Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 2931
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3638
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 18.08. 17:00 Davle - Slapy 3:0 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Všenorský SK - Vrané 1:1 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Bojanovice - Jíloviště 3:0 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Jílové B - Radlík 2:4 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Jirčany - Psáry 1:3 (0:2)
    So 18.08. 17:00 Libeř - Zlatníky 3:3 (2:2)
    Ne 19.08. 17:00 Hradištko B - Krňany 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 25.08. 17:00 Slapy - Zlatníky 6:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Psáry - Libeř 3:1 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Radlík - Jirčany 3:2
    So 25.08. 17:00 Jíloviště - Jílové B 7:2 (3:2)
    So 25.08. 17:00 Krňany - Bojanovice 3:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Vrané - Hradištko B 3:2 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Davle - Všenorský SK 5:1

    3.kolo

    So 01.09. 17:00 Všenorský SK - Slapy 3:3 (1:3)
    So 01.09. 17:00 Bojanovice - Vrané 3:0
    So 01.09. 17:00 Jirčany - Jíloviště 2:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Libeř - Radlík 3:2 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Zlatníky - Psáry 0:4 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Hradištko B - Davle 3:2 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Jílové B - Krňany 5:4 (3:1)

    4.kolo

    So 08.09. 17:00 Slapy - Psáry 1:2 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Radlík - Zlatníky 5:4 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Libeř - Jíloviště 1:3 (1:2)
    So 08.09. 17:00 Krňany - Jirčany 1:1 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Vrané - Jílové B 2:2 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Davle - Bojanovice 3:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Všenorský SK - Hradištko B 8:2 (3:2)

    5.kolo

    So 15.09. 00:00 Hradištko B - Slapy 1:3 (0:2)
    So 15.09. 00:00 Bojanovice - Všenorský SK 3:3 (1:3)
    So 15.09. 00:00 Jílové B - Davle 7:1 (2:1)
    So 15.09. 00:00 Jirčany - Vrané 1:1 (0:1)
    So 15.09. 00:00 Libeř - Krňany 3:2 (2:1)
    So 15.09. 00:00 Zlatníky - Jíloviště 0:4 (0:3)
    So 15.09. 00:00 Psáry - Radlík 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 22.09. 00:00 Slapy - Radlík 4:2 (0:1)
    So 22.09. 00:00 Jíloviště - Psáry 3:2 (1:0)
    So 22.09. 00:00 Krňany - Zlatníky 8:1 (2:0)
    So 22.09. 00:00 Vrané - Libeř 4:2 (1:0)
    So 22.09. 00:00 Davle - Jirčany 1:1 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Všenorský SK - Jílové B 3:0 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Hradištko B - Bojanovice 4:1 (3:0)

    7.kolo

    So 29.09. 00:00 Bojanovice - Slapy 1:0 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Jílové B - Hradištko B 2:1 (0:1)
    So 29.09. 00:00 Jirčany - Všenorský SK 2:5 (0:2)
    So 29.09. 00:00 Libeř - Davle 1:1 (0:1)
    So 29.09. 00:00 Zlatníky - Vrané 1:3 (1:2)
    So 29.09. 00:00 Psáry - Krňany 3:2 (2:2)
    So 29.09. 00:00 Radlík - Jíloviště 1:5 (0:3)

    8.kolo

    So 06.10. 00:00 Slapy - Jíloviště 3:1 (1:0)
    So 06.10. 00:00 Krňany - Radlík 2:2 (1:0)
    So 06.10. 00:00 Vrané - Psáry 3:2 (1:0)
    So 06.10. 00:00 Davle - Zlatníky 7:0 (3:0)
    So 06.10. 00:00 Všenorský SK - Libeř 5:2 (1:1)
    So 06.10. 00:00 Hradištko B - Jirčany 3:2 (1:1)
    So 06.10. 00:00 Bojanovice - Jílové B 3:3 (2:1)

    9.kolo

    So 13.10. 00:00 Jílové B - Slapy 1:5 (1:3)
    So 13.10. 00:00 Jirčany - Bojanovice 0:2 (0:1)
    So 13.10. 00:00 Libeř - Hradištko B 7:2 (2:1)
    So 13.10. 00:00 Zlatníky - Všenorský SK 1:3 (1:2)
    So 13.10. 00:00 Psáry - Davle 3:0 (2:0)
    So 13.10. 00:00 Radlík - Vrané 2:5 (0:2)
    So 13.10. 00:00 Jíloviště - Krňany 2:3 (1:1)

    10.kolo

    So 20.10. 00:00 Slapy - Krňany 5:1 (4:1)
    So 20.10. 00:00 Vrané - Jíloviště 2:1 (1:0)
    So 20.10. 00:00 Davle - Radlík 2:1 (1:0)
    So 20.10. 00:00 Všenorský SK - Psáry 1:1 (0:0)
    So 20.10. 00:00 Hradištko B - Zlatníky 1:1 (0:0)
    So 20.10. 00:00 Bojanovice - Libeř 3:1 (1:1)
    So 20.10. 00:00 Jílové B - Jirčany 2:2 (1:0)

    11.kolo

    So 27.10. 00:00 Jirčany - Slapy 3:0 (1:0)
    So 27.10. 00:00 Libeř - Jílové B 3:0 (1:0)
    So 27.10. 00:00 Zlatníky - Bojanovice 1:4 (0:2)
    So 27.10. 00:00 Psáry - Hradištko B 6:0 (6:0)
    So 27.10. 00:00 Radlík - Všenorský SK 3:1 (1:0)
    So 27.10. 00:00 Jíloviště - Davle 0:4 (0:1)
    So 27.10. 00:00 Krňany - Vrané 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 03.11. 00:00 Slapy - Vrané 1:3 (1:2)
    So 03.11. 00:00 Davle - Krňany 0:2 (0:0)
    So 03.11. 00:00 Všenorský SK - Jíloviště 7:1 (1:1)
    So 03.11. 00:00 Hradištko B - Radlík 7:0 (4:0)
    So 03.11. 00:00 Bojanovice - Psáry 2:0 (0:0)
    So 03.11. 00:00 Jílové B - Zlatníky 6:0 (2:0)
    So 03.11. 00:00 Jirčany - Libeř 1:2 (0:0)

    13.kolo

    So 10.11. 00:00 Libeř - Slapy 5:2 (2:1)
    So 10.11. 00:00 Zlatníky - Jirčany 2:0 (1:0)
    So 10.11. 00:00 Psáry - Jílové B 2:2 (1:1)
    So 10.11. 00:00 Radlík - Bojanovice 3:2 (1:0)
    So 10.11. 00:00 Jíloviště - Hradištko B 5:0 (2:0)
    So 10.11. 00:00 Krňany - Všenorský SK 4:3 (2:1)
    So 10.11. 00:00 Vrané - Davle 3:0 (0:0)

    14.kolo

    So 29.03. 00:00 Zlatníky - Libeř 2:4 (1:2)
    So 29.03. 00:00 Psáry - Jirčany 1:2 (1:1)
    So 29.03. 00:00 Radlík - Jílové B 2:3 (0:1)
    So 29.03. 00:00 Jíloviště - Bojanovice 2:3 (1:1)
    So 29.03. 00:00 Krňany - Hradištko B 8:3 (4:2)
    So 29.03. 00:00 Vrané - Všenorský SK 1:4 (0:2)
    So 29.03. 00:00 Slapy - Davle 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 05.04. 00:00 Zlatníky - Slapy 3:3 (2:2)
    So 05.04. 00:00 Libeř - Psáry 2:3 (2:1)
    So 05.04. 00:00 Jirčany - Radlík 1:2 (1:0)
    So 05.04. 00:00 Jílové B - Jíloviště 6:6 (5:5)
    So 05.04. 00:00 Bojanovice - Krňany 2:1 (1:0)
    So 05.04. 00:00 Hradištko B - Vrané 3:1 (3:0)
    So 05.04. 00:00 Všenorský SK - Davle 6:0 (3:0)

    16.kolo

    So 12.04. 00:00 Slapy - Všenorský SK 1:2 (0:1)
    So 12.04. 00:00 Davle - Hradištko B 1:3 (1:2)
    So 12.04. 00:00 Vrané - Bojanovice 3:2 (3:1)
    So 12.04. 00:00 Krňany - Jílové B 4:0 (3:0)
    So 12.04. 00:00 Jíloviště - Jirčany 4:1 (2:1)
    So 12.04. 00:00 Radlík - Libeř 1:6 (0:1)
    So 12.04. 00:00 Psáry - Zlatníky 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 19.04. 00:00 Psáry - Slapy 1:3 (0:1)
    So 19.04. 00:00 Zlatníky - Radlík 4:2 (2:1)
    So 19.04. 00:00 Jíloviště - Libeř 5:2 (2:1)
    So 19.04. 00:00 Jirčany - Krňany 1:0 (1:0)
    So 19.04. 00:00 Jílové B - Vrané 2:1 (2:0)
    So 19.04. 00:00 Bojanovice - Davle 1:1 (0:1)
    So 19.04. 00:00 Hradištko B - Všenorský SK 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 26.04. 00:00 Slapy - Hradištko B 1:1 (0:0)
    So 26.04. 00:00 Všenorský SK - Bojanovice 6:3 (4:2)
    So 26.04. 00:00 Davle - Jílové B 1:5 (0:2)
    So 26.04. 00:00 Vrané - Jirčany 0:0 (0:0)
    So 26.04. 00:00 Krňany - Libeř 8:0 (2:0)
    So 26.04. 00:00 Jíloviště - Zlatníky 4:0 (2:0)
    So 26.04. 00:00 Radlík - Psáry 3:2 (2:0)

    19.kolo

    So 03.05. 00:00 Radlík - Slapy 0:0 (0:0)
    So 03.05. 00:00 Psáry - Jíloviště 2:0 (1:0)
    So 03.05. 00:00 Zlatníky - Krňany 2:5 (0:2)
    So 03.05. 00:00 Libeř - Vrané 2:3 (1:2)
    So 03.05. 00:00 Jirčany - Davle 4:2 (1:1)
    So 03.05. 00:00 Jílové B - Všenorský SK 5:2 (1:2)
    So 03.05. 00:00 Bojanovice - Hradištko B 1:1 (1:1)

    20.kolo

    So 10.05. 00:00 Slapy - Bojanovice 1:3 (0:2)
    So 10.05. 00:00 Hradištko B - Jílové B 7:3 (5:0)
    So 10.05. 00:00 Všenorský SK - Jirčany 2:0 (1:0)
    So 10.05. 00:00 Davle - Libeř 3:0 (2:0)
    So 10.05. 00:00 Vrané - Zlatníky 4:0 (2:0)
    So 10.05. 00:00 Krňany - Psáry 1:3 (0:3)
    So 10.05. 00:00 Jíloviště - Radlík 4:2 (1:0)

    21.kolo

    So 17.05. 00:00 Jíloviště - Slapy 5:2 (4:1)
    So 17.05. 00:00 Radlík - Krňany 1:2 (1:1)
    So 17.05. 00:00 Psáry - Vrané 4:0 (2:0)
    So 17.05. 00:00 Zlatníky - Davle 1:3 (0:2)
    So 17.05. 00:00 Libeř - Všenorský SK 1:5 (1:3)
    So 17.05. 00:00 Jirčany - Hradištko B 3:2 (1:0)
    So 17.05. 00:00 Jílové B - Bojanovice 1:3 (0:2)

    22.kolo

    So 24.05. 00:00 Slapy - Jílové B 4:0 (2:0)
    So 24.05. 00:00 Bojanovice - Jirčany 1:2 (0:1)
    So 24.05. 00:00 Hradištko B - Libeř 4:1 (2:1)
    So 24.05. 00:00 Všenorský SK - Zlatníky 11:1 (7:1)
    So 24.05. 00:00 Davle - Psáry 0:2 (0:1)
    So 24.05. 00:00 Vrané - Radlík 9:1
    So 24.05. 00:00 Krňany - Jíloviště 2:2 (0:1)

    23.kolo

    So 31.05. 00:00 Krňany - Slapy 3:0 (1:0)
    So 31.05. 00:00 Jíloviště - Vrané 2:3 (2:2)
    So 31.05. 00:00 Radlík - Davle 3:0 (2:0)
    So 31.05. 00:00 Psáry - Všenorský SK 0:1
    So 31.05. 00:00 Zlatníky - Hradištko B 1:2 (1:0)
    So 31.05. 00:00 Libeř - Bojanovice 6:3 (2:3)
    So 31.05. 00:00 Jirčany - Jílové B 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 07.06. 00:00 Slapy - Jirčany 4:2
    So 07.06. 00:00 Jílové B - Libeř 6:0
    So 07.06. 00:00 Bojanovice - Zlatníky 4:1
    So 07.06. 00:00 Hradištko B - Psáry 3:3 (0:1)
    So 07.06. 00:00 Všenorský SK - Radlík 4:0
    So 07.06. 00:00 Davle - Jíloviště 5:3
    So 07.06. 00:00 Vrané - Krňany 1:1 (0:0)

    25.kolo

    So 14.06. 00:00 Vrané - Slapy 2:5 (0:4)
    So 14.06. 00:00 Krňany - Davle 8:0 (5:0)
    So 14.06. 00:00 Jíloviště - Všenorský SK 5:4 (4:1)
    So 14.06. 00:00 Radlík - Hradištko B 4:2 (2:2)
    So 14.06. 00:00 Psáry - Bojanovice 3:0 (1:0)
    So 14.06. 00:00 Zlatníky - Jílové B 2:2 (1:1)
    So 14.06. 00:00 Libeř - Jirčany 2:1 (0:0)

    26.kolo

    So 21.06. 00:00 Slapy - Libeř výsledek
    So 21.06. 00:00 Jirčany - Zlatníky výsledek
    So 21.06. 00:00 Jílové B - Psáry 3:4 (2:3)
    So 21.06. 00:00 Bojanovice - Radlík výsledek
    So 21.06. 00:00 Hradištko B - Jíloviště 4:3 (1:1)
    So 21.06. 00:00 Všenorský SK - Krňany
    So 21.06. 00:00 Davle - Vrané výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 25 15 5 5 91:45 50
    2. 26 15 4 7 62:35 49
    3. 25 13 5 7 59:46 44
    4. 25 13 4 8 77:43 43
    5. 25 12 4 9 55:49 40
    6. 26 12 2 12 77:66 38
    7. 26 11 5 10 62:70 38
    8. 25 10 5 10 58:50 35
    9. 26 9 6 11 70:75 33
    10. 25 10 2 13 60:75 32
    11. 25 9 4 12 46:60 31
    12. 25 9 3 13 50:77 30
    13. 25 8 5 12 37:45 29
    14. 25 2 4 19 32:100 10