Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 284
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Žďár nad Sázavou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Žďár nad Sázavou

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2741
    Týden:
    25
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 17:00 Bobrová - Měřín 5:0 (1:0)
    So 14.08. 17:00 Rovečné - Bory 4:2 (0:1)
    So 14.08. 17:00 Štěpánov n.S. - Ujčov 4:1 (1:1)
    So 14.08. 17:00 Dolní Heřmanice - Dolní Rožínka 4:0 (2:0)
    So 14.08. 17:00 Jimramov - Velké Meziříčí B 3:2 (2:0)
    So 14.08. 17:00 Křoví - Nová Ves B 3:4 (2:1)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Měřín - Nová Ves B 1:3 (1:2)
    So 21.08. 16:30 Křoví - Velké Meziříčí B 3:1 (2:1)
    So 21.08. 16:30 Dolní Rožínka - Jimramov 1:1 (0:1)
    So 21.08. 16:30 Ujčov - Dolní Heřmanice 3:0 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Bory - Štěpánov n.S. 1:1 (1:1)
    So 21.08. 16:30 Bobrová - Jiskra Vír 2:2 (1:0)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Jiskra Vír - Měřín 2:2 (0:2)
    So 28.08. 16:30 Rovečné - Bobrová 2:1 (0:0)
    So 28.08. 16:30 Dolní Heřmanice - Bory 2:1 (2:1)
    So 28.08. 16:30 Jimramov - Ujčov 1:1 (1:1)
    So 28.08. 16:30 Křoví - Dolní Rožínka 3:0 (0:0)
    So 28.08. 16:30 Nová Ves B - Velké Meziříčí B 2:5 (2:2)

    4.kolo

    So 04.09. 16:00 Měřín - Velké Meziříčí B 4:3 (0:2)
    So 04.09. 16:00 Dolní Rožínka - Nová Ves B 6:4 (4:2)
    So 04.09. 16:00 Křoví - Ujčov 2:1 (0:1)
    So 04.09. 16:00 Bory - Jimramov 3:0 (1:0)
    So 04.09. 16:00 Bobrová - Štěpánov n.S. 1:2 (1:1)
    So 04.09. 16:00 Jiskra Vír - Rovečné 1:1 (1:1)

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Rovečné - Měřín 6:2 (5:1)
    So 11.09. 16:00 Štěpánov n.S. - Jiskra Vír 3:1 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Dolní Heřmanice - Bobrová 0:4 (0:2)
    So 11.09. 16:00 Křoví - Bory 4:2 (3:0)
    So 11.09. 16:00 Nová Ves B - Ujčov 6:0 (2:0)
    So 11.09. 16:00 Velké Meziříčí B - Dolní Rožínka 3:1 (2:1)

    6.kolo

    So 18.09. 15:30 Měřín - Dolní Rožínka 4:1 (1:0)
    So 18.09. 15:30 Ujčov - Velké Meziříčí B 1:3 (1:1)
    So 18.09. 15:30 Bory - Nová Ves B 4:0 (1:0)
    So 18.09. 15:30 Bobrová - Jimramov 3:1 (0:1)
    So 18.09. 15:30 Jiskra Vír - Dolní Heřmanice 2:4 (1:1)
    So 18.09. 15:30 Rovečné - Štěpánov n.S. 2:0 (0:0)

    7.kolo

    So 25.09. 15:30 Štěpánov n.S. - Měřín 2:2 (1:0)
    So 25.09. 15:30 Dolní Heřmanice - Rovečné 0:1 (0:0)
    So 25.09. 15:30 Jimramov - Jiskra Vír 3:1 (2:1)
    So 25.09. 15:30 Křoví - Bobrová 4:0 (0:0)
    So 25.09. 15:30 Velké Meziříčí B - Bory 0:0 (0:0)
    So 25.09. 15:30 Dolní Rožínka - Ujčov 3:2 (2:2)

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 Měřín - Ujčov 3:4 (1:3)
    So 02.10. 15:00 Bory - Dolní Rožínka 6:1 (3:0)
    So 02.10. 15:00 Bobrová - Nová Ves B 3:0 (1:0)
    So 02.10. 15:00 Křoví - Jiskra Vír 1:0 (0:0)
    So 02.10. 15:00 Rovečné - Jimramov 1:1 (1:0)
    So 02.10. 15:00 Štěpánov n.S. - Dolní Heřmanice 7:1 (2:0)

    9.kolo

    So 09.10. 15:00 Dolní Heřmanice - Měřín 2:1 (2:0)
    So 09.10. 15:00 Jimramov - Štěpánov n.S. 3:2 (1:1)
    So 09.10. 15:00 Křoví - Rovečné 4:2 (3:0)
    So 09.10. 15:00 Nová Ves B - Jiskra Vír 3:3 (1:3)
    So 09.10. 15:00 Velké Meziříčí B - Bobrová 1:1 (1:1)
    So 09.10. 15:00 Ujčov - Bory 1:1 (1:0)

    10.kolo

    So 16.10. 14:30 Měřín - Bory 0:4 (0:2)
    So 16.10. 14:30 Bobrová - Dolní Rožínka 8:0 (3:0)
    So 16.10. 14:30 Jiskra Vír - Velké Meziříčí B 3:0 (2:0)
    So 16.10. 14:30 Rovečné - Nová Ves B 2:0 (0:0)
    So 16.10. 14:30 Dolní Heřmanice - Jimramov 0:3
    Čt 28.10. 14:30 Křoví - Štěpánov n.S. 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Jimramov - Měřín 3:2 (1:1)
    So 23.10. 14:30 Křoví - Dolní Heřmanice 3:0 (2:0)
    So 23.10. 14:30 Nová Ves B - Štěpánov n.S. 2:3 (1:2)
    So 23.10. 14:30 Velké Meziříčí B - Rovečné 3:0 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Dolní Rožínka - Jiskra Vír 1:2 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Ujčov - Bobrová 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 30.10. 14:30 Bobrová - Bory 6:2 (5:0)
    So 30.10. 14:30 Jiskra Vír - Ujčov 4:2 (1:0)
    So 30.10. 14:30 Rovečné - Dolní Rožínka 9:2 (3:2)
    So 30.10. 14:30 Štěpánov n.S. - Velké Meziříčí B 0:4 (0:1)
    So 30.10. 14:30 Dolní Heřmanice - Nová Ves B 2:0 (2:0)
    So 30.10. 14:30 Křoví - Jimramov 3:1 (1:0)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 Křoví - Měřín 2:1 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Nová Ves B - Jimramov 0:2 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Velké Meziříčí B - Dolní Heřmanice 0:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Dolní Rožínka - Štěpánov n.S. 3:2 (1:1)
    So 06.11. 14:00 Ujčov - Rovečné 1:2 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Bory - Jiskra Vír 3:1 (0:0)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Nová Ves B - Měřín 1:3 (0:2)
    So 02.04. 15:30 Velké Meziříčí B - Křoví 3:1 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Jimramov - Dolní Rožínka 3:2 (2:1)
    So 02.04. 15:30 Dolní Heřmanice - Ujčov 1:1 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Štěpánov n.S. - Bory 2:4 (2:2)
    So 02.04. 15:30 Jiskra Vír - Bobrová 3:0

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Měřín - Jiskra Vír 7:2 (2:1)
    So 09.04. 15:30 Bobrová - Rovečné 4:1 (2:0)
    So 09.04. 15:30 Bory - Dolní Heřmanice 1:1 (0:1)
    So 09.04. 15:30 Ujčov - Jimramov 1:3 (0:1)
    So 09.04. 15:30 Dolní Rožínka - Křoví 4:1 (2:1)
    So 09.04. 15:30 Velké Meziříčí B - Nová Ves B 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Velké Meziříčí B - Měřín 1:1 (0:1)
    So 16.04. 16:00 Nová Ves B - Dolní Rožínka 2:2 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Ujčov - Křoví 2:2 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Jimramov - Bory 2:3 (1:2)
    So 16.04. 16:00 Štěpánov n.S. - Bobrová 2:1 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Rovečné - Jiskra Vír 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Měřín - Rovečné 1:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Jiskra Vír - Štěpánov n.S. 1:1 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Bobrová - Dolní Heřmanice 0:2 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Bory - Křoví 1:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Ujčov - Nová Ves B 3:1 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Dolní Rožínka - Velké Meziříčí B 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Měřín - Štěpánov n.S. 3:2 (2:1)
    So 07.05. 16:30 Rovečné - Dolní Heřmanice 5:2 (3:1)
    So 07.05. 16:30 Jiskra Vír - Jimramov 0:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Bobrová - Křoví 1:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Bory - Velké Meziříčí B 2:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Ujčov - Dolní Rožínka 4:1 (1:0)

    14.kolo

    Út 00.00. 00:00 Měřín - Bobrová 4:3 (2:2)
    Út 00.00. 00:00 Bory - Rovečné 5:2 (3:0)
    Út 00.00. 00:00 Ujčov - Štěpánov n.S. 4:3 (3:1)
    Út 00.00. 00:00 Dolní Rožínka - Dolní Heřmanice 1:1 (0:0)
    Út 00.00. 00:00 Velké Meziříčí B - Jimramov 7:1 (3:1)
    Út 00.00. 00:00 Nová Ves B - Křoví 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Dolní Rožínka - Měřín 0:5 (0:2)
    So 30.04. 16:30 Velké Meziříčí B - Ujčov 3:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Nová Ves B - Bory 2:3 (2:2)
    So 30.04. 16:30 Jimramov - Bobrová 1:3 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Dolní Heřmanice - Jiskra Vír 3:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Štěpánov n.S. - Rovečné 3:0 (0:0)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Ujčov - Měřín 2:4 (2:2)
    So 14.05. 16:30 Dolní Rožínka - Bory 1:2 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Nová Ves B - Bobrová 0:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Jiskra Vír - Křoví 3:2 (3:1)
    So 14.05. 16:30 Jimramov - Rovečné 2:3 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Dolní Heřmanice - Štěpánov n.S. 2:3 (1:2)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Měřín - Dolní Heřmanice 2:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Štěpánov n.S. - Jimramov 6:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Rovečné - Křoví 4:0 (4:0)
    So 21.05. 16:30 Jiskra Vír - Nová Ves B 6:1 (2:1)
    So 21.05. 16:30 Bobrová - Velké Meziříčí B 3:2 (2:2)
    So 21.05. 16:30 Bory - Ujčov 4:0 (3:0)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Bory - Měřín 1:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Dolní Rožínka - Bobrová 3:2 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Velké Meziříčí B - Jiskra Vír 4:2 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Nová Ves B - Rovečné 4:1 (2:1)
    So 28.05. 16:30 Štěpánov n.S. - Křoví 7:1 (3:0)
    So 28.05. 16:30 Jimramov - Dolní Heřmanice 1:3 (1:1)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Měřín - Jimramov 3:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Dolní Heřmanice - Křoví 2:5 (0:3)
    So 04.06. 16:30 Štěpánov n.S. - Nová Ves B 4:1 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Rovečné - Velké Meziříčí B 2:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Jiskra Vír - Dolní Rožínka 2:3 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Bobrová - Ujčov 3:3 (2:1)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Bory - Bobrová 1:4 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Ujčov - Jiskra Vír 2:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Dolní Rožínka - Rovečné 4:2 (3:2)
    So 11.06. 16:30 Velké Meziříčí B - Štěpánov n.S. 0:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Nová Ves B - Dolní Heřmanice 3:1 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Jimramov - Křoví 0:2 (0:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Měřín - Křoví 6:1 (3:0)
    So 18.06. 16:30 Jimramov - Nová Ves B 6:1 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Dolní Heřmanice - Velké Meziříčí B 1:6 (1:3)
    So 18.06. 16:30 Štěpánov n.S. - Dolní Rožínka 4:2 (3:1)
    So 18.06. 16:30 Rovečné - Ujčov 1:2 (1:1)
    So 18.06. 16:30 Jiskra Vír - Bory 2:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 14 4 6 57:37 46
    2. 24 12 5 7 63:40 41
    3. 24 11 6 7 54:31 39
    4. 24 12 3 9 54:46 39
    5. 24 12 3 9 48:46 39
    6. 24 11 4 9 61:52 37
    7. 24 10 5 9 58:39 35
    8. 24 10 3 11 43:53 33
    9. 24 8 5 11 45:50 29
    10. 24 8 5 11 43:55 29
    11. 24 8 4 12 34:54 28
    12. 24 7 4 13 42:76 25
    13. 24 6 3 15 41:64 21