Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 28. února 2020
svátek má Lumír.
Hlavní menu
  • ID: 2872
  • Návštěvy: 76/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7236
    Týden:
    76
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 29.07. 00:00 Drnovice - Blšany 1:3 (1:3)
    So 29.07. 00:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    So 29.07. 00:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 2:2 (1:0)
    So 29.07. 00:00 Bohemians 1905 - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 29.07. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 4:2 (1:2)
    So 29.07. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 29.07. 00:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    So 29.07. 00:00 Teplice - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 05.08. 00:00 Blšany - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 05.08. 00:00 1.FK Příbram - Teplice 0:1 (0:0)
    So 05.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    So 05.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    So 05.08. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:3 (1:1)
    So 05.08. 00:00 České Budějovice - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    So 05.08. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)
    So 05.08. 00:00 Drnovice - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 12.08. 00:00 1.FC Slovácko - Blšany 1:0 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Drnovice 2:1 (1:0)
    So 12.08. 00:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    So 12.08. 00:00 Slovan Liberec - České Budějovice 2:0 (1:0)
    So 12.08. 00:00 Baník Ostrava - Jablonec 1:1 (1:0)
    So 12.08. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 12.08. 00:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 3:2 (1:0)

    4.kolo

    So 19.08. 00:00 Blšany - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    So 19.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 19.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Teplice 2:1 (0:1)
    So 19.08. 00:00 Jablonec - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    So 19.08. 00:00 České Budějovice - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 19.08. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 19.08. 00:00 Drnovice - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    So 19.08. 00:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 5:0 (1:0)

    5.kolo

    So 26.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Blšany 1:1 (1:0)
    So 26.08. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    So 26.08. 00:00 Slovan Liberec - Drnovice 2:0 (1:0)
    So 26.08. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:3 (1:1)
    So 26.08. 00:00 Sparta Praha - České Budějovice 5:1 (3:0)
    So 26.08. 00:00 Teplice - Jablonec 2:1 (0:1)
    So 26.08. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 4:1 (3:0)
    So 26.08. 00:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 3:0 (2:0)

    6.kolo

    So 09.09. 00:00 Blšany - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 09.09. 00:00 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    So 09.09. 00:00 Jablonec - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    So 09.09. 00:00 České Budějovice - Teplice 2:2 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:3 (1:1)
    So 09.09. 00:00 Drnovice - Baník Ostrava 3:0 (2:0)
    So 09.09. 00:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 2:2 (1:1)
    So 09.09. 00:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 16.09. 00:00 Bohemians 1905 - Blšany 4:0 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    So 16.09. 00:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Sparta Praha - Drnovice 3:0 (2:0)
    So 16.09. 00:00 Teplice - Slavia Praha 2:0 (1:0)
    So 16.09. 00:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 2:1 (0:0)
    So 16.09. 00:00 1.FK Příbram - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 23.09. 00:00 Blšany - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 23.09. 00:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Drnovice - Teplice 3:1 (1:0)
    So 23.09. 00:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 2:1 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    St 21.02. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:2 (0:2)

    9.kolo

    Ne 01.10. 00:00 Slovan Liberec - Blšany 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 00:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    Ne 01.10. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 5:1 (4:1)
    Ne 01.10. 00:00 Teplice - 1.FC Slovácko 2:1 (1:1)
    Ne 01.10. 00:00 Sigma Olomouc - Drnovice 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 00:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 2:1 (0:1)
    Ne 01.10. 00:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 3:0 (1:0)
    Ne 01.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 2:2 (2:2)

    10.kolo

    So 14.10. 00:00 Blšany - Jablonec 4:0 (2:0)
    So 14.10. 00:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 2:2 (2:1)
    So 14.10. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    So 14.10. 00:00 Drnovice - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    So 14.10. 00:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 3:1 (0:1)
    So 14.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Teplice 0:2 (0:1)
    So 14.10. 00:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 4:2 (2:2)
    So 14.10. 00:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 3:0 (0:0)

    11.kolo

    So 21.10. 00:00 Baník Ostrava - Blšany 1:1 (0:1)
    So 21.10. 00:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 4:1 (2:1)
    So 21.10. 00:00 Teplice - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
    So 21.10. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 4:0 (2:0)
    So 21.10. 00:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 4:1 (1:0)
    So 21.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Drnovice 0:0 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 1:2 (1:2)
    So 21.10. 00:00 Jablonec - České Budějovice 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 28.10. 00:00 Blšany - České Budějovice 3:1 (1:0)
    So 28.10. 00:00 Slavia Praha - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Drnovice - Viktoria Žižkov 2:2 (2:1)
    So 28.10. 00:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 1:1 (1:1)
    So 28.10. 00:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)
    So 28.10. 00:00 Slovan Liberec - Teplice 0:3 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:5 (0:2)

    13.kolo

    So 04.11. 00:00 Sparta Praha - Blšany 1:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Teplice - Baník Ostrava 4:0 (1:0)
    So 04.11. 00:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    So 04.11. 00:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 3:0 (3:0)
    So 04.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Viktoria Žižkov - 1.FC Slovácko 3:1 (2:0)
    So 04.11. 00:00 Jablonec - Drnovice 0:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 České Budějovice - Slavia Praha 3:2 (3:1)

    14.kolo

    So 11.11. 00:00 Blšany - Slavia Praha 2:1 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Drnovice - České Budějovice 2:0 (1:0)
    So 11.11. 00:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 1:3 (0:1)
    So 11.11. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    So 11.11. 00:00 Sparta Praha - Teplice 2:1 (1:0)

    15.kolo

    So 18.11. 00:00 Teplice - Blšany 3:1 (0:0)
    So 18.11. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 18.11. 00:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 1:3 (1:2)
    So 18.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 3:1 (0:0)
    So 18.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 2:1 (2:1)
    So 18.11. 00:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    So 18.11. 00:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 18.11. 00:00 Slavia Praha - Drnovice 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 25.11. 00:00 Blšany - Drnovice 0:0 (0:0)
    So 25.11. 00:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 25.11. 00:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 4:3 (2:0)
    So 25.11. 00:00 Jablonec - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 25.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    So 25.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 25.11. 00:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    So 25.11. 00:00 Sigma Olomouc - Teplice 3:1 (2:1)

    17.kolo

    So 17.02. 00:00 Sigma Olomouc - Blšany 3:0 (3:0)
    So 17.02. 00:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:2 (0:1)
    So 17.02. 00:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    So 17.02. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 2:2 (1:1)
    So 17.02. 00:00 Slovan Liberec - Jablonec 3:1 (1:1)
    So 17.02. 00:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 4:3 (0:2)
    So 17.02. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    So 17.02. 00:00 1.FC Slovácko - Drnovice 1:2 (1:0)

    18.kolo

    So 24.02. 00:00 Blšany - 1.FC Slovácko 2:2 (0:2)
    So 24.02. 00:00 Drnovice - Viktoria Plzeň 3:1 (1:0)
    So 24.02. 00:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 24.02. 00:00 České Budějovice - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 24.02. 00:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    So 24.02. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 2:1 (1:0)
    So 24.02. 00:00 Zbrojovka Brno - Teplice 2:0 (1:0)
    So 24.02. 00:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 03.03. 00:00 1.FK Příbram - Blšany 3:0 (0:0)
    So 03.03. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
    So 03.03. 00:00 Teplice - Viktoria Žižkov 1:2 (0:2)
    So 03.03. 00:00 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (2:0)
    So 03.03. 00:00 Baník Ostrava - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 03.03. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    So 03.03. 00:00 Bohemians 1905 - Drnovice 0:3 (0:2)
    So 03.03. 00:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 10.03. 00:00 Blšany - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)
    So 10.03. 00:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 10.03. 00:00 Drnovice - Slovan Liberec 2:1 (0:1)
    So 10.03. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 10.03. 00:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:4 (1:1)
    So 10.03. 00:00 Jablonec - Teplice 1:0 (1:0)
    So 10.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)
    So 10.03. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 17.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Blšany 0:0 (0:0)
    So 17.03. 00:00 1.FK Příbram - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
    So 17.03. 00:00 Sigma Olomouc - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 17.03. 00:00 Teplice - České Budějovice 4:1 (1:1)
    So 17.03. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 4:4 (2:0)
    So 17.03. 00:00 Baník Ostrava - Drnovice 2:0 (2:0)
    So 17.03. 00:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
    So 17.03. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 3:1 (1:0)

    22.kolo

    So 31.03. 00:00 Blšany - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:1 (2:0)
    So 31.03. 00:00 Drnovice - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    So 31.03. 00:00 Slavia Praha - Teplice 3:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 3:1 (2:1)
    So 31.03. 00:00 Jablonec - 1.FK Příbram 2:1 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)

    23.kolo

    So 07.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Blšany 1:0 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 07.04. 00:00 1.FK Příbram - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:5 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Teplice - Drnovice 0:1 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 2:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
    So 07.04. 00:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 14.04. 00:00 Blšany - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 2:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:3 (2:1)
    So 14.04. 00:00 1.FC Slovácko - Teplice 0:1 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Drnovice - Sigma Olomouc 1:2 (0:2)
    So 14.04. 00:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 14.04. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)

    25.kolo

    So 21.04. 00:00 Jablonec - Blšany 0:2 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Viktoria Žižkov - České Budějovice 2:0 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    So 21.04. 00:00 1.FK Příbram - Drnovice 1:1 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 3:2 (2:1)
    So 21.04. 00:00 Teplice - Viktoria Plzeň 5:1 (2:0)
    So 21.04. 00:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:1 (0:1)

    26.kolo

    So 28.04. 00:00 Blšany - Baník Ostrava 3:0 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Bohemians 1905 - Teplice 2:1 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    So 28.04. 00:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Drnovice - Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)
    So 28.04. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 28.04. 00:00 České Budějovice - Jablonec 2:1 (0:0)

    27.kolo

    So 05.05. 00:00 České Budějovice - Blšany 1:1 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Jablonec - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Drnovice 3:1 (2:0)
    So 05.05. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    So 05.05. 00:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 3:1 (1:1)
    So 05.05. 00:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Teplice - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 4:1 (2:0)

    28.kolo

    So 12.05. 00:00 Blšany - Sparta Praha 2:2 (2:1)
    So 12.05. 00:00 Baník Ostrava - Teplice 2:0 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 12.05. 00:00 1.FC Slovácko - Viktoria Žižkov 1:1 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Drnovice - Jablonec 2:1 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Slavia Praha - České Budějovice 1:0 (1:0)

    29.kolo

    18.05. 00:00 Slavia Praha - Blšany 2:3 (1:2)
    18.05. 00:00 České Budějovice - Drnovice 0:1 (0:1)
    18.05. 00:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    18.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň 3:3 (0:0)
    18.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    18.05. 00:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    18.05. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    18.05. 00:00 Teplice - Sparta Praha 2:3 (0:1)

    30.kolo

    25.05. 00:00 Blšany - Teplice 3:1 (2:0)
    25.05. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    25.05. 00:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    25.05. 00:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    25.05. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    25.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 2:1 (1:1)
    25.05. 00:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 2:0 (1:0)
    25.05. 00:00 Drnovice - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 5 4 71:31 68
    2. 30 14 10 6 47:33 52
    3. 30 14 10 6 46:32 52
    4. 30 14 9 7 40:26 51
    5. 30 12 10 8 45:40 46
    6. 30 12 9 9 39:31 45
    7. 30 11 8 11 35:36 41
    8. 30 12 4 14 45:39 40
    9. 30 10 10 10 35:35 40
    10. 30 10 10 10 33:34 40
    11. 30 9 10 11 37:35 37
    12. 30 8 8 14 26:40 32
    13. 30 7 9 14 24:35 30
    14. 30 7 9 14 28:45 30
    15. 30 6 8 16 32:56 26
    16. 30 4 9 17 30:65 21