Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 2919
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2365
    Týden:
    8
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 16:30 Slavoj Polná B - Jamné 4:1 (2:1)
    So 11.08. 16:30 Dobronín B - Bítovčice 2:2 (2:1)
    Ne 12.08. 16:30 Puklice - Sapeli Polná B 4:2 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Rantířov B - Nadějov 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Velký Beranov - Telč B 0:1 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Hodice - Růžená 1:1 (0:1)
    28.09. 15:00 Brtnice - Třešť B 4:1

    2.kolo

    So 18.08. 16:30 Třešť B - Velký Beranov 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 10:30 Sapeli Polná B - Růžená 1:6 (1:1)
    Ne 19.08. 15:00 Bítovčice - Brtnice 3:1 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Telč B - Hodice 0:1 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Jamné - Dobronín B 6:3 (3:0)
    Ne 19.08. 16:30 Nadějov - Slavoj Polná B 5:7 (2:5)
    Ne 19.08. 16:30 Puklice - Rantířov B 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Slavoj Polná B - Puklice 4:3 (2:3)
    So 25.08. 16:30 Dobronín B - Nadějov 3:2 (2:1)
    Ne 26.08. 16:30 Rantířov B - Sapeli Polná B 4:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Brtnice - Jamné 4:2 (3:1)
    Ne 26.08. 16:30 Velký Beranov - Bítovčice 1:2 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Hodice - Třešť B 3:1 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Růžená - Telč B 4:2 (1:1)

    4.kolo

    Ne 02.09. 10:30 Sapeli Polná B - Telč B 3:3 (1:1)
    Ne 02.09. 15:00 Bítovčice - Hodice 6:0 (4:0)
    Ne 02.09. 16:00 Třešť B - Růžená 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Jamné - Velký Beranov 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:00 Brtnice - Nadějov 1:3 (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Puklice - Dobronín B 4:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Rantířov B - Slavoj Polná B 0:2 (0:1)

    5.kolo

    So 08.09. 13:30 Slavoj Polná B - Sapeli Polná B 3:2 (2:1)
    So 08.09. 16:00 Dobronín B - Rantířov B 1:1 (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Brtnice - Puklice 3:4 (1:2)
    Ne 09.09. 16:00 Velký Beranov - Nadějov 3:2 (2:1)
    Ne 09.09. 16:00 Hodice - Jamné 0:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Růžená - Bítovčice 0:3 (0:1)
    Ne 09.09. 16:00 Telč B - Třešť B 2:2 (1:1)

    6.kolo

    So 15.09. 15:30 Slavoj Polná B - Dobronín B 3:1 (2:0)
    Ne 16.09. 10:30 Sapeli Polná B - Třešť B 8:1 (2:0)
    Ne 16.09. 15:00 Bítovčice - Telč B 5:0 (3:0)
    Ne 16.09. 15:30 Jamné - Růžená 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 15:30 Nadějov - Hodice 1:4 (0:1)
    Ne 16.09. 15:30 Puklice - Velký Beranov 4:1 (2:1)
    Ne 16.09. 15:30 Rantířov B - Brtnice 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 22.09. 15:30 Dobronín B - Sapeli Polná B 3:2 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Třešť B - Bítovčice 0:3 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Brtnice - Slavoj Polná B 4:1 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Velký Beranov - Rantířov B 2:0 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Hodice - Puklice 2:3 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Růžená - Nadějov 1:3 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Telč B - Jamné 1:3 (0:2)

    8.kolo

    So 29.09. 15:30 Slavoj Polná B - Velký Beranov 9:1 (3:1)
    So 29.09. 15:30 Dobronín B - Brtnice 0:6 (0:5)
    Ne 30.09. 10:30 Sapeli Polná B - Bítovčice 1:2 (1:2)
    Ne 30.09. 15:30 Jamné - Třešť B 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:30 Nadějov - Telč B 2:4 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Puklice - Růžená 3:2 (2:2)
    Ne 30.09. 15:30 Rantířov B - Hodice 3:2 (3:0)

    9.kolo

    So 06.10. 15:00 Telč B - Puklice 1:2 (0:2)
    Ne 07.10. 15:00 Brtnice - Sapeli Polná B 4:2 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 Velký Beranov - Dobronín B 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Hodice - Slavoj Polná B 1:5 (1:2)
    Ne 07.10. 15:00 Růžená - Rantířov B 3:2 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 Třešť B - Nadějov 3:2 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Bítovčice - Jamné 2:1 (1:0)

    10.kolo

    So 13.10. 13:00 Slavoj Polná B - Růžená 4:2 (3:2)
    So 13.10. 15:00 Dobronín B - Hodice 3:3 (1:2)
    Ne 14.10. 10:30 Sapeli Polná B - Jamné 2:3 (1:2)
    Ne 14.10. 15:00 Nadějov - Bítovčice 2:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Puklice - Třešť B 5:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Rantířov B - Telč B 3:2 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Brtnice - Velký Beranov 5:2 (2:0)

    11.kolo

    Ne 21.10. 14:30 Velký Beranov - Sapeli Polná B 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Hodice - Brtnice 3:3 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Růžená - Dobronín B 1:2 (0:2)
    Ne 21.10. 14:30 Telč B - Slavoj Polná B 1:3 (1:2)
    Ne 21.10. 14:30 Třešť B - Rantířov B 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Bítovčice - Puklice 3:1 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Jamné - Nadějov 4:4 (3:2)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Slavoj Polná B - Třešť B 5:1 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Dobronín B - Telč B 3:4 (3:1)
    Ne 28.10. 14:30 Sapeli Polná B - Nadějov 1:5 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Puklice - Jamné 3:1 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Rantířov B - Bítovčice 2:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Brtnice - Růžená 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Velký Beranov - Hodice 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Růžená - Velký Beranov 3:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Jamné - Rantířov B 4:3 (2:1)
    Ne 04.11. 14:00 Hodice - Sapeli Polná B 1:1 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Telč B - Brtnice 3:6 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Třešť B - Dobronín B 4:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Slavoj Polná B - Bítovčice 4:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Nadějov - Puklice 0:2 (0:0)

    14.kolo

    So 29.03. 15:00 Třešť B - Brtnice 1:3 (0:1)
    Ne 30.03. 15:00 Bítovčice - Dobronín B 2:1 (0:0)
    Čt 01.05. 16:30 Sapeli Polná B - Puklice 1:2 (0:1)
    Čt 01.05. 16:30 Nadějov - Rantířov B 1:1 (0:1)
    Čt 01.05. 16:30 Jamné - Slavoj Polná B 5:3 (2:0)
    Čt 01.05. 16:30 Telč B - Velký Beranov 1:2 (0:1)
    Čt 01.05. 16:30 Růžená - Hodice 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 05.04. 15:30 Hodice - Telč B 5:0 (2:0)
    So 05.04. 15:30 Dobronín B - Jamné 3:1 (2:1)
    So 05.04. 15:30 Slavoj Polná B - Nadějov 1:2 (0:1)
    Ne 06.04. 15:30 Růžená - Sapeli Polná B 1:1 (1:1)
    Ne 06.04. 15:30 Velký Beranov - Třešť B 3:1 (2:1)
    Ne 06.04. 15:30 Brtnice - Bítovčice 0:2 (0:2)
    Ne 06.04. 15:30 Rantířov B - Puklice 0:4 (0:3)

    16.kolo

    So 12.04. 15:30 Třešť B - Hodice 1:2 (0:1)
    So 12.04. 15:30 Telč B - Růžená 3:1 (1:1)
    Ne 13.04. 10:30 Sapeli Polná B - Rantířov B 2:1 (1:0)
    Ne 13.04. 15:00 Bítovčice - Velký Beranov 5:1 (3:0)
    Ne 13.04. 15:30 Puklice - Slavoj Polná B 4:0 (4:0)
    Ne 13.04. 15:30 Nadějov - Dobronín B 5:1 (2:0)
    Ne 13.04. 15:30 Jamné - Brtnice 2:2 (1:0)

    17.kolo

    So 19.04. 16:00 Telč B - Sapeli Polná B 3:4 (1:3)
    So 19.04. 16:00 Hodice - Bítovčice 1:1 (1:1)
    So 19.04. 16:00 Dobronín B - Puklice 0:6 (0:4)
    So 19.04. 16:00 Slavoj Polná B - Rantířov B 1:2 (1:1)
    Ne 20.04. 16:00 Růžená - Třešť B 0:3 (0:1)
    Ne 20.04. 16:00 Velký Beranov - Jamné 2:2 (2:1)
    Ne 20.04. 16:00 Nadějov - Brtnice 1:5 (0:3)

    18.kolo

    So 26.04. 16:00 Třešť B - Telč B 3:0
    Ne 27.04. 10:30 Sapeli Polná B - Slavoj Polná B 1:3 (1:0)
    Ne 27.04. 15:00 Bítovčice - Růžená 8:1 (3:0)
    Ne 27.04. 16:00 Rantířov B - Dobronín B 2:3 (0:2)
    Ne 27.04. 16:00 Puklice - Brtnice 0:1 (0:1)
    Ne 27.04. 16:00 Nadějov - Velký Beranov 1:1 (0:0)
    Ne 27.04. 16:00 Jamné - Hodice 1:2 (0:1)

    19.kolo

    So 03.05. 16:30 Hodice - Nadějov 3:0
    So 03.05. 16:30 Dobronín B - Slavoj Polná B 1:4 (1:3)
    Ne 04.05. 16:30 Třešť B - Sapeli Polná B 1:4 (0:1)
    Ne 04.05. 16:30 Telč B - Bítovčice 2:1 (0:1)
    Ne 04.05. 16:30 Růžená - Jamné 1:2 (0:1)
    Ne 04.05. 16:30 Velký Beranov - Puklice 3:2 (1:1)
    Ne 04.05. 16:30 Brtnice - Rantířov B 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 10.05. 16:30 Slavoj Polná B - Brtnice 5:1 (3:0)
    Ne 11.05. 10:30 Sapeli Polná B - Dobronín B 3:1 (2:1)
    Ne 11.05. 15:00 Bítovčice - Třešť B 3:0 (0:0)
    Ne 11.05. 16:30 Rantířov B - Velký Beranov 1:1 (1:1)
    Ne 11.05. 16:30 Puklice - Hodice 6:1 (3:0)
    Ne 11.05. 16:30 Nadějov - Růžená 3:1 (1:0)
    Ne 11.05. 16:30 Jamné - Telč B 2:1 (0:1)

    21.kolo

    So 17.05. 16:30 Třešť B - Jamné 0:1 (0:1)
    So 17.05. 16:30 Hodice - Rantířov B 5:2 (1:2)
    Ne 18.05. 15:00 Bítovčice - Sapeli Polná B 3:1 (1:0)
    Ne 18.05. 15:00 Růžená - Puklice 1:6 (1:3)
    Ne 18.05. 16:30 Telč B - Nadějov 1:1 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Velký Beranov - Slavoj Polná B 2:1 (1:1)
    Ne 18.05. 16:30 Brtnice - Dobronín B 5:1 (3:1)

    22.kolo

    So 24.05. 16:30 Dobronín B - Velký Beranov 0:1 (0:0)
    So 24.05. 16:30 Slavoj Polná B - Hodice 4:2 (2:0)
    Ne 25.05. 10:30 Sapeli Polná B - Brtnice 2:3 (0:1)
    Ne 25.05. 16:30 Rantířov B - Růžená 2:1 (2:0)
    Ne 25.05. 16:30 Puklice - Telč B 5:0 (2:0)
    Ne 25.05. 16:30 Nadějov - Třešť B 0:3 (0:0)
    Ne 25.05. 16:30 Jamné - Bítovčice 2:1 (2:1)

    23.kolo

    So 31.05. 16:30 Třešť B - Puklice 0:2 (0:1)
    So 31.05. 16:30 Telč B - Rantířov B 1:1 (1:0)
    So 31.05. 16:30 Hodice - Dobronín B 6:2 (1:1)
    Ne 01.06. 15:00 Bítovčice - Nadějov 7:2 (2:0)
    Ne 01.06. 16:30 Jamné - Sapeli Polná B 2:2 (1:0)
    Ne 01.06. 16:30 Růžená - Slavoj Polná B 5:4 (2:1)
    Ne 01.06. 16:30 Velký Beranov - Brtnice 2:4 (1:3)

    24.kolo

    So 07.06. 10:00 Dobronín B - Růžená 0:1 (0:0)
    So 07.06. 15:30 Slavoj Polná B - Telč B 3:1 (2:1)
    Ne 08.06. 10:30 Sapeli Polná B - Velký Beranov 1:1 (0:1)
    Ne 08.06. 16:30 Brtnice - Hodice 2:4 (2:2)
    Ne 08.06. 16:30 Rantířov B - Třešť B 4:0 (3:0)
    Ne 08.06. 16:30 Puklice - Bítovčice 2:2 (1:1)
    Ne 08.06. 16:30 Nadějov - Jamné 1:2 (1:1)

    25.kolo

    So 14.06. 15:00 Hodice - Velký Beranov 4:6 (1:2)
    So 14.06. 16:00 Třešť B - Slavoj Polná B 4:2 (2:1)
    Ne 15.06. 15:00 Růžená - Brtnice 1:0 (1:0)
    Ne 15.06. 16:00 Bítovčice - Rantířov B 8:0 (6:0)
    Ne 15.06. 16:00 Telč B - Dobronín B 1:3 (0:2)
    Ne 15.06. 16:30 Nadějov - Sapeli Polná B 0:0 (0:0)
    Ne 15.06. 16:30 Jamné - Puklice 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 21.06. 13:00 Rantířov B - Jamné 22:0
    So 21.06. 15:00 Velký Beranov - Růžená 1:17
    So 21.06. 15:00 Bítovčice - Slavoj Polná B 2:0 (1:0)
    So 21.06. 16:30 Dobronín B - Třešť B 6:1 (2:0)
    Ne 22.06. 16:30 Sapeli Polná B - Hodice 11:1 (6:0)
    Ne 22.06. 16:30 Brtnice - Telč B 8:8
    Ne 22.06. 16:30 Puklice - Nadějov 2:4 (1:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 2 5 80:33 59
    2. 26 18 4 4 81:28 58
    3. 26 17 0 9 85:56 51
    4. 26 15 3 8 80:58 48
    5. 26 13 4 9 52:68 43
    6. 26 11 5 10 59:67 38
    7. 26 9 6 11 60:51 33
    8. 26 9 6 11 40:71 33
    9. 26 10 2 14 59:58 32
    10. 26 7 7 12 52:63 28
    11. 26 8 3 15 45:76 27
    12. 26 6 7 13 59:62 25
    13. 26 7 2 17 36:67 23
    14. 26 5 5 16 46:76 20