Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 2886
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2736
    Týden:
    22
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 12.08. 10:15 Příbyslavice B - Vladislav 2:2 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Blatnice - Hartvíkovice B 2:2 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Okříšky B - Chlístov 1:1 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Studenec - Kojetice 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Náměšť n.O. B - Opatov B 1:2 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Čechtín - Třebenice 0:1 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Stařeč - Vícenice 4:4 (2:1)

    2.kolo

    So 18.08. 16:30 Třebenice - Stařeč 1:3
    So 18.08. 16:30 Kojetice - Náměšť n.O. B 5:0 (3:0)
    Ne 19.08. 10:15 Hartvíkovice B - Vícenice 4:6 (3:2)
    Ne 19.08. 16:30 Vladislav - Čechtín 2:0
    Ne 19.08. 16:30 Opatov B - Příbyslavice B 3:1
    Ne 19.08. 16:30 Chlístov - Studenec 4:3 (2:1)
    Ne 19.08. 16:30 Blatnice - Okříšky B 1:0

    3.kolo

    So 25.08. 14:00 Studenec - Blatnice 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 10:15 Příbyslavice B - Kojetice 4:0 (3:0)
    Ne 26.08. 16:30 Okříšky B - Hartvíkovice B 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Náměšť n.O. B - Chlístov 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Čechtín - Opatov B 4:5
    Ne 26.08. 16:30 Stařeč - Vladislav 4:0 (4:0)
    Ne 26.08. 16:30 Vícenice - Třebenice 3:0

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 Hartvíkovice B - Třebenice 2:1 (2:0)
    So 01.09. 16:00 Opatov B - Stařeč 1:2
    So 01.09. 16:00 Kojetice - Čechtín 5:2 (2:1)
    Ne 02.09. 16:00 Vladislav - Vícenice 4:2 (2:0)
    Ne 02.09. 16:00 Chlístov - Příbyslavice B 0:1
    Ne 02.09. 16:00 Blatnice - Náměšť n.O. B 0:3
    Ne 02.09. 16:00 Okříšky B - Studenec 2:1 (2:0)

    5.kolo

    So 08.09. 16:00 Studenec - Hartvíkovice B 7:0 (2:0)
    So 08.09. 16:00 Náměšť n.O. B - Okříšky B 2:1 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Vícenice - Opatov B 7:2 (4:0)
    So 08.09. 16:00 Třebenice - Vladislav 1:0
    Ne 09.09. 10:15 Příbyslavice B - Blatnice 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Čechtín - Chlístov 1:4
    Ne 09.09. 16:00 Stařeč - Kojetice 4:0 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 15:30 Opatov B - Třebenice 4:1
    So 15.09. 15:30 Kojetice - Vícenice 2:2 (0:1)
    So 15.09. 15:30 Okříšky B - Příbyslavice B 4:1 (2:1)
    Ne 16.09. 15:30 Hartvíkovice B - Vladislav 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 15:30 Chlístov - Stařeč 0:2
    Ne 16.09. 15:30 Blatnice - Čechtín 2:3
    Ne 16.09. 16:00 Studenec - Náměšť n.O. B 1:3 (0:2)

    7.kolo

    So 22.09. 15:30 Náměšť n.O. B - Hartvíkovice B 3:3 (2:1)
    So 22.09. 15:30 Třebenice - Kojetice 3:2 (3:2)
    Ne 23.09. 10:15 Příbyslavice B - Studenec 0:2 (0:2)
    Ne 23.09. 15:30 Čechtín - Okříšky B 0:3 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Stařeč - Blatnice 1:3 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Vícenice - Chlístov 1:4
    Ne 23.09. 15:30 Vladislav - Opatov B 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 29.09. 15:30 Hartvíkovice B - Opatov B 1:4 (0:3)
    So 29.09. 15:30 Kojetice - Vladislav 2:2
    So 29.09. 15:30 Blatnice - Vícenice 1:1 (0:1)
    So 29.09. 15:30 Okříšky B - Stařeč 1:0 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Náměšť n.O. B - Příbyslavice B 0:2 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Studenec - Čechtín 4:3
    Ne 30.09. 15:30 Chlístov - Třebenice 4:3 (1:2)

    9.kolo

    So 06.10. 15:00 Třebenice - Blatnice 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 10:15 Příbyslavice B - Hartvíkovice B 1:6 (0:5)
    Ne 07.10. 15:00 Čechtín - Náměšť n.O. B 6:3
    Ne 07.10. 15:00 Stařeč - Studenec 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Vícenice - Okříšky B 4:3
    Ne 07.10. 15:00 Vladislav - Chlístov 1:1
    Ne 07.10. 15:00 Opatov B - Kojetice 1:0

    10.kolo

    Ne 14.10. 15:00 Hartvíkovice B - Kojetice 4:1 (3:1)
    Ne 14.10. 15:00 Chlístov - Opatov B 4:3 (2:2)
    Ne 14.10. 15:00 Blatnice - Vladislav 3:4
    Ne 14.10. 15:00 Okříšky B - Třebenice 3:1 (3:1)
    Ne 14.10. 15:00 Náměšť n.O. B - Stařeč 1:2 (0:0)
    Po 15.10. 10:15 Příbyslavice B - Čechtín 4:1 (1:0)
    Po 15.10. 15:00 Studenec - Vícenice 2:2 (1:2)

    11.kolo

    So 20.10. 14:30 Vícenice - Náměšť n.O. B 1:1 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Třebenice - Studenec 2:1 (0:1)
    So 20.10. 14:30 Vladislav - Okříšky B 1:2 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Opatov B - Blatnice 3:2
    So 20.10. 14:30 Kojetice - Chlístov 1:4 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Čechtín - Hartvíkovice B 3:2
    Ne 21.10. 14:30 Stařeč - Příbyslavice B 0:1

    12.kolo

    Ne 28.10. 10:15 Příbyslavice B - Vícenice 7:3 (3:1)
    Ne 28.10. 14:30 Hartvíkovice B - Chlístov 2:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Blatnice - Kojetice 3:2 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Okříšky B - Opatov B 3:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Studenec - Vladislav 6:2 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Náměšť n.O. B - Třebenice 3:2
    Ne 28.10. 14:30 Čechtín - Stařeč 0:4 (0:2)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Stařeč - Hartvíkovice B 2:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Třebenice - Příbyslavice B 2:1
    So 03.11. 14:00 Opatov B - Studenec 1:2
    So 03.11. 14:00 Kojetice - Okříšky B 1:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Chlístov - Blatnice 1:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Vícenice - Čechtín 2:1
    Ne 04.11. 14:00 Vladislav - Náměšť n.O. B 1:4 (0:1)

    14.kolo

    So 29.03. 15:00 Kojetice - Studenec 0:3
    Ne 30.03. 15:00 Hartvíkovice B - Blatnice 4:2 (2:0)
    Čt 01.05. 16:30 Chlístov - Okříšky B 3:0
    Čt 01.05. 16:30 Opatov B - Náměšť n.O. B 3:1
    Čt 01.05. 16:30 Vladislav - Příbyslavice B 5:2
    Čt 01.05. 16:30 Třebenice - Čechtín 0:2
    Čt 01.05. 16:30 Vícenice - Stařeč 2:1

    15.kolo

    So 05.04. 15:30 Vícenice - Hartvíkovice B 1:0 (0:0)
    So 05.04. 15:30 Náměšť n.O. B - Kojetice 1:0 (1:0)
    Ne 06.04. 10:15 Příbyslavice B - Opatov B 4:2 (1:1)
    Ne 06.04. 15:30 Stařeč - Třebenice 2:2 (1:1)
    Ne 06.04. 15:30 Čechtín - Vladislav 2:3 (1:2)
    Ne 06.04. 15:30 Okříšky B - Blatnice 1:0 (0:0)
    Ne 06.04. 16:00 Studenec - Chlístov 4:0 (2:0)

    16.kolo

    So 12.04. 10:15 Hartvíkovice B - Okříšky B 1:4 (0:4)
    So 12.04. 15:30 Kojetice - Příbyslavice B 3:2 (0:1)
    So 12.04. 15:30 Třebenice - Vícenice 5:0 (3:0)
    Ne 13.04. 15:30 Blatnice - Studenec 3:1 (2:1)
    Ne 13.04. 15:30 Chlístov - Náměšť n.O. B 2:0 (1:0)
    Ne 13.04. 15:30 Opatov B - Čechtín 4:3 (3:1)
    Ne 13.04. 15:30 Vladislav - Stařeč 1:1 (1:1)

    17.kolo

    So 19.04. 16:00 Stařeč - Opatov B 3:3 (3:1)
    Ne 20.04. 16:00 Třebenice - Hartvíkovice B 1:3 (0:1)
    Ne 20.04. 16:00 Vícenice - Vladislav 1:2
    Ne 20.04. 16:00 Čechtín - Kojetice 3:0 (2:0)
    Ne 20.04. 16:00 Příbyslavice B - Chlístov 0:4 (0:2)
    Ne 20.04. 16:00 Náměšť n.O. B - Blatnice 0:2 (0:1)
    Ne 20.04. 16:00 Studenec - Okříšky B 4:0 (2:0)

    18.kolo

    So 26.04. 16:00 Hartvíkovice B - Studenec 0:1 (0:1)
    So 26.04. 16:00 Okříšky B - Náměšť n.O. B 2:2 (1:1)
    So 26.04. 16:00 Kojetice - Stařeč 2:2 (0:1)
    So 26.04. 16:00 Opatov B - Vícenice 1:0 (1:0)
    So 26.04. 16:00 Vladislav - Třebenice 0:4 (0:1)
    Ne 27.04. 16:00 Blatnice - Příbyslavice B 4:0 (2:0)
    Ne 27.04. 16:00 Chlístov - Čechtín 4:2 (2:1)

    19.kolo

    So 03.05. 16:30 Vladislav - Hartvíkovice B 4:1 (1:0)
    So 03.05. 16:30 Vícenice - Kojetice 0:4 (0:1)
    Ne 04.05. 16:30 Třebenice - Opatov B 4:2 (3:0)
    Ne 04.05. 16:30 Stařeč - Chlístov 1:1 (1:1)
    Ne 04.05. 16:30 Čechtín - Blatnice 0:2 (0:1)
    Ne 04.05. 16:30 Příbyslavice B - Okříšky B 1:8 (0:4)
    Ne 04.05. 16:30 Náměšť n.O. B - Studenec 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 10.05. 10:15 Hartvíkovice B - Náměšť n.O. B 6:3 (3:2)
    So 10.05. 16:30 Blatnice - Stařeč 2:0 (1:0)
    Ne 11.05. 16:30 Studenec - Příbyslavice B 7:1 (6:0)
    Ne 11.05. 16:30 Okříšky B - Čechtín 2:2 (1:2)
    Ne 11.05. 16:30 Chlístov - Vícenice 2:0 (1:0)
    Ne 11.05. 16:30 Kojetice - Třebenice 2:2 (1:1)
    Ne 11.05. 16:30 Opatov B - Vladislav 3:2 (1:1)

    21.kolo

    So 17.05. 16:30 Opatov B - Hartvíkovice B 4:0 (2:0)
    So 17.05. 16:30 Vladislav - Kojetice 3:2 (2:0)
    So 17.05. 16:30 Třebenice - Chlístov 5:3
    So 17.05. 16:30 Vícenice - Blatnice 2:2 (1:0)
    So 17.05. 16:30 Stařeč - Okříšky B 3:1 (2:0)
    So 17.05. 16:30 Příbyslavice B - Náměšť n.O. B 1:2 (1:1)
    Ne 18.05. 16:30 Čechtín - Studenec 1:3

    22.kolo

    Čt 15.05. 16:30 Hartvíkovice B - Příbyslavice B 4:3 (1:1)
    Ne 25.05. 16:30 Náměšť n.O. B - Čechtín 2:0 (1:0)
    Ne 25.05. 16:30 Studenec - Stařeč 1:2 (0:1)
    Ne 25.05. 16:30 Okříšky B - Vícenice 2:2 (0:2)
    Ne 25.05. 16:30 Blatnice - Třebenice 2:1 (1:1)
    Ne 25.05. 16:30 Chlístov - Vladislav 1:2 (0:2)
    Ne 25.05. 16:30 Kojetice - Opatov B 3:3

    23.kolo

    So 31.05. 16:30 Stařeč - Náměšť n.O. B 2:4 (1:2)
    Ne 01.06. 16:30 Kojetice - Hartvíkovice B 7:2 (4:0)
    Ne 01.06. 16:30 Opatov B - Chlístov 2:2
    Ne 01.06. 16:30 Vladislav - Blatnice 1:2 (1:2)
    Ne 01.06. 16:30 Třebenice - Okříšky B 5:0
    Ne 01.06. 16:30 Vícenice - Studenec 1:10 (0:6)
    Ne 01.06. 16:30 Čechtín - Příbyslavice B 6:0

    24.kolo

    So 07.06. 16:30 Příbyslavice B - Stařeč 0:4 (0:1)
    So 07.06. 16:30 Náměšť n.O. B - Vícenice 5:5 (4:3)
    So 07.06. 16:30 Studenec - Třebenice 1:2
    So 07.06. 16:30 Okříšky B - Vladislav 1:2 (0:2)
    So 07.06. 16:30 Blatnice - Opatov B 3:3
    So 07.06. 16:30 Chlístov - Kojetice 4:0
    Ne 08.06. 10:15 Hartvíkovice B - Čechtín 3:3 (1:1)

    25.kolo

    So 14.06. 16:30 Vícenice - Příbyslavice B 2:4 (0:4)
    Ne 15.06. 16:30 Chlístov - Hartvíkovice B 7:1 (0:1)
    Ne 15.06. 16:30 Kojetice - Blatnice 1:2 (0:1)
    Ne 15.06. 16:30 Opatov B - Okříšky B 0:1
    Ne 15.06. 16:30 Vladislav - Studenec 5:3 (3:1)
    Ne 15.06. 16:30 Třebenice - Náměšť n.O. B 4:0
    Ne 15.06. 16:30 Stařeč - Čechtín 3:1 (1:0)

    26.kolo

    So 21.06. 16:30 Blatnice - Chlístov 3:2 (1:0)
    Ne 22.06. 16:30 Hartvíkovice B - Stařeč 5:2 (3:1)
    Ne 22.06. 16:30 Čechtín - Vícenice 2:2 (0:1)
    Ne 22.06. 16:30 Příbyslavice B - Třebenice 2:3 (1:2)
    Ne 22.06. 16:30 Náměšť n.O. B - Vladislav 3:2 (1:1)
    Ne 22.06. 16:30 Studenec - Opatov B 6:4
    Ne 22.06. 16:30 Okříšky B - Kojetice 1:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 2 8 78:39 50
    2. 26 14 4 8 51:40 46
    3. 26 14 4 8 50:39 46
    4. 26 13 4 9 63:42 43
    5. 26 12 7 7 54:38 43
    6. 26 13 2 11 57:47 41
    7. 26 12 4 10 64:62 40
    8. 26 12 4 10 54:55 40
    9. 26 11 4 11 48:57 37
    10. 26 10 3 13 59:76 33
    11. 26 7 9 10 56:75 30
    12. 26 9 1 16 46:77 28
    13. 26 6 3 17 51:69 21
    14. 26 5 5 16 45:60 20