Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 2898
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
3670
Týden:
17
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

St 18.07. 19:45 Grasshoppers - St. Gallen 2:0 (1:0)
So 21.07. 17:45 Luzern - Xamax 1:1 (1:0)
Ne 22.07. 16:00 FC Aarau - YB Bern 1:1 (1:1)
Ne 22.07. 20:15 Basilej - Curych 1:0 (0:0)
Út 07.08. 19:45 Thun - Sion 0:1 (0:0)

2.kolo

St 25.07. 19:45 Sion - FC Aarau 3:0 (1:0)
St 25.07. 19:45 St. Gallen - Basilej 0:3 (0:3)
St 25.07. 19:45 YB Bern - Grasshoppers 3:2 (2:0)
Čt 26.07. 19:45 Xamax - Thun 1:1 (0:1)
Čt 26.07. 19:45 Curych - Luzern 4:1 (2:0)

3.kolo

So 28.07. 17:45 Basilej - FC Aarau 1:1 (0:0)
So 28.07. 17:45 Grasshoppers - Sion 0:1 (0:0)
Ne 29.07. 16:00 Luzern - YB Bern 2:2 (2:1)
Ne 29.07. 16:00 Xamax - Curych 1:1 (0:0)
Út 31.07. 19:45 Thun - St. Gallen 1:0 (0:0)

4.kolo

So 04.08. 17:45 Sion - Xamax 1:1 (0:1)
So 04.08. 17:45 St. Gallen - Luzern 1:2 (1:1)
So 04.08. 17:45 Curych - Thun 3:1 (3:1)
Ne 05.08. 16:00 FC Aarau - Grasshoppers 2:2 (0:2)
Ne 05.08. 16:00 YB Bern - Basilej 5:1 (2:0)

5.kolo

10.08. 19:45 Curych - St. Gallen 3:1 (0:1)
So 11.08. 17:45 Basilej - Sion 3:2 (2:0)
So 11.08. 17:45 Xamax - YB Bern 3:1 (2:1)
Ne 12.08. 16:00 Luzern - Grasshoppers 3:3 (0:2)
Ne 12.08. 16:00 Thun - FC Aarau 2:5 (1:2)

6.kolo

So 18.08. 17:45 FC Aarau - Luzern 0:0 (0:0)
So 18.08. 17:45 St. Gallen - Xamax 2:1 (1:0)
Ne 19.08. 16:00 YB Bern - Thun 0:0 (0:0)
Ne 19.08. 16:00 Grasshoppers - Basilej 2:0 (1:0)
Ne 19.08. 16:00 Sion - Curych 0:5 (0:2)

7.kolo

So 25.08. 17:45 Luzern - Basilej 2:4 (2:2)
So 25.08. 17:45 Xamax - FC Aarau 2:1 (0:1)
So 25.08. 17:45 Curych - YB Bern 5:1 (3:0)
Ne 26.08. 16:00 St. Gallen - Sion 1:0 (1:0)
Ne 26.08. 16:00 Thun - Grasshoppers 1:0 (1:0)

8.kolo

So 01.09. 17:45 FC Aarau - Curych 1:1 (0:1)
So 01.09. 17:45 Grasshoppers - Xamax 1:2 (0:1)
Ne 02.09. 16:00 Basilej - Thun 2:1 (1:0)
Ne 02.09. 16:00 YB Bern - St. Gallen 3:1 (3:0)
Ne 02.09. 19:45 Luzern - Sion 1:1 (0:1)

9.kolo

So 22.09. 17:45 St. Gallen - FC Aarau 1:1 (1:0)
So 22.09. 17:45 Thun - Luzern 0:1 (0:0)
So 22.09. 17:45 Curych - Grasshoppers 4:0 (2:0)
Ne 23.09. 16:00 Xamax - Basilej 0:3 (0:1)
Ne 23.09. 16:00 Sion - YB Bern 1:2 (0:0)

10.kolo

St 26.09. 19:45 YB Bern - FC Aarau 4:1 (3:0)
St 26.09. 19:45 St. Gallen - Grasshoppers 5:3 (2:2)
St 26.09. 19:45 Xamax - Luzern 3:3 (2:2)
St 26.09. 20:15 Curych - Basilej 2:2 (0:0)
Čt 27.09. 19:45 Sion - Thun 2:1 (2:0)

11.kolo

So 29.09. 17:45 Luzern - Curych 2:2 (1:0)
So 29.09. 17:45 Grasshoppers - YB Bern 3:3 (1:1)
Ne 30.09. 16:00 Thun - Xamax 1:1 (1:1)
Ne 30.09. 16:00 FC Aarau - Sion 2:0 (1:0)
Ne 30.09. 16:00 Basilej - St. Gallen 3:0 (1:0)

12.kolo

So 06.10. 17:45 YB Bern - Luzern 6:1 (0:1)
So 06.10. 17:45 St. Gallen - Thun 0:4 (0:2)
Ne 07.10. 16:00 Sion - Grasshoppers 0:1 (0:1)
Ne 07.10. 16:00 FC Aarau - Basilej 0:3 (0:3)
Ne 07.10. 16:00 Curych - Xamax 1:0 (0:0)

13.kolo

So 27.10. 17:45 Grasshoppers - FC Aarau 1:1 (0:0)
So 27.10. 17:45 Xamax - Sion 1:3 (1:1)
So 27.10. 17:45 Luzern - St. Gallen 1:1 (0:0)
Ne 28.10. 16:00 Thun - Curych 1:1 (0:0)
Ne 28.10. 16:00 Basilej - YB Bern 4:0 (2:0)

14.kolo

St 31.10. 19:45 Sion - Basilej 1:1 (0:1)
St 31.10. 19:45 Grasshoppers - Luzern 1:1 (1:0)
St 31.10. 19:45 St. Gallen - Curych 2:3 (1:1)
Čt 01.11. 19:45 YB Bern - Xamax 3:2 (2:0)
Čt 01.11. 19:45 FC Aarau - Thun 5:0 (4:0)

15.kolo

So 03.11. 17:45 Curych - Sion 4:1 (1:1)
So 03.11. 17:45 Basilej - Grasshoppers 2:0 (1:0)
Ne 04.11. 16:00 Luzern - FC Aarau 0:0 (0:0)
Ne 04.11. 16:00 Xamax - St. Gallen 1:1 (1:1)
Ne 04.11. 16:00 Thun - YB Bern 0:0 (0:0)

16.kolo

So 10.11. 17:45 Grasshoppers - Thun 2:1 (1:0)
So 10.11. 17:45 Sion - St. Gallen 5:1 (3:1)
Ne 11.11. 16:00 FC Aarau - Xamax 3:2 (2:1)
Ne 11.11. 16:00 Basilej - Luzern 3:2 (2:0)
Ne 11.11. 16:00 YB Bern - Curych 1:1 (0:0)

17.kolo

So 01.12. 17:45 St. Gallen - YB Bern 2:7 (1:3)
So 01.12. 17:45 Sion - Luzern 0:0 (0:0)
So 01.12. 17:45 Xamax - Grasshoppers 4:1 (2:1)
Ne 02.12. 16:00 Curych - FC Aarau 0:1 (0:1)
Ne 02.12. 16:00 Thun - Basilej 0:2 (0:1)

18.kolo

So 08.12. 17:45 FC Aarau - St. Gallen 2:2 (1:0)
So 08.12. 17:45 Luzern - Thun 1:2 (0:2)
Ne 09.12. 16:00 Grasshoppers - Curych 2:1 (1:1)
Ne 09.12. 16:00 YB Bern - Sion 1:0 (1:0)
Ne 09.12. 16:00 Basilej - Xamax 0:1 (0:0)

19.kolo

So 02.02. 17:45 Sion - Grasshoppers 0:2 (0:2)
So 02.02. 17:45 Curych - Thun 1:0 (1:0)
Ne 03.02. 16:00 FC Aarau - St. Gallen 3:1 (2:1)
Ne 03.02. 16:00 Xamax - Luzern 0:1 (0:0)
Ne 03.02. 16:00 YB Bern - Basilej 2:0 (0:0)

20.kolo

So 09.02. 17:45 Basilej - Xamax 3:0 (1:0)
So 09.02. 17:45 St. Gallen - Curych 1:0 (0:0)
Ne 10.02. 16:00 Grasshoppers - YB Bern 3:3 (3:0)
Ne 10.02. 16:00 Luzern - FC Aarau 2:0 (1:0)
Ne 10.02. 16:00 Thun - Sion 2:2 (1:0)

21.kolo

So 16.02. 17:45 Sion - St. Gallen 1:2 (1:1)
So 16.02. 17:45 Thun - Luzern 0:1 (0:1)
Ne 17.02. 16:00 FC Aarau - Grasshoppers 1:2 (0:2)
Ne 17.02. 16:00 Xamax - YB Bern 3:1 (2:1)
Ne 17.02. 16:00 Curych - Basilej 1:1 (0:1)

22.kolo

So 23.02. 17:45 Grasshoppers - Xamax 2:0 (1:0)
So 23.02. 17:45 St. Gallen - Thun 3:0 (1:0)
Ne 24.02. 16:00 Basilej - FC Aarau 2:1 (1:1)
Ne 24.02. 16:00 Luzern - Curych 2:1 (1:0)
Ne 24.02. 16:00 YB Bern - Sion 3:1 (1:1)

23.kolo

So 01.03. 17:45 FC Aarau - YB Bern 0:2 (0:1)
So 01.03. 17:45 St. Gallen - Luzern 2:1 (1:1)
Ne 02.03. 14:00 Sion - Xamax 2:0 (1:0)
Ne 02.03. 16:00 Thun - Basilej 1:3 (0:0)
Ne 02.03. 16:00 Curych - Grasshoppers 1:0 (0:0)

24.kolo

So 08.03. 17:45 Grasshoppers - Thun 4:0 (2:0)
So 08.03. 17:45 Luzern - Sion 1:1 (0:1)
Ne 09.03. 16:00 Basilej - St. Gallen 2:1 (1:0)
Ne 09.03. 16:00 Xamax - FC Aarau 1:2 (1:1)
Ne 09.03. 16:00 YB Bern - Curych 3:0 (2:0)

25.kolo

14.03. 19:45 YB Bern - St. Gallen 3:0 (1:0)
So 15.03. 17:45 Xamax - Thun 0:2 (0:1)
So 15.03. 17:45 Grasshoppers - Luzern 2:0 (1:0)
Ne 16.03. 16:00 Sion - Basilej 4:2 (2:1)
Ne 16.03. 16:00 FC Aarau - Curych 1:0 (0:0)

26.kolo

Út 18.03. 19:45 Luzern - YB Bern 0:3 (0:1)
Út 18.03. 19:45 St. Gallen - Xamax 0:0 (0:0)
St 19.03. 19:45 Basilej - Grasshoppers 2:1 (2:0)
St 19.03. 19:45 Thun - FC Aarau 1:1 (0:0)
St 19.03. 19:45 Curych - Sion 2:1 (1:0)

27.kolo

So 22.03. 17:45 FC Aarau - Sion 2:0 (0:0)
So 22.03. 17:45 Basilej - Luzern 1:0 (1:0)
So 22.03. 17:45 Grasshoppers - St. Gallen 2:3 (1:2)
So 22.03. 17:45 Xamax - Curych 3:1 (2:0)
So 22.03. 17:45 YB Bern - Thun 4:2 (1:1)

28.kolo

So 29.03. 17:45 Luzern - Basilej 1:0 (0:0)
So 29.03. 17:45 St. Gallen - Grasshoppers 0:2 (0:2)
Ne 30.03. 16:00 Sion - FC Aarau 1:0 (0:0)
Ne 30.03. 16:00 Thun - YB Bern 0:4 (0:0)
Ne 30.03. 16:00 Curych - Xamax 2:1 (0:1)

29.kolo

St 02.04. 18:45 Grasshoppers - Basilej 1:1 (0:0)
04.04. 19:45 Xamax - St. Gallen 1:0 (0:0)
04.04. 19:45 Sion - Curych 3:3 (3:2)
04.04. 19:45 FC Aarau - Thun 3:0 (1:0)
Čt 24.04. 19:45 YB Bern - Luzern 0:1 (0:0)

30.kolo

So 12.04. 17:45 St. Gallen - YB Bern 2:0 (2:0)
So 12.04. 17:45 Thun - Xamax 2:1 (0:1)
Ne 13.04. 16:00 Basilej - Sion 1:1 (1:0)
Ne 13.04. 16:00 Luzern - Grasshoppers 0:0 (0:0)
Ne 13.04. 16:00 Curych - FC Aarau 0:0 (0:0)

31.kolo

St 16.04. 19:45 Sion - Luzern 0:0 (0:0)
St 16.04. 19:45 St. Gallen - Basilej 1:4 (1:3)
St 16.04. 19:45 Thun - Grasshoppers 0:2 (0:0)
Čt 17.04. 19:45 FC Aarau - Xamax 2:2 (0:2)
Čt 17.04. 19:45 Curych - YB Bern 1:2 (0:2)

32.kolo

So 19.04. 17:45 Basilej - Thun 3:1 (2:1)
So 19.04. 17:45 Luzern - St. Gallen 1:0 (1:0)
Ne 20.04. 14:00 Xamax - Sion 1:1 (0:0)
Ne 20.04. 16:00 YB Bern - FC Aarau 4:0 (1:0)
Ne 20.04. 16:00 Grasshoppers - Curych 1:1 (1:0)

33.kolo

25.04. 19:45 Thun - St. Gallen 1:1 (0:0)
So 26.04. 17:45 Xamax - Grasshoppers 1:3 (0:0)
So 26.04. 17:45 FC Aarau - Basilej 2:2 (0:1)
Ne 27.04. 16:00 Sion - YB Bern 1:2 (1:1)
Ne 27.04. 16:00 Curych - Luzern 1:0 (0:0)

34.kolo

02.05. 19:45 YB Bern - Xamax 1:3 (0:1)
02.05. 20:15 Basilej - Curych 4:0 (2:0)
So 03.05. 17:45 St. Gallen - Sion 1:2 (0:1)
So 03.05. 17:45 Grasshoppers - FC Aarau 2:0 (0:0)
So 03.05. 19:45 Luzern - Thun 4:0 (1:0)

35.kolo

Út 06.05. 20:45 FC Aarau - Luzern 2:1 (1:1)
Út 06.05. 20:45 Sion - Thun 5:0 (2:0)
Út 06.05. 20:45 Xamax - Basilej 2:2 (1:0)
Út 06.05. 20:45 YB Bern - Grasshoppers 2:0 (1:0)
Út 06.05. 20:45 Curych - St. Gallen 1:0 (0:0)

36.kolo

So 10.05. 17:45 Grasshoppers - Sion 2:0 (0:0)
So 10.05. 17:45 Luzern - Xamax 0:2 (0:1)
So 10.05. 17:45 St. Gallen - FC Aarau 0:0 (0:0)
So 10.05. 17:45 Thun - Curych 1:1 (0:0)
So 10.05. 20:15 Basilej - YB Bern 2:0 (2:0)
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 36 22 8 6 73:39 74
2. 36 21 7 8 82:49 70
3. 36 15 11 10 58:43 56
4. 36 15 9 12 57:49 54
5. 36 11 14 11 47:48 47
6. 36 10 14 12 40:49 44
7. 36 11 10 15 48:51 43
8. 36 10 11 15 48:55 41
9. 36 9 7 20 39:69 34
10. 36 6 9 21 30:70 27