Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 2960
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3520
    Týden:
    46
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 12:15 Křenovice B - Slavíkovice 3:0 (2:0)
    Ne 12.08. 10:00 Bučovice B - Šaratice B 1:1 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Lovčičky - Němčany B 4:1 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Nížkovice - Letonice B 3:4 (3:2)
    Ne 12.08. 16:30 Bošovice - Velešovice 4:2 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Rašovice - Dražovice B 3:2 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Hodějice - Zbýšov 5:1 (2:0)

    2.kolo

    Ne 19.08. 10:00 Dražovice B - Hodějice 3:3 (1:2)
    Ne 19.08. 10:00 Letonice B - Bošovice 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 10:00 Bučovice B - Křenovice B 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Šaratice B - Zbýšov 2:5 (0:4)
    Ne 19.08. 16:30 Velešovice - Rašovice 7:0 (3:0)
    Ne 19.08. 16:30 Němčany B - Nížkovice 0:4 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Slavíkovice - Lovčičky 2:4 (1:2)

    3.kolo

    So 25.08. 16:00 Hodějice - Velešovice 2:4 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Křenovice B - Šaratice B 4:2 (2:2)
    Ne 26.08. 16:30 Lovčičky - Bučovice B 1:4 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Nížkovice - Slavíkovice 0:4 (0:3)
    Ne 26.08. 16:30 Bošovice - Němčany B 11:2 (7:2)
    Ne 26.08. 16:30 Rašovice - Letonice B 1:2 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Zbýšov - Dražovice B 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 01.09. 16:30 Křenovice B - Lovčičky 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 10:00 Letonice B - Hodějice 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 10:00 Bučovice B - Nížkovice 2:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Šaratice B - Dražovice B 5:0 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 Velešovice - Zbýšov 4:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Němčany B - Rašovice 3:0 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Slavíkovice - Bošovice 1:4 (0:2)

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Nížkovice - Křenovice B 5:2 (2:1)
    Ne 09.09. 10:00 Dražovice B - Velešovice 2:1 (0:1)
    Ne 09.09. 16:30 Lovčičky - Šaratice B 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 16:30 Bošovice - Bučovice B 1:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:30 Rašovice - Slavíkovice 1:2 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 Hodějice - Němčany B 2:2 (1:2)
    Ne 09.09. 16:30 Zbýšov - Letonice B 2:1 (0:1)

    6.kolo

    So 15.09. 13:15 Němčany B - Zbýšov 1:4 (0:3)
    So 15.09. 16:00 Křenovice B - Bošovice 0:5 (0:1)
    Ne 16.09. 10:00 Letonice B - Dražovice B 4:2 (3:2)
    Ne 16.09. 10:00 Bučovice B - Rašovice 4:0 (3:0)
    Ne 16.09. 16:00 Šaratice B - Velešovice 2:4 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Slavíkovice - Hodějice 1:7 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Lovčičky - Nížkovice 0:0 (0:0)

    7.kolo

    Ne 23.09. 10:00 Dražovice B - Němčany B 2:2 (1:2)
    Ne 23.09. 16:00 Nížkovice - Šaratice B 5:3 (1:1)
    Ne 23.09. 16:00 Bošovice - Lovčičky 4:0 (3:0)
    Ne 23.09. 16:00 Rašovice - Křenovice B 1:3 (0:1)
    Ne 23.09. 16:00 Hodějice - Bučovice B 0:3 (0:2)
    Ne 23.09. 16:00 Zbýšov - Slavíkovice 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Velešovice - Letonice B 1:2 (1:0)

    8.kolo

    28.09. 15:00 Slavíkovice - Dražovice B 3:2 (1:1)
    28.09. 16:00 Šaratice B - Letonice B 4:4 (1:3)
    So 29.09. 15:00 Lovčičky - Rašovice 1:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Křenovice B - Hodějice 1:3 (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Bučovice B - Zbýšov 4:0 (2:0)
    Ne 30.09. 16:00 Němčany B - Velešovice 1:8 (0:4)
    Ne 30.09. 16:00 Nížkovice - Bošovice 1:1 (1:1)

    9.kolo

    Ne 07.10. 10:00 Letonice B - Němčany B 1:2 (1:1)
    Ne 07.10. 15:30 Bošovice - Šaratice B 6:3 (0:1)
    Ne 07.10. 15:30 Rašovice - Nížkovice 5:1 (2:0)
    Ne 07.10. 15:30 Hodějice - Lovčičky 2:4 (1:0)
    Ne 07.10. 15:30 Zbýšov - Křenovice B 3:0
    Ne 07.10. 15:30 Dražovice B - Bučovice B 6:0 (4:0)
    Ne 07.10. 15:30 Velešovice - Slavíkovice 3:3 (1:1)

    10.kolo

    So 13.10. 15:30 Křenovice B - Dražovice B 0:2 (0:2)
    Ne 14.10. 10:00 Bučovice B - Velešovice 3:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Šaratice B - Němčany B 5:2 (3:0)
    Ne 14.10. 15:30 Slavíkovice - Letonice B 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 Lovčičky - Zbýšov 4:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Nížkovice - Hodějice 3:4 (2:1)
    Ne 14.10. 15:30 Bošovice - Rašovice 2:1 (2:0)

    11.kolo

    Ne 21.10. 10:00 Dražovice B - Lovčičky 3:6 (2:2)
    Ne 21.10. 10:00 Letonice B - Bučovice B 7:1 (4:0)
    Ne 21.10. 15:00 Rašovice - Šaratice B 5:0 (4:0)
    Ne 21.10. 15:00 Hodějice - Bošovice 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Zbýšov - Nížkovice 2:3 (2:1)
    Ne 21.10. 15:00 Velešovice - Křenovice B 1:2 (0:2)
    Ne 21.10. 15:00 Němčany B - Slavíkovice 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 27.10. 14:00 Křenovice B - Letonice B 0:3
    Ne 28.10. 10:00 Bučovice B - Němčany B 2:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:00 Šaratice B - Slavíkovice 5:0 (5:0)
    Ne 28.10. 14:00 Lovčičky - Velešovice 1:4 (0:2)
    Ne 28.10. 14:00 Nížkovice - Dražovice B 4:5 (1:2)
    Ne 28.10. 14:00 Bošovice - Zbýšov 3:2 (2:1)
    Ne 28.10. 14:00 Rašovice - Hodějice 0:5 (0:4)

    13.kolo

    Ne 04.11. 10:00 Dražovice B - Bošovice 2:4 (1:1)
    Ne 04.11. 10:00 Letonice B - Lovčičky 6:3 (3:3)
    Ne 04.11. 13:30 Hodějice - Šaratice B 10:0 (5:0)
    Ne 04.11. 13:30 Zbýšov - Rašovice 6:0 (2:0)
    Ne 04.11. 13:30 Velešovice - Nížkovice 5:2 (1:1)
    Ne 04.11. 13:30 Němčany B - Křenovice B 1:1 (1:1)
    Ne 04.11. 13:30 Slavíkovice - Bučovice B 1:3 (1:2)

    16.kolo

    Ne 30.03. 10:00 Bučovice B - Lovčičky 1:1 (0:1)
    Ne 30.03. 10:00 Letonice B - Rašovice 1:3 (1:1)
    Ne 30.03. 10:00 Dražovice B - Zbýšov 2:1 (1:1)
    Ne 30.03. 15:00 Šaratice B - Křenovice B 2:2 (0:2)
    Ne 30.03. 15:00 Slavíkovice - Nížkovice 3:1 (1:1)
    Ne 30.03. 15:00 Němčany B - Bošovice 2:4 (1:3)
    Ne 30.03. 15:00 Velešovice - Hodějice 2:1 (1:0)

    17.kolo

    Ne 06.04. 10:00 Dražovice B - Šaratice B 4:0 (2:0)
    Ne 06.04. 15:30 Zbýšov - Velešovice 2:6 (1:2)
    Ne 06.04. 15:30 Hodějice - Letonice B 3:1 (1:1)
    Ne 06.04. 15:30 Rašovice - Němčany B 2:3 (1:1)
    Ne 06.04. 15:30 Bošovice - Slavíkovice 4:1 (1:0)
    Ne 06.04. 15:30 Nížkovice - Bučovice B 3:1 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Lovčičky - Křenovice B 2:4 (2:1)

    18.kolo

    So 12.04. 15:30 Křenovice B - Nížkovice 2:0 (1:0)
    Ne 13.04. 10:00 Bučovice B - Bošovice 2:0 (0:0)
    Ne 13.04. 10:00 Letonice B - Zbýšov 6:2 (4:1)
    Ne 13.04. 15:30 Šaratice B - Lovčičky 3:0 (1:0)
    Ne 13.04. 15:30 Slavíkovice - Rašovice 2:1 (2:1)
    Ne 13.04. 15:30 Němčany B - Hodějice 2:1 (0:0)
    Ne 13.04. 15:30 Velešovice - Dražovice B 1:3 (1:1)

    19.kolo

    Ne 20.04. 10:00 Dražovice B - Letonice B 2:1 (1:1)
    Ne 20.04. 16:00 Velešovice - Šaratice B 4:0 (2:0)
    Ne 20.04. 16:00 Zbýšov - Němčany B 2:3 (0:2)
    Ne 20.04. 16:00 Rašovice - Bučovice B 3:3 (0:2)
    Ne 20.04. 16:00 Bošovice - Křenovice B 8:2 (3:2)
    Ne 20.04. 16:00 Nížkovice - Lovčičky 8:0 (1:0)
    Ne 20.04. 16:30 Hodějice - Slavíkovice 3:3 (2:0)

    20.kolo

    So 26.04. 16:00 Křenovice B - Rašovice 2:1 (0:1)
    Ne 27.04. 10:00 Bučovice B - Hodějice 1:1 (1:0)
    Ne 27.04. 10:00 Letonice B - Velešovice 3:3 (3:1)
    Ne 27.04. 16:00 Šaratice B - Nížkovice 4:4 (1:2)
    Ne 27.04. 16:00 Lovčičky - Bošovice 3:1 (2:1)
    Ne 27.04. 16:00 Slavíkovice - Zbýšov 9:1 (2:0)
    Ne 27.04. 16:00 Němčany B - Dražovice B 1:2 (0:1)

    21.kolo

    Ne 04.05. 10:00 Letonice B - Šaratice B 1:1 (1:0)
    Ne 04.05. 10:00 Dražovice B - Slavíkovice 3:2 (1:1)
    Ne 04.05. 16:30 Velešovice - Němčany B 3:0
    Ne 04.05. 16:30 Zbýšov - Bučovice B 3:0
    Ne 04.05. 16:30 Hodějice - Křenovice B 2:1 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Rašovice - Lovčičky 1:2 (1:1)
    Ne 04.05. 16:30 Bošovice - Nížkovice 3:1 (2:1)

    15.kolo

    Čt 08.05. 13:30 Křenovice B - Bučovice B 0:1 (0:1)
    Čt 08.05. 16:30 Zbýšov - Šaratice B 2:1 (2:0)
    Čt 08.05. 16:30 Hodějice - Dražovice B 3:1 (1:0)
    Čt 08.05. 16:30 Rašovice - Velešovice 4:2 (2:1)
    Čt 08.05. 16:30 Bošovice - Letonice B 1:0 (0:0)
    Čt 08.05. 16:30 Nížkovice - Němčany B 2:3 (2:1)
    Čt 08.05. 16:30 Lovčičky - Slavíkovice 2:2 (2:1)

    22.kolo

    So 10.05. 16:30 Křenovice B - Zbýšov 2:3 (1:1)
    Ne 11.05. 10:00 Bučovice B - Dražovice B 2:5 (0:3)
    Ne 11.05. 16:30 Šaratice B - Bošovice 4:3 (3:3)
    Ne 11.05. 16:30 Nížkovice - Rašovice 2:3 (1:2)
    Ne 11.05. 16:30 Lovčičky - Hodějice 0:3
    Ne 11.05. 16:30 Slavíkovice - Velešovice 5:4 (4:2)
    Ne 11.05. 16:30 Němčany B - Letonice B 3:2 (2:1)

    23.kolo

    Ne 18.05. 10:00 Letonice B - Slavíkovice 2:0 (1:0)
    Ne 18.05. 10:00 Dražovice B - Křenovice B 6:0 (2:0)
    Ne 18.05. 16:30 Němčany B - Šaratice B 1:3 (1:2)
    Ne 18.05. 16:30 Velešovice - Bučovice B 9:1 (4:0)
    Ne 18.05. 16:30 Zbýšov - Lovčičky 3:0 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Hodějice - Nížkovice 1:1 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Rašovice - Bošovice 5:5 (1:2)

    24.kolo

    So 24.05. 16:30 Křenovice B - Velešovice 3:0 (1:0)
    Ne 25.05. 10:00 Bučovice B - Letonice B 1:4 (1:1)
    Ne 25.05. 16:30 Šaratice B - Rašovice 1:3 (1:1)
    Ne 25.05. 16:30 Bošovice - Hodějice 1:5 (0:4)
    Ne 25.05. 16:30 Nížkovice - Zbýšov 2:2 (1:1)
    Ne 25.05. 16:30 Lovčičky - Dražovice B 0:4 (0:2)
    Ne 25.05. 16:30 Slavíkovice - Němčany B 13:0 (4:0)

    25.kolo

    Ne 01.06. 10:00 Letonice B - Křenovice B 3:1 (1:1)
    Ne 01.06. 10:00 Dražovice B - Nížkovice 1:2 (0:2)
    Ne 01.06. 16:30 Slavíkovice - Šaratice B 1:2 (0:1)
    Ne 01.06. 16:30 Němčany B - Bučovice B 0:5 (0:2)
    Ne 01.06. 16:30 Velešovice - Lovčičky 4:1 (4:0)
    Ne 01.06. 16:30 Zbýšov - Bošovice 0:2 (0:2)
    Ne 01.06. 16:30 Hodějice - Rašovice 2:2 (1:0)

    26.kolo

    So 07.06. 15:00 Křenovice B - Němčany B 6:2 (4:1)
    Ne 08.06. 10:00 Bučovice B - Slavíkovice 0:4 (0:2)
    Ne 08.06. 15:00 Nížkovice - Velešovice 4:3 (1:1)
    Ne 08.06. 16:30 Šaratice B - Hodějice 1:0 (0:0)
    Ne 08.06. 16:30 Rašovice - Zbýšov 3:1 (0:0)
    Ne 08.06. 16:30 Bošovice - Dražovice B 3:3 (2:1)
    Ne 08.06. 16:30 Lovčičky - Letonice B 2:5 (1:1)

    14.kolo

    Čt 01.05. 14:00 Šaratice B - Bučovice B 1:1 (0:1)
    Ne 15.06. 10:00 Letonice B - Nížkovice 5:1 (3:0)
    Ne 15.06. 10:00 Dražovice B - Rašovice 2:1 (2:1)
    Ne 15.06. 13:00 Slavíkovice - Křenovice B 1:2 (1:0)
    Ne 15.06. 16:30 Němčany B - Lovčičky 3:0 (2:0)
    Ne 15.06. 16:30 Velešovice - Bošovice 3:2 (2:0)
    Ne 15.06. 16:30 Zbýšov - Hodějice 1:6 (0:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 5 6 84:49 50
    2. 26 15 4 7 73:44 49
    3. 26 14 4 8 69:52 46
    4. 26 13 6 7 76:42 45
    5. 26 14 2 10 90:53 44
    6. 26 12 6 8 49:54 42
    7. 26 11 2 13 45:59 35
    8. 26 9 4 13 66:62 31
    9. 26 8 6 12 55:75 30
    10. 26 9 3 14 49:70 30
    11. 26 9 3 14 44:70 30
    12. 26 9 3 14 42:90 30
    13. 26 8 5 13 63:68 29
    14. 26 8 3 15 49:66 27