Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 280
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2621
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 17:00 Vladislav - Hartvíkovice B 3:1 (1:0)
    So 14.08. 17:00 Rouchovany - Ocmanice 0:2 (0:1)
    So 14.08. 17:00 Březník - Rapotice B 3:0
    Ne 15.08. 10:00 Sádek - Vícenice 3:1 (2:1)
    Ne 15.08. 14:30 Hodov - Valeč 2:0 (1:0)
    Ne 15.08. 17:00 T.J. Koněšín - Kralice 0:1 (0:1)
    Ne 15.08. 17:00 Dukovany - Senorady 1:2 (0:0)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Senorady - Rouchovany 4:0 (2:0)
    Ne 22.08. 10:00 Sádek - T.J. Koněšín 2:4 (1:2)
    Ne 22.08. 10:15 Vícenice - Rapotice B 7:0 (4:0)
    Ne 22.08. 10:15 Ocmanice - Březník 2:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Valeč - Dukovany 0:2 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Hartvíkovice B - Hodov 2:2 (1:1)
    Ne 22.08. 16:30 Kralice - Vladislav 3:4 (2:2)

    3.kolo

    So 28.08. 15:30 T.J. Koněšín - Vícenice 4:3 (2:0)
    So 28.08. 16:30 Rapotice B - Ocmanice 2:1 (2:0)
    Ne 29.08. 16:30 Vladislav - Sádek 4:1 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Hodov - Kralice 4:0 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Dukovany - Hartvíkovice B 1:6 (1:2)
    Ne 29.08. 16:30 Rouchovany - Valeč 6:1 (3:1)
    Ne 29.08. 16:30 Březník - Senorady 0:3 (0:1)

    4.kolo

    So 04.09. 16:00 Senorady - Rapotice B 5:1 (2:0)
    So 04.09. 16:00 Hartvíkovice B - Rouchovany 3:0 (3:0)
    So 04.09. 16:00 Kralice - Dukovany 3:5 (2:2)
    So 04.09. 16:00 T.J. Koněšín - Vladislav 1:1 (0:1)
    Ne 05.09. 10:00 Sádek - Hodov 3:2 (3:0)
    Ne 05.09. 10:15 Vícenice - Ocmanice 2:1 (1:0)
    Ne 05.09. 16:00 Valeč - Březník 2:3 (0:1)

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Rapotice B - Valeč 0:3 (0:2)
    Ne 12.09. 10:15 Ocmanice - Senorady 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Vladislav - Vícenice 3:1 (2:1)
    Ne 12.09. 16:00 Hodov - T.J. Koněšín 1:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Dukovany - Sádek 2:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:00 Rouchovany - Kralice 3:6 (2:3)
    Ne 12.09. 16:00 Březník - Hartvíkovice B 0:4 (0:2)

    6.kolo

    So 18.09. 15:30 Valeč - Ocmanice 2:0 (0:0)
    So 18.09. 15:30 Hartvíkovice B - Rapotice B 9:1 (3:1)
    Ne 19.09. 10:00 Sádek - Rouchovany 14:1 (7:0)
    Ne 19.09. 10:15 Vícenice - Senorady 1:1 (0:0)
    Ne 19.09. 15:30 Kralice - Březník 7:3 (2:1)
    Ne 19.09. 15:30 T.J. Koněšín - Dukovany 0:3 (0:1)
    Ne 19.09. 15:30 Vladislav - Hodov 5:1 (3:0)

    7.kolo

    So 25.09. 15:30 Rouchovany - T.J. Koněšín 2:2 (2:1)
    So 25.09. 15:30 Senorady - Valeč 2:1 (1:0)
    Ne 26.09. 10:00 Rapotice B - Kralice 0:3 (0:3)
    Ne 26.09. 10:15 Ocmanice - Hartvíkovice B 1:4 (0:1)
    Ne 26.09. 15:30 Hodov - Vícenice 1:3 (0:1)
    Ne 26.09. 15:30 Dukovany - Vladislav 2:1 (0:0)
    Ne 26.09. 15:30 Březník - Sádek 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Hartvíkovice B - Senorady 1:4 (0:2)
    Ne 03.10. 10:00 Sádek - Rapotice B 6:1 (3:1)
    Ne 03.10. 10:15 Vícenice - Valeč 1:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:00 Kralice - Ocmanice 6:2 (1:1)
    Ne 03.10. 15:00 T.J. Koněšín - Březník 0:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:00 Vladislav - Rouchovany 4:1 (3:0)
    Ne 03.10. 15:00 Hodov - Dukovany 1:4 (1:1)

    9.kolo

    So 09.10. 15:00 Dukovany - Vícenice 0:1 (0:1)
    So 09.10. 15:00 Rouchovany - Hodov 0:1 (0:1)
    So 09.10. 15:00 Březník - Vladislav 0:0 (0:0)
    So 09.10. 15:00 Rapotice B - T.J. Koněšín 0:2 (0:0)
    So 09.10. 15:00 Senorady - Kralice 2:3 (0:2)
    So 09.10. 15:00 Valeč - Hartvíkovice B 0:2 (0:0)
    Ne 10.10. 10:15 Ocmanice - Sádek 0:1 (0:0)

    10.kolo

    Ne 17.10. 10:00 Sádek - Senorady 4:7
    Ne 17.10. 10:15 Vícenice - Hartvíkovice B 2:2 (2:2)
    Ne 17.10. 10:15 Ocmanice - T.J. Koněšín 3:2 (1:1)
    Ne 17.10. 14:30 Kralice - Valeč 4:0 (1:0)
    Ne 17.10. 14:30 Vladislav - Rapotice B 8:2 (3:0)
    Ne 17.10. 14:30 Hodov - Březník 3:0 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Dukovany - Rouchovany 5:0 (3:0)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Senorady - T.J. Koněšín 1:0 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Hartvíkovice B - Kralice 1:3 (1:2)
    Ne 24.10. 10:15 Ocmanice - Vladislav 1:9 (0:4)
    Ne 24.10. 14:30 Rouchovany - Vícenice 1:4 (1:2)
    Ne 24.10. 14:30 Březník - Dukovany 0:5 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Rapotice B - Hodov 1:2 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Valeč - Sádek 0:1 (0:1)

    12.kolo

    Ne 31.10. 10:00 Sádek - Hartvíkovice B 1:3 (1:1)
    Ne 31.10. 10:15 Vícenice - Kralice 4:1 (2:0)
    Ne 31.10. 14:30 Valeč - T.J. Koněšín 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Vladislav - Senorady 2:1 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Hodov - Ocmanice 1:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Dukovany - Rapotice B 7:0 (3:0)
    Ne 31.10. 14:30 Rouchovany - Březník 2:1 (0:1)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 Senorady - Hodov 7:3 (5:1)
    Ne 07.11. 10:15 Ocmanice - Dukovany 1:4 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Březník - Vícenice 2:3 (1:2)
    Ne 07.11. 14:00 Rapotice B - Rouchovany 5:1 (3:0)
    Ne 07.11. 14:00 Valeč - Vladislav 0:4 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Hartvíkovice B - T.J. Koněšín 4:0 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Kralice - Sádek 4:1 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 00:00 Rapotice B - Vícenice 1:2 (1:2)
    So 02.04. 00:00 Březník - Ocmanice 2:2 (1:1)
    So 02.04. 00:00 Rouchovany - Senorady 1:6 (0:3)
    So 02.04. 00:00 Dukovany - Valeč 1:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Hodov - Hartvíkovice B 3:4 (2:2)
    So 02.04. 00:00 Vladislav - Kralice 2:2 (0:0)
    So 02.04. 00:00 T.J. Koněšín - Sádek 1:3 (1:1)

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Vícenice - T.J. Koněšín 2:2 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Sádek - Vladislav 2:2 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Kralice - Hodov 0:1 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Hartvíkovice B - Dukovany 3:1 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Valeč - Rouchovany 3:0 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Senorady - Březník 0:4 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Ocmanice - Rapotice B 4:1 (1:0)

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Ocmanice - Vícenice 0:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Rapotice B - Senorady 1:2 (0:1)
    So 16.04. 00:00 Březník - Valeč 2:2 (1:2)
    So 16.04. 00:00 Rouchovany - Hartvíkovice B 1:1 (1:1)
    So 16.04. 00:00 Dukovany - Kralice 4:0 (3:0)
    So 16.04. 00:00 Hodov - Sádek 2:4 (1:2)
    So 16.04. 00:00 Vladislav - T.J. Koněšín 7:2 (5:0)

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Vícenice - Dukovany 2:1 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Hodov - Rouchovany 4:2 (1:1)
    So 21.05. 00:00 Vladislav - Březník 9:2 (3:1)
    So 21.05. 00:00 T.J. Koněšín - Rapotice B 4:1 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Sádek - Ocmanice 7:2 (3:1)
    So 21.05. 00:00 Kralice - Senorady 3:2 (3:0)
    So 21.05. 00:00 Hartvíkovice B - Valeč 4:2 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Hartvíkovice B - Vícenice 4:0 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Valeč - Kralice 6:1 (4:0)
    So 28.05. 00:00 Senorady - Sádek 0:3 (0:2)
    So 28.05. 00:00 T.J. Koněšín - Ocmanice 0:0 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Rapotice B - Vladislav 0:4 (0:2)
    So 28.05. 00:00 Březník - Hodov 4:1 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Rouchovany - Dukovany 3:4 (1:2)

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Vícenice - Vladislav 2:4 (1:2)
    So 23.04. 00:00 T.J. Koněšín - Hodov 3:4 (2:1)
    So 23.04. 00:00 Sádek - Dukovany 3:3 (1:2)
    So 23.04. 00:00 Kralice - Rouchovany 2:0 (2:0)
    So 23.04. 00:00 Hartvíkovice B - Březník 1:2 (0:2)
    So 23.04. 00:00 Valeč - Rapotice B 4:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Senorady - Ocmanice 3:2 (2:2)

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Senorady - Vícenice 4:6 (1:2)
    So 30.04. 00:00 Ocmanice - Valeč 2:3 (1:2)
    So 30.04. 00:00 Rapotice B - Hartvíkovice B 1:6 (0:2)
    So 30.04. 00:00 Březník - Kralice 4:3 (3:2)
    So 30.04. 00:00 Rouchovany - Sádek 1:4
    So 30.04. 00:00 Dukovany - T.J. Koněšín 0:1 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Hodov - Vladislav 4:0 (4:0)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Vícenice - Hodov 2:2 (2:1)
    So 07.05. 00:00 Vladislav - Dukovany 2:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 T.J. Koněšín - Rouchovany 0:2 (0:2)
    So 07.05. 00:00 Sádek - Březník 4:4 (2:2)
    So 07.05. 00:00 Kralice - Rapotice B 6:3 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Hartvíkovice B - Ocmanice 5:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Valeč - Senorady 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Valeč - Vícenice 0:1 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Senorady - Hartvíkovice B 2:4 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Ocmanice - Kralice 3:3
    So 14.05. 00:00 Rapotice B - Sádek 3:6 (1:4)
    So 14.05. 00:00 Březník - T.J. Koněšín 3:0 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Rouchovany - Vladislav 1:1 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Dukovany - Hodov 3:1 (0:1)

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Vícenice - Rouchovany 0:1 (0:1)
    So 04.06. 00:00 Dukovany - Březník 0:2 (0:1)
    So 04.06. 00:00 Hodov - Rapotice B 3:0
    So 04.06. 00:00 Vladislav - Ocmanice 2:1 (1:1)
    So 04.06. 00:00 T.J. Koněšín - Senorady 0:3 (0:1)
    So 04.06. 00:00 Sádek - Valeč 4:3 (1:2)
    So 04.06. 00:00 Kralice - Hartvíkovice B 0:4 (0:1)

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Kralice - Vícenice 2:4 (1:2)
    So 11.06. 00:00 Hartvíkovice B - Sádek 6:1 (2:1)
    So 11.06. 00:00 T.J. Koněšín - Valeč 2:3 (2:1)
    So 11.06. 00:00 Senorady - Vladislav 2:2 (1:1)
    So 11.06. 00:00 Ocmanice - Hodov 2:2 (1:1)
    So 11.06. 00:00 Rapotice B - Dukovany 0:11 (0:4)
    So 11.06. 00:00 Březník - Rouchovany 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Vícenice - Březník 3:2 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Rouchovany - Rapotice B 2:1 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Dukovany - Ocmanice 5:2 (3:2)
    So 18.06. 00:00 Hodov - Senorady 4:2 (2:1)
    So 18.06. 00:00 Vladislav - Valeč 7:0 (3:0)
    So 18.06. 00:00 T.J. Koněšín - Hartvíkovice B 2:4 (2:2)
    So 18.06. 00:00 Sádek - Kralice 4:3 (3:2)

    14.kolo

    So 25.06. 17:00 Vícenice - Sádek 4:0
    So 25.06. 17:00 Kralice - T.J. Koněšín 4:2
    So 25.06. 17:00 Hartvíkovice B - Vladislav 3:0
    So 25.06. 17:00 Valeč - Hodov 2:1
    So 25.06. 17:00 Senorady - Dukovany 4:6 (2:3)
    So 25.06. 17:00 Ocmanice - Rouchovany 1:2 (1:0)
    So 25.06. 17:00 Rapotice B - Březník 6:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 91:34 60
    2. 26 17 6 3 90:37 57
    3. 26 17 1 8 81:39 52
    4. 26 14 5 7 61:44 47
    5. 26 14 3 9 83:65 45
    6. 26 13 3 10 70:55 42
    7. 26 13 3 10 56:53 42
    8. 26 13 2 11 73:68 41
    9. 26 11 4 11 50:62 37
    10. 26 11 1 14 43:53 34
    11. 26 6 3 17 33:80 21
    12. 26 5 4 17 34:61 19
    13. 26 4 6 16 36:69 18
    14. 26 3 0 23 31:112 9