov 6:2
    So 18.06. 00:00 Hluboká - Nea Salamis 0:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 6 4 60:24 66
    2. 30 18 6 6 74:40 60
    3. 30 17 4 9 58:36 55
    4. 30 17 3 10 49:39 54
    5. 30 14 5 11 57:45 47
    6. 30 12 7 11 50:48 43
    7. 30 12 6 12 53:51 42
    8. 30 12 5 13 42:52 41
    9. 30 11 7 12 48:52 40
    10. 30 12 3 15 35:46 39
    11. 30 10 8 12 46:42 38
    12. 30 10 8 12 48:46 38
    13. 30 10 8 12 46:47 38
    14. 30 10 6 14 48:60 36
    15. 30 5 4 21 31:81 19
    16. 30 4 6 20 24:60 18