Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 285
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Žďár nad Sázavou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Žďár nad Sázavou

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2518
    Týden:
    35
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 17:00 Pohledec - Bohdalec 0:1 (0:0)
    So 14.08. 17:00 Křižanov B - Jívoví 0:1 (0:1)
    So 14.08. 17:00 SK Počítky - Dolní Loučky 6:1 (2:1)
    So 14.08. 17:00 Rožná - TJ Rozsochy B 3:1 (2:0)
    So 14.08. 17:00 Nedvědice - Velká Bíteš B 2:1 (0:1)
    So 14.08. 17:00 Strážek - Radostín n.O. B 2:3 (2:1)
    So 14.08. 17:00 Měřín B - Moravec 2:1 (0:0)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Bohdalec - Moravec 0:2 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Radostín n.O. B - Měřín B 1:1 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Velká Bíteš B - Strážek 2:1 (1:0)
    So 21.08. 16:30 TJ Rozsochy B - Nedvědice 3:5 (2:2)
    So 21.08. 16:30 Dolní Loučky - Rožná 2:2 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Jívoví - SK Počítky 2:1 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Pohledec - Křižanov B 2:0 (2:0)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Křižanov B - Bohdalec 1:0 (1:0)
    So 28.08. 16:30 SK Počítky - Pohledec 1:2 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Rožná - Jívoví 2:2 (0:2)
    So 28.08. 16:30 Nedvědice - Dolní Loučky 4:1 (3:0)
    So 28.08. 16:30 Strážek - TJ Rozsochy B 2:0 (0:0)
    So 28.08. 16:30 Měřín B - Velká Bíteš B 1:1 (0:1)
    So 28.08. 16:30 Moravec - Radostín n.O. B 1:3 (1:2)

    4.kolo

    So 04.09. 16:00 Bohdalec - Radostín n.O. B 2:1 (1:1)
    So 04.09. 16:00 Velká Bíteš B - Moravec 1:5 (0:2)
    So 04.09. 16:00 TJ Rozsochy B - Měřín B 3:0 (1:0)
    So 04.09. 16:00 Dolní Loučky - Strážek 2:1 (1:0)
    So 04.09. 16:00 Jívoví - Nedvědice 1:2 (0:1)
    So 04.09. 16:00 Pohledec - Rožná 3:0 (2:0)
    So 04.09. 16:00 Křižanov B - SK Počítky 6:0 (4:0)

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 SK Počítky - Bohdalec 3:5 (1:3)
    So 11.09. 16:00 Rožná - Křižanov B 3:3 (1:1)
    So 11.09. 16:00 Nedvědice - Pohledec 3:2 (2:1)
    So 11.09. 16:00 Strážek - Jívoví 3:1 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Měřín B - Dolní Loučky 0:2 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Moravec - TJ Rozsochy B 1:1 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Radostín n.O. B - Velká Bíteš B 3:2 (3:1)

    6.kolo

    So 18.09. 15:30 Bohdalec - Velká Bíteš B 1:3 (0:1)
    So 18.09. 15:30 TJ Rozsochy B - Radostín n.O. B 2:2 (0:2)
    So 18.09. 15:30 Dolní Loučky - Moravec 5:2 (1:1)
    So 18.09. 15:30 Jívoví - Měřín B 1:0 (1:0)
    So 18.09. 15:30 Pohledec - Strážek 5:3 (3:1)
    So 18.09. 15:30 Křižanov B - Nedvědice 0:1 (0:1)
    So 18.09. 15:30 SK Počítky - Rožná 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 25.09. 15:30 Rožná - Bohdalec 2:2 (2:2)
    So 25.09. 15:30 Nedvědice - SK Počítky 1:0 (0:0)
    So 25.09. 15:30 Měřín B - Pohledec 3:2 (2:1)
    So 25.09. 15:30 Moravec - Jívoví 2:1 (0:0)
    So 25.09. 15:30 Radostín n.O. B - Dolní Loučky 3:2 (3:2)
    So 25.09. 15:30 Velká Bíteš B - TJ Rozsochy B 3:2 (3:1)
    Út 28.09. 15:30 Strážek - Křižanov B 2:6

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 Bohdalec - TJ Rozsochy B 5:2 (2:0)
    So 02.10. 15:00 Dolní Loučky - Velká Bíteš B 3:0 (2:0)
    So 02.10. 15:00 Jívoví - Radostín n.O. B 1:1 (0:0)
    So 02.10. 15:00 Pohledec - Moravec 3:2 (1:0)
    So 02.10. 15:00 Křižanov B - Měřín B 3:2 (3:1)
    So 02.10. 15:00 SK Počítky - Strážek 7:1 (2:0)
    So 02.10. 15:00 Rožná - Nedvědice 2:4 (1:2)

    9.kolo

    So 09.10. 15:00 Nedvědice - Bohdalec 3:1 (1:0)
    So 09.10. 15:00 Strážek - Rožná 2:4 (1:1)
    So 09.10. 15:00 Měřín B - SK Počítky 1:4 (0:2)
    So 09.10. 15:00 Moravec - Křižanov B 3:1 (3:0)
    So 09.10. 15:00 Radostín n.O. B - Pohledec 1:0 (0:0)
    So 09.10. 15:00 Velká Bíteš B - Jívoví 1:0 (0:0)
    So 09.10. 15:00 TJ Rozsochy B - Dolní Loučky 2:1 (2:1)

    10.kolo

    So 16.10. 14:30 Bohdalec - Dolní Loučky 3:0 (2:0)
    So 16.10. 14:30 Jívoví - TJ Rozsochy B 2:4 (2:3)
    So 16.10. 14:30 Pohledec - Velká Bíteš B 4:2 (1:1)
    So 16.10. 14:30 Křižanov B - Radostín n.O. B 4:0 (2:0)
    So 16.10. 14:30 SK Počítky - Moravec 2:2 (2:2)
    So 16.10. 14:30 Rožná - Měřín B 3:5 (1:1)
    So 16.10. 14:30 Nedvědice - Strážek 3:1 (2:0)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Strážek - Bohdalec 1:3 (1:2)
    So 23.10. 14:30 Měřín B - Nedvědice 2:1 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Moravec - Rožná 2:1 (1:1)
    So 23.10. 14:30 Radostín n.O. B - SK Počítky 3:3 (2:1)
    So 23.10. 14:30 Velká Bíteš B - Křižanov B 1:1 (0:0)
    So 23.10. 14:30 TJ Rozsochy B - Pohledec 4:1 (2:1)
    So 23.10. 14:30 Dolní Loučky - Jívoví 2:2 (1:1)

    12.kolo

    So 30.10. 14:30 Bohdalec - Jívoví 5:1 (3:0)
    So 30.10. 14:30 Pohledec - Dolní Loučky 3:6 (1:4)
    So 30.10. 14:30 Křižanov B - TJ Rozsochy B 3:2 (0:1)
    So 30.10. 14:30 SK Počítky - Velká Bíteš B 1:1 (1:0)
    So 30.10. 14:30 Rožná - Radostín n.O. B 3:3 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Nedvědice - Moravec 3:0 (2:0)
    So 30.10. 14:30 Strážek - Měřín B 3:3 (2:2)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Radostín n.O. B - Bohdalec 2:3 (1:2)
    So 16.04. 16:00 Moravec - Velká Bíteš B 3:3
    So 16.04. 16:00 Měřín B - TJ Rozsochy B 0:1 (0:1)
    So 16.04. 16:00 Strážek - Dolní Loučky 1:3 (0:2)
    So 16.04. 16:00 Nedvědice - Jívoví 4:0 (2:0)
    So 16.04. 16:00 Rožná - Pohledec 3:4 (2:1)
    So 16.04. 16:00 SK Počítky - Křižanov B 1:1 (0:0)

    14.kolo

    Út 00.00. 00:00 Bohdalec - Pohledec 4:2 (0:2)
    Út 00.00. 00:00 Jívoví - Křižanov B 1:2 (1:2)
    Út 00.00. 00:00 Dolní Loučky - SK Počítky 4:0 (1:0)
    Út 00.00. 00:00 TJ Rozsochy B - Rožná 5:0 (1:0)
    Út 00.00. 00:00 Velká Bíteš B - Nedvědice 0:1 (0:0)
    Út 00.00. 00:00 Radostín n.O. B - Strážek 1:1 (1:0)
    Út 00.00. 00:00 Moravec - Měřín B 3:2 (2:0)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Moravec - Bohdalec 2:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Měřín B - Radostín n.O. B 0:2 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Strážek - Velká Bíteš B 1:3 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Nedvědice - TJ Rozsochy B 2:0 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Rožná - Dolní Loučky 2:5 (1:3)
    So 02.04. 15:30 SK Počítky - Jívoví 6:1 (3:0)
    So 02.04. 15:30 Křižanov B - Pohledec 1:3 (1:1)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Bohdalec - Křižanov B 3:3 (2:2)
    So 09.04. 15:30 Pohledec - SK Počítky 2:0 (2:0)
    So 09.04. 15:30 Jívoví - Rožná 1:0 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Dolní Loučky - Nedvědice 0:1 (0:0)
    So 09.04. 15:30 TJ Rozsochy B - Strážek 1:2 (1:1)
    So 09.04. 15:30 Velká Bíteš B - Měřín B 2:0 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Radostín n.O. B - Moravec 0:3

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Bohdalec - SK Počítky 2:2 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Křižanov B - Rožná 1:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Pohledec - Nedvědice 1:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Jívoví - Strážek 5:2 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Dolní Loučky - Měřín B 0:1 (0:1)
    So 23.04. 16:00 TJ Rozsochy B - Moravec 1:2 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Velká Bíteš B - Radostín n.O. B 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Velká Bíteš B - Bohdalec 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Radostín n.O. B - TJ Rozsochy B 1:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Moravec - Dolní Loučky 1:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Měřín B - Jívoví 1:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Strážek - Pohledec 1:3 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Nedvědice - Křižanov B 7:1 (4:1)
    So 30.04. 16:30 Rožná - SK Počítky 2:3 (0:1)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Bohdalec - Rožná 3:2 (1:1)
    So 07.05. 16:30 SK Počítky - Nedvědice 1:3 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Křižanov B - Strážek 1:2 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Pohledec - Měřín B 1:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Jívoví - Moravec 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Dolní Loučky - Radostín n.O. B 2:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 TJ Rozsochy B - Velká Bíteš B 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 TJ Rozsochy B - Bohdalec 2:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Velká Bíteš B - Dolní Loučky 2:2 (2:2)
    So 14.05. 16:30 Radostín n.O. B - Jívoví 3:2 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Moravec - Pohledec 2:2 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Měřín B - Křižanov B 1:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Strážek - SK Počítky 2:1 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Nedvědice - Rožná 2:0 (0:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Bohdalec - Nedvědice 0:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Rožná - Strážek 1:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 SK Počítky - Měřín B 0:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Křižanov B - Moravec 3:2 (3:0)
    So 21.05. 16:30 Pohledec - Radostín n.O. B 2:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Jívoví - Velká Bíteš B 2:2 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Dolní Loučky - TJ Rozsochy B 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 Měřín B - Bohdalec 4:0 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Moravec - Strážek 1:3 (0:2)
    So 06.11. 14:00 Radostín n.O. B - Nedvědice 3:0
    So 06.11. 14:00 Velká Bíteš B - Rožná 1:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 TJ Rozsochy B - SK Počítky 5:0 (3:0)
    So 06.11. 14:00 Dolní Loučky - Křižanov B 7:0 (2:0)
    So 06.11. 14:00 Jívoví - Pohledec 2:4 (1:2)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Dolní Loučky - Bohdalec 5:1 (4:1)
    So 28.05. 16:30 TJ Rozsochy B - Jívoví 1:3 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Velká Bíteš B - Pohledec 5:1 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Radostín n.O. B - Křižanov B 3:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Moravec - SK Počítky 1:4 (1:2)
    So 28.05. 16:30 Měřín B - Rožná 0:2 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Strážek - Nedvědice 0:9 (0:5)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Bohdalec - Strážek 1:2 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Nedvědice - Měřín B 0:2 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Rožná - Moravec 5:1 (4:1)
    So 04.06. 16:30 SK Počítky - Radostín n.O. B 2:1 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Křižanov B - Velká Bíteš B 2:1 (2:1)
    So 04.06. 16:30 Pohledec - TJ Rozsochy B 2:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Jívoví - Dolní Loučky 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Jívoví - Bohdalec 4:0 (3:0)
    So 11.06. 16:30 Dolní Loučky - Pohledec 2:1 (0:0)
    So 11.06. 16:30 TJ Rozsochy B - Křižanov B 5:2 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Velká Bíteš B - SK Počítky 0:1 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Radostín n.O. B - Rožná 2:2 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Moravec - Nedvědice 2:2 (0:2)
    So 11.06. 16:30 Měřín B - Strážek 3:0 (2:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Bohdalec - Měřín B 2:3 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Strážek - Moravec 3:3 (3:1)
    So 18.06. 16:30 Nedvědice - Radostín n.O. B 1:1 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Rožná - Velká Bíteš B 4:4 (2:2)
    So 18.06. 16:30 SK Počítky - TJ Rozsochy B 3:1 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Křižanov B - Dolní Loučky 3:0 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Pohledec - Jívoví 3:1 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 66:25 63
    2. 26 15 2 9 58:49 47
    3. 26 12 5 9 59:44 41
    4. 26 11 7 8 47:42 40
    5. 26 11 5 10 49:53 38
    6. 26 9 9 8 44:44 36
    7. 26 10 5 11 55:52 35
    8. 26 10 5 11 38:40 35
    9. 26 9 8 9 49:53 35
    10. 26 10 3 13 48:55 33
    11. 26 9 4 13 52:48 31
    12. 26 8 6 12 39:51 30
    13. 26 7 4 15 43:75 25
    14. 26 4 8 14 49:65 20