Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 2905
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2589
    Týden:
    17
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 00:00 Lomnice - Bořitov B 4:3 (1:1)
    So 11.08. 00:00 Lažánky - Voděrady 1:0 (1:0)
    So 11.08. 00:00 Letovice B - Kořenec B 1:4 (0:3)
    So 11.08. 00:00 Šošůvka B - Doubravice B 2:3 (2:1)
    So 11.08. 00:00 Vranová - Cetkovice 0:0 (0:0)
    So 11.08. 00:00 Lažany - Valchov 4:2 (0:0)
    So 11.08. 00:00 Benešov - Svitávka 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 18.08. 00:00 Bořitov B - Svitávka 3:4 (1:1)
    So 18.08. 00:00 Valchov - Benešov 1:0 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Cetkovice - Lažany 2:2 (0:2)
    So 18.08. 00:00 Doubravice B - Vranová 2:1 (1:1)
    So 18.08. 00:00 Kořenec B - Šošůvka B 3:0 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Voděrady - Letovice B 3:1 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Lomnice - Lažánky 7:1 (5:0)

    3.kolo

    So 25.08. 00:00 Lažánky - Bořitov B 1:5 (0:2)
    So 25.08. 00:00 Letovice B - Lomnice 1:1 (0:1)
    So 25.08. 00:00 Šošůvka B - Voděrady 0:4 (0:2)
    So 25.08. 00:00 Vranová - Kořenec B 2:2 (2:0)
    So 25.08. 00:00 Lažany - Doubravice B 4:1 (3:1)
    So 25.08. 00:00 Benešov - Cetkovice 0:5 (0:1)
    So 25.08. 00:00 Svitávka - Valchov 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 01.09. 00:00 Bořitov B - Valchov 5:1 (1:0)
    So 01.09. 00:00 Cetkovice - Svitávka 3:2 (2:2)
    So 01.09. 00:00 Doubravice B - Benešov 3:0 (2:0)
    So 01.09. 00:00 Kořenec B - Lažany 1:1 (0:1)
    So 01.09. 00:00 Voděrady - Vranová 4:1 (3:0)
    So 01.09. 00:00 Lomnice - Šošůvka B 3:0 (2:0)
    So 01.09. 00:00 Lažánky - Letovice B 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 00:00 Letovice B - Bořitov B 4:5 (1:1)
    So 08.09. 00:00 Šošůvka B - Lažánky 0:2 (0:1)
    So 08.09. 00:00 Vranová - Lomnice 6:1 (3:0)
    So 08.09. 00:00 Lažany - Voděrady 4:0 (2:0)
    So 08.09. 00:00 Benešov - Kořenec B 0:4 (0:1)
    So 08.09. 00:00 Svitávka - Doubravice B 4:2 (1:0)
    So 08.09. 00:00 Valchov - Cetkovice 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 00:00 Bořitov B - Cetkovice 2:0 (0:0)
    So 15.09. 00:00 Doubravice B - Valchov 4:0 (2:0)
    So 15.09. 00:00 Kořenec B - Svitávka 1:3 (1:2)
    So 15.09. 00:00 Voděrady - Benešov 7:0 (3:0)
    So 15.09. 00:00 Lomnice - Lažany 2:2 (1:2)
    So 15.09. 00:00 Lažánky - Vranová 1:0 (1:0)
    So 15.09. 00:00 Letovice B - Šošůvka B 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 22.09. 00:00 Šošůvka B - Bořitov B 4:3 (0:2)
    So 22.09. 00:00 Vranová - Letovice B 4:0 (1:0)
    So 22.09. 00:00 Lažany - Lažánky 1:0 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Benešov - Lomnice 2:5 (2:2)
    So 22.09. 00:00 Svitávka - Voděrady 4:0 (3:0)
    So 22.09. 00:00 Valchov - Kořenec B 0:3 (0:3)
    So 22.09. 00:00 Cetkovice - Doubravice B 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 29.09. 00:00 Bořitov B - Doubravice B 2:3 (1:2)
    So 29.09. 00:00 Kořenec B - Cetkovice 2:3 (1:2)
    So 29.09. 00:00 Voděrady - Valchov 3:1 (1:1)
    So 29.09. 00:00 Lomnice - Svitávka 3:1 (0:0)
    So 29.09. 00:00 Lažánky - Benešov 5:3 (2:2)
    So 29.09. 00:00 Letovice B - Lažany 0:4 (0:3)
    So 29.09. 00:00 Šošůvka B - Vranová 2:2 (0:2)

    9.kolo

    So 06.10. 00:00 Vranová - Bořitov B 3:3 (1:1)
    So 06.10. 00:00 Lažany - Šošůvka B 5:1 (2:0)
    So 06.10. 00:00 Benešov - Letovice B 5:1 (3:0)
    So 06.10. 00:00 Svitávka - Lažánky 1:1 (0:1)
    So 06.10. 00:00 Valchov - Lomnice 3:2 (0:2)
    So 06.10. 00:00 Cetkovice - Voděrady 3:4 (2:3)
    So 06.10. 00:00 Doubravice B - Kořenec B 2:2 (0:1)

    10.kolo

    So 13.10. 00:00 Bořitov B - Kořenec B 4:2 (0:1)
    So 13.10. 00:00 Voděrady - Doubravice B 5:0 (2:0)
    So 13.10. 00:00 Lomnice - Cetkovice 1:0 (0:0)
    So 13.10. 00:00 Lažánky - Valchov 3:1 (2:0)
    So 13.10. 00:00 Letovice B - Svitávka 1:1 (0:1)
    So 13.10. 00:00 Šošůvka B - Benešov 5:0 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Vranová - Lažany 1:2 (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 00:00 Lažany - Bořitov B 6:2 (4:0)
    So 20.10. 00:00 Benešov - Vranová 1:1 (1:1)
    So 20.10. 00:00 Svitávka - Šošůvka B 3:3 (1:2)
    So 20.10. 00:00 Valchov - Letovice B 0:1 (0:0)
    So 20.10. 00:00 Cetkovice - Lažánky 5:1 (2:1)
    So 20.10. 00:00 Doubravice B - Lomnice 2:1 (0:1)
    So 20.10. 00:00 Kořenec B - Voděrady 1:2 (0:0)

    12.kolo

    So 27.10. 00:00 Bořitov B - Voděrady 2:2 (2:2)
    So 27.10. 00:00 Lomnice - Kořenec B 3:2 (1:1)
    So 27.10. 00:00 Lažánky - Doubravice B 0:1 (0:0)
    So 27.10. 00:00 Letovice B - Cetkovice 3:1 (0:0)
    So 27.10. 00:00 Šošůvka B - Valchov 5:3 (3:1)
    So 27.10. 00:00 Vranová - Svitávka 0:2 (0:1)
    So 27.10. 00:00 Lažany - Benešov 5:0 (4:0)

    13.kolo

    So 03.11. 00:00 Benešov - Bořitov B 3:1 (1:1)
    So 03.11. 00:00 Svitávka - Lažany 1:4 (1:3)
    So 03.11. 00:00 Valchov - Vranová 1:2 (0:2)
    So 03.11. 00:00 Cetkovice - Šošůvka B 6:0 (5:0)
    So 03.11. 00:00 Doubravice B - Letovice B 2:2 (1:0)
    So 03.11. 00:00 Kořenec B - Lažánky 3:1 (2:0)
    So 03.11. 00:00 Voděrady - Lomnice 1:3 (1:1)

    16.kolo

    So 29.03. 00:00 Bořitov B - Lažánky 1:0 (1:0)
    So 29.03. 00:00 Lomnice - Letovice B 0:0 (0:0)
    So 29.03. 00:00 Voděrady - Šošůvka B 3:1 (1:1)
    So 29.03. 00:00 Kořenec B - Vranová 1:3 (0:3)
    So 29.03. 00:00 Doubravice B - Lažany 1:4 (1:3)
    So 29.03. 00:00 Cetkovice - Benešov 4:2 (2:0)
    So 29.03. 00:00 Valchov - Svitávka 0:5 (0:2)

    17.kolo

    So 05.04. 00:00 Valchov - Bořitov B 1:5 (1:2)
    So 05.04. 00:00 Svitávka - Cetkovice 0:3 (0:1)
    So 05.04. 00:00 Benešov - Doubravice B 0:2 (0:1)
    So 05.04. 00:00 Lažany - Kořenec B 3:0 (1:0)
    So 05.04. 00:00 Vranová - Voděrady 1:5 (1:3)
    So 05.04. 00:00 Šošůvka B - Lomnice 1:4 (0:0)
    So 05.04. 00:00 Letovice B - Lažánky 1:1 (0:0)

    18.kolo

    So 12.04. 15:30 Doubravice B - Svitávka 2:1 (1:1)
    Ne 13.04. 13:15 Bořitov B - Letovice B 8:1 (4:0)
    Ne 13.04. 13:15 Kořenec B - Benešov 1:1 (1:0)
    Ne 13.04. 15:30 Lažánky - Šošůvka B 2:0 (1:0)
    Ne 13.04. 15:30 Lomnice - Vranová 2:0 (0:0)
    Ne 13.04. 15:30 Voděrady - Lažany 0:2 (0:2)
    Ne 13.04. 15:30 Valchov - Cetkovice 0:1 (0:1)

    19.kolo

    Ne 20.04. 16:00 Cetkovice - Bořitov B 3:2 (1:1)
    Ne 20.04. 16:00 Valchov - Doubravice B 1:3 (0:1)
    Ne 20.04. 16:00 Svitávka - Kořenec B 5:1 (3:0)
    Ne 20.04. 16:00 Benešov - Voděrady 1:3 (1:1)
    Ne 20.04. 16:00 Lažany - Lomnice 4:1 (1:0)
    Ne 20.04. 16:00 Vranová - Lažánky 3:1 (1:1)
    Čt 01.05. 00:00 Šošůvka B - Letovice B 3:2 (0:2)

    20.kolo

    So 26.04. 00:00 Bořitov B - Šošůvka B 3:0
    So 26.04. 00:00 Letovice B - Vranová 2:3 (0:1)
    So 26.04. 00:00 Lažánky - Lažany 0:8 (0:3)
    So 26.04. 00:00 Lomnice - Benešov 10:2 (7:0)
    So 26.04. 00:00 Voděrady - Svitávka 6:2 (1:1)
    So 26.04. 00:00 Kořenec B - Valchov 4:1 (2:0)
    So 26.04. 00:00 Doubravice B - Cetkovice 0:2 (0:2)

    21.kolo

    So 03.05. 15:30 Cetkovice - Kořenec B 1:2 (0:1)
    So 03.05. 16:30 Doubravice B - Bořitov B 1:4 (1:1)
    Ne 04.05. 16:30 Valchov - Voděrady 2:6 (0:4)
    Ne 04.05. 16:30 Svitávka - Lomnice 2:2 (1:2)
    Ne 04.05. 16:30 Benešov - Lažánky 2:2 (1:1)
    Ne 04.05. 16:30 Lažany - Letovice B 3:0 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Vranová - Šošůvka B 5:0 (4:0)

    15.kolo

    Čt 08.05. 16:30 Svitávka - Bořitov B 2:3 (2:0)
    Čt 08.05. 16:30 Benešov - Valchov 1:1 (0:0)
    Čt 08.05. 16:30 Lažany - Cetkovice 3:0 (2:0)
    Čt 08.05. 16:30 Vranová - Doubravice B 3:2 (0:2)
    Čt 08.05. 16:30 Šošůvka B - Kořenec B 1:0 (1:0)
    Čt 08.05. 16:30 Letovice B - Voděrady 0:0 (0:0)
    Čt 08.05. 16:30 Lažánky - Lomnice 1:1 (1:0)

    22.kolo

    So 10.05. 00:00 Bořitov B - Vranová 0:1 (0:1)
    So 10.05. 00:00 Šošůvka B - Lažany 0:5 (0:2)
    So 10.05. 00:00 Letovice B - Benešov 3:1 (2:1)
    So 10.05. 00:00 Lažánky - Svitávka 1:2 (0:2)
    So 10.05. 00:00 Lomnice - Valchov 4:3 (2:3)
    So 10.05. 00:00 Voděrady - Cetkovice 3:0 (1:0)
    So 10.05. 00:00 Kořenec B - Doubravice B 1:3 (1:3)

    23.kolo

    So 17.05. 16:30 Doubravice B - Voděrady 2:1 (0:0)
    Ne 18.05. 14:15 Kořenec B - Bořitov B 2:2 (2:0)
    Ne 18.05. 16:30 Cetkovice - Lomnice 2:2 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Valchov - Lažánky 1:2 (0:2)
    Ne 18.05. 16:30 Svitávka - Letovice B 0:4 (0:1)
    Ne 18.05. 16:30 Benešov - Šošůvka B 4:1 (3:1)
    Ne 18.05. 16:30 Lažany - Vranová 6:1 (3:0)

    24.kolo

    So 24.05. 16:30 Šošůvka B - Svitávka 4:2 (1:2)
    So 24.05. 16:30 Letovice B - Valchov 3:1 (1:0)
    Ne 25.05. 14:15 Bořitov B - Lažany 2:4 (2:3)
    Ne 25.05. 16:30 Vranová - Benešov 4:0 (1:0)
    Ne 25.05. 16:30 Lažánky - Cetkovice 1:1 (1:1)
    Ne 25.05. 16:30 Lomnice - Doubravice B 3:5 (0:1)
    Ne 25.05. 16:30 Voděrady - Kořenec B 1:1 (1:1)

    25.kolo

    So 31.05. 16:30 Doubravice B - Lažánky 1:0 (0:0)
    Ne 01.06. 14:15 Kořenec B - Lomnice 2:0 (2:0)
    Ne 01.06. 16:30 Voděrady - Bořitov B 0:2 (0:1)
    Ne 01.06. 16:30 Cetkovice - Letovice B 3:2 (1:2)
    Ne 01.06. 16:30 Valchov - Šošůvka B 5:0 (2:0)
    Ne 01.06. 16:30 Svitávka - Vranová 4:5 (2:3)
    Ne 01.06. 16:30 Benešov - Lažany 1:4 (0:1)

    26.kolo

    So 07.06. 15:30 Šošůvka B - Cetkovice 4:3 (2:1)
    So 07.06. 16:30 Letovice B - Doubravice B 1:2 (1:1)
    Ne 08.06. 16:30 Bořitov B - Benešov 1:0 (1:0)
    Ne 08.06. 16:30 Lažany - Svitávka 12:2 (5:1)
    Ne 08.06. 16:30 Vranová - Valchov 8:1 (6:0)
    Ne 08.06. 16:30 Lažánky - Kořenec B 0:2 (0:1)
    Ne 08.06. 16:30 Lomnice - Voděrady 0:5 (0:3)

    14.kolo

    So 14.06. 00:00 Svitávka - Benešov 5:1 (4:0)
    So 14.06. 00:00 Valchov - Lažany 0:4 (0:1)
    So 14.06. 00:00 Cetkovice - Vranová 3:2 (0:1)
    So 14.06. 00:00 Doubravice B - Šošůvka B 3:0 (0:0)
    So 14.06. 00:00 Kořenec B - Letovice B 3:2 (2:1)
    So 14.06. 00:00 Lažánky - Voděrady 1:5 (1:2)
    So 14.06. 00:00 Bořitov B - Lomnice 7:1 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 3 0 106:21 72
    2. 26 16 3 7 73:36 51
    3. 26 16 3 7 54:46 51
    4. 26 14 3 9 80:53 45
    5. 26 13 5 8 57:42 44
    6. 26 12 6 8 66:58 42
    7. 26 12 5 9 62:48 41
    8. 26 11 4 11 61:66 37
    9. 26 10 6 10 50:45 36
    10. 26 8 5 13 31:55 29
    11. 26 6 6 14 39:61 24
    12. 26 7 2 17 38:81 23
    13. 26 3 4 19 30:85 13
    14. 26 3 1 22 31:81 10